Komentarze 13

DODAJ KOMENTARZ
A Aneta22 2017-07-29 10:21:56
Ręce precz komuniści od mojego Kraju!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
PP Państwo prawa? 2017-06-16 16:02:09
Najskuteczniejszy jest przemyt gdy mamy sajgon na granicy, jak widać nie skuteczni są celnicy, kasę dowiozą we wskazane miejsce niech burdel się kręci, Państwo teoretycznie, RP na skraju bankructwa. (wwwhpt//dpsu.gov.ua/ua/border/ Камери спостереження на пунктах пропуску з сусідніми державами(Кордон online Польща - Ягодин - Дорогуськ )
Zgłoś
PZ Precz z przestępcami UK 2017-06-13 06:26:14
Do Platforma granulujemy : Dołożę kolejne 100zl jak zrobią Radkowi z tyłeczka poligon wojskowy. Ukraińcy gdyby nie kradli z pewnością nie wywołaliby konfliktu zbrojnego we własnym kraju.
Zgłoś
PG Platforma granulujemy 2017-06-13 04:17:18
Do Radek.: Podaj swój adres, wyśle kilu wygodnych Ukraińców, za 100ke poczujesz się w niebie. Czyż nie miłość 💗 jest piękna głupowaty Polaku.
Zgłoś
M Michal 2017-06-13 00:46:44
Do Platforma Gratulujemy!: Lepsi Ukraińcy niż muzułmanie, którzy mogą nas zabić w biały dzień. STOP ISLAMIZACJI EUROPY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
R Radek. 2017-06-12 22:16:25
Do Platforma Gratulujemy!: Do mnie piszesz: ''Durnowaty Platformiaku''? :D Przecież ja NIE jestem po stronie platformy przygłupie. To, że napisałem, że Ukraińcy mogą podróżować po Europie nie znaczy, że jestem ich zwolennikiem. JEEBAĆ LEWAKÓW, POLSKA DLA POLAKÓW.
Zgłoś
. .... 2017-06-12 22:13:35
Przerywa techniczna. Cenzura Platforma Wygramy! Usuńcie wcześniejszy wpis. WSI Bronek Pozdrawiamy! .
Zgłoś
PG Platforma Gratulujemy! 2017-06-12 22:07:35
Do Radek.: Niefortunnie się składa iż mieszkam w odległości 26kilometrów od Ukrainy , otwarcie mówią ich dziadowie wpoili w Nich nienawiść do Polaków , Wołyń mordując całe wioski dzieci Polaków na sztachety odbytem nabijając itp. Będąc turystycznie w ich kraju, główny plac przed hotelem Ukraina widziałem swobodnie przechodzącą młodą dziewczynę którą bezczelnie bandziory Ukraińcy ciągnąc za włosy zatargali i w miejscu publicznym za ławkę gwałcili, płakała i jęczała nikt z przechodniów nawet nie zareagował . Durnowaty Platformiaku, Polki nazywają kurwiszcze, szmaty, suki większe jak Ukrainki , co do których mają obrzydnie względem nawet ruchania. Nasraliście w portki jak w Ambasadę Polską dupska Wam przypiekli wyrzutnią rakiet, Służby Niemieckie jak wyłapią teraz samochody Ukraińców wypełnione papierosami bez akcyzy, wicepremier Morawiecki będzie miał (...). Zajebiście, jesteście z siebie zadowoleni przygłupy!
Zgłoś
PG Platforma Gratulujemy! 2017-06-12 22:01:59
Do Radek.: Niefortunnie się składa iż mieszkam w odległości 26kilometrów od Ukrainy , otwarcie mówią ich dziadowie wpoili w Nich nienawiść do Polaków , Wołyń mordując całe wioski dzieci Polaków na sztachety odbytem nabijając itp. Będąc turystycznie w ich kraju, główny plac przed hotelem Ukraina widziałem swobodnie przechodzącą młodą dziewczynę którą bezczelnie bandziory Ukraińcy ciągną za włosy zatargali i w miejscu publicznym za ławką gwałcili, płakała i jęczała nikt z przechodniów nawet nie zarefował. Durnowaty Platformiaku, Polki nazywają (...), szmaty, suki większe jak Ukrainki , co do których mają obrzydnie względem nawet ruchania. Nasraliście w portki jak w Ambasadę Polską dupska Wam przypiekli wyrzutnią rakiet, Służby Niemieckie jak wyłapią teraz samochody Ukraińców wypełnione papierosami bez akcyzy, wicepremier Morawiecki będzie miał (...). Zajebiście, jesteście z siebie zadowoleni przygłupy!
Zgłoś
R Radek. 2017-06-12 21:14:46
Do Platforma: A mam mieć jakieś zastrzeżenia do tego, że Ukraińcy jako europejski naród podróżuję po Europie? To według ciebie Ukraińcy jako mieszkańcy Europy nie mogą podróżować po unii europejskiej? Według ciebie Ukraińcy są niebezpieczni? A jak ty się odniesiesz do muzułmanów z Afryki i bliskiego wschodu, którzy dokonują ataków terrorystycznych w Europie, zbiorowo gwałcą europejski i wprowadzają prawo szariatu?
Zgłoś
PG Platforma Gratulujemy! 2017-06-12 21:02:50
Do Radek.: Jak się odniesiesz do Ukraińców (kozaków), którzy mogą swobodnie poruszać się po całej Unii Europejskiej?
Zgłoś
M max,,, 2017-06-12 16:47:34
przeprowadzic referendum o wyjscie Polski z zdradzieckiej uni..
Zgłoś
R Radek. 2017-06-12 16:14:01
To nie są uchodźcy tylko nielegalni imigranci !!!!!!!!! Przecież ci ludzie pochodzą z każdego kraju Afryki i bliskiego wschodu a wojna jest tylko w Syrii; ludzie rozlokowywani w Unii Europejskiej nie są uchodźcami !!!!!!!!!!! Jeśli dowodzący Unią Europejską nie zaczną zawracać pontonów w czarnymi ludźmi z Afryki to nie długo do Europy sprowadzi się cała Afryka !!!!!!!!!!!! Ludzie obudźcie się !!!!!!!!!!! Ci ludzie nie są uchodźcami, oni chcą zająć nasze miejsce !!!!!!!!!!!! Ci nielegalni imigranci odbiorą nam pracę, mieszkania, ziemię itp itd. !!!!!!!!!!! Pamiętajcie, że rasizm działa w dwie strony, my byśmy okazali im szacunek a oni odpłaciliby nam rasizmem. !!!!!!!! Ludzie obudźcie się !!!!!!!!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!