Komentarze 55

DODAJ KOMENTARZ
A Alpc 2021-02-24 14:09:32
I zagłosował zgodnie z tym co myślał. W Polsce sami historycy, a mając 25.lat z wykształceniem mgr historii chciałby zarobić hohoho! Pani Basia najpierw sobie pożyła, potem zaczęła się kształcić i szybko awansowała, ciekawe skąd miała układy, że zrobiła tak szybko karierę?
Zgłoś
MP Marian Palimąka Będzin 2019-09-22 13:50:35
Teraz mam 55 lat i nie będę głosował na panią Barbarę za brak pracy .Ponad 300 takich jak pani niepotrzebnych w Polskim Sejmie i tyle w temacie.
Zgłoś
RW Rafał Wójcik 2017-12-23 18:54:30
Przed wyborami napisałem do pani poseł Smsa odpisała prawie zaraz (co prawda masło maślane ale jednak odpisała) po wyborach napisał do pani poseł smsa maila i co zostałem olany przez nią jak i przez pana kukiza do niego też smsy pisałem i maile zero odzewu a pisałem w ważnej dla mnie i nie tylko sprawie. Tacy to politycy dla obywatela i wyborcy swojego.
Zgłoś
RW Rafał Wójcik 2017-05-03 21:36:49
Pierwszy i ostani raz głosowałem na tą "partię." Jak przed wyborami to pani potrafiła mi odpowiedzieć na smsa ,( chociaż odpowiedź była typowo polityczna czy nic się z nie nie dało zrozumieć). To po wyborach jak wysłałem zapytanie o konkretną insertują mnie sprawę tak samo jak i ta pani tak i jej szef pan Kukiz niebyli łaskawi odpowiedzieć na moje smsy oraz maile . Taka to partia dla obywateli, niczym się nie różnią od innych.
Zgłoś
J Julia 2016-11-06 14:26:46
Jej działalność na rzecz dzieci odbieranych rodZicom za granicą to niesamowita sprawa, nas którą nie pochylił się jesZcze żaden poseł!
Zgłoś
O Olka 2016-10-26 00:34:19
To jakieś żarty. Nic konkretnego.
Zgłoś
MP Marian Palimąka Będzin 2015-12-16 19:33:17
Głosowałem na panią i nie ukrywałem ,wręcz twierdziłem że teraz coś drgnie i się zmieni z myślą o zwykłych obywateli.Mam ponad 51 lat ,zawsze głosowałem i wiązałem z frakcją Kukiza duże nadzieje.Np taka kwestia 12zł brutto od umowy-zlecenia.
Zgłoś
A ANET 2015-10-23 14:36:27
Basia tak naprawdę dźwiga tu wszystko sama bo jej ukochany mąż jest za granicą. I ma tyle siły, że jeszcze chce robić wiele dla nas. Jest skromna i sama z przyjaciółmi prowadzi swoją kampanię. Doceńmy to /oddajmy właściwie i pożytecznie swój głos :-):-):-)
Zgłoś
E Ewa 2015-10-18 23:53:09
Obserwuje to co zamieszcza Pani Basia na Facebooku i dziś ujęło mnie to zdjęcie z mężem. Ma Pani racje rodzina jest najważniejsza. Pani Basiu wszystkiego dobrego Pani życzę powodzenia !
Zgłoś
M Marian 2015-10-18 19:14:28
Basia pamiętaj o górnikach ! Jesteś od nas wiec godnie nas popieraj !
Zgłoś
O Ola 2015-10-16 14:08:20
Trzeba dać tej Basi szanse !
Zgłoś
E Ewa 2015-10-16 14:06:52
Jechałam ostatnio tramwajem i akurat Pani Basia rozmawiała z ludźmi. Chwile jej posłuchałam i muszę szczere napisać ze zrobila na mnie bardzo dobre wrażenie. Mądra kobieta, szczerze gadała bez tej politycznej paplaniny. Mówiła po co idzie do tego sejmu i co chce dla Sosnowca konkretnie zrobić. Będę na nią głosować, mam dosyć tych popisów. Niech w końcu normalni ludzie idą do tego sejmu moze cos się zmieni !
Zgłoś
O Olek 2015-10-15 14:40:25
Czas na Pawła i jego ludzi zwykłych obywateli takich jak my czas pogonić tą bandę nierobów z wiejskiej ! Basia Paweł i reszta jestem z Wami !!!!
Zgłoś
W wojtek 2015-10-15 10:01:56
Uważam że Pani Barbara będzie nas godnie reprezentować parlamencie
Zgłoś
A adrianna 2015-10-13 19:48:44
Chciałabym zwrócic uwagę na jedną bardzo ważną rzecz, oprócz tego, że Basia jest najlepszym kandydatem to przede wszytskim cudowny człowiek:mam, babci i żona.Osoba, która przeszła wiele w życiu i chyba to uzbroiło ją w taka siłę, że ja osobiście nie musiałam jej nic mówić , sama postawiła mnie do pionu mówiąc "jesteś silna pamiętasz" i zrobiła wszystko aby mi pomóc.To niesamowity człowiek i dlatego nigdy nie dam na nia powiedzieć złego słowa. W obecnym bagnie politycznym to osoba bliska ludzi i to jest najwazniejszy argument!
Zgłoś
A Andrzej 2015-10-13 13:44:59
Jestem z górnicze Solidarności byłem Pani posłuchać na spotkaniu. Przekonała mnie Pani będę na Panią głosował. Życzę powodzenia.
Zgłoś
M Marek 2015-10-12 14:18:44
Dzień dobry. Ja będę na Psnią głosował bo jest Pani 1 z Ruchu Pawła Kukiza. Mam 25 lat skończyłem historię nie mam żadnych perspektyw na prace w naszym kraju. Nie chce wyjechać na zmywak do Anglii jak większa cześć moich kolegów ale kto wie czy nie będę musiał! Boli mnie taka Polska ! W TVN pokazują super dobrobyt a ja z rodziną niemal co do garna włożyć. Rodzice chorowali całe życie i co ?! Marne emerytury i zszargane zdrowie ! Politycy co oni mogą nam zaoferować ?! Poza kłamstwami i obietnicami bez pokrycia! Moze Wam się uda ?! Nie mam na kogo głosować idę z Wami bo nie chce z Polski wyjeżdżać !
Zgłoś
T Tomek 2015-10-12 14:07:00
Czas aby przyjaciele sowy pożegnali sejm na zawsze ! Pani Basiu i Panie Pawle do roboty !
Zgłoś
E Edek 2015-10-11 23:22:27
Niech Pani walczy o godne zarobki bo te (...) z warszawki za nic tu nas z Sosnowca mają !
Zgłoś
J Jadwiga 2015-10-11 21:49:04
Pani Barbaro, Leokadia dobrze pisze. Niech Pani o emerytach nie zapomina, bo te nasze emerytury i służba zdrowia to szkoda gadać. Choć młoda nie jestem, to tak jak młodzi na Kukiza głos oddam, bo już na to co wyrabiają w sejmie i samorządach patrzeć nie mogę a nam starym tak cięzko sie żyje
Zgłoś
I Iwona 2015-10-11 21:39:25
Basia nie tylko jest społecznikiem, ale od wielu lat honorowo oddaje krew. Każdy wie ze to "honorowa" sprawa. Pomogła tak mojemu tacie kiedy leżał w szpitalu. Basia będę na ciebie z przyjemnością głosowała! Takich ludzi nam trzeba w sejmie.
Zgłoś
J Jan 2015-10-11 21:32:29
Podziwiam Basię za energię i pracowitość. Znam ją od kilku lat. Wiem jak bardzo absorbują ją sprawy związkowe i nie tylko. Wiele razy bezinteresownie mi pomogła. Szczerze przyznam, ja nie dałbym rady tak intensywnie pracować. To odważna dziewczyna. Baśka masz moje pełne poparcie!
Zgłoś
L Leszek 2015-10-11 21:13:00
Znam od lat Basię Chrobak. Wiem jak trudno jest zmierzyć się z tym politycznym cyrkiem wiec tym bardziej trzymam za nią kciuki. Wierzcie lub nie ale to naprawdę dobry człowiek !
Zgłoś
W Waldemar 2015-10-11 21:05:38
Pani Basu proszę robić swoje ! Na nic się nie oglądać ! Tu w Sosnowcu jesteśmy z Panią !
Zgłoś
E Ewa 2015-10-11 20:37:08
Ta Pani to robi u mnie zakupy. Jest bardzo dobrym człowiekiem i nie wolno na nią pluć za przeproszeniem. Raz było tak ze babcia taka nie miała kilku złotych na chlebek i ta Pani Barbara jej zakupy zrobiła !!! Tak było wiec jeszcze raz wam mowię to jest dobry człowiek co się nad innym pochyli ! Ja będę na nią z rodziną głosowała. Na kukiza bym nie głosowała a na Panią barbare będę !
Zgłoś
L Leokadia 2015-10-11 20:19:42
Pani Basiu piszą ze bedzie Pani walczyć o ten wymiar sprawiedliwości. Ake niech Pani o emerytach z Sosnowca nie zapomina! Bo nam się cieżko żyje !
Zgłoś
M Marian 2015-10-11 20:16:32
Zamiast się ludziska tak okładać wejście się wy wszyscy do roboty bo przyjdzie Jarek i was powyrzuca ! Basia jak cos umiesz dla ludzi zrobić to rób z Bogiem. Ja będę głosował na Kukiza bo mi się podoba ze tą bandę politycznych darmozjadow chce rozgonić !
Zgłoś
M Marek 2015-10-11 20:12:48
Czytam i tak się zastanawiam moze Pan Tomasz pracuje w PG bo tam Pani Basi i tych z Zz nie lubią?:)
Zgłoś
M Marta 2015-10-11 20:07:00
Jeśli Pani to czyta Pani Basiu to proszę niech Pani kicha na takie komentarze jak tej osoby która używa imienia Tomasz. Myśle ze to pewnie jest jakaś Pani "serdeczna koleżanka z pracy" którą ściska w dołku ze sama nic w życiu dobrego nie zrobiła. Ludzie ile w was jadu opamiętajcie się!!! Jak wam się nie podoba to sami wejście się do roboty w tych związkach i wywalczycie podwyżki ! Kto wam broni ?! Krytykować zawsze łatwo.
Zgłoś
E Edyta 2015-10-11 19:57:10
Szanowna Pani Joanno pisze Pani niestety nie mając pojęcia o pracy wykonanej przez Basię właśnie dla rejonów. Proszę nie pisać niczym nie popartych osądów a'la pan Tomasz bo co innego oglądać kogoś na "fejsie" a co innego brać udział np w konsultacjach w ministerstwie sprawiedliwości. Ja tam byłam i słyszałam Panią Basię i to co tam prezentowała naprawdę mnie zdziwiło. Pani Basia jest naprawdę merytorycznie przygotowana do pracy. Jeśli jej zabraknie to właśnie rejony nie bedą mialy żadnego godnego reprezentanta na szczeblu centralnym. To właśnie o rejony Pani Basia walczy najmocniej. Noe wszystko widać tak z powierzchni strony Zz czy fejsa naprawdę. Wiec radzę zanim rzucicie Państwo kamieniem dobrze się zastanowić bo można komuś zupełnie niesprawiedliwie zrobić przykrość. Chyba ze taka jest intencja takich wpisów jakie Pani i Pan Tomasz popełnia.
Zgłoś
I Iza 2015-10-11 11:33:51
Pani Basiu jestem pracownikiem prokuratury, znam Panią, choć żałuję że nie osobiście. Szanuję za to, co Pani robi dla środowiska. Malkontenci zawsze się znajdą. Nie należy się takim osobami i ich jednostkowymi opiniami zrażać. Nikt nie jest w stanie zadowolić wszystkich ludzi. To takie polskie piekiełko. Jest Pani jedynym kandydatem naszego środowiska bo np ze środowiska adwokackiego kandyduje ok. 100 osób. Trzymam mocno kciuki aby się Pani udało!
Zgłoś
A Adam 2015-10-10 16:16:00
Pani Barbaro proszę Pani Joannie dać z 200 zł to będzie Panią popierać , bo przecież o to chodzi w wyborach ! Żenada Pani Joanno!
Zgłoś
J Jarosław 2015-10-10 08:18:55
Zgadam sie z Anetą, obarczanie jednej osoby za brak podwyżek to po prostu niska znajomość przepisow jak i żal do Pana Boga, to formum parlamentarny a nie "żale o podwyżki" prosze zapoznać się z działalnością ZZ.Nie jestem nawet członkiem ZZ aczkolwiek pracuję w Prok, i obserwuję ,że robią duzo, nawet jeśli trafiają na mur a z osobą Pani Chrobak miałem bezpośredni kontakt zupełnie przypadkiem, gdzie zapytała mnie o jedną pracownicę której chciała pomóc.To bez wątpienia dobry człowiek, ale niestety tak jest zawsze znajdzie się ktoś ...powodzenia Pani Chrobak życzę .
Zgłoś
A ANETA 2015-10-09 09:33:28
Pani Joanno bo jakaś nowości się dowiedziałam. Czy Pani Chrobak dzieli podwyżki? Bo jeśli tak to ha pomimo 20 letniej pracy w Prok.tego nie wiedziałam! Zanim wyleje Pani więcej żółci proszę zapoznać się zw strukturą Prok. Albo jeszcze lepiej iść naszczekac do swojego Rejonowego dlaczego omija Panią w podwyżkach?
Zgłoś
J Joanna 2015-10-04 19:24:50
w pełni popieram Pana Tomasza, który pisząc prawdę, poruszył lawinę negatywnych dla niego komentarzy, znam pewien przypadek, gdzie związki zawodowe nawet nie kiwnęły palcem, żeby pomóc osobie, de facto ze związków, proszę spytać osoby, które nie są w związkach, kim jest pani Chrobak?? to większość odpowie "nie mam pojęcia", wspomniał tez pan Tomasz o akcji protestacyjnej pracowników sądu, dlaczego ani w mediach, ani na stronach internetowych nikt nie wspomniał o tym, że pracownicy prokuratur też protestują?? bo tak działają nasze związki, że mimo "krzyku" maluczkich, nikt nie słyszy, a tym z "góry" to widać pasuje teraz Pani Chrobak startuje w wyborach, to co dalej z nami, pracownikami?? idziemy w odstawkę?? pani Barbaro, czy przy podziale pieniędzy na podwyżki będzie Pani obecna? czy będzie Pani miała oko na to jak one są rozdzielane?? bo się okaże tak, że jedne rejony dostaną a drugie nie, bo okręgi nie mają pieniędzy? potem każdy powie: przecież dostaliście podwyżki, owszem, może apelacje tak, ale już okręgi i rejony są biedniejsze.....proszę więc mieć na uwadze nie apelacje, a REJONY !!!!! tam pracują ludzie, którzy mają takie same żołądki jak w apelacji czy generalnej, jeśli tam Pani Chrobak zadziała i będą efekty, wtedy może będzie okazja ocenić ją inaczej
Zgłoś
A ANETA 2015-10-01 13:27:11
Panie pseudo Tomaszu, nie nudzę się w pracy ani poza nią. Wybieram tez milszy sposób spędzania wieczoru niż hejtowanie w marnym stylu. Miejmy tylko nadzieję, że znajdzie Pan na tyle odwagi aby to powiedzieć może bezpośrednio do Pani Chrobak. Bo ja mam takie doświadczenia życiowe, aby zawsze mówić w oczy i być po prostu człowiekiem:-)
Zgłoś
T Tomasz 2015-09-30 21:39:55
Widzę że mój negatywny komentarz wzbudził ogromne emocje. Takie mam zdanie o Pani Chrobak, gdyż jako pracownik prokuratury miałem okazje przyglądać się jej pracy w związkach a raczej jej braku. W ubiegłym roku na akcji protestacyjnej w Warszawie można było porównać pracę przedstawiciela związków pracowników sądu i pracę Pani Chrobak, która pojechała się tam chyba tylko pokazać. Zresztą działalność Pani Chrobak można zobaczyć na stronie facebook związków zawodowych, gdzie zamieszczane są jej słynne "selfie". Nie zaprzeczam, że praca związkowca jest ciężka i wymaga poświęceń ale na pewno nie polega na "bywaniu". Do Pań, które mnie w dniu dzisiejszym zaatakowały swoimi komentarzami : Po godzinach zamieszczanych tu komentarzy, widzę że Panie nudził się dzisiaj w pracy. Pozdrawiam.
Zgłoś
1 13641 2015-09-30 11:33:35
Panie Tomaszu domnienywam że jest Pan nieśmiałym, małym człowiekiem który nie zna Basi Chrobak. Jestem żywym przykładem zw stanęła w mojej obronie narażając własne stanowisko. Niech Pan się zastanowi dwa razy zanim okaże swoją "małość"
Zgłoś
M Matylda 2015-09-30 11:28:21
Do Tomasza: Czy gdybyś musiał podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoim komentarzem- również sformułowałbyś taki osąd? Rzucasz pomówienia w stronę Pani Chrobak, a czy masz na to jakiekolwiek dowód? Żałosne
Zgłoś
K Krystyna 2015-09-30 11:28:20
Basia Chrobak to najbardziej uczciwa osoba z Prokuratury jaką znam ! Śmieszy mnie takie pisanie. Ona do tych całych związków to cały czas dokłada. Tomasz - pyskacz lepiej zamilcz bo nie wiesz o czym piszesz i obrażasz ludzi !
Zgłoś
A ANETA 2015-09-30 11:25:48
Do Tomasz: według mnie nie powinien Pan chować się pod nazwą Tomasz a podać konkretne argumenty. Pracuje w tej samej instytucji jednak na drugim końcu Polski. Basie poznałam właśnie przez bezinteresowna pomoc innym to jej największy atut. Działalność Związkowa to ciężka praca, nie zazdroszczę jej nikomu a Panu po prostu współczuję. I proponuję jakąś pracą się zająć, najlepiej społeczną!
Zgłoś
T Tomasz 2015-09-30 11:18:57
Panie Tomaszu uprawia Pan prymitywny "hejt" obrażając przyzwoitego człowieka. Nie wiem czy robi to Pan z własnej inicjatywy czy na czyjeś zamówienie. To co Pan tu wypisuje nadaje się na zawiadomienie do Prokuratury więc niech Pan dobrze się zastanowi zanim będzie Pan po raz kolejny pomawiał kogoś o coś. Wnioskuję że nie należy Pan do ZZP i PP RP, a o działalności Pani Barbary czerpie Pan wiadomości tylko z tanich plotek. Proponuję żeby zapytał Pan u "źródła" np. u samych Członków ZZ wówczas może otworzy Pan oczy ! Chyba że jest Pan tylko takim sfrustrowanym "hejterem" wówczas należy Panu tylko współczuć. ps przekręcanie złośliwe czyjegoś nazwiska świadczy jak i cała ta wypowiedź tylko o Panu :) Miłego dnia Panie Tomaszu.
Zgłoś
A Alicja 2015-09-30 11:15:13
Do Tomasz: Komentarz Pana obrazuje, że praca społeczna dla innych bywa bardzo niewdzięczna. Można sobie żyły wypruć, poświęcić życie prywatne, a i tak zawsze znajdą się nieżyczliwi i wiecznie niezadowoleni komentatorzy. Skoro jest Pan tak dobrze zorientowany w realiach działalności związkowej - proponuję zaangażować się samemu i zakosztować tego trudu
Zgłoś
T Tomasz 2015-09-28 21:40:12
Pani Barbara Chrobok jest karierowiczką, interesuje się tylko własną osobą. Jako wiceprzewodnicząca związków zawodowych pracowników, powinna reprezentować ich interesy a jedyne co robi to podróżuje za pieniądze związkowców i uwiecznia swoje wojaże robiąc tzw. "selfie". Nie interesuje się problemami pracowników. Nie wiem skąd są tak pozytywne komentarze. Moim zdaniem nie jest osobą, która powinna reprezentować nas w sejmie.
Zgłoś
JF Jakub Fitrzyk 2015-09-24 12:51:21
Super kandydatka.Popieram
Zgłoś
I Iwona 2015-09-16 14:39:01
Właściwa osoba na właściwym miejscu! Pełna zaangażowania w walce o prawa pracownicze i godne warunki pracy. Popierajcie !!
Zgłoś
P Prok 2015-09-15 22:23:48
Pani Basia od wielu lat kieruje się sercem. Pomoc dla innych to jej priorytet. Takich ludzi brakuje nam w Sejmie, gdzie dobro innych będzie ważniejsze niż własny interes. Życzę jej wygranej w wyborach, bo wiem ze nigdy nas nie zawiedzie. Przez lata działalności w związkach dała się poznać jako uczciwy człowiek, walczący o prawa pracownicze tam gdzie przede wszystkim powinny być przestrzegane, niejednokrotnie narażając się przełożonym. Pani Basiu jest Pani naszą NADZIEJĄ
Zgłoś
A Anna 2015-09-15 14:31:27
Panią Barbarę mam przyjemność obserwować od kilku lat. Tak dalece poświęca uwagę ludzkim problemom, angażuje się w bezinteresowną pomoc, że właściwie to jest Jej całe życie. Uważam, że to bardzo dobry kandydat na posła RP, który nie wybiera się na Wiejską kierując się prywatnymi pobudkami. Trzymam kciuki za powodzenie Pani Barbary!
Zgłoś
L Lila 2015-09-15 10:23:17
Popieram Basię i podziwiam , że chce dokonać czegoś dobrego dla zwykłych ludzi. Czas zmienić skostniały parlament i posłów tam zasiadających, którzy już zapomnieli po co zostali wybrani przez obywateli.
Zgłoś
M Marian 2015-09-14 23:03:54
To jest właśnie czas takich ludzi jak Pani Barbara ! Dla nas i dla przyszłości naszych dzieci ! Pani Barbara mój człowiek w parlamencie !
Zgłoś
E Ewa 2015-09-14 22:57:44
Potwierdzam to co piszecie Basia to naprawdę złoty człowiek ! Zawsze pochyla się nad losem innych. Organizowała akcje charytatywne, pomagała chorym dzieciom, rozkręciła fundacje, przewodniczy związkowi i cały czas cieżko pracuje. Basiu masz i mój głos! Ewa
Zgłoś
D Dariusz 2015-09-14 22:42:30
Popieram Panią Barbarę to wspaniały uczynny i mądry człowiek. Dużo dobrego zrobiła dla swojego środowiska. Pani Barbara żyje blisko ludzi, zna ich problemy i zawsze chętnie służy pomocą. Wieże ze gdy będzie posłem to poświeci się dla ludzi ze śląska ! Pani Basiu jest Pani moim kandydatem Niech Panią Bóg błogosławi !
Zgłoś
A Agata 2015-09-14 21:25:53
Z czystym sumieniem polecam p. Barbarę. Polecam wszystkim, aby oddali głos na p. Barbarę.
Zgłoś
E Ewa 2015-09-14 18:33:14
Popieram kandydaturę w 100 %. Głos poparcia oddany z pełną świadomością umiejętności i osiągnięć Pani Barbary. Pracownik PR Nysa
Zgłoś
A Aneta 2015-09-14 17:54:41
Byłaby to właściwa osoba na właściwym miejscu.Znam osobiście i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, do tego ma klasę, wiedzę i zaraża optymizmem.Trzymam mocno kciuki za powodzenie bo od takich ludzi jest szansa na lepszą Polskę:)
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!