XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
OS orof, Stanisław3 TOMASZ 2017-06-02 07:51:00
Powstaje pytanie czy w Konstytucji nie powinien być zapis uniemożliwiający łamanie Konstytucji przez Sąd (Sędziów) i kto to powinien stwierdzać ?
Zgłoś
RK Roman Kafel 2017-06-02 04:34:52
Sad Najwyzszy z takimi prawnikami to wstyd..nie sad:-))) Zadeen z nich nei rozumie slowa :" Laska"..prawo laski.... A wkraczanie w Prawa Prezydenta to przekroczenie zakresu kompetencji Sadu. I usilowanie zajecia miejsca Prawodawcy i Egzekuttywy. Za to Caly tzw, Sad Najwyzszy na bruk! To tacy sami durnie i nieuki- jak pan prof Popiolek:-))))!!!!!!!czy prof Safian:-))_)
Zgłoś
NR Nie róbta co chceta 2017-06-01 15:28:38
Prerogatywą Prezydenta jest prawo łaski, przyznawane osobom skazanym prawomocnym wyrokiem sądu. W sprawach które nie są zakończone, nie można mówić o ułaskawieniu. Prezydent wypuścił z więzienia kumpla co do którego jeszcze nie było pewności że do tego więzienia pójdzie i w nagrodę za doznany uszczerbek moralny mianował go ministrem.
Zgłoś
X xxx 2017-06-01 15:00:16
Do popis: Czemu generalizujesz: "Jak chcieliście"? Ja nie chciałem!
Zgłoś
P popis 2017-06-01 11:14:12
Jak chcieliście solimarnego państwa POPiS-u , to go macie. I morda w kubeł. Mnie tak odpowiada.
Zgłoś
X xxx 2017-06-01 10:03:36
Ręce opadają, naczelną zasadą ustrojową zapisana w konstytucji jest praworządność, oznaczającą m.in. działanie organów państwowych w majestacie prawa i w jego granicach! Skoro organ władzy wykonawczej podważa decyzje Sądu Najwyższego, to w takim razie kto będzie stał na straży poszanowania prawa? Gdzie jest granica władzy wykonawczej?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!