XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
A agaaa 2015-12-21 19:24:49
Przyda się 500 zł. Ale czy nie sądzicie , że faktycznie będę rodziny które wyjdą z Mopsu ,bo im przekroczy dochód, ale i tak będą na utrzymaniu państwa.Jedyne co nas ratuje to nowe miejsca pracy i godne zarobki.Ja pamiętam ,że moi rodzice pracowali .Nikt wtedy nie zasłaniał się,że muszą zrezygnować z pracy aby wychować dzieci na dobrych obywateli....Ja wychowanka przedszkola nie jestem gorszą obywatelką.Ratunku
Zgłoś
K kasia 2015-12-21 12:33:37
Do andzia: dokładnie ja również sama wychowuje syna i mimo że mam dochód wyższy od najniższej krajowej to niestety ja sama muszę z tego po opłacać rachunki, wynajem mieszkania i nikt nie pyta się co mi zostaje na życie z tej mojej super wypłaty. Czuje się bardzo pokrzywdzona w tej sytuacji
Zgłoś
A andzia 2015-11-22 10:21:43
Do Polka: zgadzam się ja wychowuje sama synka muszę pracować a nie dostane bo mam jedno dziecko nie sprawiedliwe to jest
Zgłoś
J jacezar 2015-11-20 15:43:10
Nie, dochody rolników wyliczane są tak samo jak w przepisach, które dzisiaj funkcjonują. Tutaj nie ma nic nowego. Nie? A jednak tak! Słowna manipulacja
Zgłoś
P Polka 2015-11-18 17:12:59
Bardzo niesprawiedliwa propozycja! Dlaczego jedynakowi którego rodzice całymi dniami pracują i zarabiają trochę ponad najniższą krajową nie przysługuje zasiłek? w końcu też będzie kiedyś pracować na nasze emerytury! Kryterium dochodowe 800 zł o którym gdzieś pisano jest absurdalne! Dlaczego nie można prostu przydzielić mniejszego zasiłku ale na każde dziecko? To podział na lepsze rodziny i gorsze a nie każdy nawet gdyby chciał może mieć więcej dzieci.
Zgłoś
J ja 2015-11-17 17:34:09
bardo dobra propozycja ......należałoby zastanowićsię zamiast gotówki dawać bony na ciuchy i jedzenie ....?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!