Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
PW Przeproście Wałęsę! 2017-06-29 09:19:12
Można dużo gadać na ten temat ale sprawa jest oczywista. Nie ma dowodów na Wałęsę więc po fali zniesławień i pomówień PIS przez swoją wasalną organizację IPN musiał zamknąć sprawę. Teraz powinni przeprosić. Nikt z osób mieszkających wtedy w Polsce tak się nie przyczynił do końca komuny. Lech Kaczyński był tylko jednym i bynajmniej nie najważniejszym z jego chłopców.
Zgłoś
SK Stanisław Komosa 2017-06-29 07:19:17
Do Solidarnosc.: Ale, państwo przejęła agentura, sterowana przez ówczesnych ,,komuchów", którzy załatwili sobie; przejęcie MAJĄTKU Narodu, GRUBĄ KRECHĘ- ZERO ODPOWIEDZIALNOŚCI za zrujnowanie kraju, miliony ludzi na ,,zesłaniu"itp, itd. Otwórzmy oczy na rzeczywistość- Lech to słaby bohater ;-( Czy
Zgłoś
SK Stanisław Komosa 2017-06-29 07:12:20
A kiedyś - jakieś 22-25 lat temu- gdy od kuzyna z USA usłyszałem, że Wałęsa to ,,Bolek" doszło do zerwania naszych relacji, bo wówczas dałbym głowę za Lecha. Cóż -byłem młody-a teraz wstyd mi za to, że dałem się wprowadzić w ,,maliny". No, bo kto rozsądnie myślący wierzył ,że Lech to taki mocny ,że żadne służby go nie tkną- ba nawet nie postraszą dzieci lub Danuty;-). No księży zniszczyć-to owszem umieli - ale przecież nie wodza- Lecha?. Chwała Bogu że wreszcie mamy porządnego Prezydenta, panią Premier i innych, którzy muszą wreszcie odzyskać Państwo- Narodowi Polskiemu, a odebrać agenturze i komunie;-)
Zgłoś
S Solidarnosc. 2017-06-28 19:53:17
Zwyciezcow sie nie Osadza.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!