XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
T Teodor 2015-11-14 10:40:40
Do prawda zawsze wypłynie: Masz rację. Na szczeblach władzy lokalnej, zawsze dochodzi do nadużyć, bez względu na opcję polityczną. I trzeba z tym bezwzględnie walczyć, bo świadczy to o przestępczych intencjach tych, którzy pod płaszczem partii dostają się do władzy żeby robić własne , brudne interesy. Niestety ludzie, jak barany, głosują na partie (na przewodnika) a nie na człowieka i wybierają partyjnych przedstawicieli. Mam nadzieję, że już tak nie będzie, ale musimy pamiętać, że trzeba walczyć o prawdę, bo nie wystarczy krytykować, trzeba przedstawić dowody i podjąć walkę. Ilu Polaków na to stać? Ryba psuje się od głowy, a nie od ogona i nie można oceniać formacji politycznej po zachowaniu kombinatorów, którzy psują nie tylko wizerunek ale dostarczają dowodów, które wielu przyjmuje na dezawuowanie całej formacji politycznej, a przecież tak nie jest. Ja nie pisałem o spekulantach partyjnych, tylko o rządowych decydentach i tych z ich nominacji, a nie z wyborów społecznych. Nie zrozumiałeś mnie. To, o czym piszesz, trzeba wykorzeniać, bez względu na opcje polityczne i surowo karać. Tacy ludzie powinni być wykluczeni przez społeczeństwo lokalne i poddani totalnej pogardzie. A, popatrz ilu się do nich przymila i chce ugrać swoje korzyści wiedząc, że to normalni przestępcy. Tak, trzymaj, bo tylko nasz bunt jest nasz siłą wobec wszelkiej nieprawości partyjnych lokalnych kacyków.
Zgłoś
PZ prawda zawsze wypłynie 2015-11-14 09:54:30
Do Teodor: Wybory samorządowe 2014roku gdzie, byłem kandydatem z Okręgu 1 w Chełmie dochodziło do licznych nieprawidłowości dlaczego PiS nie zaskarżył do Sądu?Otóż tępe głowy, lokalne kliki przestępcze ujawniona afera masowych zmian oznaczeń gruntów rolnych w obrębach gmin na budowlane, właściciele gruntów niebyli stronami postępowania, nie mają więc żadnych praw wobec zmian w ewidencji gruntów w powiecie chełmskim. Gdzie jest prawo własności?Gdzie jest Polska Konstytucja gwarantująca prawa strony w postępowaniu właścicielom gruntów. Rozjaśnię, mym kontrkandydatem w wyborach na radnego Miasta Chełma w powyższym czasie był zastępca starosty Chełmskiego Mirosław Czech z Prawa i Sprawiedliwości, radnym został oszust ponieważ PiS wybory fałszowało, zaś w grudniu 2014roku wraz z swym koleżką radny ze starostwa z hukiem wyleciał. Okrutna lecz prawdziwa prawda, kto do Rządów w Polsce się dostał, biada Wam rodacy, przebodźcie się jak z prawdą Smoleńską. Zostaliście wykorzystani i oszukani, zapłacimy przez najbliższe 4lata słono za to, że nie myślimy!
Zgłoś
T Teodor 2015-11-13 23:32:57
To prawda, że można być zdegustowanym, bo to zdrowy objaw. Nieprawości i nadużyć, było tyle w POprzednim rządzie, że Nasz Prezydent, na każdym kroku powinien "warczeć i bić pałą", po skundlonych łbach. Wyobrażam sobie wrzask tzw opozycji i jej mediów. Toż byłby temat na cały rok, wypowiedzi dyżurnych moralistów i totalne pranie resztki mózgów, części naszych ogłupionych rodaków, o wyższości wspaniałego PO nad wstrętnym PiSem. Prezydent, dobrze robi nie okazując pogardy i złej miny. RKW powinien wczuć się w sytuację polityczną, ale ich reakcja jest nad wyraz zdrowa i pozytywna.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!