Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
J Jasińska 2017-02-16 01:56:19
Ten młody Sebastian sprzeda się POpaprańcom jak bolek SB? ...Dobre imię szpicla.... W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat jedynie 20!!!! I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!! Dlaczego mój brat walczył o godne życie robotnika???...a nie zachował się jak BOLEK??? Dlaczego mój brat nikogo nie zdradził???..nie spółkował z SB jak BOLEK??? Sytuacja rodzinna nasza była naprawdę tragiczna...utopiło się 2 braci...spalił się dom...etc...i mój brat nie poszedł na współpracę i lekki chleb SB cki!!! Mój stryj delegat Rządu Londyńskiego na Kraj...minister Wyznań, Opieki Społecznej i Oświecenia Publicznego - wydawał też wyroki śmierci na kolaborantów takich jak BOLEK, którzy sprzedawali Polaków i Żydów... - został zdradzony przez ..Bartoszewskiego...którzy wówczas nic nie znaczyli tak jak BOLEK w 70 roku!!!!...ale mój stryj nie zdradził nikogo, gdy gestapo zabrało go z tajnej matury...maltretowało szarpało przez psy....i ostatecznie zamordowało!!! Mój brat Jan Jasiński był w czołówce Komitetu Strajkowego Stoczni im. Lenina...był jednym z przywódców....a BOLEK spółkował z SB!!! i wygrywał kasiorę za kolegów z W-4! Do mnie Bolek mówił, ze mój brat to jego najlepszy kolega! Dlaczego ten bydlak-BOLEK ..analfabeta...zdrajca...złodziej...dziwkarz...morderca 18 letniego Tadzia Szczepańskiego i jego kolegi Tadzia Gawrońskiego..mający nieczyste sumienie w sprawie Jerzego Popiełuszki...szpicel...POsPOlity bandzior jeszcze nie siedzi?
Zgłoś
AA antoni antczak 2017-02-14 14:27:53
Do radar: Moim zdaniem nie.Zmianę pasa należy zasygnalizować wcześniej kierunkowskazem, upewniwszy się że nie jestem wyprzedzany.Tyle pisze w książce. Mam inną ocenę co do powstania kolizji. Moim zdaniem kierowca prowadzący kolumnę powinien zmienić pas na lewy zaraz po wyjściu z ronda.Drugi samochód byłby bardziej widoczny.Trzeci nie mógł osłaniać drugiego ponieważ seiczento blokowało pas prawy.Trzeba nauczyć kierowców że podczas przejazdu kolumny uprzywilejowanej należy zjechać maxymalnie na prawą i się zatrzymać.Zpowoduje to że kierowca trzeciego osłoni pojazd drugi jadąc pomiędzy.A jak nie ma miejsca?
Zgłoś
R radar 2017-02-14 12:53:04
Wyrażnie widać , że wypadek spowodowała kolumna BORu a nie seiczento, prokuratura bezprawnie oskarża.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!