Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
KN Kuku na muniu 2017-05-04 15:11:03
Do prawylewicowy: Bierecki, szef wszystkich SKOKów jest teraz senatorem z ramienia PIS. Ciekawe czemu? To że Komorowskiego sfotografowali na balu dobroczynnym czy innym z kimśtam, o niczym nie świadczy. Ja mam fotografię z Pudzianowskim a nie uniosę nawet 50 kilogramów i z Marylą Rodowicz a słuch mam do kitu, nie mówiąc już o głosie. Politycy PIS ostatnio chętnie się zdejmowali z Łukaszenką. jak to o nich świadczy?
Zgłoś
P prawylewicowy 2017-05-04 14:47:30
Komorowski jak mówi o kryminalistach, to wyjaśniam, że miał na myśli swoich pupilów ubabranych w aferze SKOK-Wołomin z którymi chętnie rozmawiał a nawet fotografował się. Teraz już rozdziera szaty, bo nic innego nie potrafi w tej sytuacji. Dlatego oskarża wszystkich wokół aby odciągnąć uwagę od siebie. To nie były prezydent, to buc.
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-05-04 13:47:10
Bul był tzw swój chłop.Taki ni do rzadzenia ni do przeszkadzania dlatego wyrosła mu mafia pod oknem.
Zgłoś
P P-rezydent 2017-05-04 11:49:23
Do wili: Komorowski przynajmniej sam o czymś decydował a jak trzeba było potrafił się postawić PO. Duda jest pacynką na sznurku Kaczyńskiego i nie ma nic do gadania. Lepszy strażnik żyrandola niż kukiełka na sznureczku.
Zgłoś
W wili 2017-05-04 11:43:00
komorowski chyba mowiac o kryminaliscie mowil o sobie przez cala kadencje nic nie zrobil dla polski jako prezydent byl poprostu wojem ktory bawil sie doskonale a z polskiej armi zrobil dziadow ktorzy mieli po jednej parze butow wiem cos otym i dawnych zolnierzy ktorzy sluzyli w armi w latach 90 awansowal przed wyborami na wyzsze stopnie wojskowe a co za tym idzie zadnych korzysci poprostu chcial zyskac wyborcow niech sobie w du....pe wsadzi te awanse cwaniak
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!