XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
PJ Polska jest jedna! 2017-07-10 14:10:43
Do Magdalena: Nikt patologii smoleńskich miesięcznic przeniesionych z cmentarzy czy krypt pod Pałac Prezydencki na Krakowskim nie blokuje, nie widziadłem 10każdego miesiąca oby ktoś skradł kwiaty czy wieńce w Krypcie na Wawelu gdzie spoczywa Lech Kaczyński z małżonką lub gdzie inni spoczywają na Powązkach w Warszawie itp.
Zgłoś
PJ Polska jest jedna! 2017-07-10 14:07:44
Do Magdalena: Nikt patologii smoleńskich miesięcznic przeniesionych z cmentarzy czy krypt pod Pałac Prezydencki na Krakowskim nie blikuje, nie widziadłem 10każdego miesiąca oby ktoś skradł kwiaty czy wieńce w Krypcie na Wawelu gdzie spoczywa Lech Kaczyński z małżonką lub gdzie inni spoczywają na Powązkach w Warszawie itp.
Zgłoś
N Natalka 2017-07-10 13:39:33
Chcecie wolności do demonstracji to dlaczego chcecie odbierać tę wolność demonstrowania np. zwolennikom "Miesięcznicy Smoleńskiej" blokując ją?
Zgłoś
M Magdalena 2017-07-10 13:36:46
Nikt w Polsce nie ogranicza prawa do demonstrowania poza kontr manifestantami to oni blokując demonstrację "Smoleńską" ograniczają prawa do demonstracji tym którzy chcą demonstrować.
Zgłoś
K kuba 2017-07-10 11:24:21
Pan Siemoniak pragnie aby wolność do demonstracji miała taki skutek jak ostatnio w Hamburgu. Nic więcej ten pan nie pragnie. Każdy pretekst aby sponiewierać PiS i pamięć o tragicznie zmarłych członkach rodzin i przyjaciół, zdaniem tego pana jest dobry a do tego przylepia się tezę o rzekomej wolności demonstrowania.
Zgłoś
BW Bogdan Warturek 2017-07-10 11:15:35
A co ten Siemoniak reprezentuje? Caracale? Dobrze by było, jakby się zaszył w ruskiej budzie... On ma takie kwalifikacie bycia posłem, jak ja bycie Dalay Lamą...
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!