Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
SW Stare Wróciło 2017-07-14 09:18:34
Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny.
Zgłoś
P pytak 2017-07-13 23:20:42
Czy pan pochodzi z tych Warchołów radomskich ?????
Zgłoś
TP towarzyszka PISowska 2017-07-13 23:17:58
Mam propozycję. Zakuć ich w kajdany i wysłać pod pałami sił pana Macierewicza do przekopania mierzei Wiślanej. Tak nawiasem mówiąc wszystkie święta kościelne i państwowe obchodzone są raz w roku a Święto Świętej Pamięci Poległego Lecha Kaczyńskiego co miesiąc. Czy będzie na ten temat Ustawa czy może obowiązujący paragraf w nowej Konstytucji którą tworzy pan Jarosław Kaczyński ?
Zgłoś
AK Anna KLZ 2017-07-13 22:23:17
najwyższy czas zostawić coś pożytecznego dla społeczności - Dzieci i Srebrzystowłosych po tych miesięcznicach, jakieś ławeczki , huśtawki, ścieżki, ogrody itp. z pewnością chcieliby Ci co patrzą z niebios na Waszą boleść i "szuranie" po chodnikach. Patologiczne zachowania rozprzestrzeniają się , ale to brak reakcji na patologię w 2007r. kiedy oszukano profesora prawa ówczesnego Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, przehandlowano ludzi , naruszono obowiązujące przepisy ustawy zasadniczej i inne, okradziono budżet i za taki postępek odznaczono państwowymi medalami. Zwróćcie się do dobrych POLSKICH psychologów społecznych. Jeśli zrozumiecie że Polacy to LUDZIE a nie Roboty, zaczniecie myśleć że mają swój osobisty udział w bezpieczeństwie, radości i bólu, każdemu Ktoś zmarł w różnych okolicznościach , to więcej ludzi weźmie udział w kontrmanifestacji. Osobiście rozważam dołączenie do kontrmanifestacji, wtedy może w ciągu 7 dni otrzymam odpowiedzi na wysyłane pisma do urzędów państwowych, a czekam już 7 lat, kolega zdążył umrzeć nie doczekawszy się sprawiedliwości, oczyszczenia z zakłamania i zadośćuczynienia. PIP zatrudniała mnie przez 10 miesięcy, nawet Sąd nie uzyskał jakiejkolwiek umowy za ten okres czasu, ale pocztą pantoflową dowiedziałam się, że najprawdopodobniej usunięto księgową za to że wysłała mi na adres domowy PIT 11, czy to prawda nie wiem, a Który Organ w RP jest w stanie skontrolować PIP? Mnożenie ustaw nic nie da, należy przestrzegać obowiązujących przep
Zgłoś
KU Komuna u władzy 2017-07-13 12:43:40
Ta "grupka osób" była ostatnio liczniejsza od manifestujących. PIS wyraźnie idzie w stronę komuny. Proponuję przywrócić Milicję Obywatelską, aktyw robotniczy, ZOMO, ORMO a na protestujących wysłać armatki wodne. Dacie radę towarzysze!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!