XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
AK Anna KLZ 2017-03-21 22:37:15
smutne , przykre że Polacy sami siebie oszukują jakby mieli żyć 300 lat. Minister - polityk polski z Państwowej Inspekcji Pracy jest odpowiedzialny za wyłudzenia budżetowe. jednakże są to kwoty mniej niż milion i dlatego niewidoczne dla społeczeństwa. Ja otrzymałam w 2011r. PIT-11 za okres 01 luty 2010 do 30 listopada 2010r. przez okres 10 miesięcy ściągali z podatników pieniądze. nie mam za ten okres ani umowy o pracę, ani zlecenia ani Rp-7 . w tym okresie nie odprowadzano należnych składek do ZUS i US. Który PRACODAWCA w RP mógłby sobie pozwolić na taką PATOLOGIĘ??? owszem otrzymałam 19 listopada 2010 r. odprawę emerytalną bez odsetek. Najwyższy czas na jawność czyli transparentność działalności PIP. nie podlegają żadnej kontroli to ta Firma kontroluje wszystkie gałęzie gospodarczo – społeczne. Przeniesienie w struktury Ministerstwa Pracy by należycie wywiązywali się z ustawowych zadań dla RP i Polaków jest zasadne.
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-03-21 20:55:01
W partiokracji nigdy nie było i nie bedzie.Obojętnie ktoby nie rządził
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!