XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 11

DODAJ KOMENTARZ
E Ewarao 2017-07-23 17:16:50
Do Cyborg28: powtarzacie się /zwolennicy PiSu / z tymi ośmiorniczkami !!! kg ośmiorniczek to 18 zł - sama nazwa was fascynuje. Znacznie więcej kosztują dojazdy pani premier do domu co tydzień - zupełnie nieporównywalne kwoty !!! A ochrona miesięcznic - też za pieniądze podatników.
Zgłoś
Z ZbyszekJ??? 2017-06-24 08:34:14
Pani Barbaro - tylko Inicjatywa Polska ma szansę wygrać z PiS. To pod tym "sztandarem" można zawiązać koalicję z PO, Nowoczesną czy z SLD. Zorganizujcie się szybciej i do przodu...
Zgłoś
P Please! 2017-06-20 15:51:16
Do Cyborg28: Widzę że masz receptę na dobrobyt Polaków. Koniecznie idź do polityki skoro tak świetnie wiesz kto się nadaje a kto nie i jaki powinien być polityk. Daj Ojczyźnie szansę aby mogła być naprawiona przez Twoja wspaniałą osobę.
Zgłoś
C Cyborg28 2017-06-20 15:29:58
Jeśli ktoś zechce pojąć, jak można użyć wiele słów, aby nie zawrzeć w nich żadnej, twórczej treści, czy to dla siebie, czy to dla Polski to powinien koniecznie zapoznać się z wypowiedzią pani Barbary Nowackiej. Powiem tak: Kilkadziesiąt lat temu mój tata, jak mówiła mi o nim moja mama, przystojny kawaler pięknie tańczący i grający na akordeonie, zaczął myśleć o wyjeździe do USA, aby "zarobić", zwrócił się najpierw o poradę do swej znacznie starszej siostry. Brał bowiem pod uwagę fakt, iż już kawał czasu tam wyemigrowała i założyła rodzinę z mężem Anglikiem, więc powinna wiedzieć. Siostra mu odpisała. Zanim przyjedziesz, naucz się w Galicji zawodu budowlańca, bo tu trzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami. Tata jej posłuchał i nie pożałował. A co pani Barbara N. ma pożytecznego do powiedzenia młodym Polakom? Co chętnym do założenia Firmy? Co uczonym? Co emerytom? "Zwróćcie nam możliwość chłeptania ośmiorniczek i picia szampana, a już was urządzimy!" Ot i wszystko!! Istna pustota myślowa!!!
Zgłoś
G Grzegorz. 2017-06-20 12:26:58
Do martin: Mówisz o sekcie Pis rozumiem? tak oni się nie szczypią komuchów Piotrowiczów trzymają prawo mają za nic konstytucji nie szanują. PZPR owców Zybertowiczów mają z autorytet. Tak te rządy i ta Partia jest taką pacynką latającą po scenach ulicznych przesiąkniętych nienawiścią budowaną na grobach tragicznie zmarłych. Tak oni to lubią budować na ludzkim nieszczęściu swój kapitał polityczny jakto się mówi po trupach do celu.
Zgłoś
A Adas 2017-06-20 08:58:56
W sumie to mowi prawde, PIS nas wykonczy!!!
Zgłoś
KD Kurka domowa 2017-06-19 23:16:41
Do martin: pacynka, to mało, ładna za wile. Paniusia, która musi jeszcze wiele doświadczyć. Ale my już nie mamy na "onych" czasu. A, fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-06-19 19:50:16
Samo to że staje z antypolską chołotą deklasuje ją do zera.Nie pomogą jej nawet pieniądze z koncernów aborcyjnych.We francji jest dla niej miejsce.
Zgłoś
S sntypisfzior 2017-06-19 18:57:43
Do hmm: durny kayopisoprawaku.. Ty tylko sobevką czytujesz wię won tak do tego potworka
Zgłoś
H hmm 2017-06-19 18:08:38
przeczytałem ten lewacki bełkot i straciłem czas bo nic z niego nie zrozumiałem i nawet nie wiem kim ta pani jest może ona szuka jakiegoś księcia z Pakistanu ??
Zgłoś
M martin 2017-06-19 13:26:16
Pacynka latająca po scenach ulicznych z hasłami przesiąkniętymi nienawiścią , nawołująca do sabotażu państwa i łamania prawa oraz porządku publicznego
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!