Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
I Iza 2017-03-28 14:14:40
Do mario J: ja tez uwazam, ze nadszedl czas na szczere rozwiazanie problemu! Nie mozna argumentowac, ze uchodzcy to " napadaja, gwalca....", bo oboje wiemy, ze to robia kryminalisci. Europejczycy powinni w referendum zaglosowac w tej sprawie i jezeli tak jak w Polsce 73% ludzi odrzuca islamska imigracje, to politycy musza zaprowadzic porzadek, bo zaden polityk nie moze przeciwko 3/4 spoleczenstwa na dluzej prowadzic swojej polityki @ poprawnosci".
Zgłoś
MJ mario J 2017-03-28 14:00:57
Do Iza: ..dlatego Polska nie musi brać tej "reszty" jak piszesz że są to młodzi imigranci ekonomiczni. Oni nie chcą opuścić Niemiec a myśli Pani że Oni chcą do Polski? Jeśli Niemcy uważają że nie humanitarnie jest wyrzucić przybysza to czy jest HUMANITARNIE gwałcić młodą dziewczynę? A czy HUMANITARNIE jest wjechać samochodem w tłum ludzi i śmiertelnie ranić? Pytam... gdzie zaczyna się i gdzie się kończy HUMANITARNOŚĆ? Niejaki Brewik zastrzelił prawie 80 niewinnych ludzi i teraz w więzieniu domaga się aby Jego traktować po ludzku.Domaga się większej celi,telewizor,świeżą prasę i cierpi na samotność itd....A czy ON myśli że zabił moją,twoją córkę czy teściową? Nie Jemu jest źle i państwo musi pójść jemu na rękę bo...NIEHUMANITARNIE.Dlatego że Niemcy zapraszali z chlebem i solą to teraz niech zrobią kanapki na drogę dla tych imigrantów ekonomicznych i dać im kompas aby wskazał kierunek powrotny do domu. Tam ich żony niech płodzą,rodzą do woli a my nie będziemy się wtrącać.
Zgłoś
I Iza 2017-03-28 13:35:15
Do mario J: " uchodzcy" w Niemczech, to przybysze z Azji i Afryki, ktorzy dostali azyl , lub zlozyli wniosek o otrzymanie azylu i czekaja w osrodkach na decyzje. Status uchodzcy wojennego otrzymuja Syryjczycy, reszta musi udowodnic swoje " roszczenia". Problem w tym, ze przyjechaly do Europy miliony( glownie mlodych facetow), ktorzy sa imigrantami ekonomicznymi i musza Europe opuscic! Niestety, obecnie oficjalnie przebywa ponat 600 000 ludzi nieprawnie w Niemczech i musza kraj opuscic. Tylko jak? Oni nie chca lub nie moga, a Niemcy uwazaja, ze wyrzucanie tych ludzi jest niehumanitarne. Obok mnie (Düsseldorf) postawiono kontenery dla azylantow ( mlodzi faceci, doswiadczeni w walce!). Obserwuja mnie z pogardliwym usmieszkiem, jak wracam " zajechana" z pracy, aby posrednio ich alimentowac. Dom dalej patrza sie na mnie muzulmanskie kobiety , ktore nigdy nie pracowaly z politowaniem i dziwia sie, ze mam tylko jedno (!) dziecko, bo ich " stac" na cala gromadke. V4 Kraje bronia Europe przed zguba i ja popieram ich postulaty!
Zgłoś
MJ mario J 2017-03-28 13:04:53
Czy ktoś może napisać ilu uchodźców przyjęły Niemcy? Pytanie drugie:....Ilu uchodźców już pracuje aby zapewnić swojej rodzinie egzystencję? Jeśli państwo płaci socjal dla uchodźców to może lepiej dać Niemcowi socjal na parę miesięcy żeby odpoczął a imigrant-islamista niech za Niego pracuje.Podejrzewam że Ci Arabowie chcą wygodnie żyć bez pracy.Polska nie jest krajem bogatym jak Niemcy,Francja,Holandia czy Anglia które to miały kolonie i wykorzystywały tych ludzi i nie musimy odwdzięczać się i przyjmując do siebie.Po prostu kraje które grabili ludność wschodu niech teraz oddają co zabrali. Wara od Polski.
Zgłoś
I Iza 2017-03-28 10:44:09
Problem imigracji? Zadne panstwo Unii nie prowadzi polityki imigracyjnej! Oficjalnie chodzi o udzielenie azylu uchodzcom wojennym! Osobiscie uwazam, ze z uznanymi uchodzcami wojennymi Polska i inne kraje Unii moga dac sobie rade, ale nie z tzw.migrantami ekonomicznymi. Kilka tysiecy kobiet, dzieci i starcow mozna utrzymac, ale nie miliony mlodych mezczyzn!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!