XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 14

DODAJ KOMENTARZ
DZ do ZK 2015-10-23 09:34:15
Do ZK: Popierają Go i inne komitety wyborcze, to tylko świadczy o tym, że to dobry kandydat. A poparcie nie znaczy uzależnienie od tej czy innej partii, partia nie wyznacza swojego kandydata więc ze startujących popiera tego, którego uważa za najlepszego. A Pana wpis, że to obłuda jest bardzo nie na miejscu.
Zgłoś
Z ZK 2015-10-23 08:27:02
jaki niezależny? Popiera Go PSL. Od kiedy oni są niezależni. OBŁUDA!!!
Zgłoś
A Anetta 2015-10-16 16:54:02
Jeszcze nigdy z naszego okręgu nie widziałam tak identyfikującego się z regionem bezpartyjnego i niezależnego kandydata. Jeśli mam oddać na kogoś głos to tylko na pana Stanisława Tołwińskiego. Do tego trzeba przyznać, że to bardzo męski mężczyzna.
Zgłoś
PZ PiS+PO=JEDNO ZŁO 2015-10-12 13:32:56
Nie znam tego pana ale ponieważ jego konkrementami są pan z PO i pani z PiS, to wyboru nie mam i będę musiał zagłosować właśnie na niego. Na PO-PiS-owców po prostu nie mogę już patrzeć, bannery na każdym rogu, po prostu wymiotować się chce już od tego...
Zgłoś
MM mieszkanka Mazur 2015-10-02 16:29:30
Do Ponary: Tak jak jest napisane - niezależny - czyli nie jest powiązany z żadną partią i będzie mógł realizować swoje plany i działać w imieniu elektoratu, a nie partii. Nie wiem jaki sens ma Pana komentarz i na jajkiej podstawie go Pan pisał. Mam nadzieję, że dostarczyłam wyczerpującej odpowiedzi na Pana pytanie.
Zgłoś
P Ponary 2015-10-02 09:52:47
Kandydat jest NIEZALEŻNY? Jeżeli nie chce przyznać się do swoich PRL-owskich przyjaciół i sponsorów, to może świadczyć tylko o niezwykłej umiejętności kandydata do wpisywania się do aktualnych nastrojów społecznych. Ludzie jak słonie, mają dobrą pamięć... Uważajmy przy wyborach na farbowane lisy.
Zgłoś
J Jan 2015-09-30 18:47:07
Uważam, że pan Stanisław Tołwiński jest najlepszym kandydatem na naszego Senatora. to jedyny spośród kandydatów w tym okręgu, który w moich oczach zasługuje na mandat. Człowiek pełen pasji, pomysłów, idei, a przede wszystkim taki , który robi a nie tylko mówi, że robi. Popieram i zachęcam do poparcia.
Zgłoś
A Aga 2015-09-28 21:19:44
Panie Stanisławie, życzę powodzenia i ogromnie się cieszę, że są tak wspaniali ludzie jak Pan :). Gdyby w naszym kraju było więcej takich ludzi idei, którzy jeszcze chcą te idee realizować w tak kulturalny, taktowny i konstruktywny sposób, nasz kraj byłby potęgą. Szanowni Państwo zachęcam do głosowania na Pana Stanisława, bo jest w 100% wart tego głosu.
Zgłoś
J J-a.,Okart. 2015-09-28 20:49:31
Mocno popieramy i trzymamy kciuki Panie Stanisłąwie!
Zgłoś
SZ Stanisław z Giżycka 2015-09-28 08:46:50
Popieram na 100 procent pomimo, że osobiście nie rozmawiałem z Panem Tołwińskim. Tyle co robi od lat Pan Tołwiński przez ostatnie lata (lotnisko Wilamowo i odbywające się tam imprezy lotnicze oraz patriotyczne. Pokazy lotnicze w Giżycku - byłem w tym roku i w latach poprzednich - super. Promocja regionu, itp. Osoba godna poparcia na senatora.
Zgłoś
J JestemNaTak 2015-09-28 02:00:56
Kandydat, który zamiast mówić - robi, czego brakuje większości Parlamentarzystów. Jestem zdecydowanie na TAK!
Zgłoś
D drimlainer 2015-09-28 01:41:31
Brawo Panie Stanisławie, ludzi o takich osobowościach potrzebuje nasza Ojczyzna
Zgłoś
G Giżycczanin 2015-09-27 19:07:51
Nareszcie możemy mieć kandydata niepartyjnego
Zgłoś
M Mazur 2015-09-27 18:59:45
Bardzo dobry kandydat! Nareszcie niezależny.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!