XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
: :-) 2017-07-25 23:52:46
Do cku.roman@interia.eu : Następny komuch który lałby demonstrantów za to że inaczej myślą a w prawdziwie demokratycznych krajach widzi wrogów. Tak właśnie myśli neokomuna która tym się różni od starej że główny ideolog siedzi w Toruniu a nie w Moskwie.
Zgłoś
C cku.roman@interia.eu 2017-07-25 21:27:52
Mój komentarz nie został opublikowany. Nie mam zamiaru go powtarzać, poza błędem Prezydenta. Trybunał Konstytucyjny może go sprostować. "ulicę i zagranicę należy zdyscyplinować". Na opublikowanie poprzedniego długo czekałem. Roman Lorenz-świadek historii.
Zgłoś
C cku.roman@interia.eu 2017-07-25 18:58:53
Optymalną decyzją Prezydenta było przekazanie Uchwały Sejmu dotyczącej naprawy systemu sprawiedliwości do Trybunału Konstytucyjnego. Tu wnioski jej poprawy mają najlepsze szanse realizacji i powtórne przegłosowanie przez parlament bez zbędnego opóźniania rozwiązania problemu. Sprawa jest pilna. "ulica +zagranica = targowica.
Zgłoś
K Krak 2017-07-24 19:11:51
Najbardziej znacząca jest wolta Gowina. To mistrz w ustawianiu się. Zawsze dba aby wyciągnąć maksimum prywatnych korzyści. Już na studiach był z tego znany. A studiował w czasach Stanu Wojennego.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!