XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 2

DODAJ KOMENTARZ
NK Niesforny Kazio 2017-02-22 09:10:19
Do star: Nie zgadzam się z moim przedmówcą. Tam gdzie nie ma konsultacji społecznych a rząd ewidentnie łamie prawo i narusza demokratyczny porządek, organizacje społeczne odgrywają wielką rolę. Mają nie tylko prawo ale nawet obowiązek reagować. Z jednej strony wytykać rządowi działanie sprzeczne z prawem, z drugiej zgłaszać je do każdej instytucji, która się takim sprawami zajmuje. Niech nikt też nie mówi że Unia Europejska nie ma prawa się tym zajmować. Ma prawo i obowiązek dopóki jesteśmy jej częścią. Żadna grupa cywilizowanych krajów nie może sobie pozwolić na białoruski sposób rządzenia wśród swoich członków.
Zgłoś
S star 2017-02-21 19:28:37
Proszę zapytać suwerena a nie opozycji i organizacji pozarządowych zagranicznych czy tych mocno z nimi powiązanych, czy czuje się zagrożony. Każdy kraj powinien się sam urządzać, bo różne były i są uwarunkowania historyczne. Dlaczego niszowe organizacje mają mieć większy wpływ niż większość społeczeństwa. Nikt i nikogo nie powinien na siłę uszczęśliwiać. Ja żadnego zagrożenia nie widzę i nie chcę, aby ktoś bez mojej akceptacji to robił. Zawsze bezpartyjny.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!