XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
P puszatek 2017-04-20 20:01:40
Do Łolaboga: Odpowiem tak: to wszystko o czym piszesz można również odnieść do lewackich (niby - liberalnych) rządów PO/PSL. Już nie chce mi się pisać o długach PO-wskich itd. Jedyne, na co zwrócę uwagę, to 1. są nieobliczalni: Komorowski chce nas tłuc dechami, Wałęsa straszy wyskakiwaniem przez okna, a ostatnio Neumann chce użyć bejsbola na PiS-owców. Ci ludzie sieją nienawiść i podrzegają do bijatyk i wyjść na ulicę, do rozrób i obalenia rządu, a o puczu to szkoda mówic, bo w tym udział miał tez Tfusk i ponoć był już w kraju Sikorski. Tego im Polacy nigdy nie wybaczą. 2. PO i Nowoczesna kochają islamistów, dla mnie ich tu sprowadzanie oznacza ograniczenie naszych praw, przestępczość, gwałty i mordy i zapieprz...nie do śmierci na pasożytów. Nie chcę być odartą z godności Polki, tu jest mój kraj, urodziłam się w kraju białych ludzi i niech tak pozostanie. Ciekawe czy masz córki i wnuczki i co byś powiedział na ich ubogacenie? To są moje główne dwa argumenty przeciwko "liberałom". Zresztą oni do wyborów raczej nie przetrwają, chyba że planują jakąś nikczemność, bo są zdolni do wszystkiego. Oni nienawidzą nas, co widac po ich wypowiedziach publicznych i wściekłych, obłąkanych oczach, jak się im nie wiedzie. To jest moje zdanie, czego nic nie zmieni. Tak jak napisałam: wolę z PiS stracić, niż z PO zyskać. Pozdrawiam
Zgłoś
Ł Łolaboga 2017-04-20 15:32:31
DO: Puszatek ja tam wolę złodzieja co mi ukradnie z domu telewizor od oszołoma który przyniesie pół litra a potem spali cały dom. Tak widzę relacje między głównymi siłami politycznymi w Polsce. Nie kocham PO ale znacznie bardziej nie kocham PISu za to że ideologia przeważa u nich nad zdrowym rozsądkiem i dbaniem o gospodarkę, która jest przecież najważniejsza dla dobrobytu obywateli. Też nie jestem najmłodszy i przeżyłem wiele lat w systemie którego nie chciałbym już doświadczać a który w nowej formule się odradza. Z pierwszym sekretarzem który rządzi i rządem, który nie ma nic do gadania. Z sędziami, prokuratorami, policją, wojskiem i "samorządami" które nie są niezależne ale dyspozycyjne wobec rządzących. Z ręcznie sterowaną gospodarką i towarzyszami na wszystkich ważnych stanowiskach w państwie. Z pogardą dla innych poglądów i nienawiścią wobec tych którzy odważą się je reprezentować. Z konferencjami prasowymi na których nie można zadawać pytań i pomysłami jak podporządkować sobie środki masowego przekazu. Tak wolę Newsweeka i Gazetę wyborczą od Gazety Polskiej lub W sieci. Wszystkie są stronnicze politycznie ale w dwóch pierwszych łatwiej znaleźć prawdę a przecież chyba o to chodzi. Co do "rozdawnictwa", oczywistym obowiązkiem państwa jest wspierać obywateli ale po pierwsze nie na kredyt który ktoś kiedyś będzie musiał spłacić i nie w głupi sposób, lepiej dać wędkę niż rybę. Również życzę wszystkiego najlepszego :-)
Zgłoś
Ł Łolaboga 2017-04-20 15:30:15
Do Pusztek: Co do gazet to oczywiście chciałem napisać o dwóch pierwszych. Pomyłka.
Zgłoś
Ł Łolaboga 2017-04-20 15:27:07
Do puszatek: ja tam wolę złodzieja co mi ukradnie z domu telewizor od oszołoma który przyniesie pół litra a potem spali cały dom. Tak widzę relacje między głównymi siłami politycznymi w Polsce. Nie kocham PO ale znacznie bardziej nie kocham PISu za to że ideologia przeważa u nich nad zdrowym rozsądkiem i dbaniem o gospodarkę, która jest przecież najważniejsza dla dobrobytu obywateli. Też nie jestem najmłodszy i przeżyłem wiele lat w systemie którego nie chciałbym już doświadczać a który w nowej formule się odradza. Z pierwszym sekretarzem który rządzi i rządem, który nie ma nic do gadania. Z sędziami, prokuratorami, policją, wojskiem i "samorządami" które nie są niezależne ale dyspozycyjne wobec rządzących. Z ręcznie sterowaną gospodarką i towarzyszami na wszystkich ważnych stanowiskach w państwie. Z pogardą dla innych poglądów i nienawiścią wobec tych którzy odważą się je reprezentować. Z konferencjami prasowymi na których nie można zadawać pytań i pomysłami jak podporządkować sobie środki masowego przekazu. Tak wolę Newsweeka i Gazetę wyborczą od Gazety Polskiej lub W sieci. Wszystkie są stronnicze politycznie ale w dwóch ostatnich łatwiej znaleźć prawdę a przecież chyba o to chodzi. Co do "rozdawnictwa", oczywistym obowiązkiem państwa jest wspierać obywateli ale po pierwsze nie na kredyt który ktoś kiedyś będzie musiał spłacić i nie w głupi sposób, lepiej dać wędkę niż rybę. Również życzę wszystkiego najlepszego :-)
Zgłoś
P puszatek 2017-04-20 14:24:29
Do Łolaboga: Jeszcze zapomniałam dopisać, że nie mam żadnych korzyści z "rozdawnictwa" państwa, jak to zasugerowałeś, tylko uważam, że pomoc rodzinie należy się jak psu buda. Po co nam państwo, które w niczym nie jest pomocne i dba tylko o własne stołki? Przeżyłam już sporo lat na tym świecie, z czego połowę w tzw. liberaliźmie czy "demokracji" na Zachodzie. To wszystko jest jedno wielkie szambo, szczególnie od obalenia muru w Niemczech. Prawdziwego liberalizmu nie ma, to co za niego "robi" to zwykłe bezmózgie lewactwo, ale chyba trafiłam na nowoczesnego, wykształconego z dużego miasta, wielbiciela Nesweeka i Lisa, Żakowskiego i Michnika, pewnie też Mazguły czy innych upiorów komunistycznej przeszłości. Życzę powodzenia.
Zgłoś
P puszatek 2017-04-20 14:10:34
Do Łolaboga: Nie chce mi się dużo pisać. Dla mnie tzw. liberalizm to zwykłe lewactwo, wynaturzenia, takie prostackie kody czy inne mazguły, ubectwo i potomkowie rosyjskiej swołoczy przywiezionej po wojnie w bydlęcych wagonach. Nie przekonasz mnie, choć przyznam Ci rację, że PiS to nie prawica. Mimo to wolę z nimi przegrać (?), niż z lewakami wygrać (zapewne islamskie ubogacenie!) i tyle w temacie. Gardzę złodziejami, aferzystami i przygłupimi koryciarzami, a niestety takich widzę, przede wszystkim w PO i Nowośmiesznej. Pozdrawiam
Zgłoś
Ł Łolaboga 2017-04-20 13:48:23
Do puszatek: Nie ma bardzie lewackiej partii niż PIS (no może wspólnie z "Razem") i to że liżą buty klerowi nic tu nie zmienia. Dla kogo jest ważne korytko też wiadomo po pensjach 50.000 dla znajomych Antoniego i innych oficjeli w spółkach skarnu państwa które miały być obsadzone przez specjalistów a są obsadzane przez 27 letnich asystentów aptecznych z podstawowym wykształceniem. Polityka liberalna jest najlepsza dla każdego kraju. Wszystkie potęgi gospodarcze taką właśnie stosują. PISowska narodowo-honorowa polityka stawia nas gdzieś między Rosją a Koreą Północną. Jest dyktator i należy robić to co On chce, jaka by to nie była brednia i głupota. Kto tego nie robi jest atakowany (jak Tusk teraz) jeżeli jest Polakiem albo głupi (w najlepszym wypadku niedouczony) jeżeli jest cudzoziemcem. Niestety Honor i Bóg, chociaż ważni dla Polaków, nie zbudują naszej siły gospodarczej tylko właśnie liberałowie. Obecny rząd potrafi tylko rozdawać kasę co się może niektórym puszatkom podobać ale jest bardzo niekorzystne dla państwa.
Zgłoś
P puszatek 2017-04-20 13:13:30
Co ci ludzie ciągle bredzą o Kaczyńskim? Dla logicznie myślącego jest, że Tusk jest człowiekiem Niemiec i jako taki został potraktowany przez polski rząd. Oczywiście nie podoba się to liberalnym środowiskom, ale jak widać im się tylko podoba to, co sami uważają za dobre, tzn. żeby było jak było i nikt nie ma prawo rządzić, tylko oni, a naród jakże śmiał wybrać inną opcję. Ot, cała lewacka tajemnica. Co naród chce, jest dla nich drugorzędne, najważniejsze jest własne korytko.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!