Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
9L 95 letni emeryt 2017-05-01 19:17:22
Mam swoje lata i mój wiek zasłużył na szacunek Przez Pana Prezydenta zostałem poniżony wyzwany Gówniarz gdy po wojnie odbudowywałem Warszawe/nosząc cegłe na plecach/A on teraz mi ubliża Dzieli te społeczeństwo Gówniarz do kwadratu co się w tych szkołach nauczyli CHAMSTWA NIE SZANOWANIE LUDZI STARSZYCH 1 maja nie jest po to aby nie szanować ludzi Kto go tak wychował Kto go wybrał BRAK SŁÓW do określenia tego zachowania
Zgłoś
N Noga...prawa 2017-04-30 19:20:04
Do Rob:Co to jest: PAD? Cokolwiek jest, to od maja 2015r., można w miarę spokojnie położyć się spać, no w miarę, ale zawsze coś! PiS nie daj się...
Zgłoś
BP Brawo PiS! 2017-04-30 18:50:27
Słynna szumowina, oszusta Bata Mazurek morze być ponad prawem, gdyż pozwala jej na chamstwo Jarosław Kaczyński , nie ma żadnych zasad etyki, ośmiesza oficjale publiczne głowę Państwa Polskiego Prezydenta Andrzeja Dudę za złość jaką wyładowywał podczas wypowiedzi w siódmą rocznice katastrofy smoleńskiej. Prawdziwy obraz PiS, ludzie przebudźcie się, tych debili należy pogonić tam gdzie pieprz rośnie.
Zgłoś
R Rob 2017-04-30 17:21:11
Zostawiłbym już ten temat. Zwłaszcza że doceniam wszystkich Państwa, z zastrzeżeniem że zawsze na pierwszym miejscu PAD.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!