Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
P puszatek 2017-05-13 14:29:45
Do Stuk puk w łepetynę: Ja mam do nich ogromny szacunek i dlatego nie będę im podbierać nachodźców, którzy sobie sami zaprosili. Zaproszonych gości nie wciska się sąsiadom.
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-05-12 21:06:02
Panie schetyna pan pomylił uchodzcow z terrorystami. Odpowie pan że nie kążdy muzułmanin jest terrorystą.To prawda.Ale każdy terrorysta jest muzułmaninem ponie lobbujący na rzecz niemiec .Polecam filozofa Wolniewicza.Dużo tam o Was .
Zgłoś
M max,., 2017-05-12 19:15:19
zabieraj ich do siebie....
Zgłoś
SP Stuk puk w łepetynę 2017-05-12 10:59:26
Do mmn: Następny megaloman który uważa że Polska jest centrum świata. Gdyby nie te niemiaszki i żabojady, dalej jeździłbyś fiatem 125 i oglądał telewizję na ruskim Rubinie. Muzułmanie to jedna sprawa a szacunek dla partnerów w UE to druga.
Zgłoś
M mmn 2017-05-12 10:25:02
"O" Islmaskich dzikusów. I więcej tego tym większe problemy, podzialy waśnie itd. Po co powielać błędy polityki multi kulti żabojadów czy niemiaszków....??? POLAK bądz mądrzejszy przed szkodą. REFERENDUM - jestem za tym aby naród się w tej kwestii wypowiedział....
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!