Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
MC maria cichocka gdansk 2016-07-21 13:52:01
poslom ciagle bedzie malo powini pnsjie obnirzyc sobie zadurzo zarabiaja niech zobacza jak ludzie rzyja za 600 zl miesiecznie oni ambicjie i chonor zatracili ja jak zaglosowalam tak nie zaglosuje na nich mialam rente socjalna bo choruje od dziecka tak oszukali mnie w zus ze musze z mopsu zyc i otrzymuje 600 zl na miesiac z tego musze dokladac do czynszu 450 zl bo mam dotacjie a dotacji dostalam 277 zl i mam oplacac prad i kablok 120 zl i jesc przez miesiac tak podziekowal mi pis i tak wikiwal nas biednych mowili ze pieniedzy nie maja i ze bieda a sobie podwyszkie chcieli zrobic ostatni raz glosowalam na nich wiecej tego nie zrobie obnirzyli pomoc w mops i ludzie grosze dostaja zabiescie im kase dajcie po 600 zl niech zato zyja dziadostwwo nie dojdzie do wladzy
Zgłoś
MZ maria z gdanska 2016-07-21 12:54:57
nie macie wstydu ja glosowalam na was i zato zaplaciliscie wyborcom zabraliscie mi rente socjalna odwolalam sie do sandu terz oszukal mnie a zawsze mialam rente bo chorowalam od dziecinstwa wy zabraliscie mi ja teraz dostaje z mops 600 zl z tego mam oplacac 450 czynszu i 230 swiatla i kablowke 120 i mam z tego jeszcze rzyc a wy gadacie ze dla chorych nie ma pieniedzy a na podwyszki dla nierobow sa ja jestem calkowicie niezdolna do pracy i nie mogie kupic chleba bo wy obnirzyliscie w opiece kryterium dochodowe na nic w opiece nie ma ale dla was jest juz nie namowie ludzi na glosowanie i na was nigdy nikt nie odda glosu nie wygracie oszukaliscie narod
Zgłoś
RW robotnicy wyborcy 2016-07-21 12:34:40
chachlaki dlugo nie porzadza dosc ich kpin z robotnikow my w cierzkiej pracy robimy za grosze do tych zlodziejskich elit i bez urlopow bo nas nie stac a te tlity poslo i innych padalcow chca podwyrzek chanba obnirzyc powini sobie pensjie siedza w garniturkach i debatuja i sie narobili pasorzyty do stoczni do mlota na 10 tylko godzin was dac pasorzyty i po 4 tysiace wam dac byscie zobaczyli co to jest robota a my was nieroby utrzymujemy a wy zamiast obnirzyc sobie pensjie to chcieliscie podwyszki i jeszcze utrzymujecie kaplanow nierobow skandal juz nikt na was nie zaglosuje ostatnie 4 lata i do rynsztoka
Zgłoś
SG stoczniowcy gdansk 2016-07-21 12:15:52
liczylismy ze pis zmieni i ze obnirzy premierom i poslom pensjie bo zarabiaja stanowczo za durzo a oni podwyszki sobie szykowali chanba chanba dziadostwo co platorma dalismy im szanse zmarnowali szybko rogi dostali jeszcze pensjie dla prezydentowej chanba chanba juz do wladzy nie dojda glosowalismy na nich zostalismy oszukani chanba banda my wybjeralismy prezydenta a nie pierwsza dame chanba oszukali nas my im otplacimy w wyborach juz nie dostana poparcia od robotnikow
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!