XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 8

DODAJ KOMENTARZ
AA antoni antczak 2017-03-15 19:22:23
Pis czyści Polskę z agentury sowieckiej,esbeckiej,izraelskiej,niemieckiej,oraz z wstawek unii wolności z której pani lubnauer pochodzi.
Zgłoś
T tadek 2017-03-15 13:13:04
mam skromne pytanie do PO -NOWOCZESNA ,czy cokolwiek PiS partia rzadzaca zrobila cos pozytywnego? moim zdaniem PO nadal nie moze otrzasnac sie po utracie wladzy a NOWOCZESNA chciala by ja miec. Nie jestem zwolennikiem zadnej z tych partji ,ale jednak PiS chce cos robic
Zgłoś
SZ Szowinista z Koziej Wólki 2017-03-15 12:51:07
Do kukumają: Co powiesz na nazwisko Wasserman?
Zgłoś
T TenSam 2017-03-15 12:41:00
Kto to gówno wybrał na posla ? Ten typ nie nadaje się nawet na osła
Zgłoś
K kukumają 2017-03-15 12:25:07
Do Też wyborca: Bzdury piszesz, bo kłamiesz. Gdyby tak było jak ty twierdzisz, to Polska nie zostałaby zaproszona na Szczyt G-20 ba....e. A to co bajdurzy ta pani z pseudo "nowoczesnej", to jest tylko tyle co potrafią te panie o niemiecko brzmiących nazwiskach.
Zgłoś
TW Też wyborca 2017-03-15 12:08:01
Do Wyborca: Za PO, ze zdaniem Polski w Europie wszyscy się liczyli, dług praktycznie nie rósł, gospodarka się rozwijała jak nigdy a EU sypała kasą. To mało? Teraz PIS rozdaje kasę której nie ma a którą będą spłacać nasze dzieci. Firmy wynoszą się do Czech i Słowacji a obecny rząd niczego owego od UE nie dostał jeżeli nie liczyć wielu niekorzystnych komentarzy i debat na tema łamania praworządności w naszym kraju.
Zgłoś
W Wyborca 2017-03-15 11:21:06
Załóżmy, że polityka jaką prowadzi PiS jest zła. Jaki zatem plan i propozycje dla Polski, oprócz ciągłego narzekania na PIS, ma Nowoczesna...? Pokażcie, że potraficie w końcu zrobić coś konstruktywnego dla dla polaków, dla Polski!
Zgłoś
M maxx,. 2017-03-15 09:24:22
kolejna debilka z tych do kwadratu,.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!