Komentarze 1

DODAJ KOMENTARZ
C Cezary 2016-03-16 12:29:45
Proszę szanownego przewodniczącego komisji aby czuwał nad prawidłowym biegiem wydarzeń podczas prac nad zmianami w ustawie o gruntach rolnych, ich sprzedaży lub dziedziczenia. Oczywiście całym sercem jestem za tym, by polska ziemia została w polskich rękach, jednak trudno mi się pogodzić z tym , że ja jako zwykły obywatel (nie rolnik ) nie będę mógł kupić sobie domu z ziemią, by na własne potrzeby stworzyć eko-gospodarstwo. Obawiam się jednocześnie, że to co proponuje projekt rodzi obawy przejęcia ziemi przez Agencję Rolną, czyli zgarnięcie ziemi w jedną (niby państwową) łapę, co może zakończyć się tragicznie . Tak ja z resztą wyprzedano kluczowe zakłady i już nie mamy polskiej produkcji-nic. Może warto w ustawie dać szansę ludziom i postawić dranice w ilości kupowanej ziemi np. do 1h przeliczeniowego. Wierzę, że prace, a tym bardziej ważne decyzje i podpisy nie będą przebiegały NOCĄ - jak to miało miejsce w niedawnej historii w przypadku innych ustaw.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!