XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
E Eugeniusz 2017-03-02 16:45:33
Myślę, że prawda o pojmowania przez Naszych Rządzących i pozostałej większości tzw. "polityków" jest banalna. Jak tylko który buzię swoją otworzy, już w pierwszym zdaniu ujawnia się tragiczna dla naszego społeczeństwa prawda: ONI NAPRAWDĘ TRAKTATU NIE ZNAJĄ. Paru (?) widocznie było na jakiś szkoleniach, ale wydaje się, że były to wyrzucone w błoto pieniądze. No, ale, Drodzy Państwo, jak się nie rozumie słowa OPUBLIKOWAĆ, to co tu mówić np. o jakichś "podwójnych" etc. etc... co ja IM będę podpowiadał A co do tej "czwóreczki", to dobrze, że choć Czesi zachowują zdrowy rozsądek, bo... mieli go zawsze
Zgłoś
ZP Zygmunt prawie stary 2017-03-02 16:11:50
Do Stacho G.-Stańczyk: Świetnie skomentowałeś bieżącą sytuację ale koń jaki jest każdy widzi. Bardzo mnie ciekawi co byś zrobił gdybyś miał wpływ na rządy. Wyjście z UE? IV wojna światowa? Jak się należy do rodziny to trzeba trzymać się jej zasad. Nikt sie nie zgodzi na dojenie kasy z friko.
Zgłoś
SG Stacho G.-Stańczyk 2017-03-02 15:48:33
Cytata: ""Nie zgadzamy się na podziały w Unii i nigdy na takie podziały się nie zgodzimy" - oświadczyła premier." Pięknie. Ale jest takie przysłowie: "Ten ma rację, kto płaci za kolację". Póki co najwięcej płaci "Cesarstwo Niemieckie" i być może zażąda od korzystających z jego fundacji "wasali" podporządkowania się "traktatom lizbońskim", wskutek których członkowie - wasale dobrowolnie dali sobie założyć wędzidła z ideą zastosowania w razie sprzeciwu doktryny L. Breżniewa o "bratskiej pomoszczy" włącznie. Dlaczego przed akceptem owych traktatów przedstawiciele III R P nie pamiętali o rzymskiej zasadzie Quit quit agis, prudenter agas et respice finem" - cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i zważaj na koniec?
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!