Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
T Tomek 2017-07-03 18:07:01
Oczywiście Kaczyński czeka na nokdaun i dostanie takiego przy okazji kopa że nie podniesie się na zawsze.
Zgłoś
B Bredziński 2017-07-03 13:37:46
Do suchyrów: PIS płaci bardzo wielu przekupnym Polakom, którzy są gotowi sprzedać demokrację i wolność za 500+ i emeryturą. Wolę miliardera z sukcesami niż małego człowieczka który musi płacić innym ze skarbu państwa żeby osiągać sukcesy :-). Jakby mi Soros chciał coś zapłacić, z chęcią wezmę (ty też) ale jak na razie, poczucie spełnionego obowiązku mi wystarcza.
Zgłoś
S suchyrów 2017-07-03 13:23:31
Do Bredziński: Wypowiadasz się tak "inteligentnie", jak byś chciał się przypodobać dla Georga Sorosa aby Cię "wciągnął" na swoją listę płac. Nie zapomnij o tym, że Springer też płaci, niektórym przekupnym Polakom.
Zgłoś
B Bredziński 2017-07-03 12:20:46
Do suchyrów: Mogę się zgodzić że Trump i Kaczyński reprezentują podobny poziom moralności i intelektu :-). Potwierdza to fakt że polityków z wizją i mądrością brakuje. Nie tylko w Polsce ale i w USA. O Dudzie szkoda rozmawiać bo nie ma nic do gadania.
Zgłoś
S suchyrów 2017-07-03 12:10:40
Do Bredziński: Takim właśnie jest Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda. Nawet dzisiejszy Prezydent USA to docenił. Ty zaś nie potrafisz odróżnić i oddzielić ziarna od plew, bo twoimi idolami są niedouczeni faceci z głupim uśmieszkiem na nijakiej twarzy.
Zgłoś
PJ Polska jest jedna! 2017-07-03 10:45:43
Do Bredziński: Bardziej można doprecyzować , Oni już byli, wybierzemy uczciwych z charyzmą , nie splamionych największymi aferami gospodarczymi , nieudaczników zagnać do uprawy buraków , wyburzmy uczciwych z obrębów Miast mieszkających w blokach nie zamieszanych w największą w historii powojennej Polski aferę gruntową masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze z rażącym naruszeniem wszelkich nor prawa.
Zgłoś
B Bredziński 2017-07-03 10:03:04
Szczerze mówiąc obydwaj bredzili jak potłuczenia. Brakuje w Polsce polityków z wizją, mądrością i charyzmą.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!