XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
A an 2017-04-05 21:41:51
No już można poczytać o nowym pomyśle.... 24% od przychodu dla polskich małych firm!!!Średnia marża na towarach czy usługach to 10-20% w małych firmach !Więc przychód czyli obrót towarem będzie opodatkowany w wysokości 24% !! Dla myślących Kupując towar do sprzedaży za 5tysięcy i uzyskując marżę 20% nawet bez żadnych strat to kwota 1tysiąc zł CZyli przychód jest w wys 6ysięcy i 24% od tej kwoty 1440zł! zusu! Z czego dołożycie? Kto wam za darmo towar dostarczy? Kto wam zapłaci podatki lokalne od lokalu i czynsz? No no ciekawy pomysł... Jak dobić resztę małych firm z hasłem pomocy na ustach...
Zgłoś
A adam 2017-02-22 22:46:56
Do wili: wilis bez kombinacji alpejskich dobrze . ja uwazam ze do dobra zmiana ,jestem w takiej branży ze ormowcy esbecy jezdza sobie taxi z nudów i płacą zdrowotne 298 zl i do tej pory jeszcze emeryturki mieli po 4 - 6 tys bandziory !!!
Zgłoś
W wili 2017-02-20 10:35:10
nie rozumie intencji projekyu ustawy o zus dla malych przedsiebiorcow 5000zl przychodu to moze oznaczac po uwzglednieniu kosztow uzyskania tego przychodu 1oozl dochodu i jaki zus.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!