XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 13

DODAJ KOMENTARZ
D DobryPolak 2023-09-15 19:42:52
Należy rozbudować w Polsce sieć więzień i aresztów dla towarzyszy z Pis
Zgłoś
E Ela 2023-09-15 13:38:49
I co teraz powiecie ?
Zgłoś
Z Zmartwiony 2023-09-07 15:11:01
Centrum Decyzji Wizowych dało nieźle zarobić 350.000 wiz x 5.000 USD no to .....koniaczku .... stać mnie
Zgłoś
M Mariola 2015-10-23 00:01:06
Witam serdecznie chcialabym naspisac ze nie do pomyslenia jest to ze media lokalne nie pokazuja czesto Pana Jakuba. Ten chlopak zaimponowal mi kiedy tak intensywnie rozwijal akcje w naszym wojewodztwie zwiazana z przekazaniem polskich ksiazek dla Polakow z wschodniej Europy. Nikt tymi ludzmi sie nie interesowal dopiero teraz jak jest temat arabow wszyscy sobie przypomnieli. Glosuje na Pana Jakuba za olbrzymia prace jaka wykonal za pracowitosc i olbrzymi patriotyzm.
Zgłoś
A aq 2015-10-22 16:35:17
również widziałem Jakuba w akcji nie raz i uważam, ze merytorycznie jest jednym z lepszych kandydatów na świętokrzyskiej liście PiS, biorąc pod uwagę, wykształcenie, zaangażowanie i motywacje. Zdecydowanie ma mój głos i całej mojej rodziny. Życzę powodzenia!
Zgłoś
C czuksanow 2015-10-21 23:39:02
Wpiszcie w wyszukiwarce youtube: "wybory 2015" opublikowal Adolf Kudlinski.
Zgłoś
E Elli 2015-10-21 22:41:38
Do czuksanow: Gdzie pan/i ma ten wywiad Kuby
Zgłoś
C czuksanow 2015-10-21 00:35:53
Polecam film z Kuba na youtube, wywiad przeprowadza Pan Major :)
Zgłoś
E ewa 2015-10-16 21:01:57
Jestem pod Pana wrazeniem. W tym wieku, takie osiagniecia!. Zycze sukcesow i dumnego reprezentowania tego kraju.
Zgłoś
M Mariusz 2015-10-04 12:41:59
Chlopaku po co ci ta polityka. Jestes inteligentny, wyksztalcony mozesz robic kariere wszedzie. Ale jak cie ciagnie tam i juz zostaniesz tym politykiem to trzymaj sie od tego starego betonu jak najdalej. Ciagle te same mordy startuja od nas z wojewodztwa od lat i nic gnoje nie robia. Polowe z nich znam z tego pisu i nic nie maja w glowach. Nie zmarnuj sie chlopie w polityce, mam nadzieje,ze swieza krew zmieni cos w tym kraju.
Zgłoś
K kazikk 2015-09-29 09:47:12
NO spadochroniarz ZIOBRO nawet nie zna Kielce jest z innego miasta i sie ryje do Kielc. Jak masz miejsce obok niego to moze ci byc trudno zebrac glosy bo wszystkie niemyslace ludzie wala albo na 1 albo ostatnie miejsce Nie myslac kto to jest. Ziobro nie jest od nas to po cholera stad kandyduje? Przeciez to jest absurd. Ma reprezentowac swietokrzyskie? Trzymaj sie chlopaku i zrob cos dla tego kraju bo dokola same nieudaczniki karierowicze i nieroby
Zgłoś
M Marek_CK 2015-09-27 00:13:39
Witam, bardzo merytoryczne spotkanie, podobało mi się. Nie znałem Pana wcześniej, bardzo młody wiek i już kandydat na posła, gratulacje! przekonał mnie Pan do siebie. Trzymam kciuki za Pana i PIS, oby PO już nigdy nie wróciło.
Zgłoś
A AdamNawrot 2015-09-26 14:37:49
Widzialem tego chlopaka nie raz w akcji. Super gosc! Taka powinna byc dzisiejsza mlodziez! Wysoka klutura osobista, jezyki obce, swietna znajomosc historii polski, zaangazowanie spoleczne, otwartosc, przebojowosc... dlugo by wymieniac cechy Pana Jakuba. Masz chlopaku moj glos!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!