Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
R RomanKafel 2017-07-14 18:48:16
Niezalezne Sady sa tylko tam , gdzie sedziow wybiera niezalezny Narod! I gdzie Narod wybiera lawy przysieglych zlozonych z obywateli o nieskazitelnej postawie! Reszta to skamlenie skundlonych jak nie przymierzajc panowie sedziowie podpisujacy zwolnienia:-)))) A gdziescie byli panowie , jakzescie byli???????
Zgłoś
D Demokrata 2017-07-14 11:25:51
Władzę sądowniczą trzeba zreformować i to mocno ale NIE WOLNO JEJ PODPORZĄDKOWAĆ RZĄDOWI. TO WBREW PODSTAWOWYM REGUŁOM DEMOKRATYCZNEGO PAŃSTWA PRAWA!!!! Sądy są również po to aby w razie potrzeby bronić obywateli przed władzą. Sądy podporządkowane tej władzy, nie będą tego robić.
Zgłoś
A Agatea 2017-07-14 10:56:43
jasne, lepszej kaście nie podobają się zmiany ? no cóż,mnie się nie podoba, że moja sprawa ciągnęłą się 9 lat, w tym czasie sędzia był chory 2 lata za co poobierał 100% wynagrodzenia. Banda leni i obiboków !! WON
Zgłoś
A ANNA 2017-07-14 10:13:10
Jeśli jestem częścią SUWERENA, to nie życzę sobie, aby ze mnie kpiono. Sędziowie pokażcie,że macie konstruktywne propozycje, bo wszyscy jak jeden dobrze wiecie, że to, co jest, jest nie do utrzymywania. Zbyt dużo krzywdy ludzkiej, korupcji, bezczelnej sitwy. Wszyscy to widzimy. Kończyłam prawo w 1969 roku i dobrze pamietam, kto mógł dostać aplikację, na pewno trzeba było miec tatusia w MSW, partii, itp strukturach władzy. Tak samo tego bronili jak dzisiaj, te same metody i piana, ale wtedy mieli władzę. Dziś mogą tylko grozić i zastraszać. Dzielni młodzi, reformujcie! Im trzeba pomóc, a nie terroryzować. Poseł Neumann nigdy więcej nie powinien oyrzymać mandatu posła, a teraz , po tym, co wczoraj powiedział, powinien stracić immunitet.
Zgłoś
KD Kurka domowa 2017-07-13 18:34:05
kobiety dziękują za komitety, poradzimy sobie
Zgłoś
KD Kurka domowa 2017-07-13 18:28:36
skończ waść, wstydu oszczędź! Przecież jeszcze będzie poprawka, czego autorzy wcale się nie wstydzą. To normalne.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!