XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
W wili 2017-02-16 15:35:41
Do Inteligent po podstawówce: kim ty jestes ze nierozumiesz ze biale jest biale no chyba ze nierozumiesz poniewaz masz klapy na oczach z napise PO PO PO PO i za rzadow PO-ZSL byles w w grupie trzymajacej wladze i lubisz jak polakow sie wykorzystuje ,a panstwo polskie idzie na dno
Zgłoś
W wili 2017-02-16 15:19:43
moi kochani z PO ,a gdzie wy jestescie ja ogladam szystkie programy informacyjne i nie widze konferencji prasowej w sprawie aresztowania arkadiusza Ł ps.HOSS przeciez wczoraj wasz posel w telewizji mowil ze tam gdzie krzywda ludzka to wy bedziecie no chyba ze to byla manipulacja
Zgłoś
IP Inteligent po podstawówce 2017-02-16 14:00:44
Do trzymajtuanietam: A ja myślę że to ty nie rozumiesz o co chodzi. Najpierw spróbuj sie sam wysilić zanim zaczniesz oceniać innych,
Zgłoś
T trzymajtuanietam 2017-02-16 13:31:59
Jak "platforma" chce nadal trzymać w swoich szeregach takich posłów jak Cezary Tomczyk i Agnieszka Pomaska, to musi na specjalnym szkoleniu przekazać Im wiedzę o tym, że mleko jest białe a trawa zielona, bo pytają się władz rządowych o sprawy, które nawet dziecko z piątej klasy podstawówki, dobrze zna.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!