XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 341

DODAJ KOMENTARZ
SZKARLATYNA 2017-10-11 16:31:17
PL.😀 2017-04-07 21:24:16 Schetyna przejął​ ster po Tusku i prowadzi PO na dno. Grześ to odzwierciedlenie kapitana Francesco Schettino (nazwisko przypadek ???), który doprowadził do katastrofy Concordii. Panie Grzesiu polityka to nie zabawa ani kabaret za pieniądze podatnika!!! Ciekawe kiedy i gdzie Pan planuje ucieczkę? Bruksela czy raczej Ukraina???
Zgłoś
L lubię-po-chińsku 2017-10-02 16:13:41
a jak napiszę ,ze mam ojca księdza to też uwierzysz?
Zgłoś
DA Do analny: 2017-10-02 15:53:17
To ze jesteś analny nie musisz się tym chwalić. To, że masz ojca miliardera, a sam jesteś nieukiem, to jest wstyd dla ojca, ma tyle kasy, a żałuje na szkołę dla ciebie! Idź lepiej do szkoły i naucz się pisać po polsku!
Zgłoś
M moderator-to-chuj 2017-10-02 15:28:00
Znowu chuju ze wsi kasujesz posty (...) PISOWSKA
Zgłoś
A analny 2017-10-02 15:25:28
No Ty ewidentnie zagladasz wszystkim pod kołdrę, a portfel maszpusty.Moze zajmij sie cyzms konstruktywnym z zyciu...zamiast mowic co jest zboczone a co nie.
Zgłoś
DS Do Stop-Janosikowe: 2017-10-02 14:19:50
Twój ojciec, jak piszesz, jest miliarderem, to jego szczęście. A ty jesteś -idiotą, a to jest twojego ojca największe nieszczęście! Powinien dać ciebie do adopcji dla Niemieckiego małżeństwa homoseksualnego, odzyskał by wtedy pełne szczęście i uszczęśliwił jeszcze innych!
Zgłoś
Najwięksi łupieżcy Polski 2017-10-02 14:04:22
Platforma Obywatelska i PSL zostaną zapisani w Wikipedii jako najwięksi, po Hitlerze, łupieżcy Narodu Polskiego. Z całą pewnością zasługują na taki wpis!
Zgłoś
E eloo-matole 2017-10-02 13:59:02
Nie denerwujcie się dupkami z rządu,najważniejsze są samorządy...tam jest kasa.
Zgłoś
DK Do Katastrofa.: 2017-10-02 13:51:38
Ty masz znajomych Niemców, od 35 lat żyjesz wśród nich i z zagranicy siejesz wroga propagandę. Swoim głosem możesz sobie tyłek podetrzeć, ty wredny zniemczony ubeku!
Zgłoś
+R +Pyszard Retru+ 2017-10-02 13:50:33
Do partia-biednych-dziadów: Mam pieniądze i głosuję na PiS, mimo że najprawdopodobniej się nie znamy. Ps. Grunt to priorytety. Gratuluję.
Zgłoś
DP Do partia-biednych-dziadó 2017-10-02 13:44:35
A to dlatego, że rządziła przez 8 lat złodziejska koalicja PO, PSL, która łupiła Polaków, wyrzucała ich z domów, i naciągała na lokatach bankowych! Obecny rząd powinien was potraktować jak tych ubeków, bo cieszysz się bogactwem, okradzionych rodaków, ty wredny faszysto!
Zgłoś
P partia-biednych-dziadów 2017-10-02 13:19:30
Nie znam ani jednego wyborcy Pis ,który ma pieniądze. Przykre ,ale prawdziwe.
Zgłoś
T TrollHugo 2017-10-02 13:12:20
Już ten Rząd PIS lepiej nasz traktuje niż poprzedni rząd Tuska. Powodzenia i pozdrawiam czytelników komentarza
Zgłoś
NZ Na zachodzie bez zmian 2017-10-02 12:58:17
Do Katastrofa.: A ja i moi znajomi będziemy, a z sondażu wynika że jest nas więcej.
Zgłoś
K Katastrofa. 2017-10-02 11:31:21
PiS zdradzil Polske i Polakow.Ja i moi znajomi nie zaglosuja na tych zlodziei.KATASTROFA.
Zgłoś
DW Do wściekłych trolli z TO 2017-10-02 11:14:07
Sami o sobie piszecie, wszystko zgadza się co do joty! Przeczytajcie wszystkie dzisiejsze, ale nie tylko, komentarze, jak ulał pasują do was, do wściekłych, wrednych, chamskich, wykolejonych i zboczonych trolli z totalnej opozycji. Spróbujcie chociaż przez chwilę na spokojnie przeczytać wasze komentarze, stańcie ponad swoją wrednie chamską i rozjuszoną mózgownicą i popatrzcie bezinteresownie, tak uczciwie na to co wypisujecie, to zobaczycie jak w lustrze, odbicie pasujące do waszych trolli. To wy sami o sobie piszecie, jeżeli mi nie wierzycie, to uwierzcie w poparcie Polaków. Nowy sondaż (43% dla PiS) pokazuje to wyraźnie, że Polacy nie chcą was! Nie ośmieszajcie się do końca, bo nie tylko nie wygracie najbliższych wyborów, ale na dodatek nie będzie was nawet w opozycji. To co wy robicie, to nic innego jak działanie na wzrost poparcia dla PiS. Ja naprawdę radzę wam dobrze, wielokrotnie pisałem wam, że kij ma dwa końce, może wyrażałem to w innych słowach, ale sens był ten sam. Mądry powinien to zrozumieć, a głupiemu nie ma co tłumaczyć!
Zgłoś
E emigrant 2017-10-02 10:49:45
Jak dobrze, że już w Gównolsce nie mieszkam, tylko 15% normalnych ludzi.
Zgłoś
W Warszawa 2017-10-02 10:45:33
Stop Janosikowe
Zgłoś
W Warszawa 2017-10-02 10:34:23
Zakręcimy kurek (...) z Podlasia dzidom w śmierdzących butach...stop Janosikowe
Zgłoś
S STOPJ-ANOSIKOWE 2017-10-02 10:25:27
Stop Janosikowe Warszaw ma dosyc.. dziady do roboty a nie trollujecie, gowno nas obchodiz ideologia,liczy sie EKONOMIA .
Zgłoś
S Stop-Janosikowe 2017-10-02 10:22:24
Jestem Warszawiakiem i mam dosyć płacenia na dziadostwo ,moj ojciec jest miliarderem,nazwiska nie podam.Od razu widac ,ze na forum same wsiury.
Zgłoś
WP Wściekły PISlamista 2017-10-02 10:19:32
Oda dla Jarosława Kaczyńskiego, przywódcy narodu, zwycięzcy w wyborach Niby zwycięski Chrobry wzmacniasz państwo nasze, Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz, Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze, To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz. Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski, Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski, Tyle lat musiałeś czekać by teraz już w chwale, Rządzić Polską, by zmieniać nasz kraj stale W kierunku mocarstwa od morza do morza, By wszystkie narody od Bałkanów po Bałtyk A nawet ptaki co krążą w przestworzach, Wielbiły Polskę i wielbiły jej wodza. O Jarosławie Wielki, władco dusz Polaków, Który nasz naród wyprowadzisz z klęski, Który zdobędziesz imperium Lechitów, I znów odrodzisz Warszawę i Kraków. Niech będzie pamięć Twego brata Lecha Na zawsze w kraju świętego Wojciecha Łączyć a nie dzielić naród nasz wybrany Selim Chazbijewicz to polski politolog, pisarz, publicysta i nauczyciel akademicki. Jest znanym działaczem społeczności tatarskiej. Był współzałożycielem i prezesem Związku Tatarów RP, pełnił też funkcję imama gminy muzułmańskiej w Gdańsku. Bezskutecznie startował z list PiS do Senatu, a następnie Sejmu.
Zgłoś
RC Ryszard Czarnecki 2017-10-02 10:16:47
Do warszawscy-separatysci: PISowski trollu z podkarpacia,twój ojciec ukrainiec z UPA był w Warszawie z oddziałami SS na Woli,też mamy was dość..na jesień zamiast liści będą kaczyści
Zgłoś
W Warszawa-ma-dosyc 2017-10-02 10:11:35
Zobaczcie jaki jest chodnik na ul.Wiejskiej, bo Warszawa łoży na Pcim Dolny tam piękne chodziki u nas syf..sorry tak nie może być, dziadostwo tylko łapę wyciąga
Zgłoś
W warszawscy-separatysci 2017-10-02 09:49:08
W mediach tylko dziadostwo wsie , dziady brudasy, bidole bo teraz chcą elektorat Pis przejąc Warszawa ma dosyć tego dziadostwa ,pierdolcie się.Tworzymy ruch i zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby mieć jak najwięcej praw ala Katalonia.Nie pasożytom . Słoiki , Ukraincy kolorowi, pracucjemy w pocie czola a wy nam serwujecie PIJACZKI Patologie grubasa z opuchnietymi nogami i tego typu dziadostwo .Warszawa bedzie panstwem ,albo autonomicnza strefa.Zaczynamy walke.
Zgłoś
OM ONR mesjaszem Kraju 2017-10-02 09:34:27
Do Do wściekłych trolli z PO: Piszesz to samo wściekły trollu z totalnej koalicji rządowej kiedy chronisz,piotrowiczów i resztę kacyków PZPR z twojej pseudokatolickiej partyjki PISlam,umiesz myśleć jak rasowy SBek zapewne nim jesteś,Pamiętaj tylko jedno że Radziwił załatwił ci wrota do grobu i kiedy będziesz charczał swoim hay auuuuu hau auuu ,zdechniesz bo po 22ej żadne pogotowie ci nie pomoże,zdychaj konfidencie w mękach w ręku ściskając grosz za post propagandy,jednego śmiecia mniej Tylko ONR! Polska dla polaków precz z PISlamem,Tylko ONR!!!
Zgłoś
DW Do wściekłych trolli z PO 2017-10-02 09:03:24
Widać, że trolle z wściekle totalnej opozycji nic mądrego nie mają do zaproponowania, tylko szczekają jak kopnięci na umyśle kryminaliści. Uszczęśliwia was pokazywanie swojego chamstwa, prostactwa, takiego zbydlęcenia?! Szczekajcie i kąsajcie dalej, już niedługo pozbędziecie się resztki "zębów" i już nie będziecie mieli czym "gryźć. Hału, hału, hałuuuu!
Zgłoś
ZT złodziej toruński 2017-10-02 08:08:58
oj będzie się działo pani rejestratorka w szpitalu na pomocy wieczorowej przeprowadzać będzie wstępną selekcję kto ma żyć a kto wykituje bo wygląda na zdrowego BRAWO dobra zmiano . Księżulkowie już liczą kasę za pochówek
Zgłoś
RP Radziwił patriota PIS 2017-10-02 08:04:37
Rodzice z chorymi dziećmi szukający lekarza, kolejki w przychodniach, chaos i zamieszanie - tak wyglądał wczorajszy pierwszy dzień po wprowadzeniu rządowej ustawy o sieci szpitali. A przecież nowe przepisy miały ułatwić pacjentom dostęp do dyżurującego lekarza. Tak przynajmniej zapewniał minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.
Zgłoś
BK Beata Klempa 2017-10-02 08:00:50
Po północy pogotowie zamknięte! Boli cię ząb, oko czy ucho - radź sobie sam
Zgłoś
M Marek 2017-10-02 07:58:40
"Rok troski o trzeźwość narodu". Resort Radziwiłła chce całkowicie zakazać picia alkoholu
Zgłoś
A Anna 2017-10-02 07:57:17
A PiS krzyczy o kolesiostwie w sądach, niech spojrzą jak swoich chronią. Prawo isprawiedliwośc ... to totalna hipokryzja tej partii.
Zgłoś
RC Ryszard Czarnecki 2017-10-02 07:54:31
Głosowanie nad uchyleniem immunitetu sejmowemu celebrycie Dominikowi Tarczyńskiemu – właśnie ono okazało się ostatnim gwoździem do trumny młodego posła Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Rzepeckiego. Prezydium klubu parlamentarnego PiS podjęło decyzję o wydaleniu go z klubu. Chociaż według posła zniesienie immunitetów jest w programie PiS.
Zgłoś
AP Asfalt po domjuż położyli 2017-10-02 07:48:59
Dobra zmiana jest dobra w każdą stronę, czego najlepszym przykładem jest pociąg „Chopin”, który teraz jedzie z Katowic do Warszawy 2 godz. 45 min, a od 10 grudnia pojedzie 3 godz. 30 min, dzięki czemu pasażerowie będą się mogli cieszyć z jazdy tym pociągiem o 45 minut dłużej. Stanie się to możliwe dzięki temu, że na trasie Wiedeń – Warszawa „Chopin” zacznie się zatrzymywać w rodzinnej miejscowości Beaty Szydło – Brzeszczach, które kiedyś, z powodu tego, że Beata Szydło nie była premierem, „Chopin” omijał szerokim łukiem.
Zgłoś
CS Chrońmy swoich UB PIS 2017-10-02 07:48:57
Waldemar Kozicki to naczelnik wydziału w Departamencie Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi, którego szefem jest gen. Jarosław Kraszewski. Kozicki należał do ZSMP od 1977 r. aż do schyłku PRL-u, a legitymację PZPR-u nosił w latach 1984–1990
Zgłoś
TP Twarze PIS 2017-10-02 07:45:45
Portal Niezależna.pl podał w miniony weekend, że Mirosław Wiklik (od kilku miesięcy dyrektor gabinetu szefa BBN-u) należał do PZPR-u, a nawet był oficerem politycznym w 6. Batalionie Powietrznodesantowym. Natomiast generał Romuald Ratajczak, czyli doradca szefa BBN-u, to absolwent wieczorowego kursu marksizmu i leninizmu.
Zgłoś
SP Stasiu Piotrowicz 2017-10-02 07:43:57
„Gazeta Polska” ujawniła, że płk Czesław Juźwik to dawny oficer komunistycznej bezpieki wojskowej, a i tak został wicedyrektorem Departamentu Zwierzchnictwa nad Siłami Zbrojnymi
Zgłoś
DP Dezubekizacja po pisosku 2017-10-02 07:43:47
Pisuary i ich pachołki Jajcolizy'15 wprowadziły do BBNu byłych komuchów. To taka pisuarowa dezubekizacja :)
Zgłoś
PK PIS KC PZPR 2017-10-02 07:42:16
Na jaw wychodzą szokujące informacje o przeszłości osób, które pracują w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Jeden był politrukiem w wojskowej jednostce, drugi kończył kursy marksizmu. „Codzienna” ustaliła także, że specjalista z BBN-u, który reprezentował prezydenta Andrzeja Dudę na oficjalnych uroczystościach, w PRL-u był ceniony przez przełożonych za „umiejętności agitatorskie”!
Zgłoś
: :)) 2017-10-01 22:47:55
Do :- ( : napewno nie zwolennicy pisuarów, faszyści. narodowcy od Międlara i starzy ubecy. Reszta jest ok
Zgłoś
DS Do SKOK na media: 2017-10-01 21:44:39
Pod but?! A butem, butem, na kopach z Polski precz!
Zgłoś
:( :- ( 2017-10-01 21:36:13
Do :)): A dla ciebie to jaki byłby najlepszy wybór?
Zgłoś
SN SKOK na media 2017-10-01 21:36:06
"Musimy mieć 100-procentową pewność, że wszystko, co się dzieje w Polsce, jest kontrolowane przez polską władzę. Czwarta władza też musi być polską władzą” – powiedział Pisuarowy wiceminister kultury . Widać, że PiS chce wziąć pod but niezależne media.
Zgłoś
: :)) 2017-10-01 21:21:38
Do ddd: A dla mnie nie bo To zwolennicy pisuarów, faszystów. narodowców od Międlara i starych ubeków.
Zgłoś
DD Do ddd: 2017-10-01 21:09:10
jak to zrobiłeś? minutę temu miałeś poparcie 1 szt, po minucie masz 143 szt, to nie jest możliwe, że w ciągu minuty, w niedzielę o godz. 21, zagłosowało 142 wyborców Kukiz'15, was nawet tylu nie ma! Lepiej zmień na kilkuosobowe poparcie!
Zgłoś
D ddd 2017-10-01 20:49:37
Dla mnie najlepszym wyborem jest K'15, to prawdziwi patrioci, zwolennicy wolności gospodarczej i niskich podatków.
Zgłoś
P Piotr 2017-10-01 20:42:46
Do Zacpana Bladz.: A ty to kto? Ciągle szkalujesz Polaków, ciągle ubliżasz uczciwym ludziom. Mieszkasz ponad 30 lat w Niemczech, nie umiesz już pisać po polsku. Czego ty chcesz od Polaków? Przez takich jak ty, opozycji spada poparcie, czy o to ci chodzi? Pokazując swoje chamstwo i zbydlęcenie pisząc obelgi na Polaków, powodujesz wzmożenie nienawiści do opozycji i Niemców. Bo to niemieckie władze na spotkaniu ich mediami instruowały dziennikarzy, jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Ty sam to potwierdzasz w swoich komentarzach szczując na Polaków. Mam nadzieję, że jesteś tylko umysłowo chorym zniemczonym ubekiem, w innym przypadku oznaczało by to, że swoimi prowokacjami usiłujesz doprowadzić do konfliktu polsko niemieckiego. Dlatego jesteś niebezpiecznym osobnikiem zarówno dla Polski jak i Niemiec.
Zgłoś
J Jarek.K.PISbewithyou 2017-10-01 20:42:04
Z tym Żydami to żarty, Gersdorf fajna babka ,ale mnie nie chciała, nadchodzi czas zemsty.
Zgłoś
&K "Pobozni"+ KC PZPR. 2017-10-01 20:33:30
Ci Glupole popierajacy Kaczystan nie maja zielonego pojecia o co tu chodzi."Pokrzywdzeni" przez Los od Pokolen nieroby bezmozgi Lenie i Klamcy,maja nadzieje ,ze PiS da im wszystko za darmo.Motloch.Dali wam 500+,ale w zamian zabrali WOLNOSC wy Bydlo bez Honoru,sprzedawczyki.Brzydze sie wami.
Zgłoś
P5 Pluskwa 500+. 2017-10-01 20:25:13
Do Do KORYTO+:A ty stul pysk ty niemoto zacpana,nie wiesz co sie w okol cibie dzieje, byle dostac zlotowke za wpis.Cymbale nieudaczniku.Pluskiewko.
Zgłoś
TT Tak to juz PRL. 2017-10-01 20:13:15
Do Łasa ŁaŚICZKA zoo: Tak jak w PRL-u.PRL mamy juz.
Zgłoś
TJ Tak jest w 100%. 2017-10-01 20:08:51
Do płac(z)ący zoofil: 100% Prawde mowisz.B R A WO !
Zgłoś
ZB Zacpana Bladz. 2017-10-01 19:59:49
Do Głupie trolle z TO!: Ty niedorajdo zacpana nie wiesz sam ile masz lat ,ty za zlotowke za wpis prostytutko Moskiewska.
Zgłoś
GT Głupie trolle z TO! 2017-10-01 18:48:58
(info dla ciemniaków z TO. TO = totalna opozycja) Głupszych ludzi, niż te trolle z szaleńczo wściekłej opozycji, to nigdzie się nie znajdzie, tylko tutaj na tym forum. Po tym co piszą te desperackie i pozbawione możliwości grabienia Polaków trolle z wykolejonej opozycji, widać jak na dłoni ich chamstwo, prostactwo i upodlenie. I tacy zwyrodnialcy chcą rządzić w Polsce!? Śmiechu warte. hahaha!
Zgłoś
PZ płac(z)ący zoofil 2017-10-01 18:17:40
Lubi dzieci z bulerbyn i dzieci z dworca zoo i on daje im, ale z cudzego. Najbardziej kocha jednak koty i ''czarnych'' pedo.zbokoli, aleee któż to ? aleee cóż to ? To je pan nasz !!! (zgodnym chórem odpowiadają sprzedajne leniwe bydlęta, czytaj: nieroby.500 / mopsiarze / patologia :) oraz zdalnie sterowani moherzy kupieni za babilon, złodziej toruński ma imperium z tych debili już, a drożyzna nastała, lasy powycinane, byle tylko utrzymac ten obleśny ''elektorat'', nastała ZGNILIZNA i ZEZWIERZĘCENIE za marny szeląg+.
Zgłoś
ŁŁ Łasa ŁaŚICZKA zoo 2017-10-01 17:59:59
Dlaczego byly maz córki L.Kaczynskiego wyszedl z paki po interwencji J. Kaczynskiego ?
Zgłoś
D/ Do /???/: 2017-10-01 16:22:48
Nie bój się, nie zamęczył bym ciebie, tak jak ty mnie o wiele prostszą sprawę. A z tą opaską, to na samym początku wyjaśniłeś pisząc, że to "skecz" czyli jakiś dialog komicznej sytuacji opowiedziany dla rozbawienia słuchaczy. Opaska poluźniła się na głowie i zsunęła się na nogę, co w tym dziwnego?!
Zgłoś
/ /???/ 2017-10-01 16:05:00
Do Do /???/:: Co bym nie napisał to piszesz że ci ubliżam . Jeżeli insynuacje i pomówienia pod moim adresem to ma być Twój najmocniejszy argument na poparcie twoich racji to lepiej daj już spokój . Nie opowiem już skeczu jak opaska ześlizgnęła się jednemu gościowi z głowy na nogę bo byś mnie zamęczył aby to wyjaśnić , dlaczego nie na dwie nogi tylko na jedną :)
Zgłoś
D/ Do /???/: 2017-10-01 15:31:07
Widzę, że bardziej wychodzi ci wyśmiewanie i ubliżanie innych, niż czytanie ze zrozumieniem. Ja napisałem cyt.: „Do pewnego czasu prezydent Lech Kaczyński atakowany był przez PO za opóźnianie ratyfikacji traktatu lizbońskiego. (Chciałem tu pokazać, że w tej kwestii występowała zgodność Prezydent i PO). Lech Kaczyński opóźniając podpisanie traktatu uzyskał najlepsze dla Polski warunki ratyfikacji. (Co to znaczy ratyfikacja nie trzeba nikomu tłumaczyć). Dalej napisałem „Teraz mamy do czynienia z atakiem z przeciwległych pozycji – ze strony Młodzieży Wszechpolskiej” Młodzież Wszechpolska dokonała manipulacji propagandowej, oskarżając prezydenta o zdradę narodową. Na koniec wyjaśniłem też, że jest to temat dla osób dobrze zorientowanych w zawiłościach ustrojowych UE i w toczącej się grze politycznej. Więcej ci nie będę się tłumaczył, a jeżeli nadal mi nie wierzysz, to już twoja sprawa.
Zgłoś
OD Oddaj Dom. 2017-10-01 14:09:40
Ty przklety Karle oddaj prawowitym wlascicielom Dom ,ktory dostal twoj Tatus od Komunistow.
Zgłoś
P& Pedofile &Co. 2017-10-01 13:58:50
Tak tu ludzie maja racje ci Pedofile w Sukmannach i Komunistyczne chojne PiS kupili glosy od ciemniakow ,a oni mysla ,ze beda tylko dostawli prezenty od nich .Poczekaj niech tylko wszystko opanuja to i za was sie wezma Bydlo.Wolnosc sprzedali za pare groszy dziadostwo.
Zgłoś
C Cfhbv 2017-10-01 12:56:55
Co pisarz 39 % ZMANIPULOWANE SĄDZĘ. OSZUSTWO. ZŁODZIEJE PODNIEŚLI WODĘ , PRĄD I GAS!!! CAŁY ŚWIAT SIĘ ŚMIEJE ŻE RZĄDZĄ NAMI ZŁODZIEJE. SKOK OKRADLI. KONTYNUACJA PO PIS U W AWS I KOMUNY Z SLD !!! Układ od lat plus PSL DZIADY. GŁOSUJCIE NA MAŁE PARTIE RAZEM, NOWOCZESNA. tam gdzie są młodzi ludzie nie ludzie PRL. KACZOR PAWŁOWICZ I INNE TEGO TYPU.
Zgłoś
/ /???/ 2017-10-01 12:17:59
Do Do Do pisuarowego anonima: Bronisz dobrego imienia prezydenta twierdząc , że nie podpisał traktatu Lizbońskiego , bo nie rozumiem
Zgłoś
DD Do Do pisuarowego anonima 2017-10-01 12:04:08
Napisałeś dziwny, kłamliwy, obraźliwy i prowokacyjny komentarz pt.: „Brat wyjaśnił dlaczego 2017-09-30 21:53:51” , i nadal pogardliwie sam sobie na niego odpowiadasz, komentarz pt.: „Tak tak tak to oni 2017-09-30 22:02:29”, pod adresem zasłużonego i najlepszego, śp. Prezydenta Polski to ja zapytałem, cyt: A o co ci chodzi z tym traktatem?”. Wówczas skoczyłeś na mnie z obelgami i przypisałeś mi, że jestem autorem komentarza którego nie napisałem pt.: „Nowy Program PO 2017-09-30 09:22:56”. Ponieważ sprawa ratyfikacji traktatu lizbońskiego jest dość skomplikowaną sprawą, napisałem ogólną informację na ten temat, komentarz pt. „Do PiS podpisuje jak leci 2017-09-30 22:45:46. Potwierdziłem też, że nie ja byłem autorem komentarza „Nowy Program PO”, a ty dalej swoje! Ty wiesz najlepiej co kto pisze. A ja stanąłem jedynie w obronie dobrego imienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Zgłoś
H HHHH 2017-10-01 11:48:14
Sasin Ty dziadu w śmierdzących butach mieszkasz na Faweli w Ząbkach , to już nie będzie Warszawa. Bidole mnożą SIE JAK ROBALE I DOJĄ KRAJ.
Zgłoś
IW Inkwizycja w szkole 2017-10-01 11:23:13
Czy wiesz, czego uczy się dzisiaj twoje dziecko w polskiej szkole? Oto przykłady z programu nauczania: „Przez ponad wiek z heretykami, których działalność prowadziła do anarchii, walczyli władcy świeccy, dopuszczając się przy tym okrucieństw i niesprawiedliwości. Inkwizycja kościelna miała na celu ograniczenie tych nadużyć przez ocenianie, czy ktoś rzeczywiście jest winny herezji". Czytaj : dawniej "lewacy" zabijali ludzi a dobra inkwizycja ich chroniła :)
Zgłoś
W warszawscy-separatysci 2017-10-01 10:53:55
a Rachon tylko o Ubekach opowiada, dziady w dotowanej stacji telewizyjnej to tez zlikwidujemy , dziadowskie miasta wsi i województwa zegnamy, teraz system emerytalny wam legnie 1/5 PKB Polski pozdrawia dziadostwo
Zgłoś
PK PRLOWSKI KONDOM rysio 2017-10-01 10:52:03
Niedorozwinięty rysio klesoniarz płatny toll pisuarowy za złotówkę od komentarza zatrudniony tu 24h/dobę, co za ścierwo, pfffuuuu. Zadyndasz pierwszy, a kalesony spłoną razem z tobą (...)
Zgłoś
CZ Czytaj zoofilu, czytaj. 2017-10-01 10:45:54
Lubi dzieci z bulerbyn i dzieci z dworca zoo i on daje im, ale z cudzego. Najbardziej kocha jednak koty i ''czarnych'' pedo.zbokoli, aleee któż to ? aleee cóż to ? To je pan nasz !!! (zgodnym chórem odpowiadają sprzedajne leniwe bydlęta, czytaj: nieroby.500+/mopsiarze :) oraz zdalnie sterowani moherzy kupieni za babilon, złodziej toruński ma imperium z tych debili już, a drożyzna nastała, lasy powycinane, byle tylko utrzymac ten obleśny ''elektorat'', nastała ZGNILIZNA i ZEZWIERZĘCENIE za marny pieniążek.
Zgłoś
D DNA 2017-10-01 10:35:20
Rabiej żydzisko sługus Niesiołowskiego (oops to tajemnica), sprawdzamy Tyszkę
Zgłoś
IW Inkwizycja w szkole 2017-10-01 10:31:44
Czy wiesz, czego uczy się dzisiaj twoje dziecko w polskiej szkole? Oto przykłady z programu nauczania: „Bądźcie poddani każdej ludzkiej zwierzchności ze względu na Pana". Czytaj: PiS i instytucja kościoła
Zgłoś
IW Inkwizycja w szkole 2017-10-01 10:27:07
Czy wiesz, czego uczy się dzisiaj twoje dziecko w polskiej szkole? Oto przykłady z programu nauczania: "Onanizm to grzech większy niż wybuch bomby atomowej".
Zgłoś
S Separatysci-Warszawa 2017-10-01 10:24:43
Brawo Katalonia Warszawa następna... a mendy będą teraz straszyć Rosją hehe
Zgłoś
DP Do pisuarowego anonima 2017-10-01 09:48:44
Do Do PiS podpisuje jak leci: jak to nie jest twój komentarz jak twierdzisz to dlaczego się do niego ustosunkowujesz ?
Zgłoś
S Separatysci-warszawa 2017-10-01 09:45:06
Warszawa niczym Katalonia odseparujemy się od biednych województw ,mamy dosyć dziadostwa .Gowno nas obchodzą wasze dotacje Unijne...poradzimy sobie bez Unii .Zabierajcie Sejm na wschod. Wszystkie dotowane instytucje teatry i cale dziadostwo zostaną wyrzucone. 1/5 PKB Polski .
Zgłoś
DK Do KORYTO+: 2017-10-01 08:49:54
Jesteś wykolejoną marną istotą, chorą z nienawiści do uczciwych Polaków. To co robisz, wypisując te obelgi i pomówienia, jest czynem karalnym. Opamiętaj się i przestań ubliżać bliźniemu, idź do Kościoła proś Boga o przebaczenie, puki nie jest za późno. Amen.
Zgłoś
DZ Do znany zoofil z pisuaru 2017-10-01 08:41:09
Jesteś wykolejoną marną istotą, chorą z nienawiści do uczciwych Polaków. Żyjesz w zakłamaniu, że uczciwi ludzie chcą cię skrzywdzić, zabraniając ci okradania rodaków i majątku narodowego. To co robisz, wypisując te obelgi i pomówienia, jest czynem karalnym. Nie zdziw się, gdy odpowiednie służby, w kajdankach zabiorą cię z domu i osadzą w więzieniu. Wtedy też będziesz ujadał na uczciwych Polaków, że krzywdzą ciebie - niewinną marną istotę. Opamiętaj się i przestań ubliżać bliźniemu, idź do Kościoła proś Boga o przebaczenie, puki nie jest za późno. Amen.
Zgłoś
K KORYTO+ 2017-10-01 08:21:21
Bydlo PiS-owskie nie zna Historii ,bazgrze jak im sie podoba to samo z "Politykami"tego obozu Dyktatorskiego najwazniejsze Koryto+.Klamstwa oszustwa, to chleb powszedni u tych Debili.
Zgłoś
ZZ znany zoofil z pisuaru 2017-10-01 01:40:34
Lubi dzieci z bulerbyn i dzieci z dworca zoo i on daje im, ale z cudzego. Najbardziej kocha jednak koty i ''czarnych'' pedo.zbokoli, aleee któż to ? aleee cóż to ? To je pan nasz !!! (zgodnym chórem odpowiadają sprzedajne leniwe bydlęta, czytaj: nieroby.500+/mopsiarze :)
Zgłoś
DP Do PiS podpisuje jak leci 2017-09-30 22:45:46
Po pierwsze to nie mój komentarz, który mi przypisujesz. Po drugie prawda jest taka: Do pewnego czasu prezydent Lech Kaczyński atakowany był przez PO za opóźnianie ratyfikacji traktatu lizbońskiego. Teraz mamy do czynienia z atakiem z przeciwległych pozycji – ze strony Młodzieży Wszechpolskiej. Zarówno wersja PO, jak i MW to manipulacja świadomością społeczną poprzez wykorzystanie naturalnego braku orientacji przeciętnego współobywatela w zawiłościach ustrojowych UE i w toczącej się grze politycznej.
Zgłoś
PP PiS podpisuje jak leci 2017-09-30 22:33:18
Do Do Tak tak tak to oni: : Mnie ? Nie udawaj głupka. Przecież to ty wypisałeś o nim w poście o nowym programie PO tj "Podpisujemy bez czytania wszystko, co nam podsuwa UE (nawet niekorzystne traktaty) " To kto je podpisuje bez czytania ?
Zgłoś
DT Do Tak tak tak to oni: 2017-09-30 22:19:43
A o co ci chodzi z tym traktatem?
Zgłoś
TT Tak tak tak to oni 2017-09-30 22:02:29
Do Brat wyjaśnił dlaczego : Naprawdę traktat lizboński podpisali ci "prawdziwi patrioci" z PiS ? Naprawdę ? A mówili że to ci z PO. Co za perfidni oszuści. Oszukali nas, znowu nas oszukali !!!
Zgłoś
BW Brat wyjaśnił dlaczego 2017-09-30 21:53:51
Kaczyński już wytłumaczył w Sejmie, dlaczego PiS był za traktatem lizbońskim. W Skrócie można by to ująć tak : Tak głupio jak panienka przyłapana przez ojca w stodole bez majtek ale za to z Jaśkiem od sąsiada. Wiem ojcze, żem źle zrobiła ale Jasiek to taki kawał chłopa, że jakbym go nie wzięła na siebie to wziąłby się za moją mamusię a potem to i za babcię.
Zgłoś
RT Ronaldo Tusek 2017-09-30 21:41:23
Do Lech Kaczysty: A właśnie że To ja podpisałem traktat z Lisbony ty pisuarowy dupk u . Co ci się w nim nie podoba, e ?
Zgłoś
GK Gardzę k u r w a m i 2017-09-30 21:32:23
Do Do żałosnego cymbala: PO nie narobiłoby tyle szamba bez poparcia takich głowonogów jak ty. Skowycz dalej paranoiku i niech dalej skowyczą wszystkie tobie podobne "orły intelektu".
Zgłoś
DZ Do Zyje z Kotem.: 2017-09-30 21:25:21
Ty współżyjesz z psem zboczeńcu i zniemczony ubeku, kolaborancie, prowokatorze. Siedzisz od 35 lat w Niemczech i szczujesz na Polaków, weź stul swój gestapowski pysk!
Zgłoś
LK Lech Kaczysty 2017-09-30 21:24:47
A właśnie że To ja podpisałem traktat z Lisbony ty pisuarowy dupk u . Co ci się w nim nie podoba, e ?
Zgłoś
N NARESZCIE! 2017-09-30 21:21:38
Szacunkowo pół miliarda złotych oszczędności z tytułu tzw. ustawy dezubekizacyjnej. Nareszcie sprawiedliwości staje się zadość!
Zgłoś
DZ Do zniemczonego ubeka! 2017-09-30 21:13:49
Do Tu 124. i Do Zyje z Kotem. i Do Nygus i jego brednie. : Nie przeginaj!
Zgłoś
KP KC PZPR w 100%. 2017-09-30 21:12:46
Kaczynski, Ziobro, Macierewicz=Narod w ciezkich tarapatach, bez WOLNOSCI i GODNOSCI.
Zgłoś
ZZ Zyje z Kotem. 2017-09-30 21:06:45
Do Do To nie potrwa dlugo!:Skocz kup Kotu Naczelnika cos do zarcia,bo on sie boi wyjsc na ulice tak go kochaja Polacy.
Zgłoś
T1 Tu 124. 2017-09-30 21:03:09
Szkoda ,ze razem nie lecieli tym Tu 124.
Zgłoś
NI Nygus i jego brednie. 2017-09-30 21:01:10
Do Do To nie potrwa dlugo!:Tak ale ukrecony leb nie bedzie czul fetoru PiS-owskiego szamba.Co ty bredzisz ,jestes znowu na dopalaczach nygusie.
Zgłoś
DT Do To nie potrwa dlugo!: 2017-09-30 20:14:55
Najchętniej to by tobie łeb ukręcić i wrzucić do szamba, czujesz już ten smród? Tak ci z ryja już śmierdzi! Hahaha.
Zgłoś
TN To nie potrwa dlugo! 2017-09-30 19:45:41
PiS to Rydzyk ,a Rydzyk to PiS.Pseudokatolicy i zlodzieje.Modla sie jakby kogos jesze skrzywdzic.
Zgłoś
L Lech Kaczyski 2017-09-30 19:38:57
To ja podpisałem traktat z Lisbony
Zgłoś
Do żałosnego cymbala 2017-09-30 19:26:12
Do Do Do żałosnego cymbala:: Ile treści oprócz inwektyw jest w twoim poście? . Wcale się nie odniosłeś do meritum sprawy boś cymbal bez elementarnej wiedzy , pisuarowy pachołku :) Wcale nie odpowiedziałwś kto podpisał ten niekorzystny traktat z Lisbony. Dlaczego zwalasz wszystko na PO ty pislamski komisarzu
Zgłoś
DC Do Ciemniaki.: 2017-09-30 19:10:59
Ty zniemczony ubeku, kolaborancie i prowokatorze, siedzisz od 35 lat w Niemczech i szczujesz na Polaków, weź stul swój gestapowski pysk!
Zgłoś
C Ciemniaki. 2017-09-30 18:55:56
PiS i jego wyborcy mistrzami w klamstwach opanowali to do perfekcji.Naprawde Polska ma tylu Ciemniakow?Taki balach im wciskaja ,a oni w to wierza.Ojej!
Zgłoś
DC Do czosnek-brudasie: 2017-09-30 16:32:20
Twój dziadek i twoja matka też są Żydami, no i co z tego? Kochasz ich, czy wygoniłeś z domu?!
Zgłoś
DD Do Do żałosnego cymbala: 2017-09-30 16:16:29
Wszyscy widzą, że jesteś prostakiem, chamem i prowokatorem, ubliżasz ludziom których nie znasz, a którym ty możesz co najwyżej buty czyścić. Sobą niczego nie reprezentujesz, jesteś mniej niż zero. To co robisz to zwykłe chuligaństwo i zaprzaństwo, ciągle wypisujesz to samo, wszyscy są be, tylko ty złodziej i aferzyści, według ciebie są cacy! Puknij się w swój durny łeb! Trzeba ciebie izolować od otoczenia, bo jesteś niezrównoważony umysłowo, najlepiej zamknąć ciebie u czubków, bo jesteś niebezpieczny dla otoczenia, bo masz wściekliznę!
Zgłoś
Do żałosnego cymbala 2017-09-30 14:43:53
Do Psychiatra:to co napisałeś- To tylko pomówienia żałosnego pisuara. Tylko to potrafisz nędzna miernoto. Zamiast zmieniać temat to może powiedz kto podpisał ten niekorzystny traktat na który się powołujesz . Tą "uwagę" zrobiłeś pod swoim adresem popaprańcu. Nie masz żadnej wiedzy tylko ziejesz jadem Pisuarowy prowokatorze
Zgłoś
P Psychiatra 2017-09-30 14:32:31
Do Sprzedajny lud i 100% RACJA: Najpierw wylewasz frustracje i nienawiść, żeby w następnym komentażu przyznać sobie rację. Lecz się żałosny schizofreniku.
Zgłoś
BP Bolszewicka propagnda pis 2017-09-30 11:09:42
Do Nowy Program PO: Krytykujesz PO że "Podpisujemy bez czytania wszystko, co nam podsuwa UE (nawet niekorzystne traktaty) ". Ale zapomniałeś dodać że traktat z Lisbony , który określasz jako niekorzystny podpisał wasz największy prezydent wszech-czasów Kaczyński. To jak to jest ? . Kto nas Polaków rzucił na kolana ? ty Pisuarowy bolszewicki demagogu. Takie "wywody" to tylko do ciemnego ludu ..Haahaahahah
Zgłoś
C czosnek-brudasie 2017-09-30 10:19:10
Obrzezany ptaku z PO , Pis czy SLD zakoduj sobie we łbie, że zamożni Polacy tez nienawidzą Żydłoków.
Zgłoś
Ż żydzi-do-Izraela 2017-09-30 10:06:45
dzień dobry Izraela.... nieważne jaka partia ,ważne ,ze za dużo jest Żydow w polskiej polityce.
Zgłoś
DR Do ruskiego kłamcy 2017-09-30 10:01:57
Do Nowy Program PO: Piszesz że "policja użyła gumowych kul i gazu łzawiącego przeciwko manifestującym za czasów rządu PO" . Tak doskonale to pamiętam. Szkoda że ty zapomniałeś dosać że "manifestujący" górnicy rzucali w policjantów płytkami chodnikowymi jak ci spokojnie stali. Przewrotny pisuarowy polityczny komisarzu nie zaklamiesz prawdy. I tak w każdym innym punkcie łżesz jak rasowy pisuar .
Zgłoś
PB Pisuarowi bohaterowie :) 2017-09-30 09:35:58
Do Oszołomy pis zdemaskowani: To u pisuarów już NORMA. Posel Pięta też mówił że okradał w młodości ludzi aby zdobyć kasę na walkę z komuną . Haahahahahaaaa. Sami "patrioci" . I tak im zostało do dziś . Haaaaha
Zgłoś
N Nowy Program PO 2017-09-30 09:22:56
Nasz nowy program... 2017-09-25 14:35:40 Nowy Program PO: 1. "Uchodźca w każdym polskim mieście" 2. Mafia dalej kradnie VAT 3. Mafia HGW nadal kradnie kamienice 4. Przywracamy przywileje emerytalne UB-SB 5. Likwidujemy 500+ 6. Podwyższamy wiek emeryt. do 70 lat. 7. Podpisujemy bez czytania wszystko, co nam podsuwa UE (nawet niekorzystne traktaty) 8. Dalej pozwalamy wyprowadzać po 90 mld zł rocznie z Polski, aby dostać stanowiska w Brukseli lub "specjalną" emeryturę z Niemiec 9. Robimy nowe afery, bo jesteśmy u władzy. 10. Mówimy o obniżaniu podatków, ale robimy odwrotnie. 11. Prześladujemy KAŻDEGO kto ośmieli się myśleć inaczej (podsłuchy i "pacyfikowanie" pokojowych demonstracji --> jak za czasów Donalda Tuska kiedy policja użyła gumowych kul i gazu łzawiącego przeciwko manifestującym za czasów rządu PO) 12. itd ... jak za ostatnich 8 lat, afera za aferą, które były potem umarzane
Zgłoś
T trak 2017-09-30 09:08:10
PO to zlodzieje jesli ktos uwaza inaczej to tez zlodziej.To sie potwierdza w wielu przypadkach.
Zgłoś
OP Oszołomy pis zdemaskowani 2017-09-30 09:07:11
Były ekspert Antoniego Macierewicza, profesor Jacek Rońda przegrał właśnie proces ze swoim pracodawcą, Akademią Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Profesor znany jest z tego, że nigdy nie widział wypadku lotniczego. Nie przeszkadzało mu to opowiadać o katastrofie prezydenckiego tupolewa rozmaite brednie. .... Z dużą swadą opowiadał też „Newsweekowi” jak to zapisał się do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej po to, by rozsadzić organizację od środka. Haahahaha. Typowy Pisuarowy "patriota" . Tak to każdy sprzedajny zdrajca się tłumaczy. Bez honoru i elementarnej przyzwoitości
Zgłoś
1R 100% RACJA: 2017-09-30 08:50:49
Do Sprzedajny lud: MASZ RACJE W 100%
Zgłoś
SL Sprzedajny lud 2017-09-30 07:48:41
Do Posel+"rzadzacy".: Ciemny Lud zawsze był sprzedajny. Za komuny sprzedawał się za talon na telefon czy niewielką podwyżkę. Teraz jest tak samo. Sprzedaje się każdemu który więcej da , jak dziwka.. A na koniec zaszlocha - " znów mnie oszukali" . Tfu !!!
Zgłoś
ZW Zabieraja Wolnosc !!! 2017-09-30 06:32:30
PiS Trolle tacy sami madrzy jak ich zleceniodawcy.Totalne dno.Polacy kochaja W O L N O S C, nie dadza sie tym razem oszukac przez ta Komunistyczna Bande zboczencow,co Slowo to Klamstwo i instalacja czlonkow rodziny w spolkach Panstwowych.Pazernosc Klamstwo,pewnosc tych oszustow ,skonczy sie surowymi karami.
Zgłoś
P panstwowe-czyli-nasze 2017-09-29 22:53:14
utworzyliśmy nowa grupę kapitałową Redus Investus Maximus jutro Maciuś i Aron zamieszka w PKiN
Zgłoś
SI Szokujące informacje!? 2017-09-29 21:55:18
Szokujące ustalenia dziennikarzy śledczych! Tusk, PO i .N to niemiecka agentura w Polsce? Zobacz: youtube.com/watch?v=heWfACk2NIc
Zgłoś
P Posel+"rzadzacy". 2017-09-29 21:38:07
Polska Dyktatorsko rzadzi Kaczynski,wszyscy wiedza, ale wszyscy udaja ,ze tak nie jest.Fenomen ,ktorego nie zna Swiat.Dlaczego zwykly Posel ma taki wplyw?Powiem wam to jest proste on jest Tchorzem wie co mu by grozilo za to co robia jego Marionetki ( Ciesza sie "wladza" ),jest prawnikiem wyszkolonym w PRL-u.Ciemny Lud kupuje takie skurwysynstwo za dobra Monete.
Zgłoś
ZR Za rządów PO i PSL 2017-09-29 21:29:27
O ile w pułapce tzw. kredytów frankowych - przy czym zarówno kredytobiorcy nie widzieli franka, jak i deweloperzy - szacuje się, że znalazło się ok. 700 tys. osób na kwotę około 138 mld zł, o tyle w przypadku dojrzewającej do wybuchu afery polisolokat, czyli tzw. ubezpieczeń z funduszem kapitałowym, w pułapkę wpadło około 4 mln ludzi na około 50 mld zł. Banki i firmy ubezpieczeniowe udzielały polisolokat jako rzekomo bezpiecznych produktów inwestycyjnych przynoszących duże zyski, choć wiedziały, że większość klientów wyjdzie z inwestycji ze stratą. Politycy prawdopodobnie celowo chronili oszustów opóźniając o ponad 2 lata wejście w życie prawa uchylającego nieuczciwe praktyki banków i towarzystw ubezpieczeniowych.
Zgłoś
DS Do Szambo.: 2017-09-29 21:24:35
Ty zniemczony ubeku, kolaborancie i prowokatorze, siedzisz od 35 lat w Niemczech i szczujesz na Polaków, weź stul swój gestapowski pysk!
Zgłoś
S Szambo. 2017-09-29 21:06:26
Szambem cuchnie z Marszalkowskiej,czym dluzej tu obraduja tym wiecej cuchnie.
Zgłoś
DC Do CCCP Propaganda.: 2017-09-29 20:58:35
Ty zniemczony ubeku, kolaborancie i prowokatorze, siedzisz od 35 lat w Niemczech i szczujesz na Polaków, weź stul swój gestapowski pysk!
Zgłoś
ZR Za rządów PO, PSL 2017-09-29 20:54:26
Banki i firmy ubezpieczeniowe udzielały polisolokat jako rzekomo bezpiecznych produktów inwestycyjnych przynoszących duże zyski, choć wiedziały, że większość klientów wyjdzie z inwestycji ze stratą. Szacuje się, że w polisolokatowy przekręt umoczono łącznie 50 mld zł. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że politycy prawdopodobnie celowo chronili oszustów opóźniając o ponad 2 lata wejście w życie prawa uchylającego nieuczciwe praktyki banków i towarzystw ubezpieczeniowych.
Zgłoś
CP CCCP Propaganda. 2017-09-29 20:33:37
Do Oszustwa w podatku VAT: Tu gawarit Radio Maskwa.Szaszka Pietka i Anton padpizdzili Patefon.CCCP Trolle,nieudaczni,nie przekonywujacy Polakow beda wywiezieni na Syberie.
Zgłoś
OW Oszustwa w podatku VAT 2017-09-29 20:16:28
To co teraz jest dla wściekłej opozycji najbardziej niewygodne, a być może i niebezpieczne, to uszczelnianie polskiego systemu podatkowego i budżetu państwa, do którego, za czasów PO PSL nie trafiało rocznie blisko 100 mld zł z tytułu: oszustw w podatku VAT, niezapłaconego CIT-u oraz przemytu towarów akcyzowych i hazardu online. Dlatego trolle z totalnej opozycji szczują na Polaków i prowokują do awantur, usiłują doprowadzić do zamieszek. W ten sposób próbują pomagać w przejęciu władzy przez PO, żeby mogli uniknąć odpowiedzialności za afery i żeby nadal mogli okradać Polaków i sprzedawać Polskę. To są zdrajcy, nie Polacy! Nie pozwólmy totalnej opozycji zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków!
Zgłoś
AD Aferzyści do pierdla! 2017-09-29 20:12:16
Zdrajców, złodziei, aferzystów, ubeków i zniemczonych kolaborantów jest w Polsce dużo, okradali Polaków i sprzedawali Polskę. Tak jak w czasie napaści na Polskę Niemcy grabili i niszczyli Polaków i inne Narody, tak PO i PSL od czasów powojennych okradali Polaków, Nasilenie tej grabieży nastąpiło w ostatnich 8 latach rządów PO PSL, mając ogromne wsparcie w śród skorumpowanych sędziów i władz Niemiec, czuli się tak pewnie, że łupili Polaków i "sprzedawali" Polskę na potęgę. Na tych kradzieżach zdobyli wielkie majątki, które teraz bronią przy pomocy skorumpowanych sędziów, ulicy i zagranicy
Zgłoś
BP BRAWO PIS! 2017-09-29 19:59:40
Furiaci z totalnej opozycji, to wy uważacie, że sędziowie to "święte krowy", z szacunkiem dla krów, to wy okradaliście Polaków i jesteście autorami setek afer, z udziałem skorumpowanych sędziów, to wy wyprzedawaliście majątek narodowy za grosze w obce ręce. Zabrakło by miejsca, żeby wypisać wasze przestępcze działania, łącznie z próbą obalenia legalnie wybranego Rządu. To wy ubliżacie rządzącym na tym forum, chociaż żaden z nich do na was nic złego nie napisał, to wy ubliżacie wyborcom PiS, tylko dlatego, że głosują inaczej niż wy, itd. itp. Nie kłamcie, że Polacy wam ubliżają, Polacy tylko odpowiadają wam na wasze prowokacyjne pomówienia, stosujecie ubeckie metody szkalowania Polaków i Polskę. Działacie w imieniu wrogów Polaków, jesteście obrzydliwi i trzeba się cieszyć, że PiS pogonił was, uniemożliwiając wam dalsze grabienie Polaków i sprzedawanie Polski! BRAWO PIS!
Zgłoś
P PiS=SS-mani 2017-09-29 19:39:35
PiS=SS-mani
Zgłoś
DB Do bolszewickiej dziwki 2017-09-29 19:35:58
Do Do Do pisoskiego gł.pka: : A ty rozumiesz trójpodział w ten sposób że sądy mają być na posyłki Pisu ,to wtedy będzi sprawiedliwie. Interesujące. Taki trójpodział to tylko w Rosji :) i noe wprowadzicie tutaj w Polsce takich "bolszewickich porządków" Pisuarowe sprzedawczyki
Zgłoś
DP Do pisdupka 2017-09-29 19:29:33
Do Do Do pisoskiego gł.pka: : Pisuarowa miernoto kardynała ,własna matkę i dziecko sprzedałbyś aby zaspokoić chorego karła
Zgłoś
DP Do pomawiającego pisia 2017-09-29 19:25:34
Do Do Do pisoskiego gł.pka: : Jesteś jeszcze większym durn.em jak ten kierowca autobusu który nie zjechał z przejazdu i zderzył się z pendolino. Twoje perfidne nie poparte dowodami pieniactwo przyniesie ten sam efekt jak próba zatrzymania pendolino przez kierowcę.
Zgłoś
MS Michał Szczerba 2017-09-29 18:40:29
Nowoczesna =same zło i dno!
Zgłoś
DD Do Do pisoskiego gł.pka: 2017-09-29 18:28:43
Przeczytaj ze zrozumieniem słowa Kardynała i mój komentarz. Jesteś zacietrzewionym kłamcą i awanturnikiem. Uważasz, że nie trzeba rozliczyć złodziei i aferzystów?! Powołujesz się na słowa Kardynała wybiórczo, uczepiłeś się dwóch słów z całego przesłania, słów: "trójpodział władz", których nie rozumiesz, albo celowo je cytujesz wmawiając wszystkim, że te słowa wypowiedział Kardynał, to one dają nietykalność skorumpowanym sędziom. Jesteś zakłamany jak ta cała "specjalna kasta" i Totala Opozycja.
Zgłoś
PZ PiS= ZŁO 2017-09-29 17:39:43
Pisuary = zboki umysłowe
Zgłoś
DP Do pisoskiego gł.pka 2017-09-29 17:33:50
Do Do Czy chołota go posłuch: Nie podoba ci się stanowisko kardynała ? Uważasz , że plecie od rzeczy bo nie po pisuarowej linii ?
Zgłoś
BW Bolszewickie wypociny pis 2017-09-29 17:30:13
Do Do Czy chołota go posłuch: Bzdury piszesz i same pomówienia . Taki myślenie to reprezentowała kiedyś sprawiedliwość bolszewicka. Sprawiedliwość pisoska jak widać jest taka sama czyli bolszewicka
Zgłoś
# #NOpisuar 2017-09-29 17:28:02
Stare, obleśne zboczone homo dziady i ich zwierzyniec + czarny złodziej toruński z wypchanym kałdunem w zamian za debili w moherze, piżuar w pełnej krasie! no i przaśnie sprzedawczyki kałojady 500+.
Zgłoś
DM Do maca: 2017-09-29 17:24:40
Zamiast Shabbat, napisał bym: Szabat, szabas, sabat, (inaczej odpoczynek)
Zgłoś
DC Do Czy chołota go posłuch 2017-09-29 17:02:31
Tak, tak, trzeba zachować trójpodział władz! Każda władza jest równorzędna, więc władza sędziowska nie może być ponad żadną z pozostałych władz, a tym bardziej ponad dwoma pozostałymi władzami i to naraz. Obecna władza sędziowska, to duża część skorumpowanych sędziów z czasów komunistycznych, stare pokolenie albo ich dzieci, którzy uwikłani są w wiele afer. Ci sędziowie przypisali sobie nietykalność i władzę ponad wszystkie władze, uważają, że są takimi nadludźmi, istotami którym wszystko wolno, nawet kraść, brać udział w aferach i niewinnych karać. Tych ludzi trzeba wysłać na emeryturę i to w wysokości średniej krajowej. I dopiero wtedy będzie prawdziwy trójpodział władz!
Zgłoś
B bolo 2017-09-29 16:50:52
nie hejtspyczuj
Zgłoś
CC Czy chołota go posłucha ? 2017-09-29 15:53:08
Kard. Nycz na mszy za Sąd Najwyższy: Proszę Boga, by nic złego się nie stało, żeby nie został zachwiany żaden fundament w trójpodziale władzy i służbie na rzecz państwa i człowieka – tak kard. Kazimierz Nycz podsumował obecną sytuację polityczną w Polsce podczas mszy inaugurującej uroczyste obchody stulecia powołania Sądu Najwyższego.
Zgłoś
ZM Zapiekły motłoch 2017-09-29 15:40:19
Wyborcy PiS to chamy i prostaki po 6 klasach podstawówki. Zacietrzewiony motłoch, który nienawidzi każdego komu się trochę lepiej powodzi. Zobaczymy dokąd was to zaprowadzi sprzedajne kmioty. Popierajcie dalej tych moskiewskich sprzedawczyków.
Zgłoś
DR Do raus - WON! 2017-09-29 15:25:47
Nawet po polsku pisać nie umiesz! Wynoś się tam gdzie mówią raus!
Zgłoś
T Tatar 2017-09-29 15:14:19
Popieram, trzeba ostro z brudasami z Izraela.
Zgłoś
R raus 2017-09-29 15:07:06
Prostakiem i chamem , bardzo mnie to uraziło.Widziec to moza,ze Żyd pochowal na Wewelu ZYda a glupi Polak nic z tym z robi. Przyjdzie na was kreska ZYdloki i zydowscy sponsorzy.
Zgłoś
M maca 2017-09-29 14:57:49
Kaczysnki to nawet Shabbat celebruje
Zgłoś
DC Do czytaj-mendo-na-panstw 2017-09-29 14:46:40
Wszyscy widzą, że jesteś prostakiem i chamem, ubliżasz ludziom których nie znasz, samemu niczego sobą nie reprezentujesz. To co robisz to zwykłe chuligaństwo i zaprzaństwo, ciągle wypisujesz to samo, nie podając o co ci chodzi. Trzeba ciebie izolować od otoczenia, bo jesteś niezrównoważony umysłowo, najlepiej zamknąć ciebie u czubków!
Zgłoś
R raus 2017-09-29 14:18:38
Krzywousty wypad na Williamsburg nie chcemy ubogacenia kulturowego żydzie jątrzący, u Araba w domu porzadek u Zyda brud smrod.
Zgłoś
M+ muzułmanie +cioty=islam 2017-09-29 14:09:18
Wróciłem do mojej kochanej Polski z roboty w UK (byłem tam ponad 2 lata). Ludzie mieszkający w Polsce nie zdają sobie sprawy co się tam dzieje. Społeczeństwo białych w UK ma "wybite kły", ci ludzie sprawiają wrażenie jakby pogodzili się z losem jaki - jeśli nie zacznie ich bronić władza (która cały czas ich okłamuje) - wcześniej czy później zgotują im muzułmanie. Pracowałem w Luton, gdzie oprócz ciapatych została garstka Polaków. Brudasy (nigdy wcześniej nie byłem rasistą, mieszkając tam stałem się realistą) otwarcie mówią co będą robić z Anglikami i ich kobietami, mówią o nich "pussys", co poniekąd jest prawdą. Polacy nie dajcie się manipulować pierdołami o ubogacaniu kulturowym, bo po otwarciu bram Polski kozojebom, nie będzie odwrotu. Nigdy nie chodziłem na wybory, ale teraz w każdych następnych będę popierał PiS, który jeżeli nie wydarzy się jakaś międzynarodowa katastrofa jest gwarancją spokoju i bezpieczeństwa moich dzieci.
Zgłoś
C czytaj-mendo-na-panstwowy 2017-09-29 13:55:46
Polska gospodarka jest gospodarką mieszaną. Udział sektora publicznego w wartości dodanej brutto w 2015 r. wyniósł 19,8%, a prywatnego - 80,2% (w tym zagranicznego - 16,6%)[17]. W rękach państwa pozostają m.in.: PKP, część akcji KGHM, PKN Orlen, PGNiG, PKO BP i wiele mniejszych przedsiębiorstw)
Zgłoś
CW Co was boli trolle z PO? 2017-09-29 12:34:05
O co wam chodzi? Nie bądźcie tylko chuliganami i wandalami, napiszcie co wam rządzący zrobili? Dlaczego tylko ujadacie jak wściekłe kundle, nie wiadomo dlaczego. Nie dziwcie się, że Polacy, wyborcy PiS, którzy niczego wam złego nie zrobili i którzy są obrażani przez was, dlatego rzucają na was obelgi, czy przekleństwa próbując was odgonić od własnych nóg, które boleśnie "podgryzacie", nie wiadomo dlaczego. Czy ci wyborcy nie mają prawa głosować na kogo chcą? Dlaczego jesteście takimi gestapowcami, wymuszającymi na Polakach, żeby głosowali tak jak wy chcecie, bo inaczej to ich z błotem mieszacie! Napisz jeden z drugim, co ci takiego rząd zrobił, a co ci takiego wyborcy PiS zrobili? Ubliżacie Polakom, którym nawet do pięt nie dorastacie, a gdybyście na ich miejscach byli, to na pewno nic lepszego dla Polaków byście nie zrobili. Więc przestańcie skomleć jak te kundle czepiające się zębami nogawek, tylko napisz jaka to krzywda ci się stała!?
Zgłoś
P PrzygodyRysiaKalesoniarza 2017-09-29 10:26:07
#ZGNILIZNA PISUAROWA ... Umówiłam się z jakimś facetem na znanym portalu ogłoszeniowym, że przekaże mi naklejki do sklepu które mogę sobie wymienić na popularną maskotkę. Zbierałam je dość długo, ale moje dzieci chciały kolejne miśki a wiedziałam, że tak prędko nie nazbieram wystarczającej ilości na następną zabawkę, więc napisałam facetowi, że chętnie od niego odbiorę te nalepki. Napisał w ogłoszeniu, że za darmo, no ale kupiłam mu symboliczną czekoladę i przyjechałam do niego do mieszkania, bo tam miałam odebrać naklejki. Zapukałam, a on krzyknął mi ze środka "proszę!", więc popchnęłam lekko drzwi, weszłam i oniemiałam. Facet siedział na tapczanie w dużym pokoju całkowicie nagi i trzymał swoje przyrodzenie w dłoni. Krzyknęłam, pieprznęłam drzwiami i wybiegłam, ale on dogonił mnie na klatce wymachując naklejkami w ręku, okryty jakimś kocem. Wściekłam się na maksa i wrzasnęłam mu, że chyba jest nienormalny i co to w ogóle ma być! Wiecie, co mi odpowiedział? Że jestem już "druga w tym tygodniu" i on myślał, że to "oczywiste", że za darmo nie pogoni tych naklejek, a "dwie poprzednie" ZGODZIŁY SIĘ na seks w zamian za jakieś cholerne naklejki!!!! Wyobrażacie to sobie? Mam nadzieję, że to psychol i tylko ściemniał, ale jeśli naprawdę dziewczyny prostytuują się za taki "towar", to nie chcę żyć już na tym świecie. Sam pomysł tego gościa też mnie przeraża, jak można w ogóle coś takiego wymyślić... chore!!
Zgłoś
F fuck-UK 2017-09-29 10:16:51
Szydło w Tallinie znowu siedzi z Theresa May, ... paranoja tego kraju powala.
Zgłoś
G glupi-chuju-morawiecki 2017-09-29 10:11:08
Polska gospodarka jest gospodarką mieszaną. Udział sektora publicznego w wartości dodanej brutto w 2015 r. wyniósł 19,8%, a prywatnego - 80,2% (w tym zagranicznego - 16,6%)[17]. W rękach państwa pozostają m.in.: PKP, część akcji KGHM, PKN Orlen, PGNiG, PKO BP i wiele mniejszych przedsiębiorstw)
Zgłoś
W wszyscy-umoczeni-plus 2017-09-29 09:34:37
Zapytajcie polityczne bagno z obu stron dlaczego nie chcieli być w kręgu krajów z Unijnym prokuratorem d/s wyłudzeń VAT. ?..... oops
Zgłoś
T Trump 2017-09-29 08:58:34
Amerykanie ostrzegają Pisuarowy rząd przed łamaniem konstytucji
Zgłoś
M MaciekRz. 2017-09-29 07:45:35
Do MaciekCz.: Napisz, że nie umiesz otworzyć strony z filmem, jak Tusk został wyśmiany: youtube.com/watch?v=mANJmsz6RP0
Zgłoś
M MaciekCz. 2017-09-29 04:05:16
Do Donald Tusk WYŚMIANY: chcielibyście ruskie trolle . Nie wychodzą wam te składanki robione na siłę. Żenada . Ten kit to tylko dla ciemnego ludu :)
Zgłoś
A Anon1313 2017-09-28 22:51:16
Pod ten filmem youtube.com/watch?v=5RfLZnwPD0s czy chciecie to samo mieć w domu
Zgłoś
DC dobry czlowiek 2017-09-28 22:10:25
Do BarteKanada93: Dobrze gadasz tylko PO i PiS dali by sobie spokój chociaż na chwile ...
Zgłoś
B BarteKanada93 2017-09-28 21:35:55
Ludzie przestańcie się kłócić o POPIS, Polsce są potrzebne poważne reformy a nie kosmetyczne zmiany , PO i PiS tego na pewno nie zapewnią.
Zgłoś
W Wszyscy-umoczeni 2017-09-28 21:31:45
Zapytajcie polskich politykow z kazdej strony politycznrgo bagna dlaczego nie chcieli Unijnej prokuratury do spraw wyludzen Vat.?...LoL
Zgłoś
DB Do Bandyta Karzel.: 2017-09-28 20:58:39
Co ci on zrobił? Zabrał ci dom w Polsce i nie masz gdzie przyjechać? Nie martw się, dla ciebie czeka cieplutkie mieszkanko z darmowym wyżywieniem.
Zgłoś
DB Do Bandyta Karzel.: 2017-09-28 20:55:59
Niedobrej nocy zasrany ubeku, idź już spać!
Zgłoś
BK Bandyta Karzel. 2017-09-28 20:45:49
Zeby tego Karla krew zalala.
Zgłoś
SI Szokujące informacje!? 2017-09-28 20:39:15
Szokujące informacje i kwity dziennikarzy śledczych! Były prezydent RP rosyjskim agentem w Polsce? Zobacz: youtube.com/watch?v=63f4AaTlTEQ
Zgłoś
PZ PATOLOGIA za czasów PO 2017-09-28 20:37:47
ZŁODZIEJSKA PATOLOGIA Komorowskiego? Ile drogich rzeczy przywłaszczyli z Kancelarii Prezydenta RP? Zobacz youtube.com/watch?v=OBpZ51q2k_k
Zgłoś
DT Donald Tusk WYŚMIANY 2017-09-28 20:35:58
Donald Tusk WYŚMIANY na konferencji prasowej ⚠️ autoMASAKRACJA niemieckiego przewodniczącego 😂 Zobacz youtube.com/watch?v=mANJmsz6RP0
Zgłoś
SW Sprawa w SKOK-ach 2017-09-28 20:34:51
PO zamieszana w aferę w SKOK-ach, a trolle z wściekłej opozycji obarczają PiS, zobacz youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE
Zgłoś
DB Do Bladzie.: 2017-09-28 20:27:39
Do Bez Honoru.: Adolfie bękarcie Hitlera, odczep się od Polaków i schowaj się do krzaków, bo rozpoczyna się polowanie na bydlaków!
Zgłoś
B Bladzie. 2017-09-28 20:26:36
Sprzedajne Pis lamskie bladzie.
Zgłoś
AB Adolfie bękarcie Hitlera! 2017-09-28 20:24:38
Do Bez Honoru.: Adolfie bękarcie Hitlera, odczep się od Polaków i schowaj się do krzaków, bo rozpoczyna się polowanie na bydlaków!
Zgłoś
BH Bez Honoru. 2017-09-28 20:23:33
PiS wyborcy i Trolle to tacy ,ze za pare groszy by Matke sprzedali.
Zgłoś
AB Adolfie bękarcie Hitlera! 2017-09-28 20:22:58
Do K...rwy PiS-lamskie.: Adolfie bękarcie Hitlera, odczep się od Polaków i schowaj się do krzaków, bo rozpoczyna się polowanie na bydlaków!
Zgłoś
BP Brawo PiS 2017-09-28 20:15:01
Do 90% jeszcze 10% = zniemczonego ubeka.: Masz rację, jeszcze tylko 10% zostało złodziejstwa PO w Polsce. Jak się tego pozbędziemy to odetchniemy. Precz z ubekami, złodziejami, aferzystami, kolesiami Lisa.
Zgłoś
9J 90% jeszcze 10%. 2017-09-28 20:01:11
Brawo PiS juz mamy 90% Dyktatury!.Jeszcze 10% i odetchniemy.
Zgłoś
KP K...rwy PiS-lamskie. 2017-09-28 19:46:18
No glupie Putinowskie Trolle,sami w to nie wierzycie co wam karza pisac.PiS to 90% Bialorusi.
Zgłoś
SI Szokujące informacje!? 2017-09-28 19:32:36
Szokujące informacje i kwity dziennikarzy śledczych! Były prezydent RP rosyjskim agentem w Polsce? Zobacz: youtube.com/watch?v=63f4AaTlTEQ
Zgłoś
PI PO i .N to agentura w PL? 2017-09-28 19:26:56
Szokujące ustalenia dziennikarzy śledczych! Tusk, PO i .N to niemiecka agentura w Polsce? Zobacz: youtube.com/watch?v=heWfACk2NIc
Zgłoś
DD DZIADZIO Donalda-kierowca 2017-09-28 19:23:44
DZIADZIO Donalda za kierownicą, zobacz: youtube.com/watch?v=pdZ-bUNcm58
Zgłoś
KP Krętacze pisoscy 2017-09-28 19:21:30
Audytorzy Parlamentu Europejskiego ustalili, że europarlamentarna frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów, do której należy PiS z unijnych pieniędzy opłaciła katowicką konwencję partii z 2015 roku. A finansowanie imprezy było niezgodne z przepisami. To nie pierwszy raz, kiedy pisuarowa prawica będzie musiała tłumaczyć się z wydawania unijnych pieniędzy.
Zgłoś
DT Donald Tusk WYŚMIANY 2017-09-28 19:20:38
Donald Tusk WYŚMIANY na konferencji prasowej ⚠️ autoMASAKRACJA niemieckiego przewodniczącego 😂 Zobacz youtube.com/watch?v=mANJmsz6RP0
Zgłoś
AZ Aferzyści z PO 2017-09-28 19:18:04
Do SKOKI pisu na kase: Złodzieje PO-wskie, krzyczą łapać złodzieja!? Śmiechu warte. Ha, ha, ha. zobacz youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE
Zgłoś
PM Pisuarowy magiel 2017-09-28 19:16:42
Do PATOLOGIA za czasów PO: pisuarowa patologia z magla rodem
Zgłoś
PO Pisu ochrona środowiska 2017-09-28 19:12:31
Żubr do Niemiec po azyl bieży Bo spierdziela z Białowieży Gdzie szyszka ze swą zgrają, do bażantów strzelają. Gdzie chytrość nie starcza już lisia, bo kapelan udusi i rysia A skórę zedrze z niego Tajemnicza „córka leśniczego”
Zgłoś
OD Oda do p osła 2017-09-28 19:10:32
Ależ ci mój drogi (p)ośle, Żubr sam opowie wszystko, Musiał wiać gdzie pieprz rośnie, Bo mu dom wyrżnął Szyszko.
Zgłoś
SP SKOKI pisu na kase 2017-09-28 19:03:23
Do PO winna, a obarcza PIS: ty przewrotny Pisuarowy trollu. Wszyscy wiedzą że skoki to pisuarowa sprawka , wy paskudne złodzieje
Zgłoś
P PATOLOGIA za czasów PO 2017-09-28 19:01:39
ZŁODZIEJSKA PATOLOGIA Komorowskiego? Ile drogich rzeczy przywłaszczyli z Kancelarii Prezydenta RP? Zobacz youtube.com/watch?v=OBpZ51q2k_k
Zgłoś
PW PO winna, a obarcza PIS 2017-09-28 18:57:44
PO zamieszana w aferę w SKOK-ach, a trolle z wściekłej opozycji obarczają PiS, zobacz youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE
Zgłoś
SW Sprawa w SKOK-ach 2017-09-28 18:34:28
Sprawa w SKOK-ach, kto był zamieszany w wyłudzanie pieniędzy. Zobacz: youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE
Zgłoś
PT PIS TONIE. 2017-09-28 18:25:56
PiS to samo zlo.Sekta Rydzykowska pseudokatolicy rozgrabiaja Kraj.Po przejeciu przez byle jaka partie wladzy wziol bym sie za tego zlodzieja w sukmannie i rozliczyl.
Zgłoś
9V 90.000 vs.500+. 2017-09-28 17:56:10
Sadurska 90.000 Zlotych na miesiac, ty 500+.Brawo PiS.Wiecej nie sa warci.
Zgłoś
IP I po ćfoku 2017-09-28 17:36:18
Naziol i psychol z ONR ksiądz Międlar skazany na pół roku ograniczenia wolności i prace społeczne. Takiego ćfoka przyjaciela Jajcolizów '15 powinno się zamknąć na amen
Zgłoś
GS Gdzie są zapisy na chatę? 2017-09-28 17:35:03
2 października ruszają konsultacje publiczne pierwszych lokalizacji mieszkań z programu Mieszkanie plus - poinformował resort infrastruktury i budownictwa.
Zgłoś
DD Do Do czereśniaka z pisua 2017-09-28 17:30:54
Paliwa zabrakło, wpłać zaliczkę na moje konto, bo ci węgla nie przywiozę! Hahahaha.
Zgłoś
TP Tylko PO i N 2017-09-28 17:22:21
Do Trygław: Wyborcy PO&N to Jajcolizy'15 to bezmózgie parchy. Tak, tylko PO i N ma tak wielkie parchy jak ruskie czołgi.
Zgłoś
DC Do czereśniaka z pisuaru 2017-09-28 17:20:29
I jak tam Pisuarowy czereśniaku pojechałeś na Śląsk po wungiel.
Zgłoś
TP Tylko PO i N 2017-09-28 17:13:13
Do Trygław: Wyborcy PIS i Jajcolizy'15 to bezmózgie parchy. Tylko PO i N
Zgłoś
PZ pisuarowe złodzieje 2017-09-28 17:09:27
Złodziejstwo, robactwo, nepotyzm, zgnilizna = pisuar ... a Pfuuu wy stare zboczone obleśne dziady !
Zgłoś
DD Do Do czytaj-debilu: : 2017-09-28 17:02:33
Teraz musimy bronić Polskę przed tymi hienami i zniemczonymi ubekami!
Zgłoś
DS Do SS2 2017-09-28 16:57:03
Do PiS=Dyktatura.: Jak tak twoja willa? Zabrali!
Zgłoś
DC Do czytaj-debilu: 2017-09-28 16:54:44
Tak, tak, trolle z PO to debile, trudno im cokolwiek wytłumaczyć. Trole z PO to takie wielkie chamstwo, że wstyd, że mieszkają jeszcze w Polsce! Tyle krzywdy co te wredniaki z PO zrobili dla Polaków, cały majątek narodowy chcieli zniszczyć przez likwidację, oddanie w obce ręce, aby nic Polskiego nie było. Dobrze, że PiS zatrzymał te barbarzyńskie działania PO, PSL. Teraz musimy bronić Polskę przed tymi hienami!
Zgłoś
P PiS=Dyktatura. 2017-09-28 16:42:25
PiS=Dyktatura.
Zgłoś
DP Do PO-wiacy to nie Polacy 2017-09-28 16:20:01
Do PO-wiacy to nie Polacy: W telewiji to Propaganda że demokracja zagrożona i jeszcze Opozycja mścią się na PIS bo stracili swoje koryto. Chcą odzyskać władze żeby było jak kiedyś. np. montowali prawo w systemie prawnym dla kogo? nie dla obywateli tylko dla siebie, żeby jeszcze kradli i brać dużo kasy, nie ponosić konsekwencje, nie dawać ludziom pieniędzy a także zabierać ludziom pracy.... 8 Lat co zrobili to właśnie to zrobili dla siebie. Nie jestem jasnowidzem, ale nasze oczy co widzimy samo prawda wychodzi na jaw, kłamstwo ma krótkie nogi.
Zgłoś
C czytaj-debilu 2017-09-28 16:09:52
Polska gospodarka jest gospodarką mieszaną. Udział sektora publicznego w wartości dodanej brutto w 2015 r. wyniósł 19,8%, a prywatnego - 80,2% (w tym zagranicznego - 16,6%)[17]. W rękach państwa pozostają m.in.: PKP, część akcji KGHM, PKN Orlen, PGNiG, PKO BP i wiele mniejszych przedsiębiorstw)
Zgłoś
PT PO to awanturnicy! 2017-09-28 15:52:11
Zdrajców, złodziei, aferzystów, ubeków i zniemczonych kolaborantów jest w Polsce dużo, okradali Polaków i sprzedawali Polskę. Nasilenie tej grabieży nastąpiło w czasach rządów PO PSL. Mieli duże wsparcie w śród skorumpowanych sędziów i wśród władz Niemieckich, czuli się tak pewnie, że łupili Polaków i "sprzedawali" Polskę na potęgę. To co teraz jest dla wściekłej opozycji najbardziej niewygodne, a być może i niebezpieczne, to uszczelnianie polskiego systemu podatkowego i budżetu państwa, do którego, za czasów PO PSL nie trafiało rocznie blisko 100 mld zł. Dlatego trolle z totalnej opozycji szczują na Polaków i prowokują do awantur, usiłują doprowadzić do zamieszek. W ten sposób próbują pomagać w przejęciu władzy przez PO, żeby mogli uniknąć odpowiedzialności za afery i żeby nadal mogli okradać Polaków i sprzedawać Polskę. To są zdrajcy, nie Polacy! Nie pozwólmy totalnej opozycji zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków!
Zgłoś
PT PO-wiacy to nie Polacy 2017-09-28 15:42:11
Trolle z totalnej opozycji otrzymali od niemieckich władz wytyczne, jak mają w swoich komentarzach szczuć na Polaków, są to takie same dyrektywy jakie otrzymały niemieckie media, w których instruowano dziennikarzy jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Trolle z totalnej opozycji takim szczuciem na Polaków i prowokacjami maja pomagać w przejęciu władzy przez PO, żeby mogli nadal okradać Polaków i sprzedawać Polskę. Schetyna nawołuje do puczu, czy już jego całkiem porypało?! To są zdrajcy, nie Polacy! Nie pozwólmy totalnej opozycji zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków!
Zgłoś
D: Do :-) = SS1 2017-09-28 15:39:43
Do Do "słoika" w kalesonach: Czytaj ze zrozumieniem, jak chcesz taniej to ci z samej kopalni przywiozę, ale minimum 25 ton -gamoniu!
Zgłoś
T TrollHugoZły 2017-09-28 15:30:59
hej trolle PO dlaczego Tusk został wygwizdany w Niemczech? youtube.com/watch?v=If6Rhh1-5Ts
Zgłoś
D Do "słoika" w kalesonach 2017-09-28 15:29:19
Do Do Do ruskiego koksownika: i co pajacu ? wyszło Szydło z worka . Węgla w Polsce nie kupuje się w kopalni a na składach i transport kosztuje. :) A poza tym Nie obrażaj tych Polaków którzy nie mieszkają w Warszawie . Pewnie sam jesteś "słoikiem" k przyjechałeś do Wawy zrobić pisuarową "karierę" :)
Zgłoś
DD Do Do ruskiego koksownika 2017-09-28 15:04:18
Znowu kłamiesz, oferta o której pisałem dotyczy okolic Warszawy. A centralne ogrzewanie mamy z własnej ciepłowni, którą sami postawiliśmy dla kilkunastu domków w zabudowie szeregowej. Ale jak ty mieszkasz na zadupiu, tak gdzie psy (...) szczekają i nie stać was na własną ciepłownię, to za transport trzeba zapłacić. A co ty cwaniaczku myślisz, że za friko będę ci wiózł tonę węgla?! pojazdem 25 tonowym? Przyjedź swoją furmanką i sobie odbierz, to ci nawet taniej sprzedam. Ilości cało pojazdowe tj. 25 t dostarczamy bezpośrednio z kopalni w bardzo atrakcyjnych cenach.
Zgłoś
F fankomiksów 2017-09-28 14:22:54
rano sie kłócili, popołudniu tez sie kłócą.. nikt o Hitlerze juz nie mowi tylko glupi Polak manipulowany Zydem z zoliborza.
Zgłoś
T Trygław 2017-09-28 14:20:53
Wyborcy PO i .Nowoczesnej to bezmózgie parchy. Tylko Kukiz 15.
Zgłoś
DW Do wrażliwego kalesoniarz 2017-09-28 14:10:19
Do Do Do ruskiego koksownika: To ty jesteś wulgarnym ciołkiem który wszystkim ubliża od faszystów i prowokatorów obrzydliwy kalesoniarzu alias 15 letnia Hania . Więc się nie skarż .Dostałeś to czym sam "wojujesz" pajacu pisuarowy
Zgłoś
DR Do ruskiego koksownika 2017-09-28 13:53:51
Do Do Do ruskiego koksownika: takie ceny to chyba na Śląsku . Dowieź ten węgiel dalej niż 15 km a zobaczysz jak ci cena wzrośnie. Nie rób ludziom wody z mózgu bo się ośmieszasz . Mieszkasz w bloku i nie masz pojęcia o czym mówisz. Taką propadandę to uprawiaj pod blokiem
Zgłoś
DD Do Do ruskiego koksownika 2017-09-28 13:03:57
Jak jesteś gamoń to płać i 1200 zł. WĘGIEL - KOSTKA - Polski Cena brutto: 890.00 PLN. Mamy do zaoferowania węgiel KOSTKA pochodzenia Polskiego o wartości opałowej 29 MJ/kg. Węgiel ten bardzo ładnie się wypala. Wysoka kaloryczność i niewielka ilość popiołu sprawia, że jest to węgiel z najwyższej półki. Przeznaczony do piecy Centralnego Ogrzewania, kuchni węglowych.Cena podana za 1 tonę węgla kostka, transport do 15 km GRATIS. Ile chcesz węgla za tą cenę choć by jutro dostaniesz! Przestań płodzić nienawiść, bo to jest chamstwo, albo działanie na szkodę Polski!
Zgłoś
D: Do :-): = SS1 2017-09-28 12:54:14
A ty zapłacisz za tą podwyżkę prowokatorze SS1
Zgłoś
DD Do Do ruskiego koksownika 2017-09-28 12:52:24
Nie musisz adresu podawać, napisz tylko od kogo kupiłeś, podaj namiary na tego sprzedawcę. Nie ubliżaj mi, nie mam żadnego powiązania z ruskimi ani z koksownikiem. Jesteś mocno nieprzyjemnym (...), takim tępym ciokiem, to ja staram się ci pomóc, a ty mnie gryziesz! Staram się wyjaśnić skąd się bierze taka różnica w cenie jaką podałeś. Napisz też, kiedy płaciłeś mniej za węgiel, i czy poprzednio też nabyłeś u tego samego sprzedawcy?
Zgłoś
: :-) 2017-09-28 12:41:14
Do Do ruskiego koksownika: Niedługo będzie po 1.200 zł bo górnicy za mało zarabiają i chcą 2000+
Zgłoś
DR Do ruskiego koksownika 2017-09-28 11:54:15
Do Do Drogi węgiel: :Może mam ci jeszcze adres do domu napisać ? Za 900 zł to możesz sobie kupić węgiel z kraju z którego pochodzisz tj (...) węgiel. A jak przyjedziesz do okolic Suwałk to polską kostkę z akcyzą za dokładnie 1080 zł .
Zgłoś
DS Do SS1 2017-09-28 11:36:02
:-) = SS1
Zgłoś
DW Dla wyborców PO,N, PSL 2017-09-28 11:25:32
Dla wyborców PO i Nowoczesnej i PSL, którzy zapłacą za tonę węgla więcej niż 900 zł zostanie zwrócona różnica. Proszę przesłać numer konta i ksero z rachunku na adres: Platforma Obywatelska RP ul. Wiejska 12a lub Nowoczesna Ryszarda Petru ul. Nowy Świat 27, 00-029 Warszawa
Zgłoś
DD Do Drogi węgiel: 2017-09-28 11:16:36
Nie jestem prowokatorem, a tym bardziej ruskim trollem, (do ogrzewania domku w zabudowie szeregowej korzystam z ciepłowni miejskiej, na razie nie było żadnej podwyżki za ogrzewanie). Ja staram się tylko demaskować osoby, które broniąc złodziei, aferzystów, stosują ubeckie metody prowokacji, pomawiają, oczerniają, kłamią i ubliżają milionom Polaków, żeby doprowadzić do obalenia rządu, przejąć władzę i dalej okradać Polaków. Ceny węgla, jak i wielu innych artykułów zawsze rosły, natomiast wzrost ceny węgla z 900 zł na 1100 zł za tonę, byłby rzeczywiście niepokojący. Nie denerwuj się, napisz w jakim mieście zapłaciłeś 1100 zł/ za tonę węgla i jaki to rodzaj węgla. Z tego co czytam, tona węgla kosztuje mniej niż 900 zł/ tona. Cennik węgla opałowego przy sprzedaży na zamówienia pozaumowne oraz za gotówkę w wariancie samochodowym, ważny od 01.09.2017 r. - 30.09.2017r. //gornictwo.wnp.pl/notowania/ceny_wegla_pgg/
Zgłoś
: :-) 2017-09-28 11:03:17
Do Węgiel już po 1100 zł: Nie wiem jak z węglem ale inne produkty drożeją jak nigdy przedtem. jeszcze trochę a pisuarowy "sukces" gospodarczy wyjdzie nam bokiem. Żeby chociaż coś budowali albo rozwijali ale jedynym ich osiągnięciem jest korupcja społeczna 500+ za która kupują głosy.
Zgłoś
DR Do roboty 2017-09-28 10:47:37
PiS rozwiązał problemy górników. Węgiel w Polsce najdroższy na świecie. Za pieniądze prostych Polaków i Polek pisuary utrzymują nierentowne górnictwo i ich niezadowolenie i roszczenia. A reszta stul pysk i do roboty :)
Zgłoś
DW Drogi węgiel 2017-09-28 10:43:16
Do Nie kłam prowokatorze : Nie kłam ? . Powiedz że to nieprawda tym milionom Polek i Polaków którzy muszą wyskrobać taką kasę aby nie pomarzli w nocy. Wy ruskie trole nie Znacie tego problemu bo macie gaz na Syberii
Zgłoś
DP Do pisuarowego nieuka 2017-09-28 10:35:21
Do Do Węgiel już po 1100 zł:: Kłopoty z deklinacją ? moskiewski pachołku . Ta jest nie łatwa dla ruskich trolli . A zatem do szkoły nieuku , do szkoły ! Ale nie tej pisoskopartyjnej zaocznej , tylko podstawowej
Zgłoś
NK Nie kłam prowokatorze 2017-09-28 10:34:33
Do Węgiel już po 1100 zł: Trzeba było kupować węgiel w Polsce, a nie w Niemczech albo nie u PO-wskich złodziei
Zgłoś
DR Do Ryszarda KLesoniarza 2017-09-28 10:28:41
Pudło, nie wiem o kogo ci chodzi, ale na pewno nie o mnie. Natomiast ja trafiłem, to ty jesteś tym podającym się i zasłaniający dziećmi zboczeńcu. Jesteś Ryszard kalesoniarz vel 15 letnia Hania i wypisujesz wrogie komentarze przeciw Polakom. Twoim znakiem jest "CCCP" . I tak możesz się podpisywać, ty jesteś ruskim cepem, moskiewskim pachołkiem
Zgłoś
DW Do Węgiel już po 1100 zł: 2017-09-28 10:23:43
Do szkoły nieuku, do szkoły!
Zgłoś
DS Do SS1 2017-09-28 10:19:04
Do Do Kalesoniarza: Pudło, nie wiem o kogo ci chodzi, ale na pewno nie o mnie. Natomiast ja trafiłem, to ty jesteś tym podającym się i zasłaniający dziećmi zboczeńcu. To ty jesteś kolegą tego ubeka zniemczonego, razem we dwoje wypisujecie wrogie komentarze przeciw Polakom. Tworzycie wspólnotę Hitlerowską, waszym znakiem jest "SS". I tak możesz się podpisywać, ty jesteś SS1, a ten zniemczony ubek SS2.
Zgłoś
WJ Węgiel już po 1100 zł 2017-09-28 10:17:06
Kupowałem dzisiaj węgiel polski po 1100 zł za tonę. Jeszcze trochę dobrej zmiany i nie będzie Polaków i Półki na nic stać i co do gęby włożyć. Ale dali przecież 500+ . Tylko już zabrali z 900- . Wszystko drożeje. Brawo sprzedajna hołoto :)
Zgłoś
PT Pis troll chce nagrody 2017-09-28 10:10:35
Sprzedajna moskiewska prostytutko z pisuarowym zadęciem. Za trollowanie stanowiska pisuary już rozdały. Próżne twoje starania zdradziecki pomiocie
Zgłoś
DK Do Kalesoniarza 2017-09-28 10:06:27
Do Do Magdy z ptaszkiem: Ryszardzie kalesoniarzu to ty przecież lubisz dziewczynki , zapomniałeś już, zboku. Tylko jedno ci w głowie popaprańcu
Zgłoś
V vvv 2017-09-28 10:05:18
Bidole znowu się kłócą , a Żyd się cieszy.
Zgłoś
CS Czy Schetyna jest chory? 2017-09-28 09:57:58
Schetyna nawołuje do puczu, czy ten ktoś nie wymaga psychiatrycznego leczenia?
Zgłoś
DM Do Magdy z ptaszkiem 2017-09-28 09:50:37
Do Magda: Ale jesteś śmieszny, nadal podszywasz się pod dziewczynki, poprzednio miała 15 lat, a tym razem ile ona ma lat?
Zgłoś
DD Do Do pachołków Moskwy: 2017-09-28 09:47:54
cyt.: "ośmieszają Półki i ...." do szkoły nieuku, do szkoły pachołku szwabski, pomiocie Hitlera!
Zgłoś
J Janek 2017-09-28 08:12:07
PiS= ZŁO absolutne a pisuary to obrzydliwi zdrajcy
Zgłoś
M Magda 2017-09-28 08:09:07
Pachołki Moskwy- Pisuary łamią konstytucję bo nienawidzą Polaków i chcą na nowo wprowadzić bolszewicką DYKTATURĘ
Zgłoś
DP Do pachołków Moskwy 2017-09-28 08:05:21
A ja uważam że, Pisuary to zdrajcy i złodzieje, pachołki Moskwy . Obrażają i ośmieszają Półki i Polaków bo ich nienawidzą że wyrwali się.spod moskiewskiego jarzma.
Zgłoś
DB Do Bydlo+Dopalacze=PIS.: 2017-09-27 23:26:02
Brawo zniemczony ubeku! zabrali ci kamienicę w Polsce? !
Zgłoś
T Temida 2017-09-27 23:04:27
Do 3 : 0 Stan Meczu.: Przyjedź do Polski przyjedź, czeka na ciebie przytulne mieszkanko, z darmowym wyżywieniem, na koszt podatników.
Zgłoś
D3 Do 3 : 0 Stan Meczu.: 2017-09-27 22:53:31
W Polsce domu już nie masz pisiory ci zabrały, dlatego tak na nich ujadasz, jak wściekły kundel! Hahaha
Zgłoś
M mira 2017-09-27 22:51:46
Do 3 : 0 Stan Meczu.: a ten skad sie urwal? co ty gosciu bredzisz
Zgłoś
3: 3 : 0 Stan Meczu. 2017-09-27 22:16:32
3:0 Dla Paris st.Germain,Bayern przegrywa piwko smakuje ladny mecz,teraz Neymar strzelil bramke.A wy PiS trolle na sluzbie.Szkoda.Naturalnie mieszkam za granica nie w tym PiS-owskim SYFIE.Jak sie zmieni przyjade moze na stale.A zapomnialem mam dwa Paszporty.Mam tu i tu Dom moge mieszkac gdzie chce.A wy PiS trolle w ten sposob sie nic nie dorobicie.Wasi wybraancy beda bogaci wy na pewno nie.
Zgłoś
HH heu heu heu 2017-09-27 22:04:07
Do Bydlo+Dopalacze=PIS.: idź już lepiej spać
Zgłoś
B Bydlo+Dopalacze=PIS. 2017-09-27 21:59:48
Do (...) : Jak bedziesz mial po czym kreaturko.Cwaniaku z PKS-u z miodem w uszach.
Zgłoś
( (...) 2017-09-27 21:48:15
Do Surowo ukarac.: sranie w banie
Zgłoś
SU Surowo ukarac. 2017-09-27 21:34:52
To co robi PiS nalezy pozniej odpowiedzialnych pod Trybunal Stanu i na dlugie lata do wiezienia.
Zgłoś
CP Choroba postepuje. 2017-09-27 21:30:55
Do Aby zarobić pare Kopiejek: Raz jestes za PiS raz za Po ,ty jestech chory (chra) psychicznie ala pawlowicz.Ta Gerda jestes rozszyfrowana psychopatko robisz wrzawe ,ktora ci sprawia przyjemnosc.Ale rozumie termin u Psychologa za 5 Lat.
Zgłoś
DD Do Do ruskich trolli: 2017-09-27 19:43:14
Niczego nie uszanujesz, wszystko zdepczesz, jesteś wrednym śmierdzielem. Nie potrafisz nic od siebie napisać, tylko przerabiasz cudze komentarze, jesteś mniej niż zero. Wszyscy widzą, że jesteś złodziejem komentarzy i Nicków. Często podajesz się za kobiety i wypisujesz bzdury na przemian z tym zniemczonym ubekiem. Pasujecie do siebie wasz znak to "SS"
Zgłoś
PZ Precz z trollami PO 2017-09-27 19:36:50
Niemcy nigdy nie były przyjacielem Polaków, jedynie tolerują i wspomagają kolaborantów, którzy wspomagają realizację ich planów wobec Polski. Na spotkaniu władz RFN z niemieckimi mediami instruowano tam dziennikarzy, jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Trolle z totalnej opozycji również otrzymali od niemieckich władz wytyczne, jak mają w swoich komentarzach szczuć na Polaków. Dowodem na to jest ten zniemczony ubek, który od 35 lat mieszka w Niemczech, a na tym forum wypisuje bez przerwy szkalujące komentarze na Polaków. To jest kolaborant i prowokator, wróg Polski. Te bydle swoimi komentarzami bardziej szkodzi, niż pomaga opozycji i tylko pogłębia nieufność Polaków do Niemców.
Zgłoś
DA Do Aby zarobić pare Kopie 2017-09-27 19:35:38
: Nie potrafisz nic od siebie napisać, tylko przerabiasz cudze komentarze, jesteś mniej niż zero. Wszyscy widzą, że jesteś złodziejem komentarzy i Nicków. Często podajesz się za kobiety i wypisujesz bzdury na przemian z tym zniemczonym ubekiem. Pasujecie do siebie wasz znak to "SS"
Zgłoś
DR Do ruskich trolli 2017-09-27 19:35:08
Można z PO się nie zgadzać. Jednak trzeba przyznać, że to jedyny pro-polski rząd godnie reprezentujący Polskę i Polaków. I tylko (...) tego nie zauważa. Więc albo wiele osób dodających tu komentarze to postkomuczasów Stalina, których krew jasna zalewa, że Polska przestała być ich wasalem . Osobiście uważam, że na obecną chwilę są tylko dwie partie, które są w stanie zadbać o interes Polski. Mowa oczywiście o PO i N. Cała reszta obecna teraz w sejmie to sprzedawczyki, które za obietnice stanowisk w państwowych spółkach przehandlowali by własną matkę.
Zgłoś
AZ Aby zarobić pare Kopiejek 2017-09-27 19:19:10
Nie odpuszczasz (...) Pisuarowy trollu! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polaków. Od lat mieszkasz w Moskwie, dlaczego ty się wtrącasz do Polaków! Dłużej mieszkasz za granicą, niż mają Polacy którym ubliżasz, co oni ci zrobili? Ty wredny kaczystowski zdrajco !
Zgłoś
DR Do ruskiego pisuara 2017-09-27 19:15:29
Nie odpuszczasz sprzedajny Pisuarowy pachołku ! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polskę. Ty wredny (...) agencie Putina !
Zgłoś
D( Do (...) nie na pisanki 2017-09-27 19:13:22
Do Do (...) nie na sanki : szlak mnie trafia jak ewidentnie jedna osoba wali parę komentarzy na raz i tylko potrafi obrażać ale w sumie takie realia wśród sprzedawczyków pisuarowych ...
Zgłoś
DM Do Mamony brak.: 2017-09-27 18:57:31
Nie odpuszczasz zniemczony ubeku! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polaków. Od 35 lat mieszkasz w Niemczech, dlaczego ty się wtrącasz do Polaków! Dłużej mieszkasz za granicą, niż mają Polacy którym ubliżasz, co oni ci zrobili? Ty wredny faszysto !
Zgłoś
DB Do Biedny Troll PiS-lamsk 2017-09-27 18:55:48
Nie odpuszczasz zniemczony ubeku! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polskę. Ty wredny faszysto !
Zgłoś
WC Wio Cymbaly! 2017-09-27 18:26:29
Baranom zaloza Chomont na kark i wio dla Jasniepana.Cymbaly do kwadratu.
Zgłoś
MB Mamony brak. 2017-09-27 18:22:12
Ruszy i was Trolle,jak nie bedzie co do geby wlozyc.
Zgłoś
D( Do (...) nie na sanki 2017-09-27 18:14:23
szlak mnie trafia jak ewidentnie jedna osoba wali parę komentarzy na raz i tylko potrafi obrażać ale w sumie takie realia wśród bez szczelnej opozycji ...
Zgłoś
S szyfruj 2017-09-27 18:12:36
say no to ducks
Zgłoś
BT Biedny Troll PiS-lamski. 2017-09-27 18:00:06
Do Do Kierunek obrany Wschod: Ty biedaku motasz sie za pare groszy z tym Trollowaniem.Powiedz ile ci daja ,ja dam ci podwojnie i nie mecz sie,twoja glowka jest do czegos innego stworzona np: 500+ i nic wiecej miernotko pluskiewko.
Zgłoś
DK Do Kierunek obrany Wschod 2017-09-27 17:44:25
Nie odpuszczasz zniemczony ubeku! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polskę. Ty wredny faszysto !
Zgłoś
DC Do Ceny hop w gore brawo. 2017-09-27 17:43:26
Nie odpuszczasz zniemczony ubeku! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polskę. Od 35 lat mieszkasz w Niemczech, dlaczego ty się wtrącasz do Polaków! Ty wredny faszysto !
Zgłoś
KO Kierunek obrany Wschod. 2017-09-27 17:15:50
Putin zaciera rece.Niedlugo wyreczy Karla.
Zgłoś
CH Ceny hop w gore brawo. 2017-09-27 17:11:46
Ceny zywnosci ida w gore w galopujacym tepie.Dobra zmiana postepuje.PiS to gangsterzy polityczni w prymitywnym wydaniu.Taki "Gang Olsena".
Zgłoś
DB Do Bialorus w 80% mamy. 2017-09-27 16:22:02
Nie odpuszczasz zniemczony ubeku! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polaków. Od 35 lat mieszkasz w Niemczech, dlaczego ty się wtrącasz do Polaków! Dłużej mieszkasz za granicą, niż mają Polacy którym ubliżasz, co oni ci zrobili? Ty wredny faszysto !
Zgłoś
DB Do Bez szarych komorek.: 2017-09-27 16:16:29
Ty zawszony ubecki bydlaku, z zacięciem gestapowca. Czego ty chcesz od Polaków?! Dłużej mieszkasz za granicą, niż mają Polacy którym ubliżasz, co oni ci zrobili? Kiedy okradłeś Polaków i zwiałeś za granicę, tych ludzi jeszcze na świecie nie było! Dlaczego im ubliżasz?! Ty faszysto wredny!
Zgłoś
DP Do PiS=Dyktatura.: 2017-09-27 16:13:44
Nie odpuszczasz zniemczony ubeku! Bez odpoczynku, systematycznie judzisz, prowokujesz, ciężko pracujesz szkalując Polaków. Od 35 lat mieszkasz w Niemczech, dlaczego ty się wtrącasz do Polaków! Jak można być tak wrednym gestapowcem nie będąc rodowitym Niemcem.
Zgłoś
P PiS=Dyktatura. 2017-09-27 16:03:32
PiS= Dyktatura.
Zgłoś
GM gersdorf musi odejsc! 2017-09-27 15:58:17
gonic sadowska kaste!
Zgłoś
- -m1 2017-09-27 15:47:25
Wystarczy poczytać komentarze, żeby zrozumieć dlaczego Pis rządzi w Polsce. Cóż, prawdziwa katastrofa, to katastrofa z zaskoczenia.
Zgłoś
BW Bialorus w 80% mamy. 2017-09-27 15:33:06
PiS to banda wykorzystujaca slabo sytuowanch Plakow do swoich nikczemnych zamiarow Dyktatorskich.
Zgłoś
K księstwo-warszawskie 2017-09-27 15:26:01
Wschod to mozecie oddac WOŁODI, już ten tuż za Ostrołeką
Zgłoś
BS Bez szarych komorek. 2017-09-27 15:15:32
PiS wyborcy jesze dostaniecie po grzbiecie od swoich ulubiencow.Zalozyl bym sie o kazda sume. Bydlaki bez szarych komorek.Litosc az dupe sciska Frajerzy Ciemny Lud.
Zgłoś
DZ Do zcichapęk: 2017-09-27 14:47:07
Z twojego bełkotu trudno zrozumieć co piszesz i o co ci chodzi?! Albo jesteś naćpany i bełkotasz, albo jesteś uczniem 1 klasy szkoły podstawowej lub jakimś zniemczonym ubekiem, który zapomniał jak się pisze po polsku. Lepiej się nie ośmieszaj więcej!
Zgłoś
Z zcichapęk 2017-09-27 12:28:26
Szłapka dobrze przypomniał,że sprawa fundacji billboardowej przykryta rozmowami o sądach... powiatowa milczy.
Zgłoś
B Bródka 2017-09-27 11:30:13
Założyciele PO cechowali się wysoką kulturą i świadomością polityczną, byli powszechnie szanowani, a obecnie to są popłuczyny po PO. Powinni zmienić nazwę, bo ta nie ma nic wspólnego z prawdziwymi Obywatelami. Ale póki co to "Psy szczekają, a karawana (PiS) idzie dalej.
Zgłoś
Z zawiedziony 2017-09-27 11:27:01
Panie Petru niech pan się usunie to może ta partia na którą wielu wyborców liczyło odbuduje się. Niestety jeśli ktoś myśli penisem a nie mózgiem to nie wzbudza zaufania. W każdej chwili tak jak pan zdradził własną rodzinę może pan zdradzić partię.SZKODA.
Zgłoś
T test24 2017-09-27 10:58:32
PiSowskie mordy? Hahahah spójrzcie lepiej na swoje mordy niemieckie pieski, albo na mordy żydów z PO i Nowoczesnej - tak wyglądają ludzie, którzy od setek lat rodzą się z chowu wsobnego, gdzie brat żeni się z siostrą, albo kuzyn z kuzynką!
Zgłoś
A Ares 2017-09-27 10:09:26
Do PO-wskie mordy : nie gestapowców - bardziej szmalcowników ?
Zgłoś
GZ Gerda z Wrocławia 2017-09-27 09:08:23
Do Adam: Trzeba Ci przyznać, że masz klasę. Ładnie, grzecznie i mądrze napisałeś, ujmując w kilku słowach całą prawdę. Przydało by się więcej tak spokojnych i uczciwych komentarzy.
Zgłoś
A Adam 2017-09-27 08:59:23
Można PIS-u nienawidzić i można się z nimi nie zgadzać. Jednak trzeba przyznać, że to jedyny pro-polski rząd od czasu nocnej zmiany i obalenia rządu Jana Olszewskiego. I tylko (...) tego nie zauważa. Więc albo wiele osób dodających tu komentarze to idioci albo postkomuna nadal ma się świetnie. Zapewne znalazło by się tu też kilka osób tworzących niemiecką tubę propagandową doskonaloną od czasów Goebbelsa, których krew jasna zalewa, że Polska przestała być niemieckim wasalem jak za rządów PO-PSL i wstaje z kolan. Osobiście uważam, że na obecną chwilę są tylko dwie partie, które są w stanie zadbać o interes Polski. A w zasadzie jedna partia i jeden ruch. Mowa oczywiście o PIS i Kukiz 15. Cała reszta obecna teraz w sejmie to sprzedawczyki, które za obietnice stanowisk w PE przehandlowali by własną matkę.
Zgłoś
DA Do Aneta: 2017-09-27 08:21:18
Do Aneta: Ja dzisiaj jestem popierającym PiS, a ty jesteś głupia i brzydka, jak PiS przestanie spełniać moje potrzeby, będę popierał inną partię, a ty dalej będziesz głupia i brzydka. Hahaha!
Zgłoś
PM PO-wskie mordy 2017-09-27 08:07:54
Spójrzcie na te PO-wskie mordy. Jakby ich wszystkich teleportowali z czasów Hitlerowskich. Mordy Gestapowców o tępych ryjach.
Zgłoś
PM Pisowskie mordy 2017-09-27 07:46:00
Spójrzcie na te pisowskie mordy. Jakby ich wszystkich teleportowali z Rosji. Mordy Kałmuków o tępych ryjach.
Zgłoś
A Aneta 2017-09-27 07:20:05
Do Do P O D W Y Z K I+Komuna: nie jesteś Polakiem patrioto PISlamu jesteś pisuarowy hardcore:)
Zgłoś
DP Do P O D W Y Z K I+Komuna 2017-09-26 22:51:44
Ile jeszcze trzeba będzie pluć ci w tą gestapowską gębę, żebyś zrozumiał, że to nie deszcz pada! Polacy wyrzucają cię drzwiami, a ty jak cham włazisz oknami, ty wredny bydlaku!
Zgłoś
DP Do P O D W Y Z K I+Komuna 2017-09-26 22:48:39
Wynoś się z Polskiego forum, faszysto. WON!
Zgłoś
PO P O D W Y Z K I+Komuna. 2017-09-26 22:44:32
Hallo durnie nie zamawiajcie srodkow odchudzajacych,PiS zadba o wasza sylwetke,galopujacymi podwyzkami.
Zgłoś
DB Do Bedzie jak kiedys.: 2017-09-26 22:31:27
Jesteś zawszonym ubeckim bydlakiem, z zacięciem gestapowca to, że mieszkasz 35 lat w Niemczech i to, że spłodził cię Hitler, jak się sam chwaliłeś, to nie upoważnia ciebie do ubliżania Polakom. Wynoś się z Polskiego forum, faszysto. WON!
Zgłoś
DH Do H..j na Kaczych Lapach 2017-09-26 22:29:45
A co ciebie obchodzi co ja mam?! Ja mam 25 lat, ty masz około 67-70 lat. Ja żyję w Polsce, było i jest mi dobrze, ty od 35 lat żyjesz 1400 km poza Polską i jest ci też dobrze. No to dlaczego mnie ubliżasz i mnie wyzywasz? Co ciebie obchodzi Polska. Chociaż byłeś ubekiem, ale po 35 latach przebywania za granicą, jesteś tak dalece zniemczony, że można mówić, że jesteś całą gębą Niemcem. Tylko dlaczego jesteś gorszym od Niemców, takim wrednym -skurwysynem, nawet gorszym od gestapowca! Dlaczego robisz dywersję w Polsce?
Zgłoś
BJ Bedzie jak kiedys. 2017-09-26 22:24:38
Do Sikorka: Tak jak na Bialorusi,chcieli to maja,sprzedajny motloch.
Zgłoś
S Sikorka 2017-09-26 22:14:52
Telefon określa teraz osobę ze względu na rejestracje telefonów. Sondaż z tego powodu jest niewiarygodny gdyż nie jest anonimowy . H Charakter sprawowania obecnej władzy rodzi obawy i lęki w wyrażaniu swojego zdania.
Zgłoś
TL Trudna Logika 2017-09-26 22:01:02
ymm przypominam iż Unia Europejska nakłada limity produkcji ;) np : takie masło ---> mleko ---> unia europejska nałożyła limit produkcji mleka więc z automatu ---> mleko drożeje i masło drożeje
Zgłoś
HN H...j na Kaczych Lapach 2017-09-26 21:59:43
Takich Sadurskich (90.000 zl na miesiac) i Misiewiczow sa TYSIACE nagroda za instalowanie bez sprzeciwu Dyktatury.A ty durniu Trollujesz za marne grosze zebys mial co do geby wlozyc idioto ,zeby dalej mogli okradac ciebie i Polakow.Ciamajdo.Ja mam dosyc starczy mnie na 300lat,ale czy ty masz?To jest pytanie?
Zgłoś
WF WON faszysto! 2017-09-26 21:39:58
Do Sadurska 90.000 ty 500+: Wynoś się z Polskiego forum, faszysto. WON!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!