XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 7

DODAJ KOMENTARZ
ZO zapisdziały od demagogii 2017-05-10 10:06:12
Do kaczor donald osobiście: Typowym przykładem mowy nienawiści jest właśnie przytaczana wypowiedź kobitki którą niesłusznie uważa się za szefa rządu a naprawdę jest kukiełką.
Zgłoś
KD kaczor donald osobiście 2017-05-10 09:41:55
zemdlało mi się, na chwilę, z tych "niesłusznych nienawiści do-pisowskich, do Pani Premier aż żal ściska za serce; otrząsam się z wypocin nienawistnych ludzi i do dzieła!
Zgłoś
PJ prawda jest okrutna! 2017-05-10 09:28:21
Do podatnik: Przecież ona jest tylko marionetką, Kaczyński mimo zaawansowanej choroby psychicznej o podłożu paranoidalnym bojąc się od lat w pojedynkę wyjść do ludzi ma jeszcze zostać premierem od listopada bieżącego roku, lub lepiej na gwiazdę obyście przeklęli po wieki święta Bożego Narodzenia. Najcięższego kalibru komuniści PSL i bolszewia żydowska PiS, szykują Wam jeszcze lepszy prezent stracicie całkowicie wiarę w porządek prawy , zdacie sobie sprawę jak będzie za późno iż jestęście tylko niewolnikami bez żadnych praw.
Zgłoś
ZO zapisdziały od demagogii 2017-05-10 09:20:28
Lepszy polityk dbający o własną karierą i budujący państwo niż oszołom dla którego władza i ideologia są ważniejsze od ekonomii.
Zgłoś
KD kaczor donald osobiście 2017-05-10 09:13:00
Krótko mówiąc: Pani premier = Dobra Robota...
Zgłoś
F finalistka 2017-05-08 20:33:18
A widziała pani ten show 6 maja 2017 w Warszawie? Mieliśmy też następnego dnia gdański show, myślę, że będzie ich coraz więcej, nie koniecznie z udziałem Donalda Tuska. Zapewne kiedyś się, pani ubawi.
Zgłoś
P podatnik 2017-05-08 11:17:57
Jak to dobrze, że pani Premier nie dba o własną karierę - wyłącznie poświęca się dla kraju oczywiście rezygnując z większości zarobków - dużą część pieniędzy daje dla biednych sierot. Postawa godna !!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!