Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
PP polityk prawicowy 2017-05-07 10:36:06
Do Lekarz: Czubku z Nowgrodzkiej widać masz paranoiczne objawy psychiczne jak Jarosław Kaczyński, jestem za młody oby jak większość wychowana przez PRL być złodziejskim komunistą. Solidarna Polska.
Zgłoś
L Lekarz 2017-05-07 09:18:46
Do polityk prawicowy: Jesteś (...), komunistycznym agentem i niedługo trafisz na odział zamknięty dla nieuleczalnie chorych psychicznie.
Zgłoś
PP polityk prawicowy 2017-05-07 04:28:39
Jarosławie Kaczyński zamiast jechać do Szczecina z pewnością powinieneś udać się do dobrego psychiatry , boisz się wyjść w pojedynkę na ulice co jest w pełni uzasadnione, jako prawicowiec z ugrupowania politycznego Solidarna Polska uczestniczyłem w Marszu Wolności w którym wzięło również udział tysiące obywateli nie zrzeszonych, oburzonych na bezprawie i demolowanie praworządności w Polsce. W związku z powyższym miałem przyjemność spotkać się z okradzionymi ludźmi z woj.Podlaskiego z obrębów gmin i miasta Białystok w największej w historii powojennej Polski aferze gruntowej autorstwa PiS, gdzie z Urzędu zostały zmienione dotychczasowe użytki rolne gruntów wszystkich klas na cele nierolnicze „B” mieszkalne w poprzednich latach za Rządu PO-PSL , właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań, pięknie wydymaliście w bastionie PiS społeczeństwo, jak inaczej mogą wyrazić oburzenie na łamanie praw człowieka w Polsce przez Rząd oszustów PiS.
Zgłoś
T Tolek 2017-05-07 00:05:51
Grzesiu marzy zeby bylo milo Grzesiu marzy zeby sie spelnilo
Zgłoś
T Tolek 2017-05-07 00:02:08
Soltys Schetyna z banda pustakow.....
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!