XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
R really? 2017-07-14 09:06:42
Do ANNA: Na szacunek trzeba sobie zapracować, nie wystarczy stanowisko. Do tej pory Duda tylko bezrefleksyjnie podpisywał PISowskie ustawy i mianował, urzędników, często działał wbrew prawu co zgodnie podkreśla cała opozycja. Prezydentem nie zostanę bo nie chcę. Wolę robić to co robię. Prawo do krytyki mam, tak jak każdy i uważam że do tej pory Duda nie jest prawdziwym prezydentem.
Zgłoś
B bliźni 2017-07-13 23:36:13
Anno ty się tak nie denerwuj bo ci żyłka pęknie. Wszyscy znamy i kochamy pana prezydenta właśnie za to , że jest baaaardzo ugodowy i nigdy się nie sprzeciwia - może to robi w imię zasad chrześcijaństwa bo to człowiek żarliwie wierzący - zawsze nadstawia drugi policzek a ty widocznie jesteś jego przeciwieństwem i lubisz dowalić. Wzoruj się na panu prezydencie i kochaj bliźniego.
Zgłoś
A ANNA 2017-07-12 21:44:35
Do really?: co ty, naprawdę? A kim ty jesteś, że Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej masz za hetkę-pętelkę? Wypraszam sobie. Zostań prezydentem, to będziesz miał szansę Jemu dorównać. Masz szansę? Choćbyś pękł, to nie masz.
Zgłoś
R really? 2017-07-12 15:37:44
Jeżeli to zrobi, po raz pierwszy zarobi sobie na odrobinę mojego szacunku.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!