Komentarze 5

DODAJ KOMENTARZ
M maxx.., 2017-03-21 14:05:46
a was debile nikt nie poprze...
Zgłoś
SK szósty król 2017-03-21 10:12:16
Do mario J: Wolę złodzieja który mi ukradnie telewizor z domu niż oszołoma który rozpieprzy cały dom i jeszcze będzie za mnie decydował co jest dla mnie dobre. Przypominam że największym przekrętem po komunie jest afera SKOK. Tylko do jednego z nich, państwo musiało dopłacić 4,5 miliarda. Razem straty wyniosły ponad 7. Szef SKOKów jest teraz senatorem PIS. Amber Gold to przy tym pikuś. Swoją drogą PIS stosuje różne standardy wobec siebie i innych. Nowak musiał odejść bo nie wpisał do oświadczenia zegarka za 20tys. a Szyszko nie wpisał chałupy za bańkę i dalej jest ministrem. Co do czasu pracy to jestem za późniejszą emeryturą. Tak jest lepiej dla kraju a mój interes jest mniej ważny. Poza tym lubię pracować chociaż mam już powyżej 50 lat. Co do OFE, czekam aż PIS mi odda kasę. To oni są teraz u władzy. Prawda, PIS rozdaje na lewo i prawo, ciemni ludzie się cieszą a długi rosną jak nigdy wcześniej (no może za Gierka). Ktoś, kiedyś będzie musiał je spłacić. PO nie było dobre ale PIS jest baaaardzo złe.
Zgłoś
MJ mario J 2017-03-21 09:32:12
Do szósty król: ..Dlaczego tak nie cierpisz PiS-u? Czy PO było lepsze dla Ciebie jak robiło afery za aferą? Jak zlikwidowało Twoje udziały w OFE? A jak podniosło oczywiście PO Twój czas pracy to dobrze?Czy mam dalej wymieniać? Dlaczego tak robisz i komu SŁUŻYSZ i za ile?
Zgłoś
SK szósty król 2017-03-21 09:09:11
Do mario J: Lepszy Petru od większości zbieraniny z PISu.
Zgłoś
MJ mario J 2017-03-21 09:06:49
Kiedy wreszcie zniknie WIELKI pseudo polityk PETRU? Ciąga na wymioty jak patrzę na takiego wszystko wiedzącego polityka.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!