XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
T Teodor 2015-11-14 11:53:43
Do wypowiedzi Pana Tuska, już się przyzwyczailiśmy. Wspaniały Europejczyk, który nigdy nie troszczył się o Polskę i jej obywateli, tylko o całą Unię Europejską, a szczególnie o Niemcy. Nie wolno dopuścić żeby terroryści osiągnęli swoje cele? Przecież, oni już je osiągnęli. Z terroryzowali i zastraszyli cały Paryż. Może zaczniecie mówić, kto przyczynił się do wypuszczenia "bestii" i naprawdę odpowiada za całe zło i setki tysięcy ludzkich tragedii. Mówienie o skutkach, to chowanie głowy w piasek. Trzeba analizować przyczyny i głośno mówić ludziom, żeby wiedzieli o zbrodniczej polityce. Zatajanie i zgadzanie się na politykę przyczynową, jest przyznawaniem się do współwiny, w imię czerpania osobistych korzyści politycznych. Takie zaprzaństwo człowieczeństwa wśród elit parlamentu europejskiego i jego sprzymierzeńców, doprowadzi Polskę do katastrofy. O Europie nie mówię, bo przede wszystkim jestem Polakiem. Moja Ojczyzna i moi Rodacy, sa dla mnie najważniejsze. Nie można trzymać dziesięć srok za ogon.
Zgłoś
O orrrr 2015-11-14 10:42:46
proszę o odpowiedź autora artykułu: co to znaczy "odnieść cele"?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!