XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 6

DODAJ KOMENTARZ
A antyantoni 2017-02-28 21:21:41
Psy wyją, a świr jest dalej świrem !!!!!!
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-02-28 20:20:26
Psy szczekają a karawana idzie dalej.
Zgłoś
PO Prawicowiec ORMOwiec 2017-02-28 13:40:27
Do buda: Mam 51 lat, świetnie pamiętam PZPR i nie widzę dużej różnicy: - Jest Pierwszy Sekretarz? Jest! - Sekretarz rządzi a rząd nie ma nic do powiedzenia (Prezydent też się nigdy nie sprzeciwia). - Przewodnia siła narodu zawłaszcza wszystkie sfery życia politycznego, ekonomicznego. - Korumpuje społeczeństwo aby zyskać na popularności. Najlepszy w tym był Gierek (patrz 500+, wcześniejszy wiek emerytalny) kosztem zadłużania przyszłych pokoleń. Nigdy dług nie rósł tak szybko jak teraz - Wszystkie swoje pokrętne działania, często wbrew prawu tłumaczy dobrem narodu. - Lekceważy politykę zagraniczna kosztem wewnętrznej. Itd. Itp. Prawie to samo tylko rolę Związku Radzieckiego pełni teraz kler.
Zgłoś
B buda 2017-02-28 13:14:49
Do Prawicowiec ORMOwiec: Jak nie widzisz różnicy pom. PiS-em a PZPR-em, to znaczy, że urodziłeś się już po upadku PZPR i odejściu od władzy. Dlatego, nie masz pojęcia czym była PZPR.
Zgłoś
PO Prawicowiec ORMOwiec 2017-02-28 09:13:32
Do ja: Czemu się tak wkurzasz jak ktoś ci wali prawdę w oczy? Nie ma bardziej lewicowej formacji w tym kraju niż PIS popatrz sobie co robią a co robiło PZPR i porównaj te 2 obrazki. Widzisz różnicę?
Zgłoś
J ja 2017-02-27 22:58:01
Rozumiem, że lewaków nie ośmieszają z zasady? W sumie nie muszą, lewactwo samo kompromituje się przy każdej okazji.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!