XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 12

DODAJ KOMENTARZ
PI Polka i Polak 2017-03-26 17:04:54
"Przez osiem ostatnich lat Polki i Polacy byli ignorowani przez rząd Platformy, który nie wsłuchiwał się..." czy cos więcej ? nie ? , tak tez myślałem, - zsyp !!
Zgłoś
I Iza 2017-03-26 10:23:21
Do UE: te " bzdury", ktore opisuje dotycza mnie osobiscie. Sama widze, jak wyglada moje konto oszczednosciowe w Sparkassie. Obok mnie postawiono dom azylantow- sami mlodzi faceci ( doswiadczeni w walce), ktorzy mnie obserwuja z drwiaca mina, jak wracam " zajechana" z pracy, po to , zeby ich posrednio alimentowac. Obok w bloku patrza na mnie kobiety muzulmanskie, ktore nigdy nie pracowaly z " politowaniem" i dziwia sie, ze mam tylko jedno dziecko(!), bo ich stac na cala gromadke. Taka ma byc Unia? Ten, co dopiero tu sie pojawil ma dostac tyle samo, co ci ktorzy tu sa od zawsze i ciezko na wszystko pracuja? Jezeli tak, to ja dziekuje....
Zgłoś
I Iza 2017-03-26 10:13:31
Do KO Solidarność: przepraszam, ale argumentujemy "obok siebie". Ja popieram Unie,ale mieszkam od 31 lat w Düsseldorfie i rzadko bywam w Polsce. Prosil mnie Pan/Pani o podanie waznych problemow Unii, to je wymienilam. To sa problemy Europejczykow ( jest ich mnostwo)! Nie jestem zainteresowana Unia elit politycznych, ktore robia wszystko dla koncernow. Problem omijania placenia podatkow to nastepna sprawa. Ja duzo czytam i sledze prasa niemiecka i w spoleczenstwue niemieckim panuje duza frustracja z tych powodow, ktore wymienilam. Pani Kanclerz Merkel zlekcewazyla istniejace umowy ( Dublin 2) i wprowadzila duzy chaos w Unii.
Zgłoś
U UE 2017-03-26 00:41:44
Do Iza: Piszesz bzdury jak mało który
Zgłoś
KS KO Solidarność 2017-03-26 00:36:42
Do Iza: Co ty wypisujesz? poczytaj, zanim opublikujesz. Banki, kary, emerytury, śmieciowe umowy.. Jak możesz to w jeden wór pakować... A do tego imigranci... Unia to nasza przyszłość, bo Polska sama się wewnątrz zniszczy.... Tak było zawsze...
Zgłoś
I Iza 2017-03-25 23:18:19
Do KO Solidarność: wazne sprawy, to polityka splacania dlugow waluty euro, to polityka monetarna Pana Draghi, w wyniku ktorej placi sie kary(!) od oszczednosci w bankach panstwowych ( Sparkasse w Niemczech) i polisy ubezpieczeniowe ( emerytalne) nie osiagaja obiecanych odsetek, a emerytura wynosi 48% ostatniego zarobku i kazdy musi oszczedzac, aby na starosc nie biedowac. Wazny temat to umowy " smieciowe", ale centralny temat, to imigranci. Unia, ktorej traktatow i umow politycy nie przestrzegaja musi upasc! Europejczycy musza decydowac o swojej przyszlosci,glosujac w referendach, a nie biurokraci unijni.
Zgłoś
NK nie każdy skuma 2017-03-25 22:49:54
Zamiast EWG RWPG?
Zgłoś
KS KO Solidarność 2017-03-25 22:47:41
Do Iza: W ważnych sprawach Unii, czyli jakich? Coś nie tak z Unią? Zmieniła się od 2004? Polacy chcieli do Unii, nie Unia szukała Polaków! Przyjęli nas, bądź wdziączna
Zgłoś
I Iza 2017-03-25 22:33:19
"Unia powinna zająć się sprawami Europejczyków"- słuszny postulat! Bardzo dużo Niemców, Francuzow życzy sobie wprowadzenia referendum, aby bezpośrednio głosować w ważnych sprawach Unii.
Zgłoś
PN pis? nigdy 2017-03-25 22:23:33
Szkoda, że podpisałaś... Można było coś jeszcze poprawić, zaszantażować jakąś zmianę, nie ważne jaką... beata... co odpierdalasz?
Zgłoś
P pisolog 2017-03-25 22:12:09
medal się należy, nie tylko tulipany na lotnisku w nocy... żenada...
Zgłoś
SZ szydło z wora 2017-03-25 21:05:18
co to był za uśmiech i gest? co to znaczyło? kabaret, szydło nic nie znaczy ale... chce się WYRÓŻNIĆ, nawet tym zajebistym kolorem... wieśniaczka
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!