XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
H Historyk 2015-11-15 15:46:52
To co mówi p. Gliński o swojej relacji do p. Morawieckiego jest kalką znanej w PRL zasady "Partia kieruje, rząd wykonuje". Jakoś tak dziwnie na miejsce PZPR wszedł PiS, ale pewne idee są "wiecznie żywe". Moje gratulacje panie profesorze, pozycja w partii też podobna (na dawne czasy byłby pan sekretarzem KC, a może nawet BP)
Zgłoś
BC Blażej Czepiec 2015-11-15 11:54:36
Czy pan profesor byłby uprzejmy wyjaśnić jaki będzie podział kompetencji między nim a p. Morawieckim , który też ma rangę wicepremiera. Choć być może ta moja informacja jest już nieaktualna.
Zgłoś
BC Błażej Czepiec 2015-11-15 10:27:53
Proszę szybko czytać notę biograficzną p. profesora opublikowaną przez Wikipedię, zanim nie zostanie ona ocenzurowana. Lista jego publikacji jest uderzająca - mała ilość, wydawane praktycznie tylko w materiałach wewnętrznych instytutu w którym pracuje. Nie ma tam nic co by świadczyło o jakiejkolwiek kompetencji w ocenie rozgrywających się współcześnie procesów gospodarczych. Ta nominacja znakomicie odpowiada składowi think tanków PiS ujawnionych w ich wydawnictwach. O gospodarce i technologii piszą tam politolodzy, historycy, specjaliści od PR a nawet poeci. Jak się znajdzie ekonomista to jest wielkie święto, inżyniera nie widziałem żadnego. Pan profesor jest żywym dowodem że stare hasło "nie matura a chęć szczera...." jest ciągle stosowane, tym razem przez kolejne "przewodnie siły narodu" - aktualnie PiS. Ciekawe co nam jeszcze zaprezentuje nasz współczesny prestidigitator, jakie inne króliki ma jeszcze w swoim kapeluszu.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!