XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
SE san escobar diplomacy 2017-04-28 17:30:28
Do wili: Jesteśmy częścią UE i jeżeli tak jak w chwili obecnej w Polsce, w dowolnym kraju członkowskim istnieje zagrożenie dla demokracji, inne kraje mają nie tylko prawo ale obowiązek reagować. Jak chcesz sobie zamieszkać w pełni niezawisłym kraju, wyjedź do Korei Północnej albo Białorusi. Ten rząd to kupa dyletantów kierowana przez zakompleksiałego, małego człowieczka o dyktatorskich zapędach ale bez kontaktu z rzeczywistością. Wygrali ponieważ przekupili tych którym bardziej zależy na kasie bez wysiłku i wcześniejszej emeryturze niż na kraju który na wyrost nazywają swoim. To się musi zmienić i się zmieni. Jeżeli ten rząd uważasz za swój i jesteś Polakiem to jesteś niedoinformowany, przekupiony albo po prostu głupi. Niestety, statystycznie rzecz biorąc, w każdym społeczeństwie, istnieje pokaźny odsetek takich indywiduów. Jak widać, niektórzy potrafią nawet pisać.
Zgłoś
W wili 2017-04-28 12:48:21
Do san escobar diplomacy: przestan pieprzyc glupoty ten jak to nazywasz przyszly prezydent Francji nie powinien zabierac glosu w sprawach polskich niech sie zajmie swoim podworkiem i zniesie stan wyjatkowy a nastepnie bedzie mowil o demokracji a ty chyba straciles wplywy dlatego tak piprzysz w swoich komentarzach ja jeste polakiem i szlak mnie trafia jak o mnie i moim rzadzie i moim kraju wypowiada sie ktos kto niema zielonegop pojecja jak bylo a jak jest teraz dlatego niech jeszcze sie nie cieszy ze zwyciestwa poniewaz ja znam juz jednego takiego co mial w/g KANTORU 78% poparcia i przegral wybory z kretesem
Zgłoś
SE san escobar diplomacy 2017-04-28 11:52:25
PIS znowu kłamie. Wypowiedź Macrona była skierowana nie przeciwko Polsce ale przeciwko PISowi właśnie. Rozumiem że ze względów ideologicznych, PISowi jest bliżej do populistki i szowinistki będącej przeciwnikiem Macrona ale obrażanie człowieka który na 99% będzie prezydentem Francji tylko dlatego że powiedział na głos to co uważa większość UE (w tym Polacy)to pop prostu kolejna głupia i bezsensowna szarża naszego jakże wybitnego szefa dyplomacji. Niedługo jedynym naszym przyjacielem pozostanie San Escobar bo Węgry już odpadły.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!