Komentarze 24

DODAJ KOMENTARZ
M Maciek 2015-10-17 16:36:18
Panie Aleksandrze, będę głęboko zobowiązany, jeśli nie będzie Pan rozrzucać swoich ulotek na WPIA UŁ. Uniwersytet nie jest miejscem agitacji wyborczych, szanujmy zatem zasady i zachowujmy się etycznie. Serdecznie pozdrawiam
Zgłoś
W WoJOWnik 2015-09-20 16:18:07
Do kolega Olka : To podpisz się kim jesteś :) Polityka brudna rzecz, ale prawda sama się obroni !
Zgłoś
MP Michał Pilc, Poznań 2015-09-16 22:22:32
Znam osobiście Olka, jest elokwentny, ma wszechstronną wiedzę, polecam go jako oddanego sprawie woJOWnika i ideowca.
Zgłoś
M myślący 2015-09-16 22:21:03
Do F.: bujaj się trollu! Kukiz nie tworzy "partii" a pisząc w ten sposób i obrażając uczciwych oraz inteligentnych ludzi pokazujesz tylko swój poziom
Zgłoś
HH ha ha ha 2015-09-15 20:00:14
Koordynator na liście :)
Zgłoś
AK Andrzej Kowalczyk 2015-09-13 20:12:29
Popieram Kukiza od wyborów Prezydenckich bo mówi prosti i logicznie i za to go cenie. Olka znam i szanuję także
Zgłoś
F F. 2015-09-11 10:24:42
Osobiście żal mi osób, które nie mają na siebie lepszego pomysłu niż podejmowanie się pracy polityka :) Rozumiem, że można dołączyć do partii Kukiza, by zdobyć czołowe miejsce na liście i zwiększyć swoje szanse. Jednak widząc poniższe komentarze, jestem pewien, że pasujecie tez do tej partii poziomem intelektu :D Powodzenia, pozdrawiam!
Zgłoś
JK Jakub Krzemiński 2015-09-11 00:27:04
Często zamieszczam film pokazujący, w jakich warunkach żyją mieszkańcy Łodzi, którzy nie mają nadziei na poprawę sytuacji materialnej - "Łódź miasto widmo". Cytat: "zająłeś się prywatą i wycinaniem tych, którzy mogli Ci zagrozić , bo jesteś zwykłym tchórzem który nie umie grać honorowo i przegrywać .Gdy straciłeś jedynkę, którą sam sobie przyznałeś zacząłeś się mścić na reszcie kolegów i koleżanek z listy i na Pawle Kukizie" Proszę mi powiedzieć, jakie są plany osób z miejsc 2, 3, 4 listy KWW Kukiz'15 na poprawę sytuacji najbiedniejszych mieszkańców Łodzi. Ludzie szukają najgorszych prac dorywczych poniżej kwalifikacji za kilka złotych na godzinę, oczywiście na umowę zlecenie która nie gwarantuje niemal żadnych praw - czy Państwo są tego świadomi? Proszę mi przedstawić, jakie działania w tej sprawie zostaną podjęte, w przeciwnym wypadku będę przekonany że określenie "wycinania tych, którzy mogli zagrozić" w rzeczywistości oznacza chęć takiego dobrania składu list przez p. Aleksandra Ziemiańczyka, żeby przyszli posłowie mieli na uwadze sytuację ludzi żyjących poniżej minimum socjalnego i egzystencjalnego.
Zgłoś
Ł łodzianin 2015-09-10 23:44:23
Do no nie wiem : Kto kogo szkalował, to na szczęście są dowody, więc spoko. Aleksander śpi spokojnie, ale o spokojny sen agnieszki już sie boje :)
Zgłoś
Ż życzliwy 2015-09-10 23:37:36
Agnieszko, Januszu gdzie Wasza odwaga? Dlaczego tak w konspiracji wszystko piszecie? Przecież każdy wie, że to wasze wypowiedzi. Oj nieładnie, na listy do parlamentu się wpychamy, a odwagi do podpisu zabarkło? wstyd!!!
Zgłoś
AZ Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-10 22:35:11
Do no nie wiem : Agnieszko van H. , pracuj na proces dalej. Pamiętaj, że IP zawsze da się odtworzyć. I pisz wreszcie pod swoim imieniem i nazwiskiem - i tak wszyscy wiedzą kto takie rzeczy twierdzi.
Zgłoś
NN no nie wiem 2015-09-10 22:31:02
Do Adamek Krzysztof: nie ryzykowałbym takich obraźliwych stwierdzeń publicznie - będzie trudno udowodnić w sądzie jakby co panie Adamek . Nie wiem co pan słyszał do tej pory ale szkalował panią Agnieszkę głównie Aleksander Ziemiańczyk z obawy o własną pozycję na liście . Chłopak sam się zrobił "jedynką " i zamiast dbać o ułożenie dobrej listy wycinał każdego kto mu mógł zagrozić. A pani Agnieszka bardzo dużó robi społecznie dla łodzian, ujawniła wiele afer jest popularna to się chłopak jej obawiał . Ziemiańczyk pochodzi spod Łodzi całe życie korzysta z układów zbudowanych przez tatusia - pracownika TVP , własnego dorobku nie posiada , ten który ma jest dyskusyjny - już w wieku 12 lat został okrzyknięty POLITYKIEM - juniorem - czyli od lat zajmuje się tym z czym KUKIZwalczy ( politykierstwem)
Zgłoś
AK Adamek Krzysztof 2015-09-10 21:38:27
Wojownicy. Jak z koziej (...) tràbka ! Z imienia i nazwiska przedstawić sie nie łaska ? A co do tej p.Agnieszki , doszły mnie głosy że bardzo wulgarna i nieprzyjemna , lubi włazić w cztery litery byłym partyjniakom
Zgłoś
AZ Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-10 19:47:42
Do dokładnie tak : No to Agnieszko WvH występuję o Twoje IP, przegięłaś.
Zgłoś
AZ Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-10 19:46:40
Do Samotny Wojownik: No to Agnieszko WvH występuję o Twoje IP, przegięłaś.
Zgłoś
SW Samotny Wojownik 2015-09-10 19:36:27
Powiem tak - Potencjalni Wyborcy ! Nie idźcie tą drogą ... - drogą intryg , knowań , ust pełnych frazesów ... Szukajcie dalej , bo tu jedynie pusta forma pozbawiona treści.
Zgłoś
DT dokładnie tak 2015-09-10 18:21:13
Do Aleksander Ziemiańczyk: jaka jest różnica pomiędzy woJOWnikiem a GNOJownikiem i dlaczego ty Aleksander Ziemiańczyk należysz do tej drugiej kategorii ? Może chodzi o to, że zamiast przygotować rzetelnie listy Kukiza ustawiłeś się na" jedynce" zająłeś się prywatą i wycinaniem tych, którzy mogli Ci zagrozić , bo jesteś zwykłym tchórzem który nie umie grać honorowo i przegrywać .Gdy straciłeś jedynkę, którą sam sobie przyznałeś zacząłeś się mścić na reszcie kolegów i koleżanek z listy i na Pawle Kukizie . Biadolisz na forach , zakładasz jakieś durne, konkurencyjne dla Pawła Kukiza stowarzyszenia , mącisz , knujesz, oszukujesz. Używasz kłamstwa, szantażu jak każdy drobny cwaniak prący do władzy . To cała prawda o tobie . Z małego GNOJownika nigdy nie wyrośnie poważny WoJOWnik. Klikanie na samego siebie na tym forum to wszystko na co cie stać .
Zgłoś
WC Wielbiciel Cylindrów 2015-09-10 14:00:22
Akurat "hucpa" wybitnie pasuje do semickości jednej z lokalnych "woJOWniczek", która niczym chorągiew na wietrze zmienia barwy partyjne częściej od lakieru paznokci.
Zgłoś
AZ Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-10 11:03:21
Do obserwator : to tezy wielokrotnie powtarzane przez jedną z kobiet w Łodzi, która od kilku tygodni obraża i mnie i WoJOWników. Gdybym chciał iść do Sądu, jestem przekonany, że IP "obserwatora" vel AW byłoby identyczne.
Zgłoś
O obserwator 2015-09-10 09:47:58
GNOJOWNIK 15 Aleksander Ziemiańczyk to człowiek rozbijający ruch Kukiza . Posługuje się nadmiernie często hasłem SIŁA i HONOR choć znaczenia tych słów nie rozumie bardziej pasuje do niego HUCPA i BEZPRAWIE. Posiada zadłużoną firmę , kilka lukratywnych zleceń w województwie łódzkim załatwionych przez koneksje z PiS i rodzinne PSL . .W jednej z nich w ogóle się nie pojawia . Z takich ja on Kukiz planował oczyszczać Polskę i miejmy nadzieję , że nadal się to uda
Zgłoś
W: woJOWniczka :) 2015-09-09 15:03:55
Jak najbardziej polecam ! Kandydat godny zaufania, Łódź na pewno będzie dumna z niego :)
Zgłoś
AZ Aleksander Ziemiańczyk 2015-09-09 12:57:22
Do woJOWnik: podpisuj się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem rzekomy WoJOWniku. Ps. WoJOWnicy wybrali mnie na swojego Rzecznika i członka Rady Krajowej. To najlepsza rekomendacja, za którą dziękuję. Siła i Honor!
Zgłoś
W woJOWnik 2015-09-09 09:46:14
Nie polecam. Karierowicz bez idei.
Zgłoś
JK Jakub Krzemiński 2015-09-08 21:55:01
Łódź potrzebuje odbudowy przemysłu włókienniczego, ludzie nie mogą pracować za 5 zł/h w zagranicznych fabrykach bo w takiej sytuacji ciężko jest przetrwać. Wcześniej nie znałem kandydata, ale poznałem :) duże poparcie wśród działaczy z Łodzi, myślę że taka osoba sprawująca funkcję posła pozwoliłaby mieć nadzieję na poprawę sytuacji w regionie i kraju.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!