Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
PS pan sceptyk 2017-04-07 15:56:05
Do A ja rozumię tego pana : Nie wiem czyj wpis jest gorszy twój czy jego.
Zgłoś
C Cyborg28 2017-04-07 14:55:11
Tako rzecze Borys Budka z PO: " ...osobą sprawującą dziś faktycznie jednoosobowo władzę w Polsce jest Jarosław Kaczyński, który przy tym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za to co robi. Wskazanie go i wybór na premiera byłby doskonałym posunięciem, bo musiałby wówczas całą władzę polityczną wynikającą z rządzenia wziąć na siebie." Pan Borys B. byłby zadowolony, gdyby premierem został pan prezes J. Kaczyński. To tak odpłaca się za zaufanie panu prezesowi G. Schetynie, który foruje p. Borysa B., lecz sam ma chrapkę na posadę premiera? No, no!
Zgłoś
AJ A ja rozumię tego pana 2017-04-06 21:48:26
Do pan sceptyk: Dlatego że to jest jego pacież , który odmawia rano ,we dnie i wieczorem , co najmniej. Nauczył się go od pani Beaty - " Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy byli ignorowani przez rządPlatformy Obywatelskiej , który nie wsłuchiwał się ................................"
Zgłoś
PS pan sceptyk 2017-04-06 17:46:08
Do JARO: Zastanawiam się po co ludzie piszą takie komentarze jak Pan. Nie odniósł się Pan w żaden sposób do artykułu, czemu mają służyć takie komentarze? Takie zachowania to ignorancja.
Zgłoś
J JARO 2017-04-06 16:19:22
Za to przez ostatnie 8 lat rządzenia ,,Partii miłości,, mieliśmy spokój? Szczególnie pokazały to rozmowy u Sowy, nie mówiąc już o złodziejstwie, kolesiostwie i niezliczonych aferach... Tak to prawda że Polacy chcą mieć pokój....dlatego za ferment i i chaos który robicie, droga PO,nie wrócicie do władzy przez następne 10 lat...by, by Platformo!!!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!