XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
K krzysztof 2017-03-28 11:21:28
O a niedawno nasz MSZ mówił, że Łukaszenko jest taki sympatyczny, a przyjazń Polsko - Białoruska miała rozkwitnąć - w końcu poseł Kaczyński chce z Polski zrobić II Białoruś
Zgłoś
, ,,,mądrość,,, 2017-03-28 03:29:33
Do Stacho G.-Stańczyk: ...szczególne, dobre stosunki bankowe z... ale cicho nad tą trumną...mądremu dość..
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-03-27 23:18:28
Najlepiej rozwijająca się gospodarka.Było za dobrze więc trzeba to rozpiepszyć aby zatuszować swoją nieudolność.Tak sie dzieje w każdym kraju który staje się zbyt niezależny.ot wszystko.A korupcja była jest i bedzie, bo jaki poseł naszykuje bat na siebie samego.Największa mafia jest zawsze w parlamencie.
Zgłoś
SG Stacho G.-Stańczyk 2017-03-27 13:17:20
Zanim opinia, najpierw cytata: "MSZ z niepokojem odnotowało sposób, w jaki władze Białorusi utrudniały przeprowadzenie pokojowego protestu w Mińsku 25 marca 2017 r. - napisał resort w komunikacie." Przeczytałem całą informację, przetarłem oczy, przeczytałem ponownie i się zamyśliłem nad działalnością MSZ III RP, na utrzymanie którego fiskus bierze min. moje podatki. Po pierwsze - obecna Białoruś nie znajduje się w ramach Wielkiego Księstwa Litewskiego i eo ipso w granicach I R P, lecz jest państwem suwerennym, należącym do ONZ, tak samo jak III RP, a nie należy do UE i NATO, jak my. Ma swój parlament, rząd i prezydenta . Niecha więc suwerennie załatwia swoje sprawy. Ona nie wtrąca się w nieporozumienia między naszą "dobrą zmianą", a KODem, więc my nie wtrącajmy się w jej sprawy. Jest taka maksyma rzymska: "Quidquid agis, prudenter agas et respice finem" , co się przekłada: "Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i zważaj na koniec". A jeśli prezydenta Łukaszenkę zastąpi jakiś generał z F R (a może tak się stać, bo przecież Białoruś ma ścisłe powiązania prawne z FR), to co: będzie to lepsze dla białoruskiej demokracji i dla nas, czy gorsze? Jest takie państwo w Europie, które nie wtrąca się w wewnętrzne sprawy sąsiadów, lecz stara się z nimi współpracować na zasadach wzajemnych korzyści. I dobrze na tym wychodzi. Jest to Szwajcaria. Czy władze III RP nie mogą się na niej wzorować? w/g mnie - powinny.
Zgłoś
CC Cieply Czlowiek 2017-03-26 12:42:42
Przecierz byli niedawno u tego "Cieplego"Czlowieka, pojechali po Nauke?,morze chca zobic w Polsce Bialorus,tak jak juz zrobili w Warszawie Budapeszt.TV Kurski nie pokazuje co sie dzieje u "Cieplego" Czlowieka.Skandal!
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!