XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 284

DODAJ KOMENTARZ
A Aga 2017-11-29 11:09:55
Do precz z PIS-em: Matko ,analfabeci w tym PO :-)
Zgłoś
BC bezpartyjny cze życie. 2017-11-19 12:55:47
Sondaże CBOS są fałszowane, propisowskie!!!
Zgłoś
PP po prostu Ja 2017-11-18 21:22:48
nie wiem skąd brane są te sondaże
Zgłoś
K Koko 2017-10-31 18:58:08
Do Totalny Rząd PIS: PiS jest ok bo coś dla szarego Polaka robi a kto tego nie widzi jest (...) i szmata i h mu w d.
Zgłoś
PZ precz z PIS-em 2017-10-04 21:30:55
Precz z PIS-kim dyktatorstwem. Bo moze byc za puzno.
Zgłoś
M Matysek 2017-10-03 22:55:48
super ! Super !
Zgłoś
N Nie 2017-10-03 21:21:32
Do dfcsdfvjsoaerhbjri: Polska Zjednoczona Partia Robotnicza
Zgłoś
D dfcsdfvjsoaerhbjri 2017-10-01 14:44:43
Do PiS = PZPR: PZPR Polski Związek piłki ręcznej?
Zgłoś
M Mapa 2017-09-25 14:37:04
Do Pisoskie burki: Milcz SB-ku.
Zgłoś
NN Nasz nowy program... 2017-09-25 14:35:40
Nowy Program PO: 1. "Uchodźca w każdym polskim mieście" 2. Mafia dalej kradnie VAT 3. Mafia HGW nadal kradnie kamienice 4. Przywracamy przywileje emerytalne UB-SB 5. Likwidujemy 500+ 6. Podwyższamy wiek emeryt. do 70 lat. 7. Podpisujemy bez czytania wszystko, co nam podsuwa UE (nawet niekorzystne traktaty) 8. Dalej pozwalamy wyprowadzać po 90 mld zł rocznie z Polski, aby dostać stanowiska w Brukseli lub "specjalną" emeryturę z Niemiec 9. Robimy nowe afery, bo jesteśmy u władzy. 10. Mówimy o obniżaniu podatków, ale robimy odwrotnie. 11. Prześladujemy KAŻDEGO kto ośmieli się myśleć inaczej (podsłuchy i "pacyfikowanie" pokojowych demonstracji --> jak za czasów Donalda Tuska kiedy policja użyła gumowych kul i gazu łzawiącego przeciwko manifestującym za czasów rządu PO) 12. itd ... jak za ostatnich 8 lat, afera za aferą, które były potem umarzane
Zgłoś
P Polak 2017-09-25 14:33:37
Nowy Program PO: 1. "Uchodźca w każdym polskim mieście" 2. Mafia dalej kradnie VAT 3. Mafia HGW nadal kradnie kamienice 4. Przywracamy przywileje emerytalne UB-SB 5. Likwidujemy 500+ 6. Podwyższamy wiek emeryt. do 70 lat. 7. Podpisujemy bez czytania wszystko, co nam podsuwa UE (nawet niekorzystne traktaty) 8. Dalej pozwalamy wyprowadzać po 90 mld zł rocznie z Polski, aby dostać stanowiska w Brukseli lub "specjalną" emeryturę z Niemiec 9. Robimy nowe afery, bo jesteśmy u władzy. 10. Mówimy o obniżaniu podatków, ale robimy odwrotnie. 11. Prześladujemy KAŻDEGO kto ośmieli się myśleć inaczej (podsłuchy i "pacyfikowanie" pokojowych demonstracji --> jak za czasów Donalda Tuska kiedy policja użyła gumowych kul i gazu łzawiącego przeciwko manifestującym za czasów rządu PO) 12. itd ... jak za ostatnich 8 lat, afera za aferą, które były potem umarzane
Zgłoś
PB Pisoskie burki 2017-09-24 20:11:12
PiS do budy
Zgłoś
SP Syfilis Pisuarowy 2017-09-24 20:05:32
Syfilis Pisuarowy
Zgłoś
P= PiS = PZPR 2017-09-24 20:02:31
PiS = PZPR
Zgłoś
I Iskra 2017-09-24 10:32:26
Nie.glosuje.na.platforme.zdrajcy.narodu
Zgłoś
J jpwojtas 2017-09-23 11:24:07
Jarek przez najblizsze 10 lat bedzie rzadzil ! a te gamonie i zlodzieje z PO-PSL 10 lat za kratami najbidniej
Zgłoś
DZ Do zniemczonego UB-eka' 2017-09-22 20:30:29
Adolfie znajdo Hitlera! Nie kłam, nie siej wrogiej propagandy w Polsce, czegoś się tak uczepił Polaków ty wredny zniemczony ubeku! WON z tond!
Zgłoś
OP Osamotniona Polska. 2017-09-22 20:10:30
Polska juz jest osamotniona i slabsza,rozbrojona przez Agenta Macierewicza.
Zgłoś
DZ Do zniemczonego UB-eka' 2017-09-22 20:04:03
Do Jestem pewny.: Adolfie znajdo Hitlera! Dlaczego ty się tym martwisz?! Ty, który od 40 lat siedzisz za granicą, ty, który ubliżasz Polakom, czemu przejmujesz się, że Polacy będą płakać?! WON z tond!
Zgłoś
JP Jestem pewny. 2017-09-22 19:54:37
Bedziecie na to co sie obecnie w Polityce Polskiej dzieje gorzko plakac.
Zgłoś
DZ Do zniemczonego UB-eka' 2017-09-22 19:53:00
Do Wsciekle Psy.: Adolfie znajdo Hitlera, WON z tond!
Zgłoś
WP Wsciekle Psy. 2017-09-22 19:43:23
PiS do Budy.
Zgłoś
R Ryszard 2017-09-22 17:34:33
Gdzie PO pod PiS dołki wykopuje, tam Nowoczesna zyskuje. Niech Schetyna wypcha się ze swoimi propozycjami. To Nowoczesna stworzy silną i uczciwą koalicję. A niektórzy z PO mogą jedynie zasilić szeregi Nowoczesnej. Kciuki do góry! Popieramy Nowoczesną.
Zgłoś
SS S. Sierakowski pomiot UB' 2017-09-22 17:30:15
Nazywam się Sławomir Sierakowski i witam was wszystkich z totalnej opozycji: Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów. Uwierzcie mi, a wiem co piszę! PiS-owi znów wzrosło poparcie, im więcej im ubliżamy, oczerniam ich, zmyślamy na ich temat, mówiąc i pisząc kłamstwa, to tym szybciej my tracimy poparcie. Polacy nam nie wybaczą tych wszystkich afer. Wkrótce trzeba będzie zwiewać gdzie pieprz rośnie i przeczekać trudne czasy!
Zgłoś
D DoTrollszalonegoPISwykrty 2017-09-22 16:52:22
Ty -idioto! Przecież to jest twój IP, ty sam siebie wyśledziłeś, a opis przedstawiłeś samego siebie. Takim -debilem być, to tylko ty sam potrafisz!
Zgłoś
NB Nowoczesna bez PO 2017-09-22 16:07:41
Nadal się ośmieszasz! Sam do siebie piszesz, widać, że masz coś z głową. Twoje kłamstwa już nikogo nie zwiodą! Poszczekaj sobie jeszcze niedorobiony kundelku. Hału, hału, hał.
Zgłoś
OD Orban Dyktator. 2017-09-22 16:05:38
Orban DYKTATOR juz jest ,da wyklad z Dyktatury PiS-lamistom.Skandal co ci idijoci robia.Bialorus, Wegry i pozniej Moskwa.
Zgłoś
CS CBOS-PIS sp zoo 2017-09-22 15:44:04
Do lubiem-sąndować: Tyle ile sobie totalny rząd wymarzy...nie ma już niezależnych ankiet :),wszystkie przekupione przez wściekły rząd PIS lol 55,56,69.77 itd ile dusza złodziejska zapragnie:)
Zgłoś
L lubiem-sąndować 2017-09-22 15:33:30
Ile będzie miał PIS w następnym "sondażu" ? 54? LOL
Zgłoś
T TVPiotrowicz 2017-09-22 15:23:54
SKOKi SKOKami a co z aferami : Ekspersu Wiieczornego, FOZZ, TELEGRAF ... AmberGold ... tam wszedzie sa ślady prowadzace do Kaczyńskiego !:)
Zgłoś
SD Skonczyc Dyktature PIS 2017-09-22 15:23:23
Do Marek: Marek tys madry POLAK.Brawo tak trzeba zrobic.
Zgłoś
K K...rwa. 2017-09-22 15:21:23
Tak to on taka K..rwa glupia pomylony jak ci PiS-lamisci.
Zgłoś
TR Totalny Rząd PIS 2017-09-22 15:21:21
Pisiory już na początku rozkradły z koryta kasę "Przez pięć miesięcy 2016 roku dług Skarbu Państwa wzrósł o 56 mld zł, a w ciągu półrocza - może nawet zwiększyć się o 60 mld zł. "To rekordowa kwota od 15 lat
Zgłoś
I Iza 2017-09-22 15:18:40
Opozycja demokratyczna powinna również użyć sposobu PiSu - pokazywać zdjęcia podczas wywiadów. Np Zdjęcia Sasina z twórcą SKOK Wołomin (jest kilka np. jak odbiera od niego nagrode)
Zgłoś
M Marek 2017-09-22 15:17:03
Opozycja i PO powinno zacząć działać w ten sposób , ujawniając każdą wpadkę pisowców, okradanie narodu w perfidny sposób. Ujawniać poczynania tzw. Misiewiczów. Koszty rządzenia (...), przyznawanie ci parę dni sobie podwyżek z rzędu po parę tysięcy zlotych. W jakim stanie jest Służba Zdrowia i inne służby. Należy zjednoczyć całą opozycję i na jej czele postawić młodych ludzi, nie umoczonych w żadne nie czyste sprawy. Jestem przekonany ludzie takiej partii, takim ludziom zaufaja i pogonią pisowców
Zgłoś
TP Trollszalonego PISwykryty 2017-09-22 15:09:20
Do Do padliny z PO: Od ilu lat siejesz tu propagandę pisiorku? Śledzę twoje IP i na 278 negatywnych komentarzy do wielkiej demokratycznej opozycji narodu Polskiego podszyłeś się już (...) i za kobietę-Gerda,za klauna-Piotr ect itd,jesteś nacjonalistycznym pismakiem z szmatławca bolszewickiego Gazeta Polska,mieszkasz w Rzeszowie lat 74 były członek PZPR tajny konfident UB,gamoniu nie osmieszaj się za 1zł za komentarz tylko ze sznurem na drzewo haha stary bolszewik a głupi
Zgłoś
DP Do padliny z PO 2017-09-22 14:53:56
Ale się ośmieszasz! Sam do siebie piszesz, widać, że masz coś z głową. Za kogo ty jeszcze się nie podałeś?! Uparty z ciebie ubek, marny prowokator, takie mniej niż zero. Można się nieźle ubawić, czytając te wszystkie twoje skomlące komentarze. Czujesz to prawda? Prawda! Czujesz że wasz koniec już nadszedł, teraz tylko prowokacja i ubliżanie wami kieruje, takie zwykłe chamskie odruchy zdychającej padliny!
Zgłoś
T Tomasz 2017-09-22 14:14:09
Nie od dziś wiemy, że PiS ma niewiele wspólnego z Prawem czy Sprawiedliwością, zaś partia Kaczyńskiego przoduje w konkurencji “Himalaje Hipokryzji”Poczytaj tych pseudokatolickich trolli w komentarzach opłacanych za 1zł:)
Zgłoś
A Aneta 2017-09-22 14:11:13
Droga Urszulo .Na konto PiS należy również zapisać niejasne powiązania z ojcem Tadeuszem Rydzykiem i zbudowanym przez niego imperium medialnym.Sytuacja wygląda kuriozalnie. Piewcy moralności z obozu Prawa i Sprawiedliwości mają za uszami znacznie więcej,lecz od ubeków nigdy nie oczekuj skruchy:)
Zgłoś
BK Beata Klempa 2017-09-22 14:08:18
Ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości związanych jest wiele nieprawidłowości i afer. Za pewnymi sprawami smród ciągnie się od wielu lat.Stowarzyszenie i szkoła, w której dyrektorem jest mąż premier Beaty Szydło, Edward, otrzymała granty unijne od Małopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, na łączną kwotę 25 milionów złotych. Co ciekawe stowarzyszenie nie złożyło do sądu rejestrowego ani jednego sprawozdania finansowego…:)Co pisiorki złodzieje na to? haha hipokryci i konfidenci narodu milczą jak karaluchy:
Zgłoś
U Urszula 2017-09-22 14:04:58
Politycy Prawa i Sprawiedliwości są pierwsi do wytykania innym błędów, zaniechań, czy udziału w przekrętach. Jednakże obóz Jarosława Kaczyńskiego sam ma wiele na sumieniu.Afera związana ze Spółdzielczymi Kasami Oszczędnościowo-Kredytowymi, których ojcem założycielem jest prominentny senator PiS Grzegorz Bierecki, jest przez wielu nazywana największą niewyjaśnioną aferą w historii III RP. Zawierucha w SKOK-ach doczekała się własnej strony w Wikipedii, zaś publikacji medialnych jest bez liku.
Zgłoś
HW hipokryzja w oczy kole 2017-09-22 14:01:45
Obóz PiS pełny jest nieskazitelnych moralnie jednostek, od których przyzwoitości powinny uczyć się największe światowe ikony działalności charytatywnej. To właśnie w zespole dobrej zmiany możemy spotkać moralizatorów typu Poseł Łukasz Zbonikowski, który bił własna żonę i zdradzał ją z kochanką, na której według doniesień próbował wymusić dokonanie aborcji.
Zgłoś
MC Mistrz ciętej riposty 2017-09-22 13:42:19
Do Mojżesz: (...).
Zgłoś
M Mojżesz 2017-09-22 13:30:24
Pomódlmy się wspólnie za PISuarowy pseudokatolicki ruch bolszewicki: Maryjo, Matko Boża Dziekanowska, Ty wiesz najlepiej jak wielka jest cena każdego człowieka odkupionego Najdroższą Krwią Boskiego Syna Twego. Nie gardź moją pokorną prośbą o nawrócenie grzesznika
Zgłoś
DS drwal Szyszko 2017-09-22 13:26:04
Poparcie kaczystanu rośnie, świętujmy zapraszam nieświadome mrówki robotnice na festyn u mnie w domu koło Torunia.
Zgłoś
V Vendetta 2017-09-22 13:23:56
Do Ryszard: dlaczego SBku nie mruczysz o tym co wyprawia twój kochany bolszewicki rząd?Gdzie ta totalna zmiana ty sprzedawczyku potomku folksdojcza i PRLwskiej prostytutki PZPR milcz! dziadzie ,konfidencie!
Zgłoś
ZT złodziej toruński 2017-09-22 13:21:55
Do Rozgonić tą bandę PO: To jest wasza ubecka metoda! To jest żałosne, jesteś wrednym złodziejem. Łukaszenko to ciepły człowiek wg PISlamowca Karczewskiego,wg PISlamowców zdrajca TW Wolfgang to patriota PIS,wszystkie ustawy nacjonalizacyjne w tym dekret Bieruta i reszta PRLskiego chłamu dalej jest pomimo rządów 2 letnich sekty
Zgłoś
SR syn robotnika 2017-09-22 13:20:39
Do robotnik: To jest rządzących metoda odwracania prawdy, ty wstrętny oszuście podszywający się pod cudze komentarze, nie stać cię na napisanie czegoś od siebie, to przerabiasz cudze komentarze.Złodzieju przestań okradać naród,Napisz o aferze bilbordowej
Zgłoś
R robotnik 2017-09-22 12:56:44
DO PO moge powiedziec [nosil wilk razy kilka ponioslo i wilka] jesli jestes przeciw spoleczenstwu to tak wyglada.I nie wkurzajcie spoleczenstwa bo narazie jestesmy pokojowo nastawieni
Zgłoś
RT Rozgonić tą bandę PO 2017-09-22 11:59:04
Jaki to jest tupeciarz z tego Schetyny, dlaczego on ponownie próbuje robić głupków z Polaków! Polacy nie zapomnieli o demolowaniu ich państwa, nazywanego przez PO państwem teoretycznym i tych 115 afer. Nie zapomnieli też, że wszyscy ministrowie w PO byli i widać po tych wściekłych atakach na obecny Rząd,że nadal są na sznurku Kulczyka. Niech Nowoczesna przejmie stery i rozgoni tą złodziejską bandę PO.
Zgłoś
R Ryszard 2017-09-22 11:32:01
Gdzie PO pod PiS dołki wykopuje, tam Nowoczesna zyskuje. Niech władze PO wybiją sobie z tych wściekle zawziętych głów, że będąc tak skompromitowani setkami afer, mogą stworzyć przyzwoitą i odpowiednią koalicję. Niech Schetyna wypcha się ze swoimi propozycjami. To Nowoczesna stworzy silną i uczciwą koalicję. A niektórzy z PO mogą jedynie zasilić szeregi Nowoczesnej. Kciuki do góry! Popieramy Nowoczesną.
Zgłoś
DM Do Ma gnata: 2017-09-22 11:10:44
Ma(sz) gnata. Dorwałeś kawał kości (gnata) i się cieszysz jak byś wygrał milion w lotto.
Zgłoś
&T 'Zapluci trolle z PO' 2017-09-22 11:06:51
Ble, ble, ble. Hau! hału! hauł! Tak ble-baja i szczekają wściekłe trolle, te skundlone psy z wrednej totalnej opozycji. Ale śmieszne, ha, ha, ha. Poszczekajcie sobie jeszcze, zobaczcie ile was jest, ci pierwsi w kolejkach po 500+ to wasi wyborcy. Zobaczcie jak skomląc posłusznie wasi wyborcy wyciągają łapki po 500+, po wasze pieniądze!
Zgłoś
CP cAAły pisuar jak na dłoni 2017-09-22 10:45:27
'parobek' z czworka dzieci bedzie glosowal na pis, wypruje sobie z nich żyły, niech nawet wprowadzą komunę, niech zrobią z Polski drugą Białoruś, niech robią wszystko - co chcą, byleeeeeeeee mi dali tylko polizac tego loda, zasmakować ''bogactwa'' w postaci 500+ haraczu zabieranego innym z podatków, do tego przekupny złodziej torunski zdalnie steruje swoim moherem i juz, elektroat. Debile i średniowiecze.
Zgłoś
M Magnat 2017-09-22 10:10:39
Wszystkie moja parobki głosują na PiS
Zgłoś
D Drozyzna. 2017-09-22 10:02:26
Wszyscy PiS wyborcy sa juz pokarani (inteligencja Zero),ale beda drugi raz pokarani czym? podpowiem jak nie bedzie co do mordy wlozyc drozyzna idzie w galopujacym tepie.Pozyjemy zobaczymy.
Zgłoś
JG Joseph GoebbelsvelGerda 2017-09-22 08:59:54
Do Gerda: Wzorowo wykonujesz gebelsowską propagandę jestem z ciebie dumny transwestyto podający się za geja:) Musisz bardziej zachęcać emerytów do inwestowania w SKOK-i bo ich nie oskubiemy,zachęcaj na wpłaty do Tadzia,fundacje mają okradać wszystkich,rób tak a emeryturę ci podniesiemy do 1100zł reszte ukraniesz na swojej wsi:) masz robić tak z kłamliwymi zdaniami partii isuaru:należy je wmuszać w odbiorcę i wbijać mu do głowy w stu i więcej wariantach, z uporczywą konsekwencją
Zgłoś
PP Piotrowicz patriota PZPR 2017-09-22 08:53:03
Do Sławomir Sierakowski: Wierzymy panie Joachimie Brudzinski,że CBOS na tysiąc wykonanych telefonów do członków partii PISlamu dostał poparcie tylko 440 gorliwych propagandystów ,rozczarowany takim wynikiem wściekły i totalny rząd podniósł stawki za propagandowe wpisy patologii jak ty gamoniu do 2zł:) ogol córce broche i odeślij ją w sobotę do Tadzia pedofila jak to czynisz od dwóch lat ubecki kolaborancie a żonie głowę na łyso i o Szyszki na imprezkę.Tylko złodziejski PISlam może, zriszczyć Polskę,głosuj na złodziei PIS!:)
Zgłoś
F Frasyniuk 2017-09-22 08:52:33
Do Sławomir Sierakowski: Masz rację Sławku! Posłuchajcie koledzy: Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów. Uwierzcie w to, co pisze Sławek Sierakowski, że PiS-owi znów wzrosło poparcie, im więcej im ubliżamy, oczerniam ich, zmyślamy na ich temat, mówiąc i pisząc już same kłamstwa, to tym szybciej my tracimy poparcie. Wkrótce spadniemy do jednocyfrowego poparcia, a to będzie dla nas zimny grób. Trzeba zwiewać gdzie pieprz rośnie i przeczekać trudne czasy!
Zgłoś
G Gerda 2017-09-22 08:44:49
Do Ekonomia 1+1=2: Adolfie! bękarcie Hitlera, Ty mój kochany ekonomisto, pomóż mi rozwiązać takie zadanie: Sztabka złota waży kilo i pół sztabki złota, ile waży Sztabka złota?
Zgłoś
T Temida 2017-09-22 08:29:50
Do Ekonomia 1+1=2: Twoja ekonomia kończy się na 1 +1 = 2. Jesteś 40 lat poza Polską i nie wiesz, że u nas taką ekonomię jak twoja, to uczą w przedszkolach. A poza tym, jak sam piszesz, mieszkasz wiele lat poza naszym krajem, to nie wcinaj się w Polskie sprawy. Mieszkasz wiele lat w kraju nieprzyjaznym Polakom i jesteś przesiąknięty wrogą propagandą, którą rozsiewasz na tym forum. Stałeś się kolaborantem i prowokatorem, który robi dywersję w Polsce. Za taką zdradę zasługujesz na najcięższą karę.
Zgłoś
E1 Ekonomia 1+1=2 2017-09-22 06:30:18
Kto sie zna na Ekonomi i Gospodarce,to wszelakie naprawy zmiany ulepszenia dzialac zaczynaja po 5-7 Latach.Zapytam sie was za 2 Lata warunek jak PiS bedzeie rzadzil w jakim stanie jest Gospodarka?.Mam z tymi rzeczami doczynienia od 40 Lat oczywiscie za Granica Polska w tym zestawieniu rzadzacych jest niebezpieczna Politycznie dla Inwestorow Krajowych i Zagranicznych.
Zgłoś
A Adrian 2017-09-22 04:34:30
Do AntyAdrian: Żartowałem z Opozycji, nawet po żartować nie można?... Nie jestem za PIS mam ich w nosze. Nie Obrażaj mnie. Na możesz pisać o PIS, co chcesz.
Zgłoś
G Grek 2017-09-22 00:45:03
Do Bedzie za pozno.: Najlepiej to ty już zamilcz.
Zgłoś
G Gerda 2017-09-21 21:59:24
Do Bedzie za pozno.: Adolfiku nie kłam, Ty łobuziaku! Nikt już się nie nabierze na Twoje strachy. Jak nie przestaniesz siać wrogą propagandę to przyjdę do Ciebie na noc!
Zgłoś
BZ Bedzie za pozno. 2017-09-21 21:41:07
Polacy na jesieni wolna TV i Radio,a na wiosne INTERNET bedzie lupem PiS-u.Wasze Smartfony zamilkna.
Zgłoś
SS Sławomir Sierakowski 2017-09-21 21:19:15
Nazywam się Sławomir Sierakowski i witam was wszystkich z totalnej opozycji: Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów. Uwierzcie w to, że PiS-owi znów wzrosło poparcie, im więcej im ubliżamy, oczerniam ich, zmyślamy na ich temat, mówiąc i pisząc już same kłamstwa, to tym szybciej my tracimy poparcie. Wkrótce spadniemy do jednocyfrowego poparcia, a to będzie dla nas zimny grób. Trzeba zwiewać gdzie pieprz rośnie i przeczekać trudne czasy!
Zgłoś
DF Do Faraon+Kleopatra.: 2017-09-21 20:55:43
A ciebie drugim Hitlerem!
Zgłoś
T Temida 2017-09-21 20:43:53
Za kogo ty się jeszcze będziesz podawał?! Widać jak na dłoni, że wszystkie te komentarze ty sam, piszesz. Stosujesz ubeckie metody prowokacji, pomawiana, odwracania kota ogonem, przypisując innym własne pochodzenie. Sam jesteś ubekiem i złodziejem, ale celowo podajesz się za 14 letnia panienkę, która wiadomo, że nie może być ubekiem. To jest też ubecka metoda zakłamywania prawdy. Jaki ty jesteś wredny ubek, wypasiony na krwi Polaków. Jest was niewielu, ale robicie dużo smrodu, dlatego trzeba z wami jak najszybciej zrobić porządek, sam nie mam na to wpływu, dlatego popieram PiS, chociaż jestem wyborcą innej partii i jestem pewny, że PiS bez mojej pomocy, poradzi sobie z tobą i innymi złodziejami z totalnej opozycji. Informuję, że jak ubliżasz PiS, to nie dotyczy mnie ani tym na kogo ja głosowałem. A w ogóle, to akurat ty, to mnie możesz cmoknąć tam gdzie słońce nie dochodzi!
Zgłoś
G G...W... 2017-09-21 20:42:51
Morawiecki cudo twórca ;) 2017-09-14 19:50:49 "Wystarczy nie kraść" piękne słowa. Nie ma deficytu budżetowego , wysoki wzrost gospodarki, nawet gazeta wyborcza przyznała ze Polityka PiS w sprawie Gospodarki jest bardzo dobra ale i tak nie którzy będą mieć problem :D
Zgłoś
F Faraon+Kleopatra. 2017-09-21 20:37:47
Karakana zrobcie Faraonem,a Broche Kleopatra.
Zgłoś
P PL. 😀 2017-09-21 20:36:55
Jaki pan, taki kram! Jaki przewodniczący, taka partia! Jaki program, takie opinie! JAKA PRACA, TAKIE POPARCIE... I tak trzymać!!! Zdrajców, oszustów i kłamców, sprzedajnych kombinatorów odsuniętych od koryta Polska nie potrzebuje...
Zgłoś
P PL. 😀 2017-09-21 20:35:39
Schetyna przejął​ ster po Tusku i prowadzi PO na dno. Grześ to odzwierciedlenie kapitana Francesco Schettino (nazwisko przypadek ???), który doprowadził do katastrofy Concordii. Panie Grzesiu polityka to nie zabawa ani kabaret za pieniądze podatnika!!! Ciekawe kiedy i gdzie Pan planuje ucieczkę? Bruksela czy raczej Ukraina???
Zgłoś
P😀 PL. 😀 2017-09-21 20:34:14
10 obietnic Tuska zniknęło ze strony www Platformy . Ale pamiętamy 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy. 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty. 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic. 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ. 5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych. 6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012. 7. Wycofamy wojska z Iraku. 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce. 9.Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet.10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy. Donald Tusk, 19 października 2007 r... BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !!! WSZYSTKIM!!!
Zgłoś
AZ Ania Zielinskaia 2017-09-21 20:01:10
Do Do PISlamista:: Mam 14 lat nie odpisuję pedofilom pisuarowym,przepraszam złodzieju ubecki.
Zgłoś
S Stasiek 2017-09-21 19:55:04
Do Gerda: mmmm przejechałbym te twoje włochate dupsko swoim tłustym ogonkiem,to ja gerda Stasiu Piotrowicz ,podniosę ci do 2zł za twoje mądre wpisy propagandowe,zgłoś się do Tadka do Torunia po legitymację PIS.
Zgłoś
GM Gerda mysia dziura 2017-09-21 19:48:49
Do Gerda: Nie transwestyto to ja piękniś Terlecki,namaszczę cię swoją świętą spermą abyś mógł mi służyć w TVPropaganda:)
Zgłoś
DN Do NIEDOWIARY ! ! !: 2017-09-21 19:14:05
Bój się bój, wszyscy wiedzą, że boi się tylko głupi ch.j
Zgłoś
D dega 2017-09-21 19:11:01
super !
Zgłoś
G Gerda 2017-09-21 18:57:08
Do PISlamista: Jak bym słyszała tego brzydala Sławomira Sierakowskiego! Takie same brednie głosi w TVN jak ty tutaj. Może to ty Sławku? Wybacz, ale nie jesteś w moim typie, nie lubię rudych i takich wymoczków. Zauroczona jestem tym zniemczonym ubekiem i jego "potworem"
Zgłoś
DP Do PISlamista: 2017-09-21 18:47:24
Zmieniasz cudze komentarze, bo sam nie potrafisz niczego mądrego napisać. Za waszych czasów nauczyli cię tylko kraść, niczego więcej nie umiesz, to teraz kradniesz cudze komentarze, marna ty biedoto!
Zgłoś
P PISlamista 2017-09-21 18:35:58
Do Gerda: Tak, tak, masz rację Adolfie, no już dobrze, uspokój się miły mój. A aa aaa Hitlerki dwa nic nie będą robiły, tylko Jarka bawiły. Bądź grzeczny, bo nie dostaniesz cukierka którego ukradniemy moherom i sekciarzom toruńskim.Młodzieżówka PIS! Głosuj na złodzieji PIS bo na łyso Gerda pojedziemy z twoją starą ubecką łepetyną.Tylko PIS!
Zgłoś
C Ciemnylud 2017-09-21 18:31:38
Do Czy TVN straci koncesje?: Czy prezes Kurski i prezenterzy propagandy PIS w TVP po odzyskaniu demokracji zostaną skazani od 15 lat więzienia do dożywocia kciuk w górę dla gebelsów kciuk w dół dla ciemnoluda kupującego ten kit.
Zgłoś
N! NIEDOWIARY ! ! ! 2017-09-21 18:00:11
Jak czytam tych PiS-owskich ciemniakow co wypisuja ,to ogarnia mnie strach ,jak mozna byc tak glupim i rznac galaz na ktorej siedza.NIEDOWIARY.
Zgłoś
CT Czy TVN straci koncesje? 2017-09-21 17:29:21
TVN i Polsat stracą koncesje na nadawanie, czy będziesz płakał z tego powodu? NIE - kciuk w górę, TAK - kciuk w dół.
Zgłoś
G Gerda 2017-09-21 17:10:56
Do Precz z Komuna.: Tak, tak, masz rację Adolfie, no już dobrze, uspokój się miły mój. A aa aaa Hitlerki dwa nic nie będą robiły, tylko Adolfka bawiły. Bądź grzeczny, bo nie dostaniesz cukierka!
Zgłoś
PZ Precz z Komuna. 2017-09-21 17:04:45
PiS pseudokatolicy klamcy i zlodzieje wolnosci Polaka.Trzeba porzadnie zastrajkowac i ich pogonic tych "tworcow" DYKTATURY.Biora sie za wolne Media te skurwysyny bandyci,a potem za internet.Precz z KOMUNA i tym Karlem psychopata i jego pacholkami.
Zgłoś
G Gerda 2017-09-21 17:01:00
Do Psycho Gerda.: , Adolfie! bękarcie Hitlera, to że Ty jesteś psychicznym zboczeńcem, to wszyscy na tym forum wiedzą, więc nie obarczaj innych swoimi "zaletami". Czy to są te Twoje miłe słowa do mnie, jakie obiecałeś mi napisać? Szkoda, że jesteś dla mnie tak niesprawiedliwy, i nie odwdzięczasz mi się dobrym słowem. Widocznie wszystko przez tych trolli z PiS, musieli Cię mocno wkurzyć! Teraz PiS Ciebie olewa, ale to się niedługo zmieni, i Ty będziesz olewany przez PiS. Więc uśmiechnij się, bo jesteś w ukrytej kamerze!
Zgłoś
PG Psycho Gerda. 2017-09-21 15:58:56
Do Gerda: Jestes psychopatka ,ciezko chora psychicznie potrzebujesz natychmiastowej pomocy,ale twoi ulubiency z PiS dadza ci termin do lekarza jak cie juz nie bedzie na Swiecie.Przykre,ale prawdziwe.A to imie Gerada to czystoniemieckie imie.
Zgłoś
A Adrian 2017-09-21 15:41:58
Do adrian: Ty bolszewiku PISuarowy znowu nadajesz za szklankę spermy swojego kapłana Tadzia? haha.Nie sąd cię skarze pedofilu
Zgłoś
PT PiS to K...rwy. 2017-09-21 15:25:58
Do spieprzaj dziadu: Jaka partia taki Troll,Takie Ku..wy.Ja na nich sram.
Zgłoś
S stołki-uciekają 2017-09-21 15:25:43
PO zamiast udupić Szydło i jej męża robi ze swojego elektoratu idiotów. bul bul
Zgłoś
6 64454 2017-09-21 15:14:34
Jarzębina-Ukraina..
Zgłoś
A adrian 2017-09-21 15:13:44
Niech opozycja zapali znicze i zaśpiewa to youtube.com/watch?v=YtDhMzDkois. hihihihi
Zgłoś
E EurroSpoko 2017-09-21 15:12:07
youtube.com/watch?v=YtDhMzDkois HA HA!! PO-PSL było już
Zgłoś
WP Wściekły PIS 2017-09-21 14:46:09
Pseudokatolicki ruch propagujący kłamstwo,złodziejstwo,patologie,wspierany przez złodzieja toruńskiego,byłych komunistycznych działaczy PZPR,karierowiczów oraz masy moherów poraz 12ty okradł nas SKOK a propaganda trolli w komentarzach milczy przerażona,na łyso i na drzewa z bolszewickimi kolaborantami!
Zgłoś
BK Beata Klempa 2017-09-21 14:42:39
Posady Spółek Skarbu Państwa są rozdawane politykom i członkom sekty,miliardy naszych pieniędzy bezpowrotnie rozkradane,patologia wspierająca sektę PISuarów pochwala to głosuje za złodziejstwem,łamaniem praw konstytucyjnych itd,niech nami złodzieje rządzą 1000 lat
Zgłoś
ZZ Zakłamany złodziej toruńs 2017-09-21 14:36:23
Wejście do sekty PISuarów może zakończyć się trwałym urazem psychicznym - zamiast obiecywanej poprawy grozi wypranie mózgu.Głosujcie na PISlam potrzebuję pieniędzy,staruchy wpłacać bo na łyso pojadę
Zgłoś
F fankomiksów 2017-09-21 14:34:39
póki co hitem tygodnia byli Żydzi w ZOO ,ale widzę że Kaczyński ma prokuraturę na karku
Zgłoś
SD spieprzaj dziadu 2017-09-21 14:34:12
Poparcie kaczystanu rośnie, świętujmy zapraszam nieświadome mrówki robotnice na festyn u mnie w domu koło Torunia. Pomódlmy się wspólnie za PISuarowy pseudokatolicki ruch bolszewicki: Maryjo, Matko Boża Dziekanowska, Ty wiesz najlepiej jak wielka jest cena każdego człowieka odkupionego Najdroższą Krwią Boskiego Syna Twego. Nie gardź moją pokorną prośbą o nawrócenie grzesznika, któremu grozi wieczne zatracenie. Ty Dobra i Miłosierna Matko znasz jego nieuporządkowany tryb życia. Pomnij, że Jesteś ucieczką grzeszników, że Bóg dał Ci moc nawracania nawet najbardziej zatwardziałych serc ludzkich. Wszelkie wysiłki zmierzające ku poprawie jego życia poszły na marne. Jeżeli Ty nie przyjdziesz mu z pomocą, będzie się staczał coraz bardziej ku wiecznej ruinie.
Zgłoś
: :-) 2017-09-21 14:21:38
Do Do :-):: Szaszko za imprezę w swojej posiadłości zapłacił z państwowych pieniędzy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Przy okazji jego kumpel grubo zarobił za występ artystyczny. Ośmiorniczki to pikuś przy tym. tenże szyszko nie zadeklarował w obowiązkowym zeznaniu domu za około milion i dalej jest posłem i ministrem PIS. Nowaka z PO wywalili za zegarek wart niecałe 20 tysięcy, o który PIS zrobiło awanturę na całą Polskę. Podwójne standardy i Folwark Zwierzęcy. Co do kasy to własnie wyborcy PIS jej chcą. Na PIS nie glosują ci którzy pracują i zarabiają a ci co chcą dostawać kasę bez pracy i jeszcze iść na wczesną emeryturę. Nieroby, nieudacznicy.
Zgłoś
SD spieprzaj dziadu 2017-09-21 14:15:55
słabe te PiSowskie trolle
Zgłoś
KP Krystyna Pawłowicz 2017-09-21 14:12:53
Głosujcie (...) na nieskalany PISlam,12 SKOK upadł,okradliśmy was dopiero na 4,2 mld zł a potrzebujemy o wiele więcej,staruchy,mohery i patologio wpłacać więcej i morda,ma być 100 procent poparcia!
Zgłoś
D: Do :-): 2017-09-21 11:15:30
Do :-): Co ty piszesz! cyt. "Szyszko urządza w swojej chlupie " To ty jesteś tępak i nieuk po siedmiu klasach! A "chlupie" tobie w głowie głupiej. Kim ty jesteś, że ubliżasz ludziom, dzięki którym masz gdzie mieszkać i co jeść. Ci prości ludzie na ciebie pracują, to ty jesteś nierobem, który za nic bierzesz kasę. Jesteś zwykłym (...) i nie warto z tobą dyskutować. Teraz bez was Polakom żyje się lepiej i coraz większe jest zaufanie do PiS. A twoje skomlenie i użalanie się na forach jest tak poniżającą twoja próba przywrócenia złodziejskich czasów, że jest mi wstyd za ciebie. Ty nie masz za grosz ambicji, ani honoru. Tobie w głowie tylko kasa, kasa. Dla ciebie ludzie to robole, którzy mają cicho siedzieć i pracować na ciebie. Wasze krwiopijców czasy już się skończyły, a twoje ubeckie metody prowokacji na nikogo już nie działają, więc nie wysilaj się sztuczny inteligencie.
Zgłoś
SP Szyszko patriota pedofil 2017-09-21 10:15:24
Do Do Rydzyk - patriota-: Złodziejska kasta pedofili pisuarowych niech nam okrada wszystkich i wszystko brawo patologia brawo ćpuny oszołomy i złodzieje.Za miesiac ma być 77 procent poparcia PISlamu!Rydzykowi sypnijcie z 30 mln bo na łyso pojedziemy z wami.Młodzież PIS obserwuje.Bolszewiku głosuj na PIS!To nasz obowiązek!
Zgłoś
4 41460 2017-09-21 10:03:06
Naród głupi wszystko kupi.To tyle, bo cóż jeszcze można powiedzieć.
Zgłoś
CP cozadnoPiS+ PO 2017-09-21 09:51:51
Oddajcie ludziom majątki !!!
Zgłoś
ZN Za naszą kasę reklama PIS 2017-09-21 09:33:54
Koledzy pani premier stworzyli "fundację" która za państwowe grube pieniądze promuje poglądy PIS. Przy okazji pracownicy fundacji (czytaj kumple pani premier) fajnie sobie zarobią. Dużo złego można powiedzieć o PO ale aż tak bezczelnych przekrętów nie robili.
Zgłoś
T Temida 2017-09-21 09:28:44
Do Temida: Jeżeli PIS coś wymiata to demokrację, wolność słowa, równość wobec prawa. Co do brudasów, lepiej nie używaj tego słowa bo się źle kojarzy a i tak bardziej pasuje do pisuaru.
Zgłoś
: :-) 2017-09-21 09:25:10
Do Rydzyk -pedofil-patriota-: Ośmiorniczki z 200 zł to nic przy balach jakie Szyszko urządza w swojej chlupie za państwowe pieniądze. Bardzo się cieszę każdym razem kiedy wkurzę pisuara. Szczególną radość sprawia mi ich argumentacja w której brak argumentów i intelektu próbują nadrobić inwektywami i obrażaniem. To jest właśnie typowe dla tej formacji ponieważ popierają ją nieroby którzy chcą dostawać kasę za nic i wcześnie iść na emeryturę, tępaki po ośmiu klasach (w najlepszym przypadku) i ci którzy wierzą w TVPIS oraz ojca dyrektora.
Zgłoś
R Ryszard 2017-09-21 08:40:34
Tam gdzie dwóch się bije, Nowoczesna zyskuje. To Nowoczesna stworzy koalicję przeciw PiS. Niech Schetyna wypcha się ze swoimi propozycjami. Co najwyżej PO może zasilić szeregi Nowoczesnej. Kciuki do góry, popieramy Nowoczesną!
Zgłoś
T Temida 2017-09-21 08:09:26
Do Rydzyk -pedofil-patriota-: To chyba o sobie i o swojej partii napisałeś, a teraz odwracasz kota ogonem, przypisując innym własne chamstwa. Jesteś żałosnym, chorym umysłowo (...), które obecnie PiS wymiata z "polskiego podwórka". Ale się po was kurzy, brudasy!
Zgłoś
DR Do Rydzyk - patriota- 2017-09-21 07:58:43
Ty oszołomie ze złodziejskiej kasty! To prawda, że jesteś wytrawny ubek i usiłujesz jak najwięcej przywłaszczyć sobie z tego waszego złodziejskiego, ale już "tonącego okrętu", dlatego stosujesz ubeckie metody kłamstwa, prowokacji, manipulacji faktami. Jesteś żałosnym kolaborantem bez honoru. Nie kochasz Polski i nie jesteś Polakiem, to na 100%
Zgłoś
R- Rydzyk -pedofil-patriota- 2017-09-21 07:01:18
Do Do :-): : Chory umysłowo ubeku pislamisto złodziejski,demokratyczna opozycja cię (...) parzy,o ośmiorniczkach za 200 zł siałeś propagandę 3 lata a 19 mln nie umiesz skomentować?Złodzieje totalnego rządu,bolszewickie zarazy,rozkradnijcie ten kraj do końca roku
Zgłoś
G Gerda 2017-09-20 22:12:32
Do Zdrowka!: Lubię zdrowych i silnych. Zachorowałam bo chodziłam bez majtek i się przeziębiłam, zachorowałam z powodu wygody, a nie z nienawiści do dobrobytu. Więc nie ubliżaj mi. Patriotką jestem, kocham Polskę i Polaków, w przeciwieństwie do Ciebie. Czytam Twoje komentarze, w których jest dużo żalu do rządzących, ale nie tylko do nich! Masz pretensje też do milionów Polaków, uczciwych pracowitych obywateli Polskich, jak np. moi rodzice, których nawet nie znasz. Właśnie za to, że obrażasz moich rodziców mam ochotę wydrapać Ci oczy, uciąć język i wykastrować, a poza tym to nawet Cię lubię. Dobrej nocy, niech Ci się przyśnię, a jak się obudzisz, zobaczysz jaki będziesz szczęśliwy, że jeszcze nie spaliśmy ze sobą!
Zgłoś
Z Zdrowka! 2017-09-20 20:35:05
Do Gerda: Zycze Ci zdrowia ,i zebys sie nawrocila na Patriotke.Ta nienawisc do dobra doprowadzila cie do choroby.Ps:Ja nigdy nie bylem chory,jestem fit jak stary adidas.
Zgłoś
G Gerda 2017-09-20 20:17:29
Do PiS to samo Zlo.: Witam Cię Adolfie, nie było mnie przez parę dni na forum, bo byłam chora. Przeczytałam wszystkie Twoje komentarze, ale nie znalazłam żadnego do mnie, chociaż obiecałeś, że napiszesz mi coś miłego! W swoich komentarzach jesteś bardzo zafascynowany PiS-em, wygląda na to, że jesteś zazdrosny o to, że im tak dobrze idzie, że mają takie duże poparcie wśród Polaków i dlatego ich tak "kochasz", a nic o mnie nie myślisz! Ja do Ciebie gorę i czekam, czekam i gorę, po nocach mi się śnicie, Ty i ten Twój Monster, który doprowadza mnie do szczytu rozkoszy. Napisz do mnie choć kilka słów, miłych czarujących słów.
Zgłoś
KZ Ktoś z klasą 2017-09-20 20:15:21
Do Bandyta Karzel.: Może i Kaczyński święty nie jest ale napewno lepszy od Schetyny , Petru czy nawet Tuska ... Wulgaryzmy w twojej wypowiedzi świadczą i braku kultury czyli zachowujesz się jak bydło > PO i .N < do stajni z wami
Zgłoś
BK Bandyta Karzel. 2017-09-20 20:05:33
Ty S...synu Karle psychopato od....dol sie od Polski i Polakow.Bedziesz siedzial ty Bandyto!
Zgłoś
S Sen 2017-09-20 19:02:20
Był kiedyś sen zwany Polską teraz możemy ujrzeć jak rozkwita i to jest coś cudnego obcy kapitał w prasie itp maleje oh perfekto wzrost gospodarczy na wysokim poziomie miodzio :3 ten sen staje się znowu prawdą a nie fikcją ;)
Zgłoś
AP Afery, przekręty PO 2017-09-20 18:44:30
NIGDY WIĘCEJ - "ŻEBY BYŁO TAK JAK BYŁO". Od lat PO tylko mami i obiecuje. Tym faktom nikt mądry nie zaprzeczy.
Zgłoś
PT PiS to samo Zlo. 2017-09-20 18:25:48
Do :-): Tak MASZ RACJE ,ale Motloch zostanie Motlochem,a pozniej powiedza ,ze ich znowu oszukali.Ich pierwszych wezma za Pysk.
Zgłoś
&P 'Afery, przekręty PO' 2017-09-20 17:57:27
Afery, porażki, przekręty Platformy Obywatelskiej forum.gazeta.pl/forum/w,1186,123103873,123103873,afery_porazki_przekrety_Platformy_Obywatelskiej.html
Zgłoś
JW Jarosław Wałęsa Prezydent 2017-09-20 17:50:42
Jarosław Wałęsa kandydatem PO na prezydenta Gdańska? Czemu nie! A może na prezydenta Polski?
Zgłoś
DD Do Do Do :-): : 2017-09-20 17:37:50
Poszczekajcie sobie, to wam jeszcze pozostało! Niczego więcej wam się nie uda. To co zmałpowałeś z cudzego komentarza, to jest właśnie wasza jedna z metod przeinaczania prawdy. Jestem pewny, że nie uda wam się, przywrócić waszych poprzednich złodziejskich rządów. To co podajesz za afery PiS, to są wasze kłamstwa, które przez 8 lat nie udowodniliście niczego dla PiS. Jesteś ślepy, albo ułomnym -debilem skoro nie widzisz waszych afer, przez które Polacy byli okradani, wyrzucani z domów, a polskie newralgiczne zakłady zamykane, albo sprzedawane za grosze w obce ręce. Poza tym, jesteś zwykłym zerem i nie będę tobie się tłumaczył, ani wymieniał wszystkich afer, bo ty sam dobrze je znasz, tylko udajesz głupiego cwaniaka.
Zgłoś
P PISdokracja 2017-09-20 16:21:50
Do trak: Typowe dla wyborców partii którą tak kochasz. Zgodnie z bolszewickim duchem który reprezentuje, biłbyś rodaków za inne poglądy. Cóż takie działania jaka demokracja.
Zgłoś
: :-) 2017-09-20 16:15:44
Do Do :-): : Jak zwykle piszesz epitety ale żadnych konkretów. Ja tez mogę napisać - PIS to złodzieje, aferzyści, wyzyskiwacze i sprzedawczyki. Polacy czekają na ten czas, kiedy PO posprząta do końca ten wasz złodziejski "śmietnik" PIS. A ty nie przekręcaj prawdy, dobrze wiesz, że to jest koniec waszych złodziejskich rządów, ale jako wytrawny ubek, usiłujesz jak najwięcej uratować z tego waszego złodziejskiego, ale już "tonącego okrętu", dlatego stosujesz ubeckie metody kłamstwa, prowokacji, manipulacji faktami. Jesteś żałosnym kolaborantem bez honoru. A jeżeli tak myślisz, co piszesz, to nie kochasz Polski i chyba nie jesteś Polakiem. Afera bilboardowa to złodziejstwo w czystym wydaniu, PIS finansuje propagowanie swoich poglądów za publiczne pieniądze, powierzając miliony złotych swoim członkom i przy okazji kumplom broszki. Afera SKOK pod przewodnictwem dzisiejszego senatora PIS to największy w historii Polski przekręt, przy którym Amber Gold o który PIS robi komisję to pikuś. A zakup samolotów bez przetargu? Taki są rządy PISu. Kocham Polskę i dlatego będę walczył z tą partią szkodników ze wszystkich sił. OJCZYZNĘ WOLNĄ RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE!
Zgłoś
D: Do :-): 2017-09-20 15:50:41
Lepszy obecny rząd, niż rządy PO, PSL gdzie górowały złodzieje, aferzyści, wyzyskiwacze i sprzedawczyki. Polacy czekają na ten czas, kiedy PiS posprząta do końca ten wasz złodziejski "śmietnik" PO&N i PSL. A ty nie przekręcaj prawdy, dobrze wiesz, że to jest koniec waszych złodziejskich rządów, ale jako wytrawny ubek, usiłujesz jak najwięcej uratować z tego waszego złodziejskiego, ale już "tonącego okrętu", dlatego stosujesz ubeckie metody kłamstwa, prowokacji, manipulacji faktami. Jesteś żałosnym kolaborantem bez honoru. A jeżeli tak myślisz, co piszesz, to nie kochasz Polski i chyba nie jesteś Polakiem.
Zgłoś
: :-((( 2017-09-20 15:24:27
.youtube.com/watch?v=4mzkzpAfNTg&t=151s
Zgłoś
: :-) 2017-09-20 13:34:42
Do Do Wenezuela w Polsce.:: Tak masz racje teraz mamy złodziei i aferzystów z PIS zamiast z innych ugrupowań a Polska jest całkowicie suwerenna od sojuszy, demokracji. Mamy za to rządy ideologiczne jak za komuny.
Zgłoś
DW Do Wenezuela w Polsce.: 2017-09-20 09:05:22
Adolfie! Zamiast bronić Polskę, uciekłeś za granicę za czasów słusznie minionych, żyjesz tam od 35 lat, karmiony wrogą propagandą przeciw Polakom. Wyjdź z tych okopów, zobacz jak teraz, bez złodziei, aferzystów z PO,PSL Polska odżywa. Teraz właśnie Polska jest całkowicie wolna, suwerenna, wprawdzie jeszcze jest nękana przez resztki zniemczonych ubeków zagnieżdżonych w totalnej opozycji, wspomaganych przez skorumpowanych sędziów i wrednych trolli, ale to już pryszcz, wkrótce zostaną wymiecione i te resztki śmieci! " Daremne żale, próżny trud, bezsilne wasze złorzeczenia! Przeżytych złodziejskich czasów żaden cud, nie wróci do istnienia. Wy nie cofniecie życia fal, nic skargi nie pomogą. Bezsilne gniewy, próżny żal! Polska pójdzie swoją drogą.
Zgłoś
T trak 2017-09-20 08:47:14
Ja tez slyszalem ze sie na niego szykuja, za to ze ubliza ludziom
Zgłoś
U ukrainiec 2017-09-20 08:10:30
Do Wenezuela w Polsce.: lepiej zebys zdechl sam zanim ktos ci pomoze za to co wypisujesz ,wiesz ze juz cie namiezyli ?
Zgłoś
P Psycho. 2017-09-20 07:23:41
Do Do Adolfa: Nawet na Trolla sie nie nadajesz 2x to samo powielasz.Masz bardzo mierny wskaznik IQ,ktory wskazuje, ze potrzebujesz opieki nad tym co robisz .Smutne, ale to nie zabawa dla psychicznie chorych ,twoi opiekunowie to tez nieodpowiedzialni ludzie.
Zgłoś
WW Wenezuela w Polsce. 2017-09-19 22:22:09
Do Do Adolfa : Nie zdychac nie mam zamiaru,ale jak Polska po raz drugi zostanie wyzwolona,i bedzie wolna od Kaczynskich ,Ziobrow,falszywych Adrianow,Macierewiczow ,Pedofilskich zlodziei w sukmanach,Piotrowiczow ,Misiewiczow ,Sadurskich,i setki innych niszczycieli Polski,no to moge zdechnac.
Zgłoś
DA Do Adolfa 2017-09-19 22:01:30
Do Pseudokatolicy klamcy.: Gdzie byłeś stary byku! Myśleliśmy żeś już zdechł! Że cię nikt nie dobił!
Zgłoś
DA Do Adolfa 2017-09-19 21:52:34
Do Naiwniaczki.: Gdzie byłeś stary byku! Myśleliśmy żeś już zdechł! Że cię nikt nie dobił!
Zgłoś
PK Pseudokatolicy klamcy. 2017-09-19 21:51:06
Jestem juz zmeczony tymi klamstwami PiS.To sa podobno Katolicy.Dlaczego?Odpowied:Nie sa Katolikami nie sa dobrymi Ludzmi,chca Dyktatury,czyli twoj byt sie pogorszy,materialny i duchowy.Nie wierzysz?Zapytam cie za dwa Lata,warunek jak bedzie Internet.
Zgłoś
Z& ZwąMnie 'Waldemar Siurek' 2017-09-19 21:46:21
Nazywam się Waldemar Siurek i jestem skorumpowanym niegodziwcem. Witam was wszystkich, komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów. Jako niegodziwiec mówię wam! Przegraliśmy, uciekamy gdzie kto może. Bo nawet Tusek nam nie pomoże, oj! Nie pomoże.
Zgłoś
UN Uwaga na prowokatora z PO 2017-09-19 21:26:51
Podszywanie się pod cudze Nicki to jest ubecka metoda dezorientacji stosowana przez trolli ze wściekłej totalnej opozycji, a w szczególności jednego, który z uporem maniaka wypisuje prowokacyjne komentarze, na które sam odpowiada.
Zgłoś
NP Nie przy jedzeniu 2017-09-19 21:25:48
Do PiS Forever: Przestań o tych pośladkach bo chce mi się rzygać.
Zgłoś
N Naiwniaczki. 2017-09-19 21:24:31
Wyborcy PiS to ludzie o zachwianym stanie psychicznym.
Zgłoś
P podrabianiec 2017-09-19 20:48:59
Do PiS Forever: fajnie że się podszywasz pod kogoś kto napisał wcześniej komentarz z tym samym nickiem ;) ps: IDŹ SIĘ SCHOWAJ
Zgłoś
I Iskra 2017-09-19 20:48:55
Ja.glosuje.na.pis.lepsza.partjaja.nisz.platforma
Zgłoś
PF PiS Forever 2017-09-19 20:24:47
Zakochałem się w Beacie boska niczym Teresa Orlowsky ,jędrne duże pośladki ,szerokie biodra niczym brama raju,krótkie seksi owłosione nogi,głosujcie na PIS trzeba dobić do 100 procent w tym miesiącu,ograbmy emerytów i spółki ! nagroda już blisko!
Zgłoś
A Arab 2017-09-19 20:18:56
Namaszczę swoją spermą wszystkie nowe wyznawczynie kalifatu PISlamki poniżej 19 lat zgłaszajcie się na Nowogrocką kalif czeka
Zgłoś
PF PiS Forever 2017-09-19 19:49:56
your home is your castle
Zgłoś
DA Do Arab: 2017-09-19 19:32:02
Teraz podajesz się za Araba, ale jesteś śmieszny, piszesz i rozumujesz jak ten przestraszony Żurek, który widzi wokół samych wrogów i ubliża uczciwym ludziom, tak jak ty! A może on to ty?!
Zgłoś
A Arab 2017-09-19 19:24:03
Do Kalifat PIS na zawsze: Nie ośmieszaj się idioto.
Zgłoś
DR Do Rydzyk -pedofil-patrio 2017-09-19 19:08:28
Po twoich komentarzach widać, że zżera cię zazdrość. Rzucasz się jak przestępca, który wszystko co ma, pochodzi z nielegalnych źródeł i teraz obawiasz się, że może wszystko stracić. Twój strach i bezradność objawia się w tym co piszesz, w kłamstwach, w obelgach, w pomówieniach. Nie odpuszczasz, będziesz się babrał w tym "brudzie", aż w końcu trafisz do czubków.
Zgłoś
R- Rydzyk -pedofil-patriota- 2017-09-19 15:04:50
Pedofil Mularczyk zapłodnił Szydło tak piszą w TVPInfo,gratulacje...oby nieskalana urodziła blizniaki.Prawo i Sprawiedliwość,proszę głosować na tą partię prawdy tylko ona zapewni nam bezkarność w okradaniu patologiczej opozycji!
Zgłoś
O oops 2017-09-19 12:05:44
Ja lubię Moskwę, Unia to tylko zgraja biurokratów,która mianem Europy nazywa Francję i Niemcy .
Zgłoś
KP Kalifat PIS na zawsze 2017-09-19 11:21:05
Długa droga przed nami aby osiągnąć 100 procent i móc okradać wszystkich i wszystko ale damy radę PISlam zwycięży! kalif Jarek mesjaszem narodu!
Zgłoś
DH Do HugoTrollTchórzliwy: 2017-09-19 08:49:37
Jesteś troll tchórzliwy prowokator, szczujesz, judzisz, starasz się doprowadzić do awantury, samemu się ukrywając. Widać jak na dłoni, że to ty piszesz te komentarze pod różnymi Nickami, na które sam odpowiadasz. Udajesz raz Opozycję, innym razem piszesz przeciw Opozycji, ( na pewno nie jesteś z PiS). Po co intrygujesz?! Tylko wrogowie Polski, stosując ubeckie metody podżegania, usiłują skłócać Polaków między sobą, żeby doprowadzić do wojny domowej. To co robisz jest obrzydliwe!
Zgłoś
N Nie_dla_hejtu 2017-09-19 00:55:31
nie do wiary... ale teraz bedzie juz tylko PiS spadac.... zobaczycie:) idzie dobra zmiana!
Zgłoś
H HugoTrollWaleczny 2017-09-19 00:11:23
Wiemy już na kogo mamy głosować tak żeby nam się żyło lepiej, żeby był jeszcze lepszy standard życia niż wcześniej. Będziemy Powtarzać razem głośno "Polska dla polaków, nie dla imigrantów Islamskich(nie dla takich co gwałcą kobiety,dzieci czy wysadzają się w powietrze)"...Pozdrawiam forumowiczów i czytelników mojego komentarza.
Zgłoś
DP Do Płatnego trola 2017-09-18 23:53:55
Do Truman: jesteś kompletnym idi.tą albo płatnym trollem pachołkiem Moskwy.Innej opcji nie ma
Zgłoś
PJ Przyszedł już czas. 2017-09-18 22:05:14
Do Truman: Nie prowokuj! Podajesz się za przeciwnika Opozycji, ale w twoich słowach przebija nieszczerość. Wygląda na to, że nie jesteś z PiS, a tylko szukasz zaczepki. Język ci świerzbi, żeby sprowokować do kłótni! Zamiast prowokować do awantur, napis coś mądrego, albo zamilcz!
Zgłoś
T Truman 2017-09-18 21:49:36
Do test24: jeśli jedna partia daje ci 500zł do portfela, to uznajesz to za przekupstwo, a jak inna partia zabiera ci 1000zł z portfela, to jest spoko i wiesz, że na taki rząd każdy winien głosować? Pogratulować logiki. Osobiście nie jestem uprawniony do 500+, ale popieram ten program i większość działań PiSu, choć jak zawsze znajdą się kwestie, z którymi się nie zgadzam (np. abonament RTV, zbyt duży wpływ kościoła na politykę i dofinansowania tej instytucji).
Zgłoś
T Truman 2017-09-18 21:43:41
Zastanawiam się nad tym % co by zagłosowali na PO lub .N czy PSL, komuchy i ubecy? Wymierają, to i poparcie tych partii będzie spadać. Ludzie otwórzcie oczy, nawet niedorozwinięty by zauważył, że PiS wywiązuje się z obietnic, nie to co wyszczekana opozycja, która TYLKO gada. Nawet jeśli w PiS ktoś sobie robi machlojki (bo nie wierzę, że nie ma tam czarnych owiec) to oni ciągną gospodarkę w górę, dają coś obywatelom i chcą wyczyścić nasz kraj od ubeckich świń zasiadających w sądach, a nie to co poprzedni rząd, który doprowadzał nasz kraj na skraj bankructwa, wyprzedając majątek narodowy, ustawiając interesy dla Niemców i Rosji, rząd, który miał Polskę i Polaków za g*wno, bo liczyła się tylko kasa w kieszeń. Takie partie jak PO, .N czy PSL w ogóle nie powinny mieć mandatów, to pasożyty naszego kraju. Nawet jeśli uważasz, że nie ma na kogo głosować, to wybierz mniejsze zło - bo te złodziejskie mafijne partyjki nigdy więcej nie powinny zdobyć w naszym kraju władzy.
Zgłoś
T test24 2017-09-18 19:00:32
Jeśli założymy, że Kaczor przekupił obywateli programem 500+ i jego poparcie stale rośnie, oznacza to, że coraz więcej rodzin ma co najmniej dwójkę dzieci i naród się odmładza. Sukces Kaczora!
Zgłoś
PJ Przyszedł już czas 2017-09-18 17:21:34
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
Zgłoś
D( Do (...) 2017-09-18 17:00:03
Wp jest opozycji, tak jak tvn itp , ktory klamie, albo milczy. Nie ośmieszaj sie swoim żałosnym brakiem wiedzy.
Zgłoś
TP Taka prawda 2017-09-18 16:52:34
Opozycja nie chce reformy sądów, bo te sądy przyklepywały np złodziejską reprywatyzacje, wiec nie chcą tracić układów w sądach złodzieje vatu, ofe, donosiciele do niemiec, służalcze dno PO. Lwowski żulik niech znowu ogarnie sobie kolacyjke za 100 tys z podatkow państwa
Zgłoś
MO Moja Ojczyzna 2017-09-18 00:15:36
Piękna jest nasza kraina ojczysta, Piękne są góry , piękna jest Wisła. Piękne są lasy i cudne jeziora, Zwłaszcza, gdy wiosny nadchodzi pora. Są ciche wioski wśród pól zielonych I gwarne miasta w świetle neonów. Nad nasze piękne , Bałtyckie Morze Spieszy w wakacje kto tylko może. Co tam Hawaje , czy wyspa Jamajka Tu jest ma rzeczywistość , a tamto to bajka. Co tam Ameryka , co tam inne kraje... Tu jest ma Ojczyzna... Więc tutaj zostaje!
Zgłoś
F Feasyniuk 2017-09-17 22:40:39
Szybciej będziesz wracał, niż wyjeżdżasz! Jeszcze będziesz po rękach Polaków całował i przepraszał za te słowa, o ile masz odrobinę honoru!
Zgłoś
P POlak 2017-09-17 22:21:23
Jeżus Marian! Jaki to zacofany i świętojebliwy post-komunistyczny kraj ta Polska! Żeby mieszać z błotem PO a za o wiele gorsze bydlactwo głosować na PIS`dy. Cieszy mnie, że niedługo wyjadę na stałe do zgniłego "zachodu" a Wy polaczkowie czekajcie aż się wam polepszy. Już ruskie po was idą:)
Zgłoś
DP Do pisuar patologia platn 2017-09-17 21:49:42
Najlepszymi aktorami będą sami sędziowie. Pis powinien podnieść stawkę, wtedy Waldemar Żurek chętnie by zagrał rolę pijanego sędziego. On nie musiał by udawać pijanego, po trzeźwemu wygląda i mówi jak pijany!
Zgłoś
PP pisuar patologia platna 2017-09-17 21:38:11
4 000 plus za zagranie pijanego sędziego. PISUAR szuka aktorów do kampanii antysądowej ............ Choć politycy PiS jeszcze nie ustalili między sobą, czy kampania antysądowa to inicjatywa ich partii, rządu, czy też całkiem niezależna, to przygotowania do jej kolejnej odsłony trwają. Poszukiwani są aktorzy, którzy w nowym spocie mają się wcielić w rolę pijanych sędziów. Odtwórca głównej roli - sędziego, który spowoduje wypadek po alkoholu – ma dostać 4 tys. zł. O sprawie pisze "Dziennik". Gazeta opublikowała screeny sms-ów rekrutacyjnych, które były rozsyłane do aktorów. To właśnie jeden z nich poinformował dziennikarzy o zleceniu, którego nie przyjął z powodu sprzeciwu sumienia. "Chciałbym móc sobie spojrzeć w twarz, a to nie jest moralne " – powiedział "Dziennikowi".
Zgłoś
G Gerda 2017-09-17 21:36:21
Adolfie! Płonę do Ciebie i przestać nie mogę. Jesteś jak kompas, co wyznacza drogę.
Zgłoś
G Gerda 2017-09-17 21:30:21
Adolfie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
Zgłoś
DN Do Nic nie maja. 2017-09-17 21:26:23
Dziwny jest ten świat, gdzie jeszcze wciąż mieści się wiele zła. I dziwne jest to, że od tylu lat człowiekiem gardzi człowiek. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest , że ktoś słowem złym zabija tak, jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie.
Zgłoś
NN Nic nie maja. 2017-09-17 21:19:04
Ci najbiedniejsi bija im brawo,ale wy to odczujecie najbardziej.Naprawde jestecie ich narzedziem,do Dyktatury.Jestecie godni politowania.
Zgłoś
D& Do "Monster": 2017-09-17 21:10:43
Ach! rozpalasz mnie, ty-m "potworem"!
Zgłoś
& "Monster" 2017-09-17 21:03:19
Do Gerda: Ale w spodniach mam "Monster".
Zgłoś
G Gerda 2017-09-17 20:57:21
Do Adolf: Też tak myślałam Adolfie, nawet ładne imię, mów mi Gerda. A jak się bliżej poznamy, to będziesz mi mówił Gerdunia!
Zgłoś
A Adolf 2017-09-17 20:45:56
Do Do Do Samotnej.: : Adolf
Zgłoś
R R.D. 2017-09-17 20:43:13
Do Bedzie jak kiedys.: Powiedział to o tobie.
Zgłoś
F Frasyniuk 2017-09-17 20:43:00
Do Powtorka z Historii.: Strzel sobie w łeb! Jesteś bękartem Hitlera, to masz we krwi!
Zgłoś
PZ Powtorka z Historii. 2017-09-17 20:40:31
Adolf Hitler tez byl samotny ,pozniej strzelil sobie w leb.Oczekuje tego samego,tylko z lagodniejszym przebiegiem.
Zgłoś
G Gerda 2017-09-17 20:39:18
Do Bedzie jak kiedys.: Dlaczego tak brzydko się wyrażasz o Polakach, ty nie jesteś Polakiem?! Zawiodłam się na tobie, jesteś brzydki, już cię nie lubię!
Zgłoś
BJ Bedzie jak kiedys. 2017-09-17 20:32:48
PiS to K...wy pierwszej wody.A ich wyborcy to ciemny Lud jak ich sam Kaczynski nazwal.
Zgłoś
DX Do xxx: 2017-09-17 20:28:00
Powiedział co wiedział! A tak dokładnie, to napisał co by chciał, żeby było, a jest jak jest!
Zgłoś
DP Do Paluszek.: 2017-09-17 20:23:09
Och! Świntuszek jesteś! Niczym nie ruszam, to rozmowa z Tobą tak mnie podnieca, a z tym paluszkiem to poczekam na Ciebie, miałeś mi napisać coś seksownego i napisz mi jak masz na imię?
Zgłoś
X xxx 2017-09-17 19:20:47
Proszę wejść na stronę WP i zobaczyć sondaże. PIS góruje, ale nie z takim procentem. To co jest w CBOS to nieprawda....
Zgłoś
P Paluszek. 2017-09-17 18:37:43
Do Do Do Samotnej.:Nie ruszaj paluszkiem to bedzie sucha.
Zgłoś
BP Brawo PiS. 2017-09-17 14:42:39
Jest już nowy sondaż PiS-owi znów urosło, a PO leci w dół, wkrótce doczekamy się, że PO spadnie do jednocyfrowego poparcia. Brawo PiS.
Zgłoś
DD Do Do Samotnej.: 2017-09-17 13:58:46
Och napisz, napisz! Taka jestem spragniona Twoich komplementów, że aż broszka mi się poci, już mam wilgotnie i jestem gotowa! A co do urody, to niczego mi nie brakuje, zapewniam Ciebie, że byłbyś zachwycony, gdybyśmy się bliżej poznali. Mam na imię Gerda, a Ty przystojniaku jak się wabisz?
Zgłoś
DS Do Samotnej. 2017-09-17 13:40:25
Do Do Tworki nadaja.:Idz moze do Rydzyka,do kuchni pracowac tam sa sami pedofile cie nikt nie ruszy,po drugie jestes wstreciuszek.Podobno im buzia brzydsza tym broszka ladniejsza.Jak to tam prawda?Byla bys grzeczniejsza to bym ci cos pokrzepiajacego napisal.
Zgłoś
BT Będzie TAK robaki+ 2017-09-17 13:39:55
Robactwo zostanie wyeliminowana. Totalna deratyzacja patologi nastąp szybko, roszczeniowe gównojady+ żerujące na podatkach Ludzi Pracy , zostaną skierowane do prac adekwatnych do ich poziomu wykształcenia. Dość gnicia i leżenia na czyjś koszt w zamian za głosy, natomiast czarny złodziej toruński zostanie dokładnie rozliczony i osadzony. Tak zakończy się kariera dyzmo-pisuarów.
Zgłoś
N Naiwniaczki. 2017-09-17 13:30:41
Przyjda "dobre" czasy.I dla leniuszkow kraj mlekiem i miodem plynacy.Najpierw Karzel musi zwyciezyc,bo jesze do niego nie dotarlo,ze PiS wygral wybory.A juz wiem Polska bedzie zielona wyspa ,a ludzie (PiS "politycy") szczesliwi,bo motloch wezma na lancuch i do R O B O T Y.Jezeli to sobie inaczej wyobrazacie,G W A R A N T U J E wam tak bedzie.Karla zwyciestwo wam przetlumacze Durnie.To D Y K T A T U R A Ciemniaki,zapytam sie was kiedys,problem jak bedzie Internet dzialal Glupole.
Zgłoś
Z zAMORdEK 2017-09-17 13:00:57
Do Kosiarz_z_maczetą: Nie rozumiem czemu ty i tobie podobni się pienicie. Drzecie mordy, że zwyciężycie kiedy tak na prawdę, już dawno się to stało. Prezes ze swoją schizą nie zauważył, że wygrał? Bua cha cha. Boicie się POwców? Przecież wy macie ponad dwukrotnie więcej głosów! Dalej Qwa kopiecie leżącego? Typowa nienawiść katolicka!
Zgłoś
DT Do Tworki nadaja.: 2017-09-17 12:14:48
Co to za wyraz w tym zdaniu co żeś napisał " nicht jej nie chce" ? Pisz po polsku, albo na forach niemieckich, ty wredny prowokatorze i niemiecki dywersancie!
Zgłoś
DT Do Tworki nadaja.: 2017-09-17 12:03:27
Ty masz psa i z nim współżyjesz (sam o tym pisałeś), to dlatego proponujesz innym zboczeńcu, prowokatorze i sługusie niemiecki!
Zgłoś
K Kosiarz_z_maczetą 2017-09-17 12:02:45
Platfusy wielka mi inteligencka partyjka, a jak się okazuje to jest to nic innego jak wierny sojusznik soljuzu lewizny. teraz wszystko jasne czemu niechcieli koalicji z PiS tylko wpuścili ich na siłę w koalicje z Giertychem i Lepperem. Nierozumiem tego jak można być tak ślepym i nie zauważać że PO zależy tylko i wyłącznie na własnym interesie i interesie tych, którzy zachowali wpływy po "okrągłym stole". cały ten ich "inteligencki" elektorat daje tylko jasny dowód, że do bycia inteligentnym jest im daleko (i tak wiele z nich dostało tytuły za bycie w pzprze). a to że młodzi na nich głosują to nie znaczy, że mają racje, większość z nich co noc wlecze się naćpana po clubach, a takie zachowanie nie jest "inteligenckie". więc nie ma co się oszukiwać, że "inteligenci" są za koalicja po-sld.
Zgłoś
E Europo-obudz-sie 2017-09-17 11:17:14
Uber Eats sprowadził do Polski cala masę Hindusów ., może oni trolluja w niedzielę
Zgłoś
TN Tworki nadaja. 2017-09-17 11:04:58
Tu ma dyzur tylko jeden (a) Troll,on (a) nie ma pojecia co sie w okol niego dzieje.Odurzony albo podpity bredzi ciagle to samo.Ale to jest jakas samotna baba ,ktorej nicht nie chce ,po tym z jaka zloscia tu bredzi.Musi byc wstretna nicht jej nie chce ciupciac i dlatego taka nerwowa.Kup sobie gumowego ,nie sa drogie ,ablo postaraj sie o psa.
Zgłoś
S santander-group 2017-09-17 10:54:03
Morawiecki nieudaczna korporacyjna gnida znowu miesza gospodarkę z historią na Twitterze.
Zgłoś
DL Do Leniuszki 500+do Robot 2017-09-17 08:32:19
Przynajmniej w niedzielę odpuść, prowokatorze, kolaborancie i niemiecki dywersancie!
Zgłoś
L5 Leniuszki 500+do Roboty. 2017-09-17 07:30:29
No Trolle wstawac lenie,wziac dopalacze kielycha chlapnac i do roboty nieudacznicy.
Zgłoś
D DNO! 2017-09-17 07:06:03
Tu na tym Portalu mozna prawdziwe wyniki Sondazu zobaczyc,jaka popularnosc maja "Politycy"PiS.Calkowite DNO!No prosze nie wstydzcie sie tych swoich Oszolomow.Albo na innych Portalach do wyboru do koloru,syf jakiego swiat nie widzial.Klamcy i Populisci dazacy do Koryta+.Drozyzna galopuje ,pozyjemy zobaczymy.PS:Trzymac sie za kieszen !
Zgłoś
W Wirus. 2017-09-17 06:55:34
Do Do ubeka zniemczonego.: Choroba postepuje to chyba wirus ,co mozg atakuje.
Zgłoś
PD PIS-kie Dranie. 2017-09-17 06:22:57
Do sadwyzsazy: Ja tez.
Zgłoś
DS Do sadwyzsazy: 2017-09-16 23:22:46
Do sadwyzsazy: Ty srasz ze strachu z powodu PiS, piszesz jak upośledzony nieuk, a ten twój wymuszony śmiech zazdrości, to śmiech -idioty i niemoty.
Zgłoś
S sadwyzsazy 2017-09-16 23:07:58
Ja sram na PiS!!! niech PIS przejdzie w PISzdu. hahahahahaha
Zgłoś
DA Do aplikacjachujwamwdupe: 2017-09-16 22:26:26
Na miłostki trzeba sobie zasłużyć, a ty jesteś cham i prostak.
Zgłoś
DO Do Ojej. 2017-09-16 22:10:36
Nie martw się, będzie dobrze. Jak będziesz grzeczny to PiS nic ci nie zrobi. Przestań ubliżać Polakom, którzy przecież nic złego ci nie zrobili. Zostałeś skrzywdzony przez kogoś, ale to nie byli ci co teraz tak im ubliżasz. Wczuj się nie tylko w swoją sytuację, ale też w sytuację tych milionów pokrzywdzonych, oszukanych i okradzionych ludzi przez cwaniaków z PO&N i PSL, przy współpracy Notariuszy i Sędziów. Jeżeli nie jesteś jednym z katów tych pokrzywdzonych ludzi, to przestań im ubliżać i gardzić nimi!
Zgłoś
A aplikacjachujwamwdupe 2017-09-16 22:05:10
aplikacja Oplole 2017 hahahah zróbcie aplikację na każdy dzień roku ,..każda okazja dobra żeby ukraść kasę z budżetu
Zgłoś
O Ojej. 2017-09-16 21:41:45
Do Do Klamcy Normalka.:Ojej.
Zgłoś
DK Do Klamcy Normalka.: 2017-09-16 20:56:40
Sądy? Chyba nie wiesz co piszesz! To są skorumpowani ludzie i trzeba z nimi zrobić porządek! Co ty się sądów czepiasz!
Zgłoś
DK Do Klamcy Normalka.: 2017-09-16 20:53:14
Twoim słowem można tyłek podetrzeć! Jesteś wrogiem Polaków, kolaborantem prowokatorem i prowadzisz dywersję w Polsce, na zlecenie wrogów Polski. Więc twoje słowo -gówno jest warte!
Zgłoś
KN Klamcy Normalka. 2017-09-16 20:32:49
Do Nie strasz ubeku!: Sytuacja Polityczna Sady podalem nie klam PiS-lamskie nasienie ,jeszcze bedziesz na nich plakal .Daje ci Slowo.
Zgłoś
TN Tworki nadaja. 2017-09-16 20:24:03
Tu na tym Forum nadaja prosto z Tworek,szczegolnie ten z tym Hitlerem ma powazny uraz psychiczny jak jego wyimagowany wodz furiat Karzel.Jako terapie polecam zabawe z Kotkiem wodza.
Zgłoś
NS Nie strasz ubeku! 2017-09-16 20:19:01
W piątek agencja S&P obniżyła rating Polski do poziomu "BBB plus" z "A minus", podając jako powód zmiany polityczne, a nie sytuację gospodarczą (która agencja ocenia nadal jako dobrą). Po decyzji S&P swoją ocenę wydała agencja Fitch. Utrzymała ona rating Polski na dotychczasowym poziomie A- oraz A (odpowiednio dla zobowiązań w walutach obcych i w walucie krajowej) z perspektywą stabilną.
Zgłoś
DS Do Straty Miliardy.: 2017-09-16 20:05:37
To dlaczego ty się martwisz?! Przecież mieszkasz od 35 lat za granicą, nic ci nie grozi, więc o co ci chodzi?!
Zgłoś
DU Do ubeka zniemczonego. 2017-09-16 20:01:34
Do Obywatele 500+.: Ty! zniemczony ubeku, twój ojciec Hitler też był -wariatem, to u ciebie rodzinne!
Zgłoś
SM Straty Miliardy. 2017-09-16 19:59:17
Standard&Poor"s obnizyl Rating Polski,w ciagu jednego dnia Polacy stracili Miliardy Zlotych.Usasadnienie:Niezalezne Sady,ty jeden z drugim Trollu zaplacisz za to nie Kaczynski.Inwestorzy zagraniczni jaki polscy boja sie inwestowac w Polsce!A wy durne Trolle nie wicie z czym to sie je.
Zgłoś
DD Do Do Obywatele 500+.: 2017-09-16 19:52:46
Ten zniemczony ubek i ten Obywatele 500+, to ta sama osoba. Sam pisze, sam się broni i sam sobie odpowiada, to -wariat!
Zgłoś
DO Do Obywatele 500+.: 2017-09-16 19:43:38
Dobrze napisałem Waitz, trollu od gnoju! A jak wiesz lepiej ode mnie jak się nazywa ta osoba, która ukradła temu ubekowi wille, to zgłoś do prokuratury ciemniaku zarozumiały!
Zgłoś
O5 Obywatele 500+. 2017-09-16 19:08:36
Do Do Willa Kaczynskich.: Nie Waitz a jak juz to Waltz, Ciemniaczku Trollu ,idz doic Krowy bo czas.
Zgłoś
WL Wyrzuc lepiej gnoj. 2017-09-16 18:11:52
Do Do "Sondaze"CBOS i inne. : Mnie nie rusza, zobaczymy wasz spiew za dwa lata,jak nie bedziesz mial co do geby wlozyc durniaczku bezmyslny Trollu,nie masz najmniejszego pojecia o Polityce na ten temat jestes zero.Na wsi masz nudy to Trollujesz bezmyslnie na swoja i innych niekorzysc miernoto.Wyzuc gnuj z obory pomoz Matce i Ojcu ty obiboku bezmyslny.
Zgłoś
DW Do Willa Kaczynskich. 2017-09-16 17:25:29
A co? Kaczyński zajumał ci willę, dlatego tak ujadasz na niego? Tylko, że Kaczyński nie ma willi! To Waitz ci ją skumała!
Zgłoś
D& Do "Sondaze"CBOS i inne. 2017-09-16 17:17:03
Jasniepan i Pacholki. Willa Kaczynskich. Abschaum. Bedzie jak kiedys. "Sondaze"CBOS i inne. ................ Ale żeś się zapluł zniemczony ubeku, synu Hitlera. Poszczekaj sobie jeszcze, im bardziej się złościsz, tym bardziej nam serce się raduje i poparcie rośnie. No szczekaj jeszcze hał, hał, hał
Zgłoś
&I "Sondaze"CBOS i inne. 2017-09-16 16:38:01
Dawne PRL-owskie osrodki badawcze robiace "sondaze"nie roznia sie wynikami "sondazow"z PRL-u "miazdzaca przewaga PiS"Cieszcie sie smiejcie sie.Smieje sie ten kto sie ostatni smieje.
Zgłoś
BJ Bedzie jak kiedys. 2017-09-16 16:20:59
Plany juz sa ,jak wygramy na nastepna kadencje, 500+tylko dla pracujacych.Obiboki koniec Raju.
Zgłoś
A Abschaum. 2017-09-16 16:15:08
Kot Karla ma wiecej rozumu jak wy oszolomy i Trolle PiS-lamskiej dyktatorskiej Partii.
Zgłoś
WK Willa Kaczynskich. 2017-09-16 16:08:24
Kiedy tak zwana Podkomisja do Reprywatyzacji zainteresuje sie willa Kaczynskich,ktorych wlascicieli wywlaszczyli?Ich Tata dostal za zaslugi w PRL.Ochyda.
Zgłoś
JI Jasniepan i Pacholki. 2017-09-16 15:54:45
No oszolomy gotowi Karlowi sluzyc na kolanach ?
Zgłoś
Z1 Za 10 lat wizyta u lekarz 2017-09-16 15:27:47
Ciemnoto PiS-ska Klamanie, oszukiwanie ,oczernianie ,zlodziejstwo ,Misiewicze ,Sadurskie ,Macierewicze , SKOKI ,pompowanie Rydzyka Milionami , TV-PRL bankrut ( 1 Miliard dotacji z kasy podatnika ) ,pseudokatolickie Radio Ma-Ryja ,Mordowanie na posterunku Policji ,Bilbordy 19 Milionow ,ale wy Ciemniaki nie macie zielonego pojecia.Poczekajcie oszolomy wy pierwsi bedziecie wychodzic na ulice ZAPEWNIAM ,ale bedzie za pozno.Za 5 za 10 za 15 lat wizyta u lekarza cz jeszcze dlurzej ? Ciemniaki Bydlo.
Zgłoś
R rzad-na-uchodztwie 2017-09-16 13:58:39
Konta naszych polityków na twitterze , opozycja profesjonalne, Pis dno ,mieszanie Minstersrtwa Rozwoju z historią.Dziadow (...) zgraja podatku ne placa a leczyc się za darmo smiece społeczne ch pseudo sprzymierzency
Zgłoś
PI PO&amp;N i PSL w akcji 2017-09-16 11:49:32
PO&N i PSL żalą się na PiS .youtube.com/watch?v=Yd70IWzKCVo
Zgłoś
DP Do Po 27 Latach ?: 2017-09-16 11:33:32
Najpierw straszyłeś PiS-em, twoja prowokacja się nie udała PiS dochodzi do 50% poparcia. Teraz straszysz Kaczyńskim i już jemu wzrasta poparcie. Ty masz szczęśliwą rękę dla PiS-u. Rób tak dalej, to PO pójdzie na szczaw i mirabelki. Brawo ty!
Zgłoś
DM Do Madej: 2017-09-16 11:28:26
Głupoty, bzdury, ograniczenie umysłowe wyziera z twojego prostackiego pisania. Jesteś mniej niż zero!
Zgłoś
DU Do Umiarkowana prawica: 2017-09-16 11:24:37
Przyjdzie na to czas, przyjdzie na to czas!
Zgłoś
UP Umiarkowana prawica 2017-09-16 10:58:42
Do Gardzę lewakami : złodziejami są niektórzy zaufani ludzie z ekipy rządzącej - minister nie rozlicza się zgodnie z prawdą, ale leśnikom zwiększa pensje. Inny prezes, który wszystko może okradł swoją rodzinę! Paprykarz osi pomógł, a tych którzy wyciągnęli go z biedy oszukał. To przykład z Małopolski. Lewacy? Dla nacjonalistów wszyscy inni to lewacy. A wy chociaż skończyliście szkołę średnią? 23 miesiące minęły od wyborów i co, kto siedzi z tych niby złodzieju?
Zgłoś
M Madej 2017-09-16 10:47:32
Głupoty, bzdury, ograniczenie umysłowe wyziera z tej prostackiej pisaniu. Jesteś zero!
Zgłoś
P2 Po 27 Latach ? 2017-09-16 10:16:31
No brawo! Kaczynski po 27 Latach mamy znowu Dyktature!Twoi wyborcy beda cie nosic w lektyce z Korona na glowie. Brawo!Tylko jak Ocet bedzie w sklepach i zywnosc na kartki,to nie wiem czy cie beda nosic w Lektyce.
Zgłoś
&I 'PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ' 2017-09-16 09:13:01
Zdrajców, złodziei, aferzystów, ubeków i zniemczonych kolaborantów jest w Polsce dużo, okradali Polaków i sprzedawali Polskę. Tak jak w czasie napaści na Polskę Niemcy grabili i niszczyli Polaków i inne Narody, tak PO i PSL od czasów powojennych okradali Polaków, nasilenie tej grabieży nastąpiło w ostatnich 8 latach rządów PO&N, PSL, mając ogromne wsparcie w śród skorumpowanych sędziów i władz Niemiec, czuli się tak pewnie, że łupili Polaków i "sprzedawali" Polskę na potęgę. Na tych kradzieżach zdobyli wielkie majątki, które teraz bronią przy pomocy skorumpowanych sędziów, ulicy i zagranicy. Ogłosili się Totalną Opozycją i próbują obalić legalnie wybrany Rząd Polski, przejąć władzę i dalej okradać Polaków i "sprzedawać" Polskę. Polacy chcieliśmy "żeby Polska była Polską" i teraz to mamy! POLSKA jest POLSKĄ, nie dajmy sobie tego odebrać! Nie dajmy się zniewolić tym zarozumiałym złodziejskim krwiopijcą z Totalnej Opozycji. Trzeba ich wyeksportować do Niemiec, skoro tak kochają ten kraj!
Zgłoś
P PRAWO 2017-09-16 09:08:15
SONDAŻE – ŚREDNIE POPARCIE od 2014r na ewybory.eu/sondaze/ Znajdziecie też przynależność naszych partii do Europejskiej grupy parlamentarnej.
Zgłoś
PD Polska dla Polaków 2017-09-16 08:28:01
Trolle z wrednej totalnej opozycji, powściekajcie się, poszczekajcie sobie jeszcze, hauł, hauł, hauł, wasze skomlenie to miód na nasze serca, to naprawdę serca się radują jak się czyta wasz płacz i żebranie o powrót do złodziejskich waszych czasów, jak usilnie próbujecie okłamywać Polaków przekręcając prawdę! Nikt wam już nie wierzy, im szybciej pogodzicie się z porażką, tym szybciej przestanie was boleć!
Zgłoś
NW Na Wybory ! 2017-09-16 06:30:07
CBOS kazdy wie , kto to jest,popatrzcie chocby na tym Portalu jakie poparcie ten "nie-Rzad"ma,albo na innych Portalach wypowiedzi PiS-owskich "Politykow".I wtedy mozecie osadzic.TV-Kurski ,Radio Maryja,TV Trwam tu "Rzad pompuje Miliardy na PROPAGANDE tak Miliardy to nie jest pomylka,a Rencisci,Sluzba Zdrowia,chore dzieci,itd,itd.Na PROPAGANDE Pieniadze sa,dlaczego? proste chca DYKTATURY.
Zgłoś
GL Gardzę lewakami 2017-09-16 02:31:43
Dlaczego dwie partie z największym poparciem to partie lewackie, a trzecia partia jest anarchistyczna. Co to jest? "Demokracja to rządy większości, a większość to debile" to słowa najlepiej oddające moje emocje po zobaczeniu tego sondażu. PO to złodzieje, którzy chcą być poprawni politycznie, a nie logicznie. PiS to złodzieje i komuniści. Niech ktoś mi wytłumaczy, dlaczego oni królują w sondażach.
Zgłoś
D DYKTATOR 2017-09-15 23:58:39
A dlaczego tylko 44% dla PIS? To zdradziecki układ! 99,99% dlaPIS! Cały naród z partią! Partia z narodem! Wyciąć puszczę, znieść sądy, zlikwidować szkoły! To będzie sprawiedliwość ludowa!
Zgłoś
UZ Ubekowi zabrali willę! 2017-09-15 23:33:45
Do Czas pokaze.: PEWNY to możesz być tego, że umrzesz! A nie tego, że uda ci się prowokacja, zniemczony ubeku. Zabrali ci złodziejsko sprywatyzowaną willę i dlatego tak warczysz i szczekasz na PiS?!
Zgłoś
TW To warto zapamiętac' 2017-09-15 23:14:01
Gdyby wybory odbywały się we wrześniu, na PiS zagłosowałoby 44 proc. osób deklarujących udział w głosowaniu, PO uzyskałaby 19 proc. poparcia, ugrupowanie Kukiz'15 - 8 proc., 6 proc. osiągnęłaby Nowoczesna, a 5 proc. PSL - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Wynik PiS - 44 proc. - oznacza, że grupa osób deklarujących poparcie dla tej partii zwiększyła się w porównaniu z sondażem z sierpnia o 2 punkty procentowe. Notowania PO zmniejszyły się o 1 punkt proc. w stosunku do sondażu z poprzedniego miesiąca.
Zgłoś
PN Poszczekajcie na dobranoc 2017-09-15 22:32:15
No! Trolle z wrednej i wściekłej totalnej opozycji, powściekajcie się, poszczekajcie chociaż trochę, hauł, hauł, hauł. Please!
Zgłoś
5D 50% dla PiS 2017-09-15 22:22:34
50% dla PiS. Najwyższy wynik w historii badań CBOS
Zgłoś
PI PO i N Powieście się ! 2017-09-15 22:17:46
PO i N Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów! Powieście się !
Zgłoś
TP Ttoole PO sami się uduszą 2017-09-15 22:10:32
Ale te trolle złodzieje i aferzyści wściekają się, to miód na moje serce, jak czytam wasze wypociny, te wasze skomlenia, wycie i szczekanie, to naprawdę serce się raduje, że tak was wkurzają poczynania PiS. Możecie zaklinać prawdę i możecie próbować okłamywać Polaków swoimi urojeniami i fobiami, poza wami samymi, nikt już wam nie wierzy. Macie pętle na szyi, im bardziej się rzucacie i wściekle ubliżacie Polakom, to ta pętla bardziej zaciska się wam na szyi i wkrótce sami się udusicie!
Zgłoś
CP Czas pokaze. 2017-09-15 22:09:12
Wyborcy PiS beda jeszcze wychodzic na Ulice przeciwko swoim ulubiencom.JESTEM PEWNY.
Zgłoś
CS Czas sie obudzic. 2017-09-15 22:00:19
Nie podniecac sie PiS tak czy tak pojdzie w PiS-du.
Zgłoś
NP Na pohybel 'trollom z PO' 2017-09-15 21:51:12
Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów. To my teraz mamy niespotykaną okazję pokonać PIS. Przestańcie gębować na tym forum, bo tylko pogarszacie sprawę! Całe siły trzeba skierować na zjednanie ludzi, żeby utworzyć zjednoczoną partię, pod nazwą: NOWOCZESNA PLATFORMA DEMOKRATYCZNA, która musi wygrać najbliższe wybory i przywróci poprzedni porządek demokratyczny!
Zgłoś
O5 Obywatele 500+. 2017-09-15 21:39:54
Do Madej: Na wymioty sie zbiera od tej propagandy,a Motloch bije brwo,wszystko drozeje, klamia w zywe oczy, a tym tlumokom sie podoba,tak to ci co nic nie maja oprocz zdobyczy zyciowej 500+.A z Puszcza prowokuja EU ,zeby miec pretekst do wyjscia z niej i wolna droge do DYKTATURY.
Zgłoś
PZ Precz z nacjonalistami 2017-09-15 21:35:23
Do CiotySTOP: to znowu ty stolcu, srajcu. Zawsze to samo, czytaj coś narodowy kapuściarzu! Zmień argumenty. Janda to jest ktoś. A ktoś z twojej rodziny czegoś dokonał? Czy dalej żłopiecie wódę?
Zgłoś
A Antypis 2017-09-15 21:29:52
Jest takie beztalencie z pyrlandii, które broni pipiszy. Kiedyś pisał prostak o stolcu, teraz nauczył się słowa kapo. Historyk za 1 złoty. Jedź nad morze i udawaj żołnierza!
Zgłoś
C CiotySTOP 2017-09-15 21:29:12
Nie interesuje mnie PiS, ale sprawia mi przyjemność skowyt wszystkich zesranych imbecyli typu Janda. Płaczcie, skowyczcie, jojczcie, srajcie ryjami, żałosne mameje. Kocham to.
Zgłoś
O Orton 2017-09-15 21:26:03
Sondaze byly chyba robione na zlecenie pierwszego sekretarza zeby w TvPis jakis kabaret pokazac
Zgłoś
FZ Fox Zorro 2017-09-15 21:20:00
Marian Kowalski vel zero, zero, zero vel plankton
Zgłoś
M Madej 2017-09-15 21:15:17
Po wyborach trzeba zlikwidować: IPN, CBOS i PIS. Wyniki CBOS to szczyt manipulacji! Naprawdę, co drugi Polak głosuję na Kaczora? Już to widzę w dużych miastach! Z imienia Jarosław wszyscy młodzi mają polewkę! Codziennie PiS zalicza wpadki. Dzisiaj Ziobro na konferencji prasowej nie potrafił odpowiedzieć: dlaczego 800 etatów w sądownictwie nie uzupełniono! Dwa razy trzeba było powtarzać pytanie! Kapuściany PiS.
Zgłoś
B Brawo 2017-09-15 21:06:31
A imię jego 44%.
Zgłoś
JP Jełop po podstawówce 2017-09-15 20:16:55
Do Alouzy: Kowalski tez mi autorytet . Ciołek po po podstawówce
Zgłoś
S shawel 2017-09-15 20:02:31
Brawo Polacy.Brawo PiS.Brawo Jaroslaw. Pozdrawiam
Zgłoś
KZ Kara za Zbrodnie. 2017-09-15 19:54:07
Oddaj ludziom wille ty przeklety Karle.Bedziesz siedzial zboczencu.
Zgłoś
DN Do Na Rog Trolle.: 2017-09-15 19:32:06
Ty Kapo! Synu Hitlera stul pysk!
Zgłoś
DK Do Kierunek obrany Wschod 2017-09-15 19:30:56
Do Kierunek obrany Wschod.: Ty Kapo! Synu Hitlera stul pysk!
Zgłoś
A Alouzy 2017-09-15 19:03:50
wiadomosci.wp.pl/nigdy-nie-wybacze-tej-kwie-komorowskiemu-i-bydlakom-z-platformy-marian-kowalski-wulgarnie-o-bylym-prezydencie-6140675247364225a
Zgłoś
NR Na Rog Trolle. 2017-09-15 18:25:00
Trolle PiS idzcie na Rog ,tam tez mozna dorobic,tylko umyjcie pupki.
Zgłoś
KO Kierunek obrany Wschod. 2017-09-15 18:17:46
Juz niedlugo beda jezdzic na roboty ale na Wschod , przymusowe.
Zgłoś
DD Do Do "Sondarze"+Bilbordy 2017-09-15 18:05:53
Ty Kapo! Synu Hitlera stul pysk!
Zgłoś
D& Do "Sondarze"+Bilbordy.: 2017-09-15 18:01:54
Jakim to trzeba być zarozumiałym tupeciarzem, prostakiem bez mózgu, jak to kiedyś powiedział Lis do totalnej opozycji. Żeby nie widzieć tego, że Polacy nie chcą PO i .N, plują tym wrednym oszustom w ryj, a oni ciągle kłamią, że deszcz pada!
Zgłoś
D& Do "Sondarze"+Bilbordy.: 2017-09-15 17:59:23
Nie ja! ty za to płacisz z naszych pieniędzy, które nas okradłeś! ha, ha, ha.
Zgłoś
D Do miesiączka smolucha: 2017-09-15 17:55:18
Pocieszaj się pocieszaj! Tyle to ci jeszcze zostało. Niedługo przyjdą po ciebie, bo takie zakłamane (...) jak ty trzeba eliminować z życia publicznego. Do pierdla z tobą, ty nierobie, złodzieju i krwiopijco!
Zgłoś
& "Sondarze"+Bilbordy. 2017-09-15 17:54:54
Te "sondarze"to to samo co u Putina.Skandal ,kto za to placi? naturalnie ty.
Zgłoś
SS Schumowina spoleczna. 2017-09-15 17:51:39
PiS Trolle i wielbiciele,to szumowiny odrzucone przez spoleczenstwo.
Zgłoś
M miesiączka smolucha 2017-09-15 17:38:06
Ten obleśny czarny sukman z Torunia okradł już naród polski na blisko MILIARD ZŁOTYCH, nie ma nowych dróg, nie ma nowych stadionów = wszystko jest już w jego bebzunie, a motłoch i nieroby się cieszą z 500+, komuna pełną gębą ! Ale się te sprzedajne prastitutki niedługo już udławią, czas eliminacji (...) nadchodzi i zakłamane sondaże tv.pis nic tu nie pomogą.
Zgłoś
Po śmiechu jego 2017-09-15 17:37:15
Do prl_come_back: Wiesz po czym poznać -głupiego?
Zgłoś
P prl_come_back 2017-09-15 17:31:40
cbos? oj prawda, sama tu prawda, jak i w tv_pisuar :) prawda ... BUAHAHAHAHHAHAHAHAHA , BAUHAHAHAHAHAA !!!
Zgłoś
NS Nazywam się Lis 2017-09-15 17:25:09
Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów. To my teraz mamy niespotykaną okazję pokonać PIS. Przestańcie gębować na tym forum, bo tylko pogarszacie sprawę! Całe siły trzeba skierować na zjednanie ludzi, żeby utworzyć zjednoczoną partię, pod nazwą: NOWOCZESNA PLATFORMA DEMOKRATYCZNA, która musi wygrać najbliższe wybory i przywróci poprzedni porządek demokratyczny!
Zgłoś
A Arek 2017-09-15 17:21:23
Normalnie miodzio na moją duszę! Prawdziwi Polacy górą!
Zgłoś
PP PO&amp;N poza parlamentem 2017-09-15 17:18:57
Jakim to trzeba być zarozumiałym tupeciarzem, prostakiem bez mózgu, jak to kiedyś powiedział Lis do totalnej opozycji. Żeby nie widzieć tego, że Polacy nie chcą PO i .N, plują tym wrednym oszustom w ryj, a oni ciągle kłamią, że deszcz pada!
Zgłoś
S Szymon 2017-09-15 16:06:46
Komuchy i lewicowe ga w komentarzach za 3... 2... 1...
Zgłoś
F Fuj. 2017-09-15 16:06:17
Propaganda nie zna granic.Fuj.
Zgłoś
A aro 2017-09-15 16:05:47
no i bardzo dobrze
Zgłoś
J Jacek 2017-09-15 16:01:44
brak slow..
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!