XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
JT Jesteśmy teraz u siebie.. 2017-05-03 19:20:38
Do Krynicki: Weź człeku lepiej pędzel i ma luj! Może to będzie leppsze? Masz rację Wili, ja też dmuchnę. I na Bezia/ę/ szkoda czasu i atłasu. Nie rozumieć podstawowych rzeczy, to brak oleju, jak mawiała nasza Babcia ...
Zgłoś
W wili 2017-05-02 18:33:54
Do Krynicki: Ty jestes zwyklym gburem ktory kocha wlasny czubek nosa i PO a po za tym czlowiek ktory pieprzy takie glupoty jest zwyklym pylkiem i cibie terz zdmuchnolem
Zgłoś
B Bezia 2017-05-02 16:58:33
Do Krynicki: Ten Morawiecki, to jest miękki palant; szkoda czasu i atłasu, jak mówił Król Staś
Zgłoś
JS Jurek Saks 2017-05-02 16:48:49
Jak najmniej Państwa w gospodarce! Państwo w gospodarce, to korupcja i renta polityczna dla kadr partyjnych. Idotka pracujaca w opadającej fabryczce niedawno przy mnie powedziała, "Ja tam dla prywaciarza robić nie będę..." Tę filozofię zacofania i gospodarczej głupoty wykorzystuje Jarosław Kaczyński i jego Balcerowicz - p. Morawiecki.
Zgłoś
K Krynicki 2017-05-02 10:14:25
Zapisz się może do partyjki tatusia i przestań opowiadac człowieku bajki dla grzecznych dzieci, ty ciagle żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie opartym na absurdzie, braku sensu i spójności, gdzie oczywiście z powodów czysto ideologicznych panuje realny socjalizm i brak demokracji.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!