XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
D Dorota 2015-11-18 20:46:06
D o Ola: W zupełności popieram. Zmuszanie od lat nauczycieli do pracy za darmo to szczyt wszystkiego!!! Każdy nauczyciel pracuje więcej niż ustawowe 40 godzin w tygodniu. Najwięcej mają do powiedzenia ci, którzy nie mają zielonego pojęcia o ciężkiej pracy nauczyciela, nie wyłączając z tej grupy na szczęście odchodzącej byłej minister. Tak kończą ludzie krzywdzący innych. Uważam, że godziny kartowe powinny być natychmiast zlikwidowane, jeszcze w tym półroczu. Trzeba też zlikwidować świadectwa z oceną opisową w klasach 1-3. Z własnego doświadczenia wiem, że dzieci wolą konkretne oceny cyfrowe za swoją pracę. Ocena ta jest bardziej czytelna dla rodziców. Życzę powodzenia Pani Minister Annie Zalewskiej i cieszę się ,że na tym stanowisku jest wreszcie kompetentna osoba!!!!
Zgłoś
D Darek 2015-11-16 18:00:25
a ja mam pytanie jeżeli przywrócony zostaną 7 latki to w przyszłym roku nie będzie klas pierwszych ponieważ wszystkie 6 i 7 latki są teraz w szkole w 1 klasie
Zgłoś
O Ola 2015-11-14 12:13:15
Nie głosowałam na PiS, ale zlikwidowanie "godzin karcianych" to rozsądne posunięcie. W żadnym zawodzie nie zmusza się pracownika do pracy "za darmo". Przepracowałam, to muszę mieć zapłacone. GWARANTUJE NAM TO KONSTYTUCJA. Z niewolnika nie ma dobrego pracownika.
Zgłoś
5 555555 2015-11-14 10:36:09
A ja proponuje obejrzec zadymiarska awanture, jaka dzisiejsza pani minister zrobila w Walbrzychu w czasie czytania "Golgota picnic". Inspirujacy wzór dla młodych ludzi.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!