XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
NP Nieszczęśliwy Polak 2016-04-20 23:39:12
Wolał zostawić swoje miasto na pastwę SLD i uciec do Warszawy. Widzi do czego doprowadziły rządy Matyjaszczyka, Balta, Synowca, Rozpondek i innych krętaczy a mimo to nic nie robi. Jestem bardzo zawiedziony - głosowałem na pana w wyborach samorządowych.
Zgłoś
C Częstochowianin 2016-04-17 02:41:31
Panie Warzocha musi pan przyjechać do Częstochowy i oczyścić ją z SLD. Nie może pan porzucać Częstochowy na rzecz Warszawy. Potrzebujemy silnego Prezydenta miasta a nie krętacza z Radomska. Częstochowa z panem była by lepsza.
Zgłoś
M Mondo 2015-10-19 13:05:56
Artur Warzocha nie jest już radnym Sejmiku. Ale tak czy inaczej mój głos otrzyma :)
Zgłoś
F filip99 2015-10-10 20:53:10
Na pewno będzie to idealny wybór na odpowiedniego człowieka do senatu, dlatego ja bede głosować na Pana Artura Warzochę. Idealny i prawy kandydat.
Zgłoś
A ankowa33 2015-10-10 20:52:42
Licza sie tez nasze głosy jakie oddamy w mniejszych miastach. I tak patrząc na Czestochowe ja do Senatu na pewno swój głos oddam na Pana Artura Warzochę. To mój najlepszy kandydat.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!