Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
B bezstronny 2017-05-17 17:02:00
Gowin! Jak sobie to wyobrażasz??? Mgr farmacji ( 5 lat studiów) ma być wyrobnikiem i poddanym jakiegoś gogusia po "wieczorowym, internetowym licencjacie" i do tego brać za gogusiowe apteki pełną odpowiedzialność prawną. Emememem, nie uprawiaj osobistej polityki, bo szkodzisz swojemu ugrupowaniu! Prezydent słusznie podpisał tą ustawę!
Zgłoś
Q qwert 2017-05-17 14:07:48
Coś często ten platfus Gowin wypowiada się przeciwko decyzjom tych, którzy z łaski go przygarnęli jak platforma go wywaliła. Kaczyński powinien kazać mu zamknąć ten bełkotliwy dziób (facet nie potrafi wypowiedzieć paru słów bez tego meemmeme). Pierwsi do odstrzału to Gowin i Kurski.
Zgłoś
PL Prawodawca Lobbystofil 2017-05-17 11:38:54
Ta ustawa to bzdura! Idąc tym tokiem myślenia powinniśmy stworzyć prawo że właścicielem restauracji mogą być tylko ludzie z wykształceniem kulinarnym, właścicielami stacji benzynowych z chemicznym a warzywniaka z biologicznym. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Ktoś na tym kretyńskim prawie grubo zarobi.
Zgłoś
W wili 2017-05-17 11:28:21
popieram Pana Gowina ma racje ze jest to zla ustawa i ogranicza wolnosc gospodarcza i bedzie prowadzila do ukladow w gminachi miastach poniewaz to te wladze beda dawaly zezwolenia i to spowoduje korupcje . Ja pytam dlaczego pozwolono na otwieranie sklepow wilopowierzchniowych w malych wiejscowosciach co spowodowalo bankructwo malych rodzinnych sklepow ,a pamietam ze byl przepis ktory zabranial otwierania sieciowych sklepow w malych miejscowosciach ja pamietam ze nigdy nie moglem uzyskac zezwolenia na sprzedaz alkoholu a swoim sklepie natomiast kazda sieciowka ktora sie otworzyla w mojej miejscowosci bez rzadnych problemo uzyskuje zezwolenie i jak to jest jako to demokracja
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!