Komentarze 167

DODAJ KOMENTARZ
D dominik 2017-12-29 00:48:37
Jak można tak komentować o tych nierobach, skoro mamy teraz bardzo niski poziom bezrobocia? Sądzę, lepiej dostawać zasiłek i mieć za co utrzymać rodzinę, niż jeść suchy chleb. Uważam również, że elektorat pis'u to nie tylko społeczeństwo biedne, ale również zamożne (jak np moja rodzina), więc uznawanie wyborców pis'u za patologie, trochę to słabe :)
Zgłoś
PB PRL BIS = pisuar 2017-12-21 19:01:17
Tak was pisuar będzie gnębił, inwigilował, podsłuchiwał i okradał z podatków i na cenach wszystkiego, że się wam żyć odechce normalni ludzie PRACY i właściciele FIRM, a gnijącą za życia patologię natomiast (ich elektorat bezrobotny, żyjący na koszt podatników, socjalne hieny+) będą gloryfikowane i werbowane na kapusiów , płatnych donosicieli. ZNACIE LUDZIE TO JUŻ SKĄDŚ, CO NIE :) ????
Zgłoś
D Damian 2017-12-21 17:36:42
pis po wysokim wzlocie do 50% w sondażach zaczyna wreszcie lądować, czyżby suweren pisu zaczynał wreszcie otwierać oczy
Zgłoś
&K ''Kraty, kraty, kraty'' 2017-12-19 16:46:25
##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL##########PO##########PSL
Zgłoś
PZ Precz z trollami z T.O. 2017-12-19 16:20:09
Uderz w stół a chamy się odezwą! Wasze marzenia i tęsknoty nie spełnią się. PiS jeszcze 2 lata i jeszcze 4 lata, a później zobaczymy. Natomiast wy ubecka złodziejska i sprzedajna hołoto za kratkami się znajdziecie. Żegnam was, nie będę sobie brudził rąk odpisując takim jak wy zwyrodnialcom i sprzedawczykom. Im szybciej to zrozumiecie, tym lepiej dla was. Was już nie ma, tylko wasz smród snuje się po forach, hahahahaha. (Znowu z PUCZ-em wam nie wyszłoooo!)
Zgłoś
C cdn 2017-12-19 16:19:24
Znacie Krzysztofa Kononowicza? Kiedyś kandydował na prezydenta Białegostoku, a filmiki z jego udziałem bez problemu można znaleźć na YT. To jest typowy przykład PiSowca czyli brak pracy, żadnych obowiązków i zajęć, wieczne narzekanie jak jemu jest ciężko że nie ma pieniędzy i że wszelkie instytucje odmawiają mu wypłaty pieniędzy. Pewnie PiSowcy wiedzą o kogo chodzi bo to jeden z liderów patologii
Zgłoś
K KopiujWklejPięniądzeSą 2017-12-19 15:54:25
Do Jam Pan a ty robol!: jeszcze tylko 2 lata użerania się z taką patologią jak ty. A potem nieważne czy ktoś jest normalny czy de.bli (tak jak PiSuary) chodzi do pracy żeby mieć pieniądze. Chociaż nie wiem czy PiSuary nadają się do pracy czy lepiej wsadzić do psychiatryków
Zgłoś
D dol 2017-12-19 15:41:32
Do Do pnjnejn: : czego można się spodziewać po PiSowcu. Zero pracy i obowiązków tylko życie z zasiłków.
Zgłoś
WO w oko kocie RUHOJ !!! 2017-12-19 15:40:22
Siema jak tam pisuarowe TŁUKI? Taka rada wam... ___ Ruhoj ino pisuarze jak królika ruhac reklamowano , swego kota! , za hybrydy 4000 zagarniesz jednorazowo , a i kuwete+ też za 10 lat dostaniesz ! Nooooo, do dzieła nieroby socjalne, po kolei, każdy ! Ahoj, wy bezmózgie paskudy krasnoludy posprzedawane, z ryjami świeżaków z biedronki...pisuarowe wyhodki podzieliły stół wigilijny piłą motorową, a wyhodki milicyjne prlowskie scierwo paralizatorami zabyły dziecko na komendzie, w czterech razili prądem dotąd, aż wyzionął ducha, bo był do kogos tam podobny, się POMYLILI !!! A wy jobane w dupska sprzedajne kurfiszony 500+ nic nie widzicie, pluje na was smiecie sprzedajne ! Ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca !!! NIe ujdzie to wam a kary dla was będą OKRUTNE, zapamiętajcie patologiczne zwyrodnialcy+
Zgłoś
DP Do pnjnejn: 2017-12-19 14:59:31
Acha, zapomniałem dodać! Za 6 tys. zł pracuje tylko i-diota lub złodziej. Tyraj, tyraj, żeby przekroczyć te 6 tys. zł. Bo inaczej to będziesz .........! To słowa pani Elżbiety Bieńkowskiej z PO. Ja nie pracuję, wy mi dajecie, tak jak Kijowskiemu, więc nie jestem i-diotą, ani złodziejem, jak wasi pupilki z PO, PSL.
Zgłoś
JP Jam Pan a ty robol! 2017-12-19 14:49:40
Do pnjnejn: Wystarczy 3 krzyżyki, listonosz mnie zna. Właśnie przyniósł mi pińć razy po pińcet. Teraz muszę odpocząć, bo cały dzień czekałem na listonosza i jestem zmęczony. Jak odpocznę to idę kupić koniak, kawior, a dzieciom po lizaku. Teraz mi nie przeszkadzaj! Weź się do intensywnej pracy, bo mi kasa potrzebna, no już! Do roboty, mój pachołku!
Zgłoś
K Kukiz15 2017-12-19 14:06:21
Ale jaja! N nad Kukizem
Zgłoś
P pnjnejn 2017-12-19 13:48:57
Do Do pnjnejn:: ja akurat jestem już po pracy, a ty dopiero wstałeś czy zamierzasz iść spać po ciężkim dniu rozmyślania na co wydać zasiłki? Widzę że jesteś pracowity skoro dodałeś dzisiaj tyle komentarzy nawet 3 pod rząd się udało napisać. Pieniądze za to przelewają na konto czy listonosz przynosi? Ciekawe jak się podpisujesz, bo znając życie jako PiSuar zbytniej wiedzy na temat czytania i pisania nie masz nie mówiąc o dalszych postępach w nauce
Zgłoś
DB Do bandzwoła ! 2017-12-19 13:23:20
Ktoś musi pracować, żeby inny mógł odpoczywać! Do roboty wściekłe trolle z opozycji!
Zgłoś
DP Do pnjnejn: 2017-12-19 13:19:58
Do Do pnjnejn: : Do roboty chamie, bo czekam na pincet+ razy pińć synów!
Zgłoś
DP Do pnjnejn: 2017-12-19 13:08:26
No i tacy ludzie rządzą krajem, a wy sługusy, zdrajcy, sprzedawczyki, aferzyści do roboty! Bo chcemy podwyżki na zapomogi, bo 500+ na każde dziecko i dla rencisty, emeryta, jak to zapowiadała PO, więc mordę w kubeł i do roboty robole!
Zgłoś
P pnjnejn 2017-12-19 12:59:24
Do PiSuarowa patologia+ : patologia+ i pasożyty+ bo normalni ludzie pracują a PiSdowska patologia żyje z naszych podatków i narzeka jak im jest ciężko w życiu bo muszą chodzić od mopsu do mopru przy okazji zahaczając o różnego rodzaju urzędy po kolejne zapomogi
Zgłoś
DP Do PiSuarowa patologia+ : 2017-12-19 12:56:39
No to potwierdzasz, że jesteś kłamcą, prowokatorem i krętaczem. Bo to jest prawda, że dużo więcej jest osób biorących 500+ z partii opozycyjnych, niż z PiS. Ty nie masz dzieci, bo nawet nie miałeś kobiety. A z kolegą dziecka nie będziesz miał. Jeżeli twoje otoczenie jest takie jak ty, to możliwe, że wam nie dają 500+, bo same chęci nie wystarczą, żeby mieć dzieci. Ale próbujcie, jak wam się uda, będziecie bardzo bogaci!
Zgłoś
PP PiSuarowa patologia+ 2017-12-19 12:28:32
Do Do bandzwoła !: Pewnie te dane masz od pierwszego sekretarza Jarusia albo od innego PiSdowskiego świra tego typu więc prawdy w tym żadnej. Jakoś ja nie kojarzę żadnej osoby z mojej rodziny czy znajomych (mówię tu o normalnych osobach nie popierających komunizmu) żeby zniżała się do takiego poziomu żeby brać pieniądze z 500+ i nie żyją z zasiłków czy rent tylko chodzą do pracy żeby mieć pieniądze po prostu żyją jak normalni ludzie a nie patologia PiSuarowa.
Zgłoś
DB Do bandzwoła ! 2017-12-19 12:16:15
Do PiS-,,ludzie,,2 kategorii: Nie pokazuj, że jesteś takim osłem! Te 500+, w 75% biorą opozycyjne partie. Właśnie to opozycja pierwsza lata po kasę 500+. Skoro tak cię mierzi ta kasa, to powiedz swojej rodzince i kolesiom, niech nie biorą tych pieniędzy! To zobaczysz, że cię z domu wygonią! I nie przekręcaj prawdy, to wy jesteście tym gorszym sortem, bo zobacz jak złodziejsko, wrednie i zdradziecko podchodzicie do Polaków i Polski. Więc nie wysilaj się, od przyszłego roku poparcie dla waszych partii spadnie od 20% do 50%, a w 2019 roku, żadna z waszych partii nie osiągnie dwucyfrowego poparcie. Z czym ty cieniasie do uczciwych Polaków?!
Zgłoś
PK PiS-,,ludzie,,2 kategorii 2017-12-19 10:23:47
Po 500zl jest dodatkowo dochodza zasiłki i renty na glowe, na komentarzach i hejcie sie dorobi i PiSuary czyli obywatele 2 kategorii maja za co zrobić święta
Zgłoś
§S §.beda siedziec = :-) 2017-12-19 09:57:55
To ten sam palant. Raz reprezentuje chama, ułomka i -debila pod nazwą §.beda siedziec., innym razem przemądrzałego ubeckiego PO-wca pod nazwą :-) . (...) z niego, prostak i cham!
Zgłoś
§S §.bedziesz siedziec. 2017-12-19 09:49:02
Id'ioto! Gdyby ruch Kukiz'15 zgodził się na koalicję z PiS, to wielu z waszych partii wyborców, których zraziliście swoją ubecką propagandą do PiS, chętnie zasiliły by szeregi Kukiz'15, który osiągną by 20 - 25% poparcia. Nie będę pisał, jaki wówczas był efekt, ale ty i cała twoja rodzina poszedł byś siedzieć! Więc zamiast krytykować Kukiz'15, to dziękuj Im, i proś Boga, żeby nie zrobili tego, co tak teraz wyśmiewasz jak półgłówek!
Zgłoś
: :-) 2017-12-19 09:22:49
Do ddd: Aleś mnie rozbawił!!! Kukiz 15 to przybudówka PISu. Z liberalizmem mają tyle samo wspólnego co z abstynencją.
Zgłoś
D ddd 2017-12-19 06:34:41
Do §.beda siedziec.: Kto k..a do tego doprowadził jak nie wasza PO, że mamy społeczeństwo nędzarzy. Ja głosuję na K'15 bo to ruch patriotyczny i liberalny.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-18 22:02:00
PiS wyborcow jest mi szkoda,bo daja sie latwo oszukac ,ale nie dziwota bez pracy,bez wyksztalcenia,perspektyw,calymi dniami patrza TV Propaganda do tego Radio Maryja,mamia ich obiecankami,a i Alkohol i dopalacze robia swoje.Biedacy jest mi ich naprawde szkoda,jak by nie bylo to tez Polacy.Ciezkie czasy dla was nadchodza.Bedzie placz ceny juz osiagnely rekordy.Te 500+ bedziesz mogl wrzucic zebrakowi do czapki ,na to sie zanosi.
Zgłoś
SP Sekta PiS. 2017-12-18 21:48:15
Nie bede glosowal na PIS,bo to zlodzieje i klamcy.A te 500+ moga sobie Rydzykowi w d..pe wepchnac.Wole WOLNOSC !
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-18 21:18:16
W trzecim Akcie Teatru PiS.Wszystkich aresztuja, i na dlugie lata do wiezienia.
Zgłoś
G gameover 2017-12-18 16:12:41
Do Inni nie są tacy jak ty!: już taki jestem że nazywam rzeczy po imieniu. I nie dam się omamić jakiemuś staremu dziadowi który jest tak łaskawy że da mi 500zł a w zamian za to będzie rozpierd@lał państwo od środka
Zgłoś
IN Inni nie są tacy jak ty! 2017-12-18 15:52:26
Do gameover: . Twoja szczerość jest rozbrajająca. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Zgłoś
G gameover 2017-12-18 15:36:30
Do Inni nie są tacy jak ty!: ja tylko stwierdzam fakty. Komuniści są komunistami a fałszerze fałszerzami. Nikt mi nie wmówi że czarne jest czarne a białe białe... czy jakoś tak
Zgłoś
IN Inni nie są tacy jak ty! 2017-12-18 14:18:33
Do gameover: Złodziej krzyczy, że go ktoś okradnie, oszust krzyczy, że zostanie oszukany i wątpi też, żeby przyszłe wybory były przeprowadzone zgodnie z prawem. Nie przypisuj swoich skłonności innym!
Zgłoś
G gameover 2017-12-18 13:52:35
Do gama: ale sondaże to sondaże a na wyborach się zawsze okazuje jakie są wyniki... tylko wątpię żeby przyszłe wybory były przeprowadzone zgodnie z prawem
Zgłoś
G gama 2017-12-18 12:40:28
poczekamy na dalsze sondaze- kurs euro tez ciągle sie wah a dolara , giełda zalicza to spadki to w górki- tez wiec i w sondazach musi byc wahnięcie raz w dół raz w góre- normalka
Zgłoś
K K.J. 2017-12-18 12:28:34
PiSuary w święta też pracujecie? Czy są jakieś wytyczne księcia Jarusia że w święta jest zakaz dodawania komentarzy?
Zgłoś
A ankieter 2017-12-18 09:50:51
niska frekwencja będzie,ludzie ,ktorzy głosowali w każdy wyborach po 1989 coraz częściej mówią,ze nie pójdą głosować.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-18 08:54:05
Do ROZKAZ PZPR: ---- Do To nie ściema !: ----- Ale z ciebie ścierwo! Ty szmato z gębą pełno kału, całymi dniami do późnej nocy plujesz odchodami, pisząc kłamstwa, obelgi i pomówienia na miliony Polaków, a potem udajesz kogoś innego i na nie odpowiadasz. Tak nie robi Polak, jesteś wrednym zwyrodniałym bydlakiem, pluję na ciebie, pfu! pfu! pfu!
Zgłoś
RP ROZKAZ PZPR 2017-12-18 01:07:54
Tak się punktuje w sondażach ! „Wyślijcie 500+ (opłacane z PODATKÓW ludzi pracy) patologi wcześniej, żeby rodzinom nie zabrakło pieniędzy na święta” - taki rozkaz wydała rafalska, haracz ma być przed czasem aby gównojady+ mieli na wódkę ! wykonac , to podniesie nam sondaże HAHA.
Zgłoś
R robactwo+ 2017-12-17 22:14:38
Coś mało komentarzy PiSowskich szczurów :( pewnie jutro zasypią internet komentarze na zlecenie księcia XD
Zgłoś
Do §.beda siedziec. : 2017-12-17 21:16:41
O to ty akurat nie musisz się martwić! Mieszkasz od 32 lat tak daleko od Polski, że nie musisz się tym martwić. Najlepiej jak byś przestał się w ogóle zajmował Polakami.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 21:01:14
Do Precz z trollami z PO, .N: Ojej,zobaczymy jak bedziesz spiewal pozniej.Polski przyrost PKB 4,2% w Rumunii 8,8% wystarczy wam ,ach wy nie macie o tym pojecia sprzedajne bydelko.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 20:40:40
PiS to nic innego jak Komunisci.Okradanie Polski i Polakow idzie pelna para.
Zgłoś
PZ Precz z trollami z PO, .N 2017-12-17 20:30:57
Poszczekajcie sobie jeszcze, to już jest wasz koniec! Jesteście już trupami historii. Nie ma was już! Tylko wasz smród snuje się po forach i jeszcze słychać wasz złodziejski skowyt i przekleństwa zwyrodnialców. A i to jak echo wkrótce przeminie. Wasze czasy przemijają, oby nigdy nie powróciły. Zostaniecie uwiecznieni w encyklopedii, jako aferzyści, grabieżcy Polaków i sprzedawczyki Polski. Amen.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 20:06:39
Do Precz z trollami z PO, .N: To ten zdychajacy Troll PiS-owski,zanim zdechnie chce zniszczyc jak najwiecej.Ale ta mala pluskiewka z tymi bredniami sama wie ,ze u madrych polakow nic nie wskora.Zal mi ciebie biedaku,twoi wielbiciele nie chca ci drogich lekow zrefundowac.Ja tylko wiem jak zdobyc te leki bezplatnie reszerszowalem tygodniami i mam rozwiazanie.
Zgłoś
Z zyga77 2017-12-17 19:50:29
Do Precz z trollami z PO, .N: przetrzeźwiałes na chwile pis-dolizie pis-urowy, dopalacze odpusciły? pora się ''doładować'' !
Zgłoś
PZ Precz z trollami z PO, .N 2017-12-17 19:31:15
Poszczekajcie sobie, tyle wam pozostało. Wszystkie obelgi które piszecie, dotyczą was samych. Jesteście zwyrodnialcy i krętacze. Dobrze was nazwano komuniści, aferzyści, złodzieje i perfidne chamidła!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 19:18:20
Motloch PiS-owski sam sie unicestwia.
Zgłoś
Z zyga77 2017-12-17 19:11:54
Do §.beda siedziec.: tym pisuarowym gównojadom i satlin mógłby rządzić, oby 500zł na konto wpłyneło, wóda na stół i jaaazda, to są sprzedajne zera, ciemnogród a twarze nie skalane rozumem. Do tego słono zakupiona armia moherowych beretów u czarnego znanego toruńskiego złodzieja. I to cały ich elektorat. Poziom ich: film polski ''konopielka'', w 99% oddaje klasycznych wielbicieli pisuaru, ciemny lud łatwo się manipuluje.
Zgłoś
EB elektorat BiNu 2017-12-17 18:14:10
Do PiSowskieSiuśki: Może mają przerwę techniczną XD Albo masowo trafili do szpitali psychiatrycznych :D
Zgłoś
P PiSowskieSiuśki 2017-12-17 17:36:02
Komuniści gdzie jesteście?! Komentarze pisać i Jarusiowi du.pe lizać bo wypłaty nie będzie! Nie udawajcie że zastanawiacie się jak sformułować merytoryczne i sensowne komentarze bo w waszych wypowiedziach nie ma ładu ani składu.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 17:14:37
47 lat temu 17 grudnia 1970 roku wojskowi w Gdyni otworzyli ogien do robotnikow.1 Warszawski Pulk Czolgow z Elblaga w ktorym sluzyl Posel PiS iprzyjaciel Prezesa Jaroslawa Kaczynskiego LEONARD KRASULSKI,latami ukrywal te Hanbe.No to mamy dwoje slynnych PiS "Politykow" Stanislaw Piotrowicz PRL-owski prokurator sadzil opozycje i Leonard Krasulski biarocy udzial w krwawym zdlawieniu strjkow ,gdzie byli zabici i ranni.Krasulski w 76 roku zostal wydalony z Wojska za kradziesz beczki spirytusu,pospolity zlodziej chwalacy sie wyzszym wyksztalceniem niemajac Matury itd. itd.To nie ostatni "Idole"PiS.Zbieranina szumowiny.
Zgłoś
§S §.beddziecie siedzieć! 2017-12-17 16:23:00
Trolle z totalnej opozycji, jesteście ślepi i głusi, skoro nie widzicie, że Polacy, a nawet już i wyborcy PO was nie chcą. Wasi posłowie i senatorowie zaczynają od Przestępczej Organizacji (PO) odchodzić, a wy zostaniecie sami ze swoimi fobiami! Hahahahahahahahahahaha.
Zgłoś
DK Do KopiujWklejPięniądzePł 2017-12-17 16:14:29
Sam jesteś wklejony (...).
Zgłoś
KO kocie oczy masz, komu.... 2017-12-17 16:12:26
Ruhoj ino pisuarze jak królika ruhac reklamowano , swego kota! , za hybrydy 4000 zagarniesz jednorazowo , no do dzieła nieroby socjalne ! Ahoj, wy krasnoludy posprzedawane
Zgłoś
KO kocie oczy masz, komu.... 2017-12-17 16:10:42
Ruhoj ino pisuarze jak królika ruhac reklamowano , swego kota! , za hybrydy 4000 zagarniesz jednorazowo , a i kuwete+ też za 10 lat dostaniesz ! Nooooo, do dzieła nieroby socjalne, po kolei, każdy ! Ahoj, wy bezmózgie paskudy krasnoludy posprzedawane, z ryjami świeżaków z biedronki, cuchnące potem wręcz jadące na kilometr jadem tak przepocone, z czarnymi rękoma, oddające wolność i demokrację kraju za tanią wódkę na weekend. Oto obraz pisowca faszysty 500+.
Zgłoś
KO kocie oczy masz, komu.... 2017-12-17 15:26:02
Ruhoj ino pisuarze jak królika ruhac reklamowano , swego kota! , za hybrydy 4000 zagarniesz jednorazowo , a i kuwete+ też za 10 lat dostaniesz ! Nooooo, do dzieła nieroby socjalne, po kolei, każdy ! Ahoj, wy bezmózgie paskudy krasnoludy posprzedawane, z ryjami świeżaków z biedronki, cuchnące potem wręcz jadące na kilometr jadem tak przepocone, z czarnymi rękoma, oddające wolność i demokrację kraju za tanią wódkę na weekend. Oto obraz pisowca faszysty 500+.
Zgłoś
K KopiujWklejPięniądzePłyną 2017-12-17 15:21:57
Powiem tylko tyle - Nie popieram komunizmu. Teraz możecie PiSuarowe ście.rwa wyładować swoją frustracje, pokazać na jakim jesteście poziomie umysłowym, wyszczekać się i pokazać jakimi jesteście zdesperowanymi ,,ludźmi,, a przy okazji trochę zarobić na dodawaniu komentarzy, hejcie i dodawaniu łapek w dół ;) Nie bójcie się jawnie powiedzieć że jesteście komunistami i patologią
Zgłoś
DK Do kocie oczy masz, komu. 2017-12-17 14:30:02
Szoruj stąd! Bo nikt cię nie lubi, ale już! WON!
Zgłoś
KO kocie oczy masz, komu.... 2017-12-17 14:01:52
Ruhoj ino pisuarze jak królika ruhac reklamowano , swego kota! , za hybrydy 4000 zagarniesz jednorazowo , no do dzieła nieroby socjalne ! Ahoj, wy krasnoludy posprzedawane
Zgłoś
SL szczujnia lumbago infoTvp 2017-12-17 13:57:17
pisuarowe wyhodki podzieliły stół wigilijny piłą motorową, a wyhodki milicyjne prlowskie scierwo paralizatorami zabyły dziecko na komendzie, w czterech razili prądem dotąd, aż wyzionął ducha, bo był do kogos tam podobny, się POMYLILI !!! A wy jobane w dupska sprzedajne kurfiszony 500+ nic nie widzicie, pluje na was smiecie sprzedajne ! Ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca !!! Nie ujdzie to wam, a kary dla was będą OKRUTNE (jak Ceaușescu Life Story), zapamiętajcie wy patologiczne zwyrodnialcy+.
Zgłoś
Do §.beda siedziec.: 2017-12-17 12:44:20
Do §.beda siedziec.: Wściekasz się, bo to co napisali o tobie to prawda najprawdziwsza prawda, zniemczony ubeku! A napisano o tobie tak: cyt: "mieszkasz 1300 km od Warszawy od 32 lat, a na polskich forach całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujesz miliony Polaków na zlecenie wrogów Polski. Jesteś wrednym starym zniemczonym bydlakiem, stosujesz ubeckie metody zastraszania z przed 40 lat, które już nie działają na nikogo. Więc nie ośmieszaj się miernoto ubecka!" Koniec cytatu. Żal mi ciebie, bo to wrogowie Polski sterują tobą przeciw Polakom a ty tylko wypełniasz ich polecenie
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 12:36:28
Kandydaci na dozywotne wiezieznie za Zdrade Stanu:1) Kaczynski 2) Duda 3) Szydlo 4) Macierewicz 5) Blaszczak 5) Rydzyk 6).Reszta Kolesi po 25 lat wiezienia.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 12:27:59
Do Do do pisuarowej wywłoki:Zmien plyte niedorajdo z zadymionym pustym lbem.
Zgłoś
S SURYT 2017-12-17 11:08:16
Do pis? toż to wstyd !!!!!!!: (odnośnie linku filmu) - Tak właśnie się KUPUJE GŁOSY i to za kasę tych cichych, ciężko pracujących ludzi. Patrzcie i uczcie się życia. A próbujcie teraz protestować -to was prostactwo na widłach rozniesie. Złoty pisowski interes. Ehh... biedna Polska.
Zgłoś
X xyz 2017-12-17 10:59:54
pisuarowe wyhodki podzieliły stół wigilijny piłą motorową, a wyhodki milicyjne prlowskie scierwo paralizatorami zabyły dziecko na komendzie, w czterech razili prądem dotąd, aż wyzionął ducha, bo był do kogos tam podobny, się POMYLILI !!! A wy jobane w dupska sprzedajne kurfiszony 500+ nic nie widzicie, pluje na was smiecie sprzedajne ! Ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca !!! NIe ujdzie to wam a kary dla was będą OKRUTNE, zapamiętajcie patologiczne zwyrodnialcy+
Zgłoś
PT pis? toż to wstyd !!!!!!! 2017-12-17 10:57:57
Te Pisowskie cymbaly zrozumia jak nie bedzie co do pyska wlozyc.To mowi o ich stopniu Inteligencji.Siedza za piecem na wsiach i czekaja ,kiedy wreszcie 500+ dostana,zeby sie nachlac albo ten pusty leb dopalaczami zakopcic.Zgroza Boga niedowiary, a twarze ich nie skalane rozumem _______ youtube.com/watch?v=XjQaSievvvc&ab_channel=naTemat.pl
Zgłoś
DD Do do pisuarowej wywłoki: 2017-12-17 10:49:27
Do bydlaków o nazwie: ... §.beda siedziec.: , oraz Temida (do kalesoniarza) ........... Wy zniemczone ubeki, 32 lata temu okradliście Polaków i uciekliście do Nieniec, mieszkacie 1300 km od Warszawy, a na polskich forach całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujecie miliony Polaków na zlecenie wrogów Polski. Jesteście wrednymi starymi zniemczonymi bydlakami, stosujecie ubeckie metody zastraszania z przed 40 lat, które już nie działają na nikogo. Więc nie ośmieszajcie się miernoty ubeckie!
Zgłoś
DP do pisuarowej wywłoki 2017-12-17 10:48:01
Do tak zwanego 'transwestyty kalesoniarza rysia vel hania 16 lataka itd', będziesz dyndał pisuarowy TŁUKU powieszony na własnych kalesonach , 1,50zl/wpis, za tyle się oddawalaś kurfo za swego nędznego życia i sprzedawałaś kraj. Byle tanie wino wypić i doebać sie w weekend dopalaczami ... Jesteś tylko płatnym zerem i każdy już to wie. Jeden, samotny pajac co nie ma życia i odpłatnie liże dupe pisuarom tu, na każdym kroku :)
Zgłoś
DW Do wrogów Polski! 2017-12-17 10:46:46
Do bydlaków o nazwie: ... §.beda siedziec.: , oraz Temida (do kalesoniarza) ........... Wy zniemczone ubeki, 32 lata temu okradliście Polaków i uciekliście do Nieniec, mieszkacie 1300 km od Warszawy, a na polskich forach całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujecie miliony Polaków na zlecenie wrogów Polski. Jesteście wrednymi starymi zniemczonymi bydlakami, stosujecie ubeckie metody zastraszania z przed 40 lat, które już nie działają na nikogo. Więc nie ośmieszajcie się miernoty ubeckie!
Zgłoś
T Temida 2017-12-17 10:40:55
Do Temida (do kalesoniarza): Kurfo z kalesonami naciągniętymi pod pachy, zaszczany rysiu kalesoniarzu vel hania 16 latka itd., ty jeszcze nie zdechłeś sprzedajny roziebusie pisuarowy ? Ten post już z 1000 razy wkleiłeś w kółko, płacą ci nadal 1,5zł/szt. za to zgrzybiały śmierdzący cfeluhu, zdychaj w końcu kreaturo, powieś się na kalesonach w te święta :)
Zgłoś
: :-) 2017-12-17 10:38:50
Do KARALUCHY+ będą -: = patologiczne gównojad...
Zgłoś
P Polak 2017-12-17 10:35:47
Do Temida (do kalesoniarza): Z ciebie Temida jak z koziej d.upy trąba, zboczeńcu. Coś tak się zapluł, kiedy prawdę ktoś napisał o tym bydlaku, co mieszka ponad 30 lat z dala od Polski i ciągle szkaluje Polaków?! Chyba ty sam jesteś tym ubeckim faszystą, którego zadaniem jest podgrzewanie emocji, żeby doprowadzić do wojny w Polsce. Weź ty się powieś, albo jako ubek masz broń, to strzel sobie w łeb i nie czekaj do Świąt!
Zgłoś
KB KARALUCHY+ będą - 2017-12-17 10:31:21
pisuarowe wyhodki podzieliły stół wigilijny piłą motorową, a wyhodki milicyjne prlowskie scierwo paralizatorami zabyły dziecko na komendzie, bili prądem dotąd az wyzonął ducha, bo był do kogos tam podobny, się POMYLILI !!! A wy jobane w dupska sprzedajne kurfiszony 500+ nic nie widzicie, pluje na was smiecie sprzedajne ! Ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca !!! NIe ujdzie to wam a kary bedą OKRUTNE, zapamietajcie patologiczne gównojady...
Zgłoś
T( Temida (do kalesoniarza) 2017-12-17 10:24:52
Do Do §.beda siedziec.:: Kurfo z kalesonami naciągniętymi pod pachy, zaszczany rysiu kalesoniarzu vel hania 16 latka itd., ty jeszcze nie zdechłeś sprzedajny roziebusie pisuarowy ? Ten post już z 1000 razy wkleiłeś w kółko, płacą ci nadal 1,5zł/szt. za to zgrzybiały śmierdzący cfeluhu, zdychaj w końcu kreaturo, powieś się na kalesonach w te święta :)
Zgłoś
Do §.beda siedziec.: 2017-12-17 09:43:01
Do bydlaka o nazwie: ... §.beda siedziec.: ............ Ty zniemczony ubeku, 32 lata temu okradłeś Polaków i uciekłeś do Nieniec, mieszkasz 1300 km od Warszawy, całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujesz miliony Polaków na zlecenie wrogów Polski. Jesteś wrednym starym zniemczonym bydlakiem, stosujesz ubeckie metody zastraszania z przed 40 lat, które już nie działają na nikogo. Więc nie ośmieszaj się miernoto ubecka!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 07:38:42
Do xyz: A mnie zal ,ze szmacisz sie jako Troll za te marne Grosze.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 07:34:43
Nie mam pretensji do wyborcow PiS,ich ograniczona inteligencja nie potrafi ocenic prawdziwych Dyktatorskich celow tych bardzo zlych ludzi.Takich ludzi najlatwiej,poprzez "Media"TV Kurski czy tego grabiezcy Panstwowych Milionow Torunskiego oszusta radio"Maryja" czy "TV Trwam".Ci ludzie zorientuja sie jak nie bedzie co do geby wlozyc.I to jest PROBLEM Nr 1.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 07:16:18
Pisanie nie pomoze ,Polacy musza zrobic strajk generalny i pognac tych Komunistow na Wschod,albo do wiezienia.Nie chce drugi raz PRL-u.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-17 07:10:11
Do miszel1978: Ten sondaz to mozna wrzucic do PiSuaru ciesza was oszukancze przekupne kupione za twoje pieniadze sondaze.Wam swolocz klamstwa oszustwa chachmecenie sie podoba.Popatrz jak jest Komunistyczna Partia PiS na czele z Pierwszym Sekretarzem Kaczynskim traktowana na innych znanych duzych Portalach.Cieszcie sie glupole dostaniecie jeszcze ciegi od swoich ulubiencow sprzedajna swolocz.Bezmyslna Patologia to wyborcy PiS.
Zgłoś
D ddd 2017-12-17 06:08:57
Prawdziwa opozycja to K'15, PO i .N do Bundestagu !!!
Zgłoś
A Antyesbek 2017-12-17 01:09:38
Do bydlęta zwierzęta+: Psycholog, tylko psycholog moze ci pomoc
Zgłoś
BZ bydlęta zwierzęta+ 2017-12-17 00:07:00
pisuarowe wyhodki podzieliły stół wigilijny piłą motorową, a wyhodki milicyjne prlowskie scierwo paralizatorami zabyły dziecko na komendzie, bili prądem dotąd az wyzonął ducha, bo był do kogos tam podobny, się POMYLILI !!! A wy jobane w dupska sprzedajne kurfiszony 500+ nic nie widzicie, pluje na was smiecie sprzedajne ! Ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca !!! NIe ujdzie to wam a kary bedą OKRUTNE, zapamietajcie patologiczne gównojady+
Zgłoś
X xyz 2017-12-17 00:05:08
Brawo dla PISU !!! Niech opozycja skończy ten cyrk i agresje bo to już jest poniżej godności , żal mi tylko tych ludzi którzy za nimi stoją ...
Zgłoś
S sprawiedliwy 2017-12-16 23:27:31
Do HienaCzyLis: dotacje wysyłam dla SLD
Zgłoś
H HienaCzyLis 2017-12-16 23:24:23
Słuchajcie lewacy. Wasi towarzysze stoją pod sejmem i senatem krzycząc Wolne Sądy, Wolne Media, Demokracja, a wy do cholery siedzicie w ciepełku i czytacie sobie forum. Jak tak będziecie wspierać Waszych, to partie lewackie za niedługo nie przekroczą progu wyborczego. Szybciutko brać świeczkę dołączać do targowicy ...już raz raz raz....'
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 22:57:34
Do Temida (nie fałszywa): A PiSlam 99,9%.Juz takie sondaze kiedys byly.Frajerstwo z marzeniami na korzysci materialne.Dostaniecie lyzke ryzu i po krzyzu badelko bez rozumu ciemna swolocz.
Zgłoś
M miszel1978 2017-12-16 22:34:36
Co komuchy boli was wynik sondażu. Będzie jeszcze gorzej z waszymi lewakami w sondażach. Jesteście za głupi, żeby zobaczyć, że im bardziej szczekacie tym niżej spadacie .
Zgłoś
WS Wypisuję się z PO 2017-12-16 22:33:53
Zdradziłaś PO mnie Pod pociąg się podłożę Ale nie przejedzie mnie Bo jedzie po innym torze. Zdradziłaś PO mnie, Rzucę się w morskie fale, Ale nie utopię się, Bo pływam doskonale. Zdradziłaś PO mnie, rzucę się z wysokości, Ale nie połamię się, bo mam gumowe kości. Zdradziłaś PO mnie, Pistolet sobie kupie, Ale nie zastrzelę się, Bo mam PO głęboko w d’upie.
Zgłoś
T Temida 2017-12-16 22:23:23
Cała Polska z was się śmieje komuniści i złodzieje!
Zgłoś
T( Temida (nie fałszywa) 2017-12-16 22:21:45
Do car: W przyszłym roku PO 8%, .N-4%, PSL-2%, w 2019 roku te partie spadną o połowę. To na 100% pewne.
Zgłoś
C car 2017-12-16 21:18:47
Do CałaPolskaMówiWonPisowi: Za dwa lata to totalnej już nie będzie
Zgłoś
P Polak 2017-12-16 20:37:46
pisuarowe wyhodki podzieliły stół wigilijny piłą motorową, a wyhodki milicyjne prlowskie scierwo paralizatorami zabyły dziecko na komendzie, bili prądem dotąd az wyzonął ducha, bo był do kogos tam podobny, się POMYLILI !!! A wy jobane w dupska sprzedajne kurfiszony 500+ nic nie widzicie, pluje na was smiecie sprzedajne ! Ale oliwa sprawiedliwa i karma wraca !!! NIe ujdzie to wam a kary bedą OKRUTNE, zapamietajcie patologiczne gównojady+
Zgłoś
T( Temida (nie fałszywe) 2017-12-16 19:58:12
W najnowszym sondażu sponsorowanym pisuar uzyskuje 500+% , sprzedjani beneficjenci neroby i wszelkiej maści sponsoraowana patologia jest w ekstazie po tanim winie i dopalaczach gratis, a w oborach u nich zawitał obraz jara k niczym king dzon una z koreii, wraz z kocicą jego małżonką, oczywiście :)
Zgłoś
PS PiZdowskie Szambo 2017-12-16 19:45:28
jak któregoś dnia te PiSowskie sz@mbo pier.dolnie to cały świat gów.nem zaleje... wspomnicie moje słowa...
Zgłoś
T Temida 2017-12-16 19:21:51
Do Kaczyński: Nasi posłowie to posłowie z PO, PSL i .N. Może nie są orłami, może niektóre posłanki i jeden poseł mają mniejsze mózgi, ale ptasie to chyba nie panie prezesie.
Zgłoś
DR Do rad.: 2017-12-16 19:14:11
No tak, potwierdzasz, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, skoro nie widzisz różnicy w tych komentarzach, bo sam jesteś bezmózgim i de.bilem. Podobnie jak to, że nie możesz pojąć tego, że po podliczeniu procentów w podanych poparciach raz jest 100%, a innym razem mniej. To, że ty czegoś nie wiesz, nie rozumiesz, to nie znaczy, że ktoś się myli. Zamiast ćpać, czy wystawać po bramach i chuliganić, idź do szkoły, a nie na wagary!
Zgłoś
K Kaczyński 2017-12-16 19:09:32
Do Temida: wasi posłowie to ptasie mózgi!
Zgłoś
M Madej 2017-12-16 19:06:38
Czekam, czekam na te 45% PiSu. Widzę, widzę to w dużych miastach i wśród młodych. Złudzenia, złudzenia. Niech sondaże uwzględniają także niezdecydowanych! Tego niestety nie robią!
Zgłoś
C CałaPolskaMówiWonPisowi 2017-12-16 19:03:09
Jeszcze 2 lata i skończy się panowanie lum.pów ze zdradzieckimi mord@mi
Zgłoś
Ż Żartowniś 2017-12-16 18:34:06
Do §.beda siedziec.: Pedofil to twoja stara.
Zgłoś
R rad. 2017-12-16 18:20:59
Do Do Pojebanie PiSuaryzmu :: co ty nie powiesz O;O no tak bo przecież zmieniając 1 słowo czy znak dużo zmienia. Po takiej czynności faktycznie cały sens wypowiedzi zupełnie się zmienia i jeżeli się zmieni jedne słowo czy znak nikt się nie zorietuje ze autor wypowiedzi jest bezmozgim de.bilem
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 17:29:10
J.K. to Pedofil.Nie moze sie wyzyc seksualnie stad ten jad nienawisci.
Zgłoś
DP Do Pojebanie PiSuaryzmu : 2017-12-16 16:59:43
Jesteś zwykły cham i prostak i nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to nie są te same komentarze.
Zgłoś
T Temida 2017-12-16 16:41:43
Ile jeszcze trzeba będzie wam to powtarzać! Trolle z totalnej opozycji, czy jesteście ślepi i głusi, skoro nie widzicie, że Polacy, a nawet już i wyborcy PO was nie chcą. Wasi posłowie i senatorowie zaczynają od Przestępczej Organizacji (PO) odchodzić! Już was, zaprzańców złodziejskich coraz mniej popierają nawet wyborcy PO, bo zaczynają widzieć wasze chamstwo, złodziejstwo i wyprzedawanie majątku Polski Niemcom. Opamiętajcie się, bądźcie Polakami nie bydlakami!
Zgłoś
P PatologiiCiągDalszy 2017-12-16 15:59:22
Do Pojebanie PiSuaryzmu : może pierwszy sekretarz J.K. płaci im w naturze. To by wyjaśniało skąd bierze się tyle patologii i chorób związanych z głową
Zgłoś
PP Pojebanie PiSuaryzmu 2017-12-16 15:45:36
Do Do §.beda siedziec.: : ile dostajecie pieniędzy za kopiowanie i wklejanie tych samych komentarzy?
Zgłoś
J Jaruś=zło 2017-12-16 15:16:42
Do wybory w pl od 2018: niedaleko pada Jaruś od Putina... taki sam poziom
Zgłoś
P Polak 2017-12-16 14:23:44
Działania mogące stanowić zagrożenie, podejmuje tylko i wyłącznie PiS, a nie niezależne wolne media. PiS depcząc Konstytucję, zawłaszczając sądownictwo, wprowadza chaos prawny i zagrożenie autorytaryzmem w Polsce. A na to obywatele MAJĄ PEŁNE PRAWO REAGOWAĆ, jako suweren. A wolne niezależne media to relacjonować. Ja proponuje prześledzić dokładnie programy emitowane w TVPinfo, tam przez cały czas, dziennikarze pokazują tylko jedną stronę prawdy, szczują na środowiska opozycji i podsycają wrogość. KRRiT pod rządami PiS to jakiś relikt z PRL która wbrew zapisom Konstytucji ocenia jaki przekaz medialny, mają kreować wolne niezależne media. To totalny absurd, i próby zamachu na niezależność mediów w Polsce.
Zgłoś
WW wybory w pl od 2018 2017-12-16 14:16:29
Tak od 2018r będą wyglądały wybory w naszym kraju: h t t p s : / / w w w . y o u t u b e . c o m / w a t c h ? v = j i U 7 G y 8 t O V Q
Zgłoś
Do §.beda siedziec.: 2017-12-16 14:00:52
Ty zniemczony ubek, który 32 lata temu uciekł z Polski, ty który mieszkasz 1300 km od Warszawy, ty zboczeńcu, sam pisałeś, że współżyjesz z psem, ty którego żadna baba nie chce, ty z wszarzu, ty który całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujesz miliony obywateli Polski na zlecenie wrogów, ty bydlaku nie jesteś już Polakiem i mało wiesz co naprawdę chcą uczciwi Polacy, ty zniemczony stary ubeku nie masz prawa wypowiadać się o Polsce, a tym bardziej ubliżać Polakom. Więc się odczep zdrajco od Polski!
Zgłoś
T Temida 2017-12-16 13:56:43
W najnowszym sondażu sponsorowanym pisuar uzyskuje 500+% , sprzedjani beneficjenci neroby i wszelkiej maści sponsoraowana patologia jest w ekstazie, a w oborach u nich zawitał obraz jara k wraz z kocicą jego.
Zgłoś
P pluje-ci-w-ryj 2017-12-16 13:52:02
będzie najniższą frekwencja w historii, jenbżać (...) na państwowym
Zgłoś
U U@! 2017-12-16 13:50:38
Do PiS chce komunizmu!: prawda Jarosław jest cudowny! Nawet płaci za umieszczanie komentarzy w internecie. A co najważniejsze ruch@ wszystkich i cały kraj w dude
Zgłoś
OS Opamiętajcie się! 2017-12-16 13:46:03
Trolle z totalnej opozycji, jesteście ślepi i głusi, skoro nie widzicie, że Polacy, a nawet już i wyborcy PO was nie chcą. Nawet wasi posłowie i senatorowie zaczynają od Przestępczej Organizacji (PO) odchodzić! Was, złodziejską klikę popiera coraz mniej wyborców PO, bo zaczynają widzieć wasze chamstwo, złodziejstwo i sprzedajność majątku Polski Niemcom. Opamiętajcie się, jeżeli jesteście Polakami nie bydlakami, to nie będziecie opluwać Polski i Polaków.
Zgłoś
H HHH 2017-12-16 13:46:01
Warszawa (...) jakiego (...) z Opola Schetynę (...) tez Zyda Kaczyńskiego Z GĘBY WAM SMIERDZI
Zgłoś
PC PiS chce komunizmu! 2017-12-16 13:40:21
Proszę mi tu nie obrażać komunizmu i wspanialego PiSu! Co z tego że komunizm i PiS się że sobą wiążą! PiS to jedyna słuszna strona wiary. Osobiście popieram PiSowski reżim i jestem zadowolony ze wróciła komuna, kończy się demokracja, konstytucja już nie obowiazuje a panstwem rządzi pierwszy sekretarz czyli Wielki Jaruś Łaskawy
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 13:32:59
Do NPL: Bedziesz robil hau hau jak nie bedzie co do mordy wlozyc miernoto Trollu (...).Bezmozgi wodoglowia glupole.
Zgłoś
J jebaćORLENPOiPis 2017-12-16 13:32:12
Polska gospodarka 80% prywatna , pozdrawiamy husarię (...) złodzje ile na kulsony i trolle wygdajecie ,100mil na Zydowski cmentarz a Powazki do puszki musza żebrac
Zgłoś
N NPL 2017-12-16 13:21:21
Wściekłe PO-trolle szczekają, dobra zmiana idzie dalej. Hau, hau, hau! Kopiuj wklej, hau, hau, hau.
Zgłoś
KT Komuna to komuna 2017-12-16 13:15:41
Do tak: aż do 100% i 120% normy jak za dawnych czasów
Zgłoś
B Buba 2017-12-16 13:14:19
Trolle z PO to DNO!
Zgłoś
N NPL, Buba, DESPA ŻYTO 2017-12-16 13:12:10
Wy miernoty z wściekłej, złodziejskiej i sprzedajnej opozycji, jesteście nieukami i durnymi trollami, skoro takie bzdury wypisujecie. Lepiej idźcie się naćpać i nie kompromitujcie się bardziej swoim analfabetyzmem.
Zgłoś
B Buba 2017-12-16 12:46:01
Jak nie będzie już na wódę i kiełbasę to piętrach się ociekają.
Zgłoś
B Buba 2017-12-16 12:38:27
Masakra
Zgłoś
DESPA ŻYTO 2017-12-16 12:22:15
Kończy się kasa na 500+ TAK jak skończyło się ''paliwo smolenskie'' to teraz dopiero się zacznie dojenie Polaków jak rasowe sprzedajne suki. * * * W ramach protestu, proponuję urządzić '' ŚWIATOWY DZIEŃ SRANIA DO PISUARU '' . Dziękuję za uwagę , życzę miłego życia. :)
Zgłoś
DN Do NPL.: 2017-12-16 11:50:08
Proszę mnie nie obrażać. Ja jestem porządnym prawaczkiem. To nie moja wina że leczę się u psychiatry i odbyłem kilka wizyt w szpitalu psychiatrycznym. Pis to super partia! Tylko oni mogą wprowadzić po raz 2 komunizm do naszego kraju!
Zgłoś
T tak 2017-12-16 11:48:30
jest 50 ? będzie i 60 !
Zgłoś
N NPL 2017-12-16 11:40:47
Do Do §.beda siedziec.:: Kopiuj wklej, a pieniądze za komentarze są
Zgłoś
P PiSuaryPowstancieZkolan!! 2017-12-16 11:10:13
PiSuary powstańcie z kolan! Lizanie broszek komunistom nie jest lekarstwem na wasze choroby umysłowe, zidiocen.ie, popie.rdolenie i bezmózgowie!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 10:24:02
Kto tu broni PEDOFILOW sam nim jest.PiS-owcy to jakas organizacja Homo-Niewiadomo.Ta szumowina zdradzila Polske i Polakow.
Zgłoś
Do §.beda siedziec.: 2017-12-16 08:20:58
Ty zniemczony ubek, który 32 lata temu uciekł z Polski, ty który mieszkasz 1300 km od Warszawy, ty zboczeńcu współżyjący z psem, którego żadna baba nie chce, ty z wszami jak Ruskie czołgi, ty który całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujesz miliony obywateli Polski na zlecenie wrogów, ty bydlaku nie masz prawa nazywać się Polakiem i wypowiadać o Polsce!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 07:10:57
Nie chodze do Kosciola sumienie mnie nie pozwala,Rydzyk i Co.pomogli w duzym stopniu w zaprowadzeniu Dyktatury w zamian za ciezkie Miliony.Ps:Ksieza pedofile jeden za drugim sa uniewinniani za pedofilie.Oficialnie okolo 200 "Ksiezy"jest oskarzona za te Haniebne czyny.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 06:59:29
EU powinna surowo ukarac tych Komunistow Finansowo,a takze pozbawienia glosu jako czlonka EU.Kierunek i tak obrali na WSCHOD banda zdrajcow.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 06:54:42
Komunistyczna partia PiS zrobila swoje.Polacy sa pozbawieni wymiaru sprawiedliwosci,a wy przkupne lajno pomogliscie im w tym.Wy dostaniecie baty najwieksze ,bo pracowici patriotyczni Polacy dadza sobie rade.Wasza rola sprzedajne lajno skonczona ,teraz wezma sie za was niedorobione pozbawione rozumu sprzedawczyki.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-16 06:32:06
W Senacie smieli sie ( PiS Dranie ) ze strajkujacych madrych prawdziwych Polakow:Ten sie smieje ,kto ostatni sie smieje,POJDA WSZYSCY POD SAD ZA ZDRADE POLSKI I POLAKOW.Banda komunistyczna.
Zgłoś
S shawel 2017-12-16 05:14:59
Brawo PiS .Brawo Polacy.Brawo Jaroslaw.Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich.
Zgłoś
CL cebula love pisuar 2017-12-16 01:28:46
Człowiek z pisuaru wyjdzie, ale posmak moczu pozostanie mu na zawsze.
Zgłoś
G GM2L 2017-12-16 01:14:05
Pliki, pliki, pliki od liczenia mam odciski Rękawiczki, bo odciski mają na policji Pliki, pliki, pliki - pęka gumka, to nie Durex Recepturka owinięta wokół stosu stówek,** Nie płace podatków Chcesz tańczyć to zarób Tu chachment to zawód Twój ziomek pisuarowy karaluch Nie płace podatków, chcesz tańczyć to zarób Tu chachment to zawód, Twój ziomek karaluch
Zgłoś
D ddd 2017-12-15 23:00:32
K'15 wygrywa "siła spokoju" , merytorycznie punktuje PiS, o jest lider opozycji, a nie ten pajac Schetyna.
Zgłoś
KB kara będzie okrutna 2017-12-15 22:36:07
Kalkszteni chce totalnie wykluczyć osoby niepełnosprawne i zabrać im możliwość głosowania, odbierając im tym samym prawa publicznie (jak np. sąd odbierał bandytom najcięższego kalibru, poprzez wyrok i aneks do tego) ... Hitler takie osoby likwidował po prostu. Mówi wam to coś tanio sprzedane, pazerne kurfiszony+ ?
Zgłoś
P1 PELIKANY 101% pisuar ;) 2017-12-15 22:28:36
kukieł'15 = to już dawno jest ''rodzaj planktonu politycznego'', sondaż zakupiony za pięniądze podatników przez pisuar.. ale TŁUKI pisowskie się podniecają jednocześnie łykając te berednie, spojrzcie tylko na sondaze niezalezne i alternatywne. W tych zakupionych jest tyle prawdy co w tvpisuar :)
Zgłoś
S srad 2017-12-15 22:11:24
Do Do srad.: : nie muszę czytać swoich komentarzy, ale twoje wyglądają jakby pisał je ktoś ograniczony (pod każdym względem)
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-15 21:21:15
Despoci w Afryce traktuja wybory powazniej od tych PiS-owskich Drani.
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-15 21:06:46
Bydlo nie ma wiedzy politycznej,i dlatego tak jest jak jest.Mamy Dyktature.Idz na wioche i spytaj wiesniaka co znaczy Dyktatura?odpowiedza tego sie nie da jesc,PiS to "daje"dobrzy ludzie.A i ci Trolle to tez wiekszosc ze Wsi,bo nie chce sie ciezko pracowac.Takie sprzedajne Lajno.
Zgłoś
DS Do srad.: 2017-12-15 20:20:58
Przeczytaj jeszcze raz, to coś napisał! Sam uznasz, że to jest niemądry komentarz, a jak uznasz inaczej toś kiep i cep!
Zgłoś
S srad. 2017-12-15 20:16:42
Sondaż z 13 grudnia - komunisci mają 50% 2 dni później 40,9% a w następnym z tego samego dnia 45... Wniosek z tego taki ze w przeciągu 2 dni umiera 9.1% prokomunistow a jeszcze tego samego dnia rodzi się ich 4.1%
Zgłoś
H HHH 2017-12-15 20:10:53
Do Do Zidiocenie PiSuaru:: jakbym był takim nie.ojebem PiSuarowym to bym nic nie pisał żeby jeszcze bardziej się nie ośmieszyć
Zgłoś
Do §.beda siedziec.: 2017-12-15 20:08:50
Ty zniemczony ubek, który 32 lata temu uciekł z Polski, który mieszkasz 1300 km od Warszawy, ty zboczeńcu z wszami jak Ruskie czołgi. Ty który całymi dniami, tygodniami, miesiącami szkalujesz miliony obywateli Polski na zlecenie wrogów, ty bydlaku nie masz prawa nazywać się Polakiem!
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-15 20:04:30
Do ir_onia: Tylko gamonie dadza sie nabrac na PiS-owskie gowno.Na Wiochach jest dosyc tych glupoli,Cwaniakow z PKS-u.
Zgłoś
D Dsa 2017-12-15 19:59:32
Do cebula love pisuar: Gdzie widziałeś takie sondaże kłamliwy szczurze?
Zgłoś
§S §.beda siedziec. 2017-12-15 19:58:14
Do Do §.Beda siedziec.: Bo jestem Polakiem ty Trollu nieudaczny.Z Warzawy nie tak jak ty z Wiochy zabitej dechami gdzie psy (...) szczekaja.Wywal gnoj pomoz ojcu i matce ty gnido.
Zgłoś
DZ Do Zidiocenie PiSuaru: 2017-12-15 19:49:51
Myślałem, że jesteś i.diotą, a ty jesteś d.ebilem.
Zgłoś
DZ Do zadka 2017-12-15 19:47:08
Do DupaDupaDupa: Szoruj stąd!
Zgłoś
ZP Zidiocenie PiSuaru 2017-12-15 19:42:55
Do Do Ayka: : a jeżeli musisz oblizyc 10% ze 100 to zamiast 10% podstawiasz w działaniach 5%? Logika PiSuaru...
Zgłoś
D DupaDupaDupa 2017-12-15 19:36:13
Do ddd: pierwszy sekretarz może wszystko
Zgłoś
D ddd 2017-12-15 19:00:11
Gamonie znowu obcięli K'15, kto im karze ?
Zgłoś
CL cebula love pisuar 2017-12-15 18:59:43
AAA na tv trfam pisuar ma 90% poparcia i tam te przekupne hieny przysięgają na Boga, że to prafffffffda :) KPINA+
Zgłoś
DA Do Ayka: 2017-12-15 18:48:45
debi.lizm tkwi w twojej głowie. % ci się nie zgadzają, raz jest 100%, innym razem nie ma? A czy każda stonoga ma 100 nóg?
Zgłoś
Do §.Beda siedziec.: 2017-12-15 18:42:51
Piszesz, cyt.: "Dzieki Bogu mieszkam 1300 km oddalony od tego SZAMBA PiS-owskiego. Mamy Komune." To gdzie ty mieszkasz, że masz komunę, mieszkasz 1300 km od Polski, czyli pod Moskwą? To co cię obchodzą Polacy?! Kto ci płaci za szkalowanie Polski i po co to robisz?!
Zgłoś
SF Szalony FARMAZON 2017-12-15 18:38:36
zaKODowane TROLLE: BiNnaDNO, Ayka, DoPracyObywatele2kategori, §.Beda siedziec. TYPU "FARMAZON" szaleją z wściekłości, a karawana dobrych zmian jedzie dalej... a wasze wpisy tego nie zmienią!!!
Zgłoś
I ir_onia 2017-12-15 18:24:26
Do §.Beda siedziec.: Odpowiedź jest bardzo prosta!PiSowcom szkoda czasu na użeranie się z Wami, obrońcami totalitarnej opozycji .Mają już dość Waszych bluzgów z lat 2007-2015
Zgłoś
A autonomia-Mazowsza 2017-12-15 18:07:02
Połowa PIT CIT VAT na Mazowszu , reszta do budżetu centralnego. Pozdrawiamy
Zgłoś
§S §.Beda siedziec. 2017-12-15 18:05:29
USA juz tez "wrogo" nastawione do Polski za skrytykowanie kary 1,5 Miliona na TVN24 za mowienie i pokazywanie prawdy.Dziwne tylko Putin jest "przyjacielsko" grzeczny wobec Polski,efekt Macierewicza daje Owoce.Dzieki Bogu mieszkam 1300 km oddalony od tego SZAMBA PiS-owskiego.Mamy Komune.
Zgłoś
D DoPracyObywatele2kategori 2017-12-15 18:00:31
Co to ma być PiSuary?! Wolne piątki czy co? Do roboty! Komentarze dodawać! Bo pieniądze uciekają!
Zgłoś
§S §.Beda siedziec. 2017-12-15 17:57:57
Jak sie popatrzy na tych najwiekszych Portalach opinie ludzi ,to ja nie wiem jak do tych 45% doszlo.Rydzykowskie i Panstwowe Media poja ta czesc spoleczenstwa jak kiedys w PRL,a moze jeszcze w bardziej wyrafinowanym stylu.Mamy Komune.
Zgłoś
A Ayka 2017-12-15 17:41:35
Pierwszy raz po dodaniu wszystkich % wychodzi 100% gratuluję osobom przeprowadzajacym sondaż. Chociaż martwii mnie debi.lizm społeczeństwa.... Czy na prawdę tyle osób chce żyć w komunie?
Zgłoś
B BiNnaDNO 2017-12-15 17:27:54
już komuniści mają mniej % jeszcze trochę i Bezprawie i Niesprawiedliwość będzie miało -45%
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!