XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 333

DODAJ KOMENTARZ
. .PRAWO. 2017-08-25 18:28:51
90% wpisów to durny bełkot TROLLI z Totalnej Opozycji. Sami KODowcy, POwcy, Bolszewickie BOLKI i SBecy, Ntumany oraz OBYWATELE Ruskich Putinowców. Piszą sami o sobie, komentują swoje durne, przekłamane wpisy. NIE WARTO TAKICH WPISÓW CZYTAĆ A Z PEWNOŚCIĄ NIE WARTO ICH OCENIAĆ I KOMENTOWAĆ. !!! TO TROLLI ZABOLI !!! OJ BOLI... WIDAĆ PO CZERWONYCH ŁAPKACH. PŁATNE TROLLE MAJĄ DYŻUR 24H..
Zgłoś
KD Kim Dzong II 2017-08-24 15:33:44
Zamach PiS na internet spowoduje reakcję, bedą tłumy spacerowiczów, nawet 500+ uj tu da :), nooo, dawać to hieny !!!
Zgłoś
A Antychujoza 2017-08-24 08:49:01
PiS teraz powinien wprowadzić program "k u r w y -". Podstkomusze ścierwo do wora.
Zgłoś
PB PO bydlaki kaput z wami! 2017-08-23 23:08:29
Co za bydło kwiczy na tym forum! To my: komuniści, złodzieje, aferzyści, ludzie bez mózgów, wszyscy z rozpaczliwie wściekłej i przegranej opozycji.
Zgłoś
L lortvapir@gmail.com 2017-08-23 16:16:04
Platworm traci poparcie to bardzo dobrze
Zgłoś
DR Do Roboty pisLenie 2017-08-23 12:22:40
Miernoty Pisuarowe nabrały ruchów. Poszkodowany lud zmusił tych nieudaczników i leni do roboty . A myśleli że cały czas będą " dożynki"
Zgłoś
: :-) 2017-08-23 11:37:55
Do HISTORIA RODZINY LISÓW : Poczytaj sobie historię rodziny Kaczyńskich a kopara ci do ziemi opadnie i nie będziesz miał już kogo krytykować jeżeli przy okazji nie zechcesz spostponować swojego pracodawcy.
Zgłoś
RH Rudolf H. 2017-08-23 11:20:54
Co wiemy o Kaczyńskich? Przywódcy kato-prawicy pochodzenia żydowskiego. Szczególnie polecamy wszystkim moherowym katolickim ignorantom przeczytanie ich życiorysu, podających się za reprezentantów wszystkich polskich katolików Kaczyńscy ukrywają swoje pochodzenie i coś jeszcze??? Smród czosnku i kolaboracji jest nie do zniesienia. Od „Okrągłego Stołu’ są uczestnikami zmowy postsowieckiej żydokomuny, którzy na plecach Armii Czerwonej i NKWD terrorem, mordem, zniewolili nasz kraj. Potomkowie zbrodniarzy, sadystów, wykształceni na elitarnych polskich i zagranicznych uniwersytetach przejęli pałeczkę pokoleniową, niszczą, rozkradaj nasz kraj, ogłupiając naród mediami i indoktrynacją religijną z czarnym złodziejem toruńskim na czele.
Zgłoś
PM Pieniążki mi się marzą 2017-08-23 11:17:37
Nazywam się Paweł, mam 6szt. dzieci i z żoną zadecydowaliśmy niedawno, że kupimy jak prawdziwi polscy hami passata 1.9tdi poliftowego 2000r. Ale sprzedawca mnie oszukał bo on ma ksenony !!! Teraz mam chorobę KSENONOFOBIĘ, jestem bardzo roszczeniowym nierobem z natury , takim typowym januszem pisuarowym co za 500zł by matkę własną sprzedał do burdelu, więc zapytuje o to wszędzie, gdzie mam się udać i gdzie pisać i na kogo donośić i GDZIE, by to sprostować i zarobić PIENIĄŻKI, pomożecie bohaterscy pisuarowcy, przekupki wy moje ?
Zgłoś
D dykta+ 2017-08-23 11:12:22
pisuar to esencja zgnilizny w czystej postaci
Zgłoś
EP Elyta po podstawówce 2017-08-23 11:00:26
Do Niezależny obserwator : jesteś przydupasem karła - taki z ciebie niezależny obserwator. Kupa śmiechu. A teraz idź na skargę do swojego wodza po podstawówce , tego od faszystów
Zgłoś
HR HISTORIA RODZINY LISÓW 2017-08-23 10:52:20
HISTORIA RODZINY LISÓW ..... //niepoprawni.pl/blog/aleszumm/tomasz-lis-czy-tomasz-lisienko .......................................................... Cała rodzina, jako sprawdzeni komunistyczni agitatorzy i propagandziści, szybko znaleźli zatrudnienie w aparacie partyjnym oraz bezpieczeństwa PRL. Ojciec Tomasza Lisa – Stiepan (od 1953 roku Stefan) W początkach kariery zatrudniony w 128 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej, jako podoficer polityczny, z czasem „służył” w KW PZPR oraz WUSW. Był, jak mówią o nim współpracownicy – specjalistą od prowokacji i dywersji. Lis przejął pałeczkę po ojcu i dziadkach, którzy walczyli z Polakami.
Zgłoś
DK Do Komuna u władzy: 2017-08-23 10:42:41
Tak, przez Lisa
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-08-23 10:41:44
Do Marzyciel: Ta wiadomość była kierowana do "Marzyciela: Czytaj ze zrozumieniem. Skoro piszesz, że Kukiz'15 to przybudówka PiS, to Nowoczesna i PSL jest przybudówką PO. Ale z tego nic nie wyniknie, jak PO i PiS zostaną wypchnięci do opozycji. A według ciebie, to kto miałby wygrać najbliższe wybory? Czemu wprost tego nie napiszesz?
Zgłoś
KU Komuna u władzy 2017-08-23 10:32:47
Do Trafne określenie Lisa!: Jeżeli jest komuna w tym kraju to jest to PIS. Ta sama struktura, te same metody działania.
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-08-23 10:29:07
Do Niezależny obserwator: Czytaj ze zrozumieniem. Skoro piszesz, że Kukiz'15 to przybudówka PiS, to Nowoczesna i PSL jest przybudówką PO. Ale z tego nic nie wyniknie, jak PO i PiS zostaną wypchnięci do opozycji. A według ciebie, to kto miałby wygrać najbliższe wybory? Czemu wprost tego nie napiszesz?
Zgłoś
TO Trafne określenie Lisa! 2017-08-23 10:18:28
Bardzo trafne określenia totalnej opozycji, w chwili szczerości komunisty Lisa. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów! ani mózgów! Dzięki tym określeniom można w łatwy sposób zorientować się, kto w danej chwili pisze: Jak widzę dzisiaj zabierają głos na tym forum sami "bez mózgów", i jeden zniemczony "komunista" Może później przyłączą się inni.
Zgłoś
SN Słońce Narodu 2017-08-23 10:12:57
Do Słońce Narodu: Albo na przykład taki: Pędzi pociąg historii, błyska stulecie ? semafor. Rewolucji nie trzeba glorii, Nie trzeba szumnych metafor, Potrzebny jest maszynista, Którym jest On: Towarzysz, wódz, szowinista ? KACZYŃSKI - słowo jak dzwon!
Zgłoś
SN Słońce Narodu 2017-08-23 10:07:30
Do ZAWRACAMY : Po co kombinować? Odkurzmy stare wiersze z lat 40tych i 50tych i w miejsce słowa "Stalin" wpiszmy "Kaczyński". Reszta pasuje jak ulał: Rewolucja - parowóz dziejów"... Chwała jej maszynistom! Cóż, że wrogie wiatry powieją? Chwała płonącym iskrom! Chwała tym, co wśród ognia i mrozu jak złom granitowy trwali, jak wcielona wola i rozum, jak Kaczyński co nigdy nie nawali.
Zgłoś
NP Nigdy PiS 2017-08-23 09:45:56
PiS to samo Zlo.
Zgłoś
K Kot. 2017-08-23 09:40:33
Do Bez obrazy!: Kot i pantwo kaczystan
Zgłoś
KO Kasa od CDU 2017-08-23 09:30:48
Jarosław Kaczyński próbował znaleźć źródła finansowania swojego pierwszego ugrupowania – Porozumienia Centrum. Źródłem są fragmenty książki Michała Karnowskiego i Piotra Zaremby „O dwóch takich… Alfabet braci Kaczyńskich. – Nie zaprzeczam temu, że liczyłem na wsparcie zachodniej chrześcijańskiej demokracji. Niestety twarde polskie prawo zabraniało finansowania partii politycznych z zagranicy – powiedział Kaczyński w kontekście pieniędzy od niemieckiej partii CDU.
Zgłoś
BP Brawo PIS! 2017-08-23 09:24:14
Dobra zmiana w natarciu: Kompromitacja urzędników wchodzącej w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej spółki Autosan. Jak dowiedzieli się reporterzy RMF FM, w skutek kuriozalnego opóźnienia pozbawili oni firmę szansy na zdobycie zamówienia od armii wartego prawie 30 milionów złotych. Chodzi o przetarg na autobusy dla wojska. Autosan starał się o start w przetargu, jednak jego ofertę odrzucono, bo została złożona 20 minut po czasie. Co więcej, po tej wpadce władze spółki w żaden sposób nie walczyły o umożliwienie udziału w postępowaniu. Jak dowiedział się reporter RMF FM, ten oferent nie skorzystał z prawa do odwołania. W efekcie do przetargu wystartował tylko jeden dostawca - niemiecka firma MAN - i to ona wygrała postępowanie. Za blisko 30 milionów złotych dostarczy polskiemu wojsku 26 dużych autobusów pasażerskich. Żeby nie było wątpliwości, Autosan jest firmą państwową, częścią PGZ a autobusy dostarcza naszej armii tak opluwani przez PIS Niemcy.
Zgłoś
M Marzyciel 2017-08-23 09:08:11
Do Niezależny obserwator: Kukiz to przybudówka PISu. Gdyby dać im władzę, niewiele się zmieni. Nie ma w Polsce siły politycznej do której można by mieć zaufanie,
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-08-23 08:35:48
Kukiz'15 - 19%, Nowoczesna - 11%, PSL - 7%, Gowin jest w stanie odłączyć od PiS - 13% wyborców. To jest realna nowa koalicja, która ma szanse odsunąć PiS i nie dopuścić PO do rządzenia, wygrywając przyszłe wybory. PO z PiS są tak podzieleni, że nie wejdą w koalicję ze sobą, żeby konkurować z nową oczekiwaną przez Polaków koalicją, odmłodzoną i nie uwikłaną w żadne szemrane sprawki.
Zgłoś
: :// 2017-08-23 08:14:17
Nie mam chęci do roboty, ani rano ni wieczorem. Hej zapiszę się do PISu, będę dyrektorem, będę dyrektorem. Bez pośpiechu będę chodził na imprezy i spotkania. Hej, będzie się plebs korzył i do pasa kłaniał i do pasa kłaniał. Żeby jednak głosowały na mnie dalej głupie młoty. Chociaż mam ich w d.upie, dam im pięćset złotych, dam im pięćset złotych. A gdy już umocnię tak jak trzeba władzę, jak mi ktoś podskoczy to do pierdla wsadzę, to do pierdla wsadzę.
Zgłoś
Z ZAWRACAMY 2017-08-23 07:48:47
Do szkół wchodzi nowa socrealistyczna "poezja". Nasze Dzieci będą czytały bałwochwalcze wiersze o Karle i Płaszczaku jak onegdaj o Stalinie. Zawracamy
Zgłoś
DD Do Do Urn Wyborczych.: 2017-08-23 07:41:52
Uwierz! Tylu Polaków nie jest za PiS, tylko tyle Polaków jest przeciw aferzystom z poprzedniej ekipy. Dlatego jest dużą szansą na wygranie wyborów nie przez PO i nie przez PiS. Te dwa ugrupowania będą ładnie wyglądały na ławkach opozycji. Im więcej będą się gryzły PO z PiS, tym bardziej mają szanse na odesłanie ich na ławki rezerwowe.
Zgłoś
DD Do Do Urn Wyborczych.: 2017-08-23 07:30:56
Tak, tak, nie głosujemy na tą totalną bandę zdrajców, do więzienia z nimi i wykastrować, żeby nie gwałcili innych więźniów!
Zgłoś
FK Ferdynand Kiepski 2017-08-23 07:25:26
Dzisiaj na Śląsku w większości domów gotują grochówkę. Jak myślicie będzie tornado i smog na Śląsku po obiedzie?
Zgłoś
DU Do Urn Wyborczych. 2017-08-23 07:20:01
Nie wierze ,ze tylu Polakow jest za PiS,to ci platni zdrajcy wypisuja niedorzecznosci ala Blaszczak.Polski Narod jest madry ,poza tymi co wesza korzysci materialne.Idziemy do URN i nie glosujemy na tych ZDRAJCOW,uwaga moga falszowac wszyscy musza miec oczy otwarte.No a potem pod Sad i do Wiezienia .
Zgłoś
DK Do Kreatury: 2017-08-23 07:14:52
Taka to jest ta wściekle totalna opozycja! Ale już niedługo, jak będą wybory Polacy tą zniemczoną i złodziejską opozycję wyślą na śmietnik historii! Trzeba tylko cierpliwie dotrwać do wyborów. Miłego dnia dla wszystkich.
Zgłoś
TI Troll IQ=0. 2017-08-23 07:01:52
PiS-owskie Trolle nie maja zadnej Wiedzy Politycznej ,pi...dola tez takie Dyrdymaly jak ich ulubiency.Ta Inteligencja obojga nie przrasta inteligencji mojego Psa.
Zgłoś
K Kreatury 2017-08-23 00:20:31
Nie do wiaty. Co jeden to większ pr.ygłup. Jak się te wszystkie kreatury zwąchały? I czym większy cham i prymitywny tuman to cieszy się większym poklaskiem . Niepojęte !! Czym to się skończy
Zgłoś
DH Do hau, hau, hauł! 2017-08-22 23:28:19
hau, hau, hauł! dziękuję idę spać!
Zgłoś
KP Kseonofobik pisuarowy 2017-08-22 23:25:47
Nazywam się Paweł, mam 6szt. dzieci i z żoną zadecydowaliśmy niedawno, że kupimy jak prawdziwi polscy hami passata 1.9tdi poliftowego 2000r. Ale sprzedawca mnie oszukał bo on ma ksenony !!! Teraz mam chorobę KSENONOFOBIĘ, jestem bardzo roszczeniowym nierobem z natury, więc zapytuje o to wszędzie, gdzie mam się udać i gdzie pisać i na kogo donośić i GDZIE, by to sprostować i zarobić, pomożecie rodacy ?
Zgłoś
W Witam. 2017-08-22 23:19:30
Witam Państwa. Kiedy zaczynamy budowę muru na Odrze. Pragnę podkreślić, iż Chińczycy budowali dość długi. Wiwat Przaśny Pisuar. Wiwat !!!
Zgłoś
HH Hau, hau, hauł! 2017-08-22 23:13:42
Jeszcze troszkę poszczekajcie trolliczki złodziejskie, no! poszczekajcie bo zasnąć nie mogę, a rano do pracy muszę wstać! Nie bądźcie tacy uparci i poszczekajcie, hau, hau, hauł. to taka miła dla ucha muzyczka szczekających wściekłych ubeckich trolli.
Zgłoś
BS Bydło sprzedajne 2017-08-22 23:13:17
Do Szantazysci.: TKM - nakraść się i obłowić bo czasu jest mało, (...) pisuarowe
Zgłoś
ST Szczekajcie trolle z PO 2017-08-22 23:06:28
No trolle ubeckie mendy poszczekajcie jeszcze trochę przed snem, bo zasnąć nie mogę! Hału, hauł, hauł. Śmiało szczekajcie, kto nie szczeka ten jest z PiS-em, hau, hau, hauł!
Zgłoś
DP Do PO: 2017-08-22 23:04:22
pl.blastingnews.com/felietony/2017/06/kowalski-nie-wytrzymal-w-studiu-tvp-info-unia-europejska-nas-wideo-001775235.html Lub: pikio.pl/marian-kowalski-bardzo-ostro-w-tvp-info-ta-rozmowa-jest-zalosna-video/#
Zgłoś
RK ryś kalesoniarz vel hania 2017-08-22 23:02:54
TAK, przyznam się, to moje prawdziwe oblicze ! Jestem pisuarowym faszystom i płatnym moskiewskim trolem, bo leże TERAZ odłogiem i dostaję 500zł, a za rządów platfusów MUSIAŁEM PRACOWAĆ UCZCIWIE. Mi roszczeniowemu nierobowi jest to - HAŃBA.
Zgłoś
DP Do podłego kalesoniarza 2017-08-22 23:02:33
Bo jesteś szmata ty podły kalesoniarzu. I odczep się od Lisa ty padlino bo to jest niesmaczne i już nudne . Nie dorastasz mu do pięt ty zboku
Zgłoś
1B 100% beneficjentów liże D 2017-08-22 22:58:24
modli się co noc do boga: ''niech sie pali niech się wali bele tyko mnieeee 500zł dali, a sąsiad niech zdycha, niech mu źle będzie, niech rozjeb..ią ten kraj... BELE MNIE DALI'' -------------------- taki naród, kótfy i kondomy + roszczeniowe nieroby, czym to się różni od ISLAMSKICH UCHODZCÓW? NICZYM - oni są im TYLKO KONKURENCJĄ, wy psychicznie chore odbytolizy kaczki...
Zgłoś
S Szantazysci. 2017-08-22 22:57:45
Przestana wycinke w Puszczy jak dostana od EU 3,5 Miliarda Euro.Wyslali List do Brukseli.Co wy na to?
Zgłoś
ZK Złodzeje, komuniści, itd' 2017-08-22 22:57:22
Nazywa się Lis i twierdził, że jest hieną. Witał wszystkich z wściekle totalnej i przegranej opozycji słowami: Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają rozumu, bo nie mają głów, witam was. I cała opozycja biła jemu brawa. Dlaczego teraz tak się wkurzacie jak do was zwracają się tymi określeniami?!
Zgłoś
K Klatwa. 2017-08-22 22:54:21
PiS to Klatwa.
Zgłoś
PF pisuarowy faszysta 2017-08-22 22:54:18
TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pisuarowym faszystom, bo leże TERAZ odłogiem i dostaję 500zł............. a za przódów platfusów MUSIAŁEM PRACOWAC UCZCIWIE. HAŃBa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
DU Do Urn Wyborczych. 2017-08-22 22:53:24
Wszyscy do Urn i w PiS-du z nimi.Osadzic i do Wiezienia.
Zgłoś
BP Brawo PiS 2017-08-22 22:47:18
Platforma Obywatelska jest już zdemaskowana, ta wściekła opozycja dąży do zachowania układ postkomunistycznego, który zawiaduje ogromnym majątkiem ze złodziejskiej prywatyzacji i innych oszustw w kraju. Ta grupa ubeków uczestniczy w systemie kłamstwa i prowokacji, są przekupieni różnymi stanowiskami i profitami finansowymi. Wspomaga ich oszalała garstka trolli, która robi zadymę i prowokację na wielu forach.
Zgłoś
PW Paszli won 2017-08-22 22:44:40
Ile jeszcze kłamstw , awanturnictwa ,niekompetencji i bezczelności pisuarowych kolesi zniosą Polacy ? Już cza by paszli w PiS-du
Zgłoś
TS Tylko sie cieszyć! 2017-08-22 22:44:04
Ale się wściekają złodziejskie trolle, tak ich prawda kuje w oczy!
Zgłoś
T Temida 2017-08-22 22:40:54
Co wiemy o Kaczyńskich? Przywódcy kato-prawicy pochodzenia żydowskiego. Szczególnie polecamy wszystkim moherowym katolickim ignorantom przeczytanie ich życiorysu, podających się za reprezentantów wszystkich polskich katolików Kaczyńscy ukrywają swoje pochodzenie i coś jeszcze??? Smród czosnku i kolaboracji jest nie do zniesienia. Od „Okrągłego Stołu’ są uczestnikami zmowy postsowieckiej żydokomuny, którzy na plecach Armii Czerwonej i NKWD terrorem, mordem, zniewolili nasz kraj. Potomkowie zbrodniarzy, sadystów, wykształceni na elitarnych polskich i zagranicznych uniwersytetach przejęli pałeczkę pokoleniową, niszczą, rozkradaj nasz kraj, ogłupiając naród mediami i indoktrynacją religijną.
Zgłoś
WP W PIS-du. 2017-08-22 22:35:13
PiS tonie jak stara zardzewiala Lajba,we wlasnym Szambie.
Zgłoś
BR Buraczane ryje 2017-08-22 22:34:55
Nie mogę już patrzeć na te pisuarowe buraczane mordy. Jak się odezwą to język jak z chlewa
Zgłoś
ZK zawiśniesz kalesoniarzu 2017-08-22 22:33:55
czytajcie w necie, słuchajcie LUDZI, bo w tv-pisuar wam mózgi wypiorą, mam juz prl za 500zł daniny z cudzych podatków, róbcie tak dalej sprzedjane kondomy, róbcie tak dalej....
Zgłoś
DB Do Banda ciemniaków: 2017-08-22 22:33:09
Piszesz o PO
Zgłoś
PZ PO złodzieje! 2017-08-22 22:31:26
Kopalnie, stocznie zaczynają być rentowne, wystarczało nie kraść!
Zgłoś
BC Banda ciemniaków 2017-08-22 22:29:30
Kiedy Polacy tą pisuarową bandę w końcu pogonią. Tego już się nie da wytrzymać
Zgłoś
BS brak słów ........ ;( 2017-08-22 22:26:43
Rząd PiS chce odebrać emeryturę... 95-letniemu powstańcowi! "Za przelaną krew dla Polski zostałem nagrodzony dezubekizacją". W ostatnim czasie, przy okazji 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, głośniej zrobiło się o sprawie żyjących jeszcze powstańców, których obecna sytuacja materialna często jest dramatycznie trudna. Wielu z nich żyje w urągających godności warunkach i nie ma pieniędzy na podstawowe artykuły czy leki. Temat szczególnie mocno nagłośnił na swoim profilu Filip Chajzer, który od kilku tygodni apeluje o wpłaty na rzecz żyjących jeszcze bohaterów. Sam zresztą spłacił dług komorniczy jednego z nich - pana Zdzisława o pseudonimie "Ryś"... Pod koniec życia za przelaną krew dla Polski, za pracę zawodową i społeczną zostałem nagrodzony dezubekizacją. Czuję się tak, jakbym został spoliczkowany - pisze zrozpaczony mężczyzna. Powstaniec wspomina w swoim liście ojca, który walczył z bolszewikami i zginął w obozie koncentracyjnym w Mauthausem. Z kolei on sam służył jako żołnierz AK w "dywizjonie 1806". W czasie Powstania Warszawskiego walczyłem w batalionie "Ruczaj". Zostałem ciężko ranny na polu walki. Później był lazaret dla jeńców wojennych w Zeithain, długie 5-miesięczne leczenie i Stalag IV B w Muhlbergu - wylicza. Po wojnie mężczyzna ukończył medycynę i pracował w szpitalu, gdzie jak sam twierdzi, "uratował życie około 500 chorym".
Zgłoś
M Miernoty 2017-08-22 22:25:54
Do HELP !: Nie tylko Błaszczak ale i mistrz ciętej riposty niejaki Obatel Czarnecki. "Pitu -pitu" to jego ostatni pomysł na argument w dyskusji.
Zgłoś
DM Do Miller: 2017-08-22 22:19:01
A my sramy na ciebie, zasramy cię po same oczy, aż się udusisz kałem!
Zgłoś
P Populisci. 2017-08-22 22:17:00
Za co sie nie wezma sp......la,co nie powiedza klamia,ci wyborcy PiS tacy sami.
Zgłoś
KP Karmazynowy Pirat 2017-08-22 22:16:34
Do Oszust Uwaga !: Głupiś jak but z lewej nogi menela.
Zgłoś
B BYłyPatriota1232 2017-08-22 22:03:32
Mi jest wstyd co było za PO-PSL i teraz co wyprawia PIS... , wiem każdego to nie obchodzi, kiedy zył Jan Paweł II to głosowałem na Lecha Kaczyńskiego 2005 roku i wierzyłem w Polskę bo byłem patriotą ale po śmierci papieża zwątpiłem; obecnie wyprawia to już nie bd głosował. narzie i pozdrawiam Forumowiczów.
Zgłoś
M Miller 2017-08-22 21:51:58
Ja sram na opozycją totalną i na PIS
Zgłoś
OU Oszust Uwaga ! 2017-08-22 21:16:27
Do Karmazynowy Pirat: Nastepny Oszust UWAGA !
Zgłoś
H! HELP ! 2017-08-22 21:10:43
Blaszczak juz zglupial.Bredzi tylko antypolskie Slogany.Rusz sie Leniuszku mniej glupich Sloganow, bo ludzie potrzebuja POMOCY!
Zgłoś
KP Karmazynowy Pirat 2017-08-22 21:02:22
Znam czułe miejsce PiS, wiem jak ich "rozbroić". Zróbcie zrzutę dla mnie to wam napiszę jak to zrobić.
Zgłoś
DP Do Ponury żart : 2017-08-22 20:56:40
Teraz podszywasz się pod Justynkę i pod obywatelkę, co ty jeszcze wymyślisz? Ale jesteś śmieszny! Ha, ha, ha. Gęba ci się nie zamyka, jak tej przekupce z hali targowej! I co? myślisz, że coś zdziałasz taką prowokacją? Nie ośmieszaj się do końca.
Zgłoś
Ponury żart 2017-08-22 20:37:36
Posłanka Krystyna Pawłowicz obraża ludzi hurtowo. Kobiety nazywa szmatami, posłów – za Jarosławem Kaczyńskim – zdradzieckimi mordami. Każdego, kto nie zgadza się z PiS, trzeba zmieszać z błotem i odhumanizować. W zderzeniu z tym zalewem chamstwa ze strony PiS słowa premier Szydło, która obiecywała w sejmowym expose „koniec z arogancją władzy i pychą”, brzmią jak ponury żart.
Zgłoś
O obywatelka 2017-08-22 20:36:05
Niech ludzie się wreszcie obudzą i prestaną głosować na bezna-dziejnych intelektualnie i chytrych na kasę Pisuarów i partię Kukiz, ktora coś tam chce, ale sama nie wie co. Każda inna partia bez wzlędu na program jest dużo lepsza, bo bez oszołomów oderwanych od reczywistości.
Zgłoś
N Nieudacznik. 2017-08-22 20:32:23
Blaszczak wyciaga Lape do EU o Pomoc Finansowa Bezwstydnik bez Honoru Nieudacznik ,no EU obudz sie dajcie kilkaset Milionow Euro,no do Roboty.Blazen.
Zgłoś
WN Władza Nieudaczników 2017-08-22 20:21:04
Tak czy owak, opieszałość pisuarowej władzy w pomocy Pomorzanom świadczy o tym że się do niczego nie nadają. I nie warto się przejmować, gdy pisuary winą nieróbstwa obarczają poszkodowanych i zarzucają im „populizm ” i lansowanie się tak jak to sugerowali pani burmistrz z miasteczka poszkodowanego w nawałnicy czy też „niemiecką agenturę” . W tym przypadku jest tak że złodziej krzyczy " łapać złodzieja"
Zgłoś
DJ Do Justynki. 2017-08-22 20:20:18
Do Justyna: Tak Justynko ty przejzalas na oczy.To Wrogowie Polski i Polakow chca Dyktatury.
Zgłoś
J Justyna 2017-08-22 20:04:11
Już nie zagłosuję na PIS . Żałuję ze to zrobiłam. Nie obchodzą ich ludzie tylko władza, próbują sobie wszystko i wszystkich podporządkowaći zniewolić ludzi. Moja mama mówi że tak było w czasach PRL
Zgłoś
DJ Do Jesteście świnie! 2017-08-22 19:31:41
To życzeniowe sny opozycji, która z braku jakiegokolwiek programu chwyta się wszystkiego, byleby zaistnieć.
Zgłoś
Jesteście świnie! 2017-08-22 19:27:29
Co za bydło kwiczy na tym forum!
Zgłoś
Z ZDELEGALIZOWAĆLEWACTWO 2017-08-22 18:53:08
Do ZDELEGALIZOWAĆLEWACTWO : G*WNEM
Zgłoś
Z ZDELEGALIZOWAĆLEWACTWO 2017-08-22 18:52:45
Do ZDELEGALIZOWAĆLEWACTWO : GÓWNEM
Zgłoś
Z ZDELEGALIZOWAĆLEWACTWO 2017-08-22 18:48:52
PiS królem PO (...)!
Zgłoś
P Patryk 2017-08-22 18:46:34
PIS potomkowie Waffen SS, stryj Błaszczaka,pradziadek Kempy,volksdojczów 17 członków rodzin PISlamu,co za chory naród konfidentów i pseudokatolików.
Zgłoś
DP Do Padl na Kolana.: 2017-08-22 18:33:00
Jesteś ignorantem i wrogiem Polski. Nie rozumiesz co to jest "Funduszu Solidarności Unii Europejskiej" to nie zabieraj głosu. Po oszacowaniu strat związanych z nawałnicami, co ma nastąpić do końca sierpnia, Polska wystąpi do Funduszu Solidarności Unii Europejskiej ws. wsparcia związanego z usuwaniem skutków gwałtownych burz.
Zgłoś
& "Radio-Ma-Ryja" 2017-08-22 18:29:58
Do Do tv-PISUAR:Czytac trzeba jest wszystko na "wp.pl"Ciemny Ludzie taki sam Nieudacznik jak ci PiS-lamisci.To nie "Radio Ma-Ryja"
Zgłoś
DP Do Padl na Kolana.: 2017-08-22 18:25:45
Ty stary gnoju, za kogo ty się uważasz! Ciebie nikt nie będzie prosił, popatrzcie na tego zniemczonego ubeka, uważa się za wielką personę gnojek. UE to nie tylko Niemcy, a inne państwa chętnie pomogą!
Zgłoś
PN Padl na Kolana. 2017-08-22 18:16:25
Juz skomli Blaszczak o pomoc od EU.Bez Honoru i Wstydu.Cos za cos ty nieudaczniku.Do Putina zadzwon on wam pomoze z checia.
Zgłoś
DT Do tv-PISUAR: 2017-08-22 18:15:18
Skąd ty to wszystko wiesz Szpiclu! Zgłoś to do prokuratury jak wiesz o przestępstwie, a jak nie to zamilcz prowokatorze! Wiesz o cudzych kochankach, a co materacem byłeś?! Ale z ciebie łajza! Tylko w mordę ci napluć! Ciebie matka chyba znalazła u ruskich na śmietniku, bo nie jest możliwości, żeby w Polsce urodził się taki bydlaka!
Zgłoś
P! Pomocy ! EU ! 2017-08-22 17:06:20
Jak Bida to do Zyda .Blaszczak chce pomocy od EU !
Zgłoś
T tv-PISUAR 2017-08-22 17:05:20
Gigantyczne premie DLA KOCHANKI .... Fatalna sytuacja finansowa TVP S.A. nie jest żadną tajemnicą. Od kiedy władzę nad spółką przejął były bulterier Jarosława Kaczyńskiego Jacek Kurski, znacznie rosną koszty funkcjonowania tej propagandowej gadzinówki a maleją przychody. Ostatnio dowiedzieliśmy się nawet, że rząd w związku z dramatyczną sytuacją finansową spółki zdecydował się udzielić TVP pożyczki w wysokości 800 mln złotych, rzekomo na „poprawę oferty programowej”. Dzisiejszy „Fakt” donosi natomiast o skandalicznych praktykach prezesa Kurskiego, który mimo fatalnej sytuacji finansowej, wciąż rozdaje sowite premie swoim podwładnym. Co ciekawe, jedną z lepiej premiowanych pracownic jest była już dyrektor TVP, Joanna Klimek – prywatnie kochanka Jacka Kurskiego. Mają się spotykać już od czerwca 2016 roku, co potwierdzają świadkowie gazety. To natomiast oznacza, że prezes TVP nie tylko zatwierdzał ale i inicjował bardzo sowite premie dla osoby, z którą jest w związku. Klimek w przeciągu 5 miesięcy dostała aż 4 ekstrawypłaty z TVP, mimo iż spółka borykała się z poważnymi problemami finansowymi. Co ciekawe, im bardziej związek się cementował, tym wyższe były gratyfikacje finansowe. Zaczęło się od 13 tys. zł i 10 tys. zł, ale 21 lipca Klimek dostała… nagrodę specjalną prezesa TVP! Przelew opiewał na 18,2 tys. zł. A już trzy tygodnie później dostała rekordową w czasie swojej pracy premię aż 19,6 tys.!
Zgłoś
PT PiS to samo Zlo. 2017-08-22 17:01:17
PiS to koniec wolnego Polaka.Kasa sie konczy zobaczymy jak pozniej beda spiewac.
Zgłoś
TS taka sytacja, zadyndasz. 2017-08-22 16:58:38
Ta sytuacja dokladnie opisuje dzialania rzadu,ktory w swoich dzialaniach nie traktuje obywateli jako pelnoprawnych podmiotow . Mozna oszukiwac, mataczyc i zaklamywac.Cel uswieca srodki.! Pis szuka pieniedzy dla swojej polityki socjalnej. Zaden rzad na swiecie nie ma wlasnych pieniedzy, sa to zawsze pieniadze podatnikow i wszystkich obywateli. Pis chce utrwalic swoja wladze za wszelka cene,bo jesli nie teraz to nigdy! Wiadomo,ze w Wielkopolsce istnieje najwiecej fabryk mebli. Polscy producenci sa w tej dziedzinie wiodacymi na rynku. Nawet kosztem natury,ktora jest dziedzictwem dla nastepnych pokolen. Pis dziala jak sekta lub organizacja (kto nie jest z nami, jest przeciw nam)
Zgłoś
JT Jak tu żyć z wredniakami 2017-08-22 16:50:27
Totalnie wściekła opozycja, szkolona przez sbeków do robienia dywersji, prowokacji, odwracania prawdy przeciw Polsce i uczciwym Polakom, na wszystkich forach umieściła swoich agentów, żeby pomawiali, ubliżali, wyzywali uczciwych, niewinnych ludzi i to tylko dlatego, że są wyborcami PiS czy Kukiz'15, chociaż ci ludzie do PO-wskiej bandy ani jednym słowem się nie odezwali, a nawet na tym forum nigdy nie byli. Totalna opozycja to ścierwo bez honoru i ambicji, prymitywne bez skrupułów chamy, ich zadaniem jest doprowadzić do tego co było, czyli chcą ponownie okradać, wyzyskiwać Polaków i sprzedawać za grosze Polskę. Wściekła opozycja gotowa jest "podpalić" Polskę żeby dorwać się do władzy.
Zgłoś
DO Do odpowiedz: 2017-08-22 16:39:00
Ty chyba nie wiesz czego chcesz, czepiasz się PiS-u jak pijany płotu. Można zmieniać wiele i na pewno trzeba, ale nie w złodziejki sposób, grabiąc ludzi, czy wyrzucając ludzi z domów i to wszystko ze współdziałaniem sędziów, adwokatów, notariuszy i wyprzedając strategiczne obszary państwa, za zgodą, a przynajmniej wiedzą rządu PO. O szpitalach nie masz w ogóle pojęcia, a tym bardziej o ubezpieczeniach. Nie porównuj nas do USA. W USA każdy ma broń, albo jak chce może ją kupić, to znaczy, że PiS jest zły, bo nie można kupić w sklepie np. pistoletu!? Patrząc na te kciuki do góry, za twoim nie logicznym komentarzem, przychylam się do określenia was, przez Tomasz Lisa w chwili szczerości, gdy podekscytowany witał się z wami na wiecu, wypowiadając te słowa: " Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów i są bez mózgów, nazywam się Lis i jestem hieną, witam was wszystkich! Nic dodać, nic ująć, chamstwo od was bije na odległość, zależy wam tylko na kasie, gotowi jesteście "spalić Polskę" aby tylko dorwać się do władzy.
Zgłoś
O odpowiedz 2017-08-22 16:35:10
Za PO mielismy jao taki kraj i EU oraz zbudowana siec autostrad i stadiony, za PiS mam przaśną białorus i jad w mediach a naród skłocony na Amen + indoktrynacja religijna i pranie mózgu, afer typu skok pod dywan i rozdawnictwo nie swojego nierobom.
Zgłoś
PN PIS nigdy więcej! 2017-08-22 15:57:08
Do Do PIS nigdy więcej!:: Nie, nie było dużo lepiej ale był realny pomysł na naprawę systemu, którego PIS nie tylko nie oferuje ale warunki cały czas się pogarszają.
Zgłoś
DP Do PIS nigdy więcej!: 2017-08-22 15:34:35
A za PO było inaczej, Amerykę mieliśmy! Tak?!
Zgłoś
PN PIS nigdy więcej! 2017-08-22 14:26:33
Do Do PIS nigdy więcej!: : Ja też raczej nie zagłosuję na PO i na pewno nie na PIS. Szpitalami pod rządami PIS się lepiej nie chwal bo gorzej nigdy nie było. Co do prywatyzacji to nie straszcie ludzi, tak jest w USA i tak jest w Niemczech - pieniądze są składane na koncie ubezpieczonego, nie wrzucane do wspólnego worka i jak pacjent przychodzi do szpitala jest panem a ośrodki niespełniające oczekiwań upadają. W przypadku "drogich" chorób koszty pokrywane są z polisy. W Polsce pokutuje dalej komunistyczny system w którym wszyscy płacą odsetek z pensji, później płaca lekarzowi prywatnemu a później i tak mu robią łaskę w szpitalu. PO chciało to zmienić ale PIS zrobił z projektu czarnego luda mówiąc że każdy kto przyjdzie do szpitala będzie musiał wyciągnąć portfel zanim lekarz zmierzy mu ciśnienie i temperaturę co było oczywistą brednią, jak wiele z tego co mówi PIS. Co do ubeków, pozdrowienia dla nieubeka, Stanisława Piotrowicza, prawdziwego Polaka i katolika. Jego obecność w PIS mówi wszystko o tej partii.
Zgłoś
PS Piotr Semka 2017-08-22 13:48:08
Niemcy chcą mieć nad Wisłą tak zwany rząd ładu liberalno-europejskiego. Powoduje to, że mogą wybierać pomiędzy jakąś formą lewicy i jakąś formą miękkiej partii liberalnej. Ideałem więc jest Platforma z tradycyjnie proniemiecką polityką. relacje polsko-niemieckie są obecnie podzielone na dwa główne obozy w Polsce. – Jeden z tych obozów, Platforma Obywatelska, Nowoczesna, wspierany przez dominujące siły w Unii Europejskiej, stoi na stanowisku, że należy ograniczyć swoje ambicje. Radosław Sikorski, mówią, że Niemcy są największą siłą, trzeba się trzymać Niemców. W warunkach Polski oznacza to po prostu robienie tego, co Berlin sobie życzy. Drugi nurt mówi, że należy budować swoją podmiotowość. Jest słabszy, bo jest otoczony ze strony Unii Europejskiej kordonem sanitarnym i cały czas walony młotkiem po głowie. Ogólnikowe mówienie o relacjach polsko-niemieckich jest w tym sensie nielogiczne, bo to są dwa zupełnie różne pomysły na egzystowanie.
Zgłoś
DP Do PIS nigdy więcej!: 2017-08-22 13:18:29
Ty zostań przy swoim zdaniu, ja zostanę przy swoim. Wygrajcie wybory wtedy wprowadzicie wymieniając z Polskich na Niemieckie wszystkie firmy, banki, sklepy, media. Położycie jeszcze więcej rur na dnie Bałtyku, sprywatyzujecie wszystkie szpitale, szkoły, sanatoria, itd. Ale póki nie rządzicie to powściągnijcie mordy swoim trollom, niech nie ubliżają milionom wyborców, którzy nie są wyborcami PO. Sam też nie kłap gębą, stosując prowokacyjne metody ubeków. Nie jestem z PiS, ani nie głosowałem na nich. Przy następnych wyborach będę głosował na każde ugrupowanie, które będzie miało szanse nie dopuścić PO do władzy. I mam nadzieję, że podobnie myśli 75% Polaków chodzących na wybory. Nie zdziw się, jak po wyborach PO znajdzie się poza sejmem!
Zgłoś
: :-) 2017-08-22 13:13:30
Do TuLisMaNorę: Jasne, a PISowi chodzi o dobro Polski :-). Widać to po tym jak rozmieszczają swoich po stanowiska ch zależnych od Państwa. Tatuś jakiego został prezesem w firmie miejskiej, z której go wcześniej wyrzucili, Kurski funduje 60 tysięcy premii swojej przyjaciółce, Sadurska do zarządu PZU za kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, Misiewicz do PGZ, rodzina prezesa na doradcę w TVP, wizażystka do innej spółki. To tylko przykłady. Tak jest wszędzie. Misiewicze bez kompetencji a często i należytego wykształcenia rządzą administracją skarbu, strukturami siłowymi, służbą cywilna, administracją tylko dlatego że są z PIS, maja tam rodziny albo znajomości. Ostatnia aukcja koni dobitnie pokazała jak rządy tej formacji wpływają na pozycję i funkcjonowanie państwowych przedsiębiorstw i jak wygląda PISowska dbałość o państwo. W innych firmach jest tak samo albo i gorzej. Sieją propagandę sukcesu i mówią o wzroście ale w 2016 roku w sposób rekordowy zwiększyli zadłużenie państwa (ponad 95 miliardów zł). Gdyby nie kasa z EU, byłoby kilkakrotnie więcej. Już wolę PO chociaż ich też nie lubię.
Zgłoś
PN PIS nigdy więcej! 2017-08-22 12:49:33
Do Do PIS nigdy więcej!: LOT był na sprzedaż i nikt go nie chciał kupić więc to co piszesz upada. Trzeba było ich dofinansować 400 milionami bo inaczej by upadli. Po co komu przedsiębiorstwa do których trzeba dopłacać? Co do reszty ewidentnie nie masz argumentów więc lejesz wodę. Odpowiedz rzeczowo i z użyciem matematyki na moje argumenty zamiast pisać "a jak mam rację i tak". Skoro nasz bilans w handlu z Niemcami jest dodatni a jeszcze dostajemy od nich kasę (są największym płatnikiem netto w UE) to gdzie jest ta strata? Co do rur po dnie Bałtyku, to wiedz że nie jest on jeszcze własnością Polski i każdy może sobie tam puszczać rury. Ty tez jeżeli zechcesz i ani Niemcom ani Ruskim nic do tego. Co do sektora bankowego to więcej banków do nas przyszło niż zostało sprzedanych. Jeżeli chcesz, załóż sobie swój jak Leszek Czarnecki. Jak prawdziwi patrioci się dowiedzą że taki jest, od razu przeniosą wkłady z niemieckich, austriackich czy włoskich do twojego. Na tym polega wolny rynek. Ty najwyraźniej jesteś reliktem komuny jeżeli uważasz że wszystko w państwie powinno być państwowe i koniecznie należeć do skarbu państwa. W normalnej ekonomii, każdy powinien mieć otwarte drogę, z wyjątkiem dziedzin mających wpływ na bezpieczeństwo państwa (jak na przykład wspominana telekomunikacja) a i nad tym wystarczy nadzór, nie potrzeba prawa własności.
Zgłoś
T TuLisMaNorę 2017-08-22 12:43:13
Chamy i wredni prowokatorzy z wściekle totalnej opozycji, którzy byli moskiewskimi pachołkami, a teraz są niemieckimi sługusami, stosują ubeckie socjotechniki odwracania prawdy. Są tak wyszkoleni, że nawet "świętego" i bez skazy uczciwego człowieka pomówią o najgorsze świństwa. Im nie chodzi o dobro Polski i Polaków, oni chcą władzy i kasy, teraz tuptają nóżkami, żeby dalej okradać Polaków i wyprzedawać Polskę. Nie ma i nie będzie na to zgody.
Zgłoś
TJ To jest prawdziwa prawda! 2017-08-22 12:37:42
Niemcy nigdy nie były przyjacielem Polaków, jedynie tolerują i wspomagają kolaborantów, którzy wspomagają realizację ich planów wobec Polski. Poprzedni rząd Donalda Tuska „niszczył Polskę”, na zlecenie Niemiec. Likwidował wszystko co polskie: stocznie, LOT, telekomunikację i wiele innych zakładów na rzecz Niemiec. Dlatego PO dostawała, oraz nadal otrzymuje duże dotacje finansowe od Niemiec. Jest też wspierana przez niemieckie media w Polsce i za granicą przeciw legalnie wybranemu Rządowi. Polacy wybrali PiS, co pomieszało im szyki. PO mając duże, jeszcze nie wszystkie spełnione obietnice Niemcom, teraz panicznie wścieka się i robi wszystko, żeby obalić legalny rząd i przejąć władzę, żeby dalej wyprzedawać Polskę Niemcom. Do swoich prowokacji wcielili trolli wysługując się dziećmi, starcami, złodziejami, aferzystami, bezmózgowcami i ubekami którym obiecali przywrócenie wysokich emerytur, obniżonych przez PiS. Dlatego tyle jadu PO-wskie trolle wylewają na tym i innych forach.
Zgłoś
DP Do prawo i sprawiedliwość 2017-08-22 12:34:47
Kłamiesz, wymyśliłeś sobie tego lekarza 95 letniego, usiłując wzbudzić litość i gniew u Polaków, a teraz odpisujesz sam sobie, udając, że kogoś innego. To jest twoja nieudolna prowokacja, tak jak ten co się kładł na jezdni udając rannego. To jest bezczelne, chamskie kłamstwo. Tylko bydlaki posuwają się do takich prowokacji!
Zgłoś
PI prawo i sprawiedliwość 2017-08-22 12:26:59
Do Dobra zmiana: Takich ludzi PIS nazywa Ubekami.
Zgłoś
DP Do PIS nigdy więcej! 2017-08-22 12:22:19
Głupoty piszesz! Dobrze wiesz, że chodziło o doprowadzenie do bankructwa LOT i przejęcie rynku przez Niemców. Podobnie z wieloma innymi zakładami. A te rury na dnie Bałtyku bez zgody Polski, a sprzedaż banków przez PO. No co za waszych czasów było jeszcze polskie? Piszesz, że Niemcy więcej dają niż biorą, nie obrażaj Niemców! Nie musisz ich tak mocno bronić, Niemcy bez ciebie sobie poradzą. Tu nie miejsce na szczegóły, ale to prawda, że PO jest na usługach Niemiec i tego nie zagłuszysz swoimi socjotechnicznymi trikami słownymi. Piszesz, że Niemcy to, Niemcy tamto. To jest twoja podstępność i prowokacja, usiłujesz w swoich wypowiedziach wzbudzić u Polaków poczucie niższości i wdzięczności dla Niemców, że dostają 100 miliardy euro, wprawdzie dalej piszesz, że z Unii, ale według ciebie, to dzięki Niemcom. Unia to wspólnota 28 państw, do której należy też Polska. Gdyby zamiast Anglii opuściły Unię Niemcy, to i tak byśmy otrzymali tyle samo euro! A nawiasem mówiąc, szkoda, że tak się nie stało!
Zgłoś
DZ Dobra zmiana 2017-08-22 11:53:09
Cytat: Mam 95 lat i jestem jednym z ostatnich powstańców warszawskich. Czuję się tak, jakbym został spoliczkowany" – pisze w liście do Rzecznika Praw Obywatelskich mężczyzna, którego objęła tzw. ustawa dezubekizacyjna. Jak tłumaczy, "zawinił", bo jako lekarz pracował w okresie PRL w przychodni MSW.
Zgłoś
PN PIS nigdy więcej! 2017-08-22 11:32:36
do PO nigdy u ''władzy''! Za dużo oglądasz TVP a to ma szkodliwy wpływ na mózg i postrzeganie rzeczywistości. Stocznie trzeba było zlikwidować bo przynosiły gigantyczne straty. We realiach ekonomii wolnorynkowej nie miało to sensu. LOT to kula u nogi która przecież nie została sprzedana a która zacznie znowu przynosić straty jak tylko podrożeje paliwo. Nawet parlamentarzyści z PIS nie chcą latać ta linią. CO do telekomunikacji, jeżeli ktoś ja kupił, nie byli to Niemcy. Raczej Polacy i Francuzi. Zrobił to rząd SLD, nie kłam więc. Co do relacji z Niemcami - jesteśmy głównym beneficjentem środków z Unii. Dostajemy prawie 100 miliardów Euro rocznie, gdyby nie to, PIS nie mógłby się pochwalić dodatnim wynikiem ekonomicznym kraju ponieważ środki te są głównym motorem napędzającym ekonomię Polski. Największym płatnikiem do budżetu UE są Niemcy i Francja. Mamy tez dodatni bilans handlowy z Niemcami czyli sprzedajmy im więcej niż od nich kupujemy. Gdzie ten wyzysk pytam? To właśnie ten "nieprzyjaciel" sprawia że jeździmy po porządnych drogach, jemy tańszą żywność dzięki dopłatom i rozbudowujemy infrastrukturę i nowe przedsiębiorstwa. Wystarczy porównać poziom życia przed wejściem do UE i teraz aby widzieć że na tym rzekomym "wyzysku" tylko zyskujemy.
Zgłoś
PN PO nigdy u ''władzy''! 2017-08-22 10:30:07
Niemcy nigdy nie były przyjacielem Polaków, jedynie tolerują i wspomagają kolaborantów, którzy wspomagają realizację ich planów wobec Polski. Poprzedni rząd Donalda Tuska „niszczył Polskę”, na zlecenie Niemiec. Likwidował wszystko co polskie: stocznie, LOT, telekomunikację i wiele innych zakładów na rzecz Niemiec. Dlatego PO dostawała, oraz nadal otrzymuje duże dotacje finansowe od Niemiec. Jest też wspierana przez niemieckie media w Polsce i za granicą przeciw legalnie wybranemu Rządowi. Polacy wybrali PiS, co pomieszało im szyki. PO mając duże, jeszcze nie wszystkie spełnione obietnice Niemcom, teraz panicznie wścieka się i robi wszystko, żeby obalić legalny rząd i przejąć władzę, żeby dalej wyprzedawać Polskę Niemcom. Do swoich prowokacji wcielili trolli wysługując się dziećmi, starcami, złodziejami, aferzystami, bezmózgowcami i ubekami którym obiecali przywrócenie wysokich emerytur, obniżonych przez PiS. Dlatego tyle jadu PO-wskie trolle wylewają na tym i innych forach.
Zgłoś
DA Do Agent Maciarewicz: 2017-08-22 10:25:02
Ha, ha, ha. Nie zgadłeś! Próbuj dalej, do trzech razy sztuka!
Zgłoś
DP Do PIS nigdy więcej!: 2017-08-22 10:23:11
To jest właśnie PO-wska metoda odwracania prawdy. Socjotechnika ubeków i prowokatorów. Żałosny jesteś bydlaku,
Zgłoś
FT f.uck the duck 2017-08-22 10:07:05
Kaczor w pelerynie mógłby karmić świnie.
Zgłoś
PN PIS nigdy więcej! 2017-08-22 10:05:27
Trolle z PIS otrzymali z Torunia wytyczne, jak mają w swoich komentarzach szczuć na Polaków, są to takie same dyrektywy jakie otrzymały pseudokatolickie media, w których instruowano dziennikarzy jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Trolle z PIS mają dostać za te szczucie dużą kasę, jeżeli ich prowokacje pomogą w utrzymaniu władzy przez PIS. To są zdrajcy, nie Polacy! Trzeba z nimi walczyć, ich własnymi metodami! Nie pozwólmy im zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków!
Zgłoś
AM Agent Maciarewicz 2017-08-22 10:02:15
Do Ubek Mazguła: Tak, tak - sierp i młot to właściwe narzędzia dla PISobolszewii
Zgłoś
DM Do maszerującegona wschód 2017-08-22 10:00:54
Do Na zachód marsz na zachód: Nie zapominaj faszysto że opozycje to też Polacy. Postępujesz tak samo jak bolszewicy i hitlerowcy, odmawiając praw innym rodakom, tylko dlatego że mają mądrzejsze poglądy. Co do Niemców, to gdyby nie oni i nie nasz uczestnictwo w UE to jeździłbyś dzisiaj co najwyżej małym Fiatem a zarabiałbyś może 100 dolarów miesięcznie. Popatrz sobie na poziom życia w Ukrainie czy innych postsowieckich krajach które nie miały nieszczęścia "bycia zdominowanymi przez Niemców". Dziwne że to akurat nas tak gnębią ci wstrętni Niemcy. Inne kraje się nie skarżą.
Zgłoś
NS Niemcy szczują na Polskę? 2017-08-22 09:53:45
do Niemcy szczują na Polskę'. To co piszą media niemieckie jest odpowiedzią na niespotykaną akcję propagandową naszego rządu, oczerniającą ten kraj, jego działania i polityków. Ton wypowiedzi w niemieckich mediach jest bardzo zrównoważony w porównaniu z tym co serwuje nam PIS.
Zgłoś
NS Niemcy szczują na Polskę' 2017-08-22 09:29:00
Na spotkaniu władz RFN z niemieckimi mediami instruowano tam dziennikarzy, jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Wystarczy poczytać „niezależne media” w Niemczech, by się przekonać, że ich teksty na temat Polski idealnie współbrzmią z dyrektywami władz niemieckich, to przecież nic innego jak szczucie na Polskę
Zgłoś
PN PO nigdy u ''władzy''! 2017-08-22 09:26:51
Trolle z totalnej opozycji otrzymali od niemieckich władz wytyczne, jak mają w swoich komentarzach szczuć na Polaków, są to takie same dyrektywy jakie otrzymały niemieckie media, w których instruowano dziennikarzy jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Trolle z totalnej opozycji mają dostać za te szczucie dużą kasę, jeżeli ich prowokacje pomogą w przejęciu władzy przez PO. To są zdrajcy, nie Polacy! Trzeba z nimi walczyć, ich własnymi metodami! Nie pozwólmy im zniszczyć Polskę i zniewolić Polaków!
Zgłoś
NZ Na zachód marsz na zachód 2017-08-22 09:19:29
Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów ani mózgów. Jesteście z wrednej i wściekle przegranej opozycji! W Polsce was już nie chcą, wyjeżdżajcie do Niemiec, będziecie asymilować uchodźców i przystosowywać ich do pracy na was, teraz ich będziecie wyzyskiwać, bo Polacy już się nie dadzą zniewalać!
Zgłoś
UM Ubek Mazguła 2017-08-22 09:05:15
Do Peleryna.: Sierpem i młotem przegonić tą zniemczoną PO-wską i wściekłą hołotę.
Zgłoś
P Pedalatko. 2017-08-22 08:48:23
Do Do Do jajcoliza koniobijc: Ty jestem pewny 23 Letni Pedalek,bo bardzo chetnie o "Ptaszkach" "Precikach" itp.rzeczach mowisz.Zglos sie do "Misia" to sa Specjalici od Homoseksualizmu.
Zgłoś
PI Peleryn i jego druch jojo 2017-08-22 06:50:05
Do Peleryna.: Masz na myśli "jojo" co okradał kolegów w pociągu ?
Zgłoś
P PelerynaZdemaskujemy 2017-08-22 02:21:06
pressmania.pl/wp-content/uploads/2017/04/Afery-rz%C4%85d%C3%B3w-PO-PSL.jpeg
Zgłoś
P Peleryna. 2017-08-21 23:08:42
Ubrali go w Peleryne i wyglada tak jakby druga Nawalnica miala przyjsc.Peleryna z Sierpem i Mlotem pasowala by mu bardziej.Brudzinski wystawil go na posmiewisko.Peleryna i Zlodzieje cala Polska z was sie smieje.
Zgłoś
DD Do Do jajcoliza koniobijc 2017-08-21 21:57:31
Ha, ha, ha, ty nawet tego nie masz! Tak go waliłeś, że został ci zmiętoszony pręcik.
Zgłoś
DJ Do jajcoliza koniobijcy 2017-08-21 21:48:37
Powtarzam jeszcze raz - Konia sobie zgarbuj ty pisuarowy wazeliniarzu . To jedyna głowa jaką masz jajcolizie'15
Zgłoś
DA Do Azor123: 2017-08-21 21:44:52
Ty umiesz płacić podatki? Komu i ile płaciłeś tych podatków? Z jednej strony krytykujesz 500+, a z drugiej płaczesz, że nie wszyscy dostali! To jak by wszyscy dostali, to 500+ było by OK? I te, jak piszesz "bachory" nie były by bachorami? Co z ciebie za człowiek, o ile w ogóle jesteś człowiekiem?
Zgłoś
A Azor123 2017-08-21 21:33:36
Do Hugo: Z tym 500+, to masz racje, rozdawnictwo+ na każdego bachora(gówniarza), lecz nie każdy dostaje. Płaciłem podatki, aco ludzie mają z tego, no niestety gówno.
Zgłoś
U Ubustwo. 2017-08-21 20:59:51
Dyktatura Kaczynskiego prowadzi Spoleczenstwo do Ubustwa Gospodarczego i Umyslowego.
Zgłoś
DC Do Ciemniaki.: 2017-08-21 20:55:13
Cieszysz się? Jesteś szczęśliwy? ............................. to jakiego wała czepiasz się Polski i Polaków? Dlaczego na forach niemieckich nie piszesz, tylko na naszych? Naprawdę jesteś umysłowo chory, albo kolaborant.
Zgłoś
C Ciemniaki. 2017-08-21 20:44:04
Do HugoChitry: Ja jestem juz ponad 30 lat za Granica i smieje sie ze wszystkich Frajerow.Dla mnie niech sie pozagryzaja.Jestem bardzo zadowolony MASLO kosztuje 0,89 Euro to jest 3,69 Zlotych przy przecietnie 3703 Euro na Miesiac ha,ha,ha.Wybraliscie to macie.A jeszcze zaloza wam Lancuchy i bedzie komplet.3703 Euro x 4,27 Zloty = 15.811,81 Zloty.Bo tu sa Rzady Demokratyczne nie Dyktatorskie Ciemniaki.
Zgłoś
DH Do Hugo: 2017-08-21 20:42:22
Sponsorowane przez Niemców. Mają za zadanie wspomagać Platformę Obywatelską, którą też finansują w zamian za destabilizację państwa polskiego.
Zgłoś
DP Do PO trolli! 2017-08-21 20:35:21
Złodziejskie zniemczone trolle, oszuści, przekręcają prawdę, obrażają miliony Polaków, a jak tylko ktoś napisze coś na nich, od razu drą ryja że gwałcą ich! A kto by chciał takie gówna- ruszać!
Zgłoś
DW Do Waliniarze'15 : 2017-08-21 20:28:50
Nie garbować Polaków, tylko w obronie Polaków tobie skórę garbować. Nie przekręcaj prawdy! Ty nie jesteś Polakiem tylko jesteś bydlakiem!
Zgłoś
DS Do Stary KC-yk. Bandyta.: 2017-08-21 20:21:31
Sam jesteś zniemczonym ubekiem, PIS-u mi nie przypisuj, mam ten całe PO-PIS głęboko w poważaniu, na wybory nie chodzę, czekam aż te partie przejdą na emerytury. Ja mam 23 lata, nie znam kacyków, ale skórę chętnie ci wygarbuję i kosteczki połamię, na kole rozłożę i prętem przywalę. Och jak już się cieszę, gdy ci z buta ryj rozwalę!
Zgłoś
W Waliniarze'15 2017-08-21 20:02:23
Najgorsze głomby i ciecie to jajcolizy'15. Marzy im się garbować Polaków, faszystowskim ści.rwom. Tylko dużo ryczà jak krowy a tak naprawdę to tchórzliwi pisuarowi wazeliniarze :)))))
Zgłoś
SK Stary KC-yk. Bandyta. 2017-08-21 19:51:01
Do Do Emeryt co nie wierzy:Piotrowiczowi mozesz Skore Garbowac ,ty stary KC-yku to sa wasze metody ty Sk...synu,ktore juz sa wprowadzane.
Zgłoś
H HugoChitry 2017-08-21 19:49:28
Ja na wyborach nie głosuje na nikogo niech sperdalaja cholerne dziady,huh na wybory chodzą same frajerzy. Wiem że wstydzicie się co wyprawia PIS wcale się nie dziwie, zemści się na Tusku i jego Żonie. Bo i tak studia i uniwersytet i emigruje się z POLSKIEGO KUPA KAMIENI bierzcie że mnie przykład, jeśli nie chcecie głodować na najniższą pensję premie. 500+ jest jak rozdawanie pieniądze z prosto MOPSU+.
Zgłoś
&T ''PO terroryśc''' 2017-08-21 19:17:41
PO wkrótce odejdzie na śmietnik historii, dla nich nie ma już miejsca w polskiej polityce. To są niereformowalne wściekłe istoty, zastępują terrorystów z innych krajów!
Zgłoś
DN Do Nie jest Polakiem.: 2017-08-21 19:02:42
Ty nie jesteś Polakiem, pisać po polsku też nie umiesz. Wypchaj się ze swoimi komentarzami, taka twoja prowokacja na nikogo nie działa.
Zgłoś
DK Do Kons.LiberałMonarchist 2017-08-21 18:50:23
A kogo obchodzi to co ty chcesz! Dlaczego ty uważasz, że twoje chciejstwo cokolwiek znaczy? Nie ośmieszaj się!
Zgłoś
DE Do Emeryt co nie wierzy: 2017-08-21 18:43:54
Tak, masz rację zasługujesz na "ścieżkę zdrowia" mam nadzieję, że się doczekasz garbowania skóry, bo to ci się należy jak psu zupa! Sam z chęcią, z rozkoszą i błogością będę cię lał, już nie mogę doczekać się!
Zgłoś
T TV-Bankrut. 2017-08-21 17:37:19
Do Hugo: Pojony bankrucka TV Kurski,Czeresniaczku ,Nemiecka ,Niemiecka ,Niemiecka ,bo polska TV to Komunistyczna Propaganda Miernoto ty 500+.
Zgłoś
NJ Nie jest Polakiem. 2017-08-21 17:02:28
Do twarzy mu jest w tej Pelerynie,tylko szkoda ,ze nie jest Polakiem.
Zgłoś
CL Ciemny Lud 2017-08-21 16:59:42
Do Do Kondon Jest Czlonkiem.: I ty naciagnij sobie na leb ,bedziesz do niego podobny.
Zgłoś
& "Radio-Ma-Ryja" 2017-08-21 16:55:22
Do Hugo: Gdzie Prawde mowia.Ty "Radio Ma-Ryja"Ciemniaku.
Zgłoś
K Kons.LiberałMonarchista 2017-08-21 16:25:35
Do Król Słońce: Ja nie chciałbym monarchii elekcyjnej ale dynastie, monarchie konstytucyjną gdzie król na prawdę sprawowałby władzę , na wzór monarchii w Lichtenstein a nie przykładowo monarchii brytyjskiej. W tej chwili byłoby to bardzo trudne do wprowadzenia dlatego lepszy byłby dobry dyktator , a w ostateczności demokracja na wzór tej w Szwajcarii lub USA.
Zgłoś
H Hugo 2017-08-21 16:23:56
Tvn i POLSAT NEWS TO TELEWIZJE NIEMIECKIE
Zgłoś
KS Król Słońce 2017-08-21 16:16:26
Do Kons.LiberałMonarchista : Brzmi przekonująco ale co by się stało gdyby król okazał się łobuzem myślącym tylko o sobie tak jak współcześni politycy? Jak wybrać tego światłego, który myślałby o dobru narodu a z drugiej strony szanował wolność jednostki?
Zgłoś
JS Jakcolizowe samosądy 2017-08-21 16:14:24
Oho faszyści i pseudonarodowcy się odezwali. Chcą Polakom garbować skórę jajcolizy Pisuarowe . Najpierw wygarbuj swojego konia to może zaczniesz rozsądnie myśleć ty tłumoku
Zgłoś
K Kons.LiberałMonarchista 2017-08-21 16:04:59
Jak patrzę na te sondaże to coraz bardziej umacniam się w przekonaniu że demokracja to rządy motłochu. Kiedyś było lepiej bo rządził król który od urodzenia był uczony i przygotowywany na władce dzięki czemu władzę nad państwem sprawowały światłe jednostki które dążyły do rozwoju państwa i tego żeby swoim następcom zostawić państwo silne. Dzisiaj wyglądy to tak że lud którego karmi się obietnicami i propagandą głosuje na mafie polityczne którym zależy tylko i wyłącznie na rabowaniu obywateli. A w tym wszystkim najgorsze jest to że prawie każde może głosować, nawet w starożytnych Atenach, kolebce demokracji głosować mogło jedynie 10% obywateli , w I RP było podobnie, a pomimo tego te państwa i tak upadły, podbite przez monarchie absolutne. Dzisiaj ten system sprawdza się wyłącznie dzięki temu że w prawie całej europie jest ten idiotyczny system. Na chwile obecną w Polsce proponowałbym odebranie prawa wyborczego każdemu dorosłemu obywatelowi który dostaje pomoc socjalną od państwa , a na pewno należałoby wprowadzić test ze znajomości absolutnych podstaw polityki, historii, i ekonomi. Najlepiej było by w obecnej sytuacji aby władze przejął jakiś inteligentny dyktator który sprawowałby wadzę nad państwem , a demokracje pozostawić na szczeblu lokalnym.
Zgłoś
EC Emeryt co nie wierzy 2017-08-21 16:01:40
Do Do Emeryt co nie wierzy:: Miliony Polaków zostały oszukane a miliony przekupione. Na Hitlera też głosowała większość narodu co nie znaczy że mieli rację. Co do garbowania skóry, potwierdzasz tylko że mam rację, komuna też garbowała skóry rodakom. Ty jesteś jej spadkobiercą.
Zgłoś
DK Do Kondon Jest Czlonkiem. 2017-08-21 15:41:38
Kondom, nie kondon, albo prezerwatywa. Ty -głupi stary -kutasie.
Zgłoś
ZS Zlituj sie Boze. 2017-08-21 15:24:57
Politowania ,jaki Pan taki Kram.
Zgłoś
KJ Kondon Jest Czlonkiem. 2017-08-21 15:21:54
Kondona by naciagnol to by mu bylo do Twarzy.Jest przecierz Czlonkiem.
Zgłoś
D Do Emeryt co nie wierzy: 2017-08-21 14:38:37
Komuna była i odeszła, może kiedyś przyjdzie, to też odejdzie, a twoje obelgi do milionów Polaków pozostaną. Tobie na pewno trzeba wygarbowano skórę !
Zgłoś
EC Emeryt co nie wierzy 2017-08-21 14:28:15
Do Do Emeryt co nie wierzy: : Kto przeżył komunę tego to nie śmieszy a raczej przeraża. Komuna wraca, w nowej ulepszonej wersji - PISobolszewii.
Zgłoś
DE Do Emeryt co nie wierzy: 2017-08-21 14:24:01
Emerycie, emerycie skleroza cię dopadła. Przecież ty sam to napisałeś, a teraz do siebie odpowiadasz! Aby tylko gębować i ujadać. Jakie to śmieszne, ha ha ha ha.
Zgłoś
EC Emeryt co nie wierzy 2017-08-21 14:14:31
Do Zdjęcia z Rodeo: Szczytowanie adekwatne do prezesa. Na ten szczyt może wejść w krótkim czasie emeryt o kulach i po 3 zawałach a PISuar się chwali jakby to był Mount Everest albo jakiś inny K2. Typowa propaganda sukcesu w stylu socjalizmu gierkowskiego, ewentualnie Putina jak słusznie zauważył mój poprzednik. TAK TRZYMAJCIE TOWARZYSZE!!! Pokażcie że władza jest silna i wiele może a ciemny lud uwierzy (ja nie oczywiście).
Zgłoś
GU Gumiaki uwieraja. 2017-08-21 14:07:11
Do dziękuję dowidzenia: Jestes z Wiochy i uwieraja cie napewno Gumowce ,zdejmij je a bedziesz napewno inaczej myslal.
Zgłoś
ZZ Zdjęcia z Rodeo 2017-08-21 12:34:14
Do Szczytowanie PREZESA: Prezes wzorem Putina robi sobie lans. Ciekawe kiedy załączą zdjęcia walki prezesa z rysiem lub z rodeo na żubrze :)
Zgłoś
/ /:) 2017-08-21 12:29:41
Do Szczytowanie PREZESA: Te peleryny wyglądają jak reklamówki z Biedronki. Co za farsa
Zgłoś
PS Patriotyczne szczytowanie 2017-08-21 12:02:36
Gdy Prezes SZCZYTUJE pisuar się raduje :)
Zgłoś
SP Szczytowanie PREZESA 2017-08-21 11:57:32
Dzięki Twitterowi Joachima Brudzińskiego mogliśmy zobaczyć, jak prezes i jego świta w deszczową pogodę, odziani w patriotyczne peleryny zdobywali szczyt Beskidu Sądeckiego. Hehehehe Idą wybory . Prezes lansuje się na twardziela. Pewnie wnieśli go na lektyce, tylu ich tam z nim było :))))
Zgłoś
PS PŁASZCZAK spłaszczony 2017-08-21 11:50:33
Co wyjazd w teren to wpadka. Płaszczak ewidentnie nie radzi sobie ze skutkami nawałnic. Jego osoba jest odrażająca i w każdym przekazie w tv wychodzi na głu.ka. Obrzydliwe !!!
Zgłoś
PU PRYMITYWY u władzy 2017-08-21 11:42:08
Lepiej pogadać o języku władzy. Takiego języka, jakiego używa obecna ekipa rządząca, jeszcze nie było. Posłanka Krystyna Pawłowicz obraża ludzi hurtowo. Kobiety nazywa szmatami, posłów – za Jarosławem Kaczyńskim – zdradzieckimi mordami. Każdego, kto nie zgadza się z PiS, trzeba zmieszać z błotem i odhumanizować. W zderzeniu z tym zalewem chamstwa ze strony PiS słowa premier Beaty Szydło, która obiecywała w sejmowym expose „koniec z arogancją władzy i pychą”, brzmią jak ponury żart.
Zgłoś
P PGS 2017-08-21 11:40:38
Do Koalicja Jojcopis: Czemu nie? Może niech jakaś sondażownia zrobi badanie typu : na kogo chętniej zagłosujesz : PiS + Kukiz, czy PO +.N + PSL + Lewica i reszta opozycji. A może warto zadawać pytania typu : Wybierz 2 partie, na które byś ewentualnie zagłosował i opcja (tak lub nie) jedną partię, przeciwko której byś zagłosował. Te sondaże są do bani, bo wiadomo, że PiS ma ok 35 % twardego elektoratu i zawsze będzie miał. Ale taka promocja (100% władzy za 38% poparcia) zdarza się tylko przy dobrze poskładanych kuponach bonusowych. Jeżeli się denerwuje innych, to może się okazać, że bonus jest inny. Np. 49 % miejsc w Parlamencie za 41 % głosów. Dla gościa z kwiatem w dłoni to zwycięstwo, ale dla takiego, co trzyma kij do baseballa, to może oznaczać łomot i szpital.
Zgłoś
P PGS 2017-08-21 11:25:51
Do Niezależny obserwator: Nie wiemy, czy połowa Polaków nienawidzi PO. Nie było takich badań. Pytanie o nienawiść jest niepoprawne politycznie i niekatolickie (żyjemy w Polsce). Ale też brakuje regularnych badań na temat dezaprobaty dla partii politycznych. Mogłoby się okazać, że pewne działania zyskują zwolennika i 2 przeciwników. Na ile powinno się korzystać z władzy mając 40%, 50%, 70% poparcia? Na pewno nie w 100%. Rządzenie wymaga uwzględniania poglądów i interesów również nieswojego elektoratu. Dialog ze środowiskami o odrębnych poglądach politycznych jest w demokracji obowiązkiem rządzących. Władza zobowiązuje. Silniejszy powinien być bardziej cierpliwy i wyrozumiały. W przeciwnym wypadku opozycja się zacznie jednoczyć nie wokół wspólnego programu lecz w celu odsunięcia od władzy tego nielubianego. Dlatego wolałbym zamiast powielanego przez kilka agencji tego samego pytania, wyniki prowadzonych regularnie badań co do antypatii, możliwych koalicji, chęci uczestniczenia w wyborach, zmiany sympatii politycznych...
Zgłoś
DN Do Niezależny obserwator: 2017-08-21 11:00:25
Chyba to tylko marzenie, Nowoczesna nie zostawi PO, bo to rodzina, mają dużo wspólnych interesów i tajemnic. Wtedy Kukiz'15 nawet z PSL nie uzyskają (na razie), na tyle duże poparcie, żeby Gowin zdecydował się na odejście od PiS. Ale w polityce wszystko możliwe.
Zgłoś
D: Do ://: 2017-08-21 10:43:27
Masz rację! ................................ Wydaje ci się!
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-08-21 10:41:00
Kukiz'15 - 19%, Nowoczesna - 11%, PSL - 7%, Gowin jest w stanie odłączyć od PiS - 13% wyborców, którzy z powodu afer PO przyłączyli się do PiS, razem mając 50% głosów (ostrożnie licząc, a na pewno będzie dużo więcej), wtedy lekko mogą wygrać przyszłe wybory w koalicji. PO i PiS na emeryturę. Po naturalnym oczyszczeniu, jako odmłodzone partie, będą mogły próbować konkurować z tą, a wówczas już emerytalną koalicją.
Zgłoś
: :// 2017-08-21 10:22:38
Do Do KaczyKOMUNIZM : : wydaje mi się że niejednokrotnie taka rodzina lepiej wychowa dzieci jak pseudokatolicka
Zgłoś
: :-) 2017-08-21 10:20:09
Do Świecka Religia pisuaru: Słusznie, za komuny była demokracja socjalistyczna teraz wprowadzamy demokrację rydzykowo-smoleńską. Różnicy prawie nie ma.
Zgłoś
P Petru' 2017-08-21 10:17:55
Jednak demokracja jest formą religii: bo polega na oddawaniu czci szakalom przez osłów.
Zgłoś
DK Do KaczyKOMUNIZM : 2017-08-21 10:02:44
W obecnych czasach w rodzinie homoseksualnej, w której adoptowano dzieci, demokratycznie większością głosów w takiej rodzinie decyduje się, kto teraz jest ojcem, a kto mamą.
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-08-21 09:57:48
Do PGS: Masz rację, że ciekawa była by odpowiedź na tak zadane pytanie. Z małą jednak zmianką, skoro wykluczasz Kukiz'15, z wspólnego komitetu wyborczego partii opozycyjnych przeciw PiS, to proponuję wykluczyć też PO z tego komitetu, ponieważ 50% Polaków ich nienawidzi. Wówczas do wygrania wyborów trzeba by było przyjąć Kukiz'15. W takim składzie można by było wygrać wybory: PO i PiS jako opozycja, pozostali jako koalicja. Jeżeli takie było by pytanie, te 50% ludzi zagłosuje za taką koalicją.
Zgłoś
K KaczyKOMUNIZM 2017-08-21 09:16:15
Do Brandt Willy : Już była taka " demokracja" która decydowała zbiorowo czy kobieta powinna urodzić dziecko czy nie. ( Był taki film radziecki) - To KOMUNIZM , który PiS tak bardzo chce wdrażyć w Polsce.
Zgłoś
KJ Koalicja Jojcopis 2017-08-21 09:05:34
Do PGS: Dlaczego Jajcolizy Karła miałyby być traktowani oddzielnie? Przecież to Pisuarowe przydupasy i powinni być traktowani jako Pisuarowy koalicjant
Zgłoś
ŚR Świecka Religia pisuaru 2017-08-21 08:57:49
Nie Demokracja tylko SMOLEŃSK jest nową religią ,nowym świeckim kościołem. Nie ma tam ewangelii, za to jest prorok (Jarosław Kaczyński) i święci męczennicy (ofiary katastrofy smoleńskiej).
Zgłoś
P PGS 2017-08-21 08:57:42
Do Niezależny obserwator: Jest takie powiedzenie, że generałowie przygotowują się do poprzedniej wojny. Agencje sondażowe oceniają ostatnie wybory nie wyobrażając sobie pojawienia się jakiejś niespodzianki. Wszystkie zadają pytania w tym samym stylu i dostają podobne odpowiedzi. Na koniec wynik jest zaskoczeniem. Chciałbym, żeby każda z agencji wyróżniała się zupełnie innym spojrzeniem, a nie "ile na PiS?" "Ile na PO". Obecna władza jest tak bardzo wyrazista, że jej zwolennicy zagłosują na nią choćby nie wiadomo co. Ale druga strona też się zradykalizowała i wzrasta w niej postawa "antyPiS". Pytanie, jak mocna? Dlatego ciekaw jestem sondażu, który odpowiadałby na pytanie : "Czy głosowałbyś na wspólny komitet wyborczy partii opozycyjnych?". Oczywiście Kukiz15 nie jest opozycją, więc byłby traktowany osobno.
Zgłoś
NO Niezależny obserwator 2017-08-21 08:36:27
Do PGS: Nie, PiS nie przekroczy 40% głosów, (prawdopodobnie uzyska 35-39%. PO + N razem nie przekroczą 21%, Kukiz'15 ma szanse uzyskać 19%. PSL 7%. Pozostałe partie od 3 do 4%. PO i N nie zgodzą się na koalicję z kimś innym jak tylko z PSL. Dużo będzie zależało co zrobi Kukiz'15.
Zgłoś
P PGS 2017-08-21 08:21:22
Załóżmy, że te wyniki odzwierciedlają prawdziwe preferencje wyborcze. PiS jest partią tak wyrazistą, polaryzującą i dzielącą Polaków, że można sobie wyobrazić sojusz wszystkich partii opozycyjnych przy akceptacji elektoratu bez utraty sumy głosów. Dostaliby w wyborach 52% głosów.
Zgłoś
BW Brandt Willy 2017-08-21 08:10:11
Demokracja nie powinna iść tak daleko, żeby w rodzinie większością głosów decydować, kto jest ojcem.
Zgłoś
P Petru' 2017-08-21 08:07:37
Demokracja jest formą religii: polega na oddawaniu czci szakalom przez osłów.
Zgłoś
M= Muzyka = demokracja 2017-08-21 08:02:07
Muzyka jest sztuką najbardziej demokratyczną.
Zgłoś
JS Janusz Schwertner 2017-08-21 08:00:05
Do Kaczor dyktator: W czasach Platona, a nawet później, w czasach Jeffersona, było jeszcze możliwe pogodzenie demokracji z istnieniem elit moralnych i intelektualnych, natomiast obecnie demokracja opiera się na odmiennym założeniu - że nikt inny nie jest lepszy ode mnie. [...] Pogląd taki nie sprzyja naśladowaniu dobrych wzorców. Życie jest warsztatem hierarchii. Tylko śmierć jest demokratą.
Zgłoś
KD Kaczor dyktator 2017-08-21 00:46:01
Do Janusz Schwertner: PISdzielce za to niszczą demokracje i wolność anty polscy zdrajcy
Zgłoś
JS Janusz Schwertner 2017-08-20 23:37:50
PO-paprańcy i .N-ieudczniki ciągle robią zadymę, dążą do destabilizacji państwa.
Zgłoś
PM płk. Marian Bońka 2017-08-20 23:28:46
pisuar posuwa się do dywersyfikacji faktów.
Zgłoś
BO Bez obrazy! 2017-08-20 22:21:54
PO&N i PSL przy wyborach poza sejmem. PiS jako opozycja, to na 100%. Zgadnijcie kto będzie rządził za niecałe 2 lata?
Zgłoś
DU Do Umiarkowana prawica: 2017-08-20 22:08:38
No dobrze, popracujemy uczciwie, ale to nudne! Ale jak trzeba to trzeba. Za dwa lata OK?
Zgłoś
P pis-DA 2017-08-20 21:16:06
youtube.com/watch?v=lMLpkypsshs
Zgłoś
B BarteKanada93 2017-08-20 20:59:02
Dlaczego Polacy popieracie takie (...) partię jak POPIS a o SLD i reszcie nie wspomnę, dlaczego? Odpowiedzcie.
Zgłoś
PZ Patriota ze Stalowej Woli 2017-08-20 20:54:22
Jego projektant Andrzej Pityński, podczas odsłonięcia pomnika Patrioty żartował: "Musiałem być nieźle pijany projektując rzeźbę".
Zgłoś
PZ Patriota ze Stalowej Woli 2017-08-20 20:51:24
Polska za rządów PiSu przypomina pomnik Patrioty w Stalowej Woli .. :))
Zgłoś
+ +++21 2017-08-20 20:44:40
Ciekawi mnie kto głosowałby na PIS jak wszędzie dookoła słyszę ,że prawie każdy jest przeciw,99% sąsiadów przeciw to skąd te wyniki?
Zgłoś
KJ Kim jest o. dyrektor ? 2017-08-20 20:44:09
A kim jest ten co. jemu "zawdzięczamy" wykorzystanie przez Radio Maryja nadajników znajdujących się na terenie Federacji Rosyjskiej. Do Niemiec program radia dociera aż z Samary i Krasnodaru na południu Rosji – tam bowiem stoją wykorzystywane przez ojca Rydzyka, za zgodą władz Federacji Rosyjskiej, nadajniki. Umowę z Rosjanami toruńska rozgłośnia podpisała w 1997 r. Radio wykorzystuje infrastrukturę nadawczą (maszty i system zasilania), zarządzaną w Rosji przez spółkę RTRS (Rosyjska Sieć Telewizyjna i Radiowa),
Zgłoś
DU Do Urn Wyborczych. 2017-08-20 20:42:10
Nie narzekajcie tylko do URN Wyborczych,juz blizej jak dalej.
Zgłoś
P Pseudokatolicy. 2017-08-20 20:31:10
Kaczynski wykorzystal biednych Ludzi i Pseudokatolikow z "Radia Ma-Ryja" po dowodztwem Jednego z najbogatszych w Polsce tego Zlodzieja w Sukmannie do swoich Celow politycznych,czyli Judeopoloni.Kaczynski nie jest Polakiem,tak samo jak Adolf H. nie byl Niemcem.Co sie stalo wszyscy wiemy.Powtorki nie chce.
Zgłoś
PM Pisuarowe miernoty 2017-08-20 20:24:16
Gdyby nie obsadzili Polski misiewiczami to pomoc dla poszkodowanych wyglądałaby inaczej. Po prostu przerost ambicji nad możliwościami przynosi takie efekty
Zgłoś
CM Cuchnie Moczem. 2017-08-20 20:20:18
Do Wyrachowani pisałamiści: To jest PiSuar Odlac sie i spuscic wode dwa razy ,zeby nie cuchnelo.
Zgłoś
WP Wyrachowani pisałamiści 2017-08-20 20:12:57
Jak było trzeba to woleli leżeć w słońcu na plaży i opalać swoje nędzne kreatury a teraz Pisuary jeden za drugim na wyścigi zjeżdżają do Rytla zrobić sobie zdjęcie z ochotnikami którzy tam pomagają. No i jak to nazwać? Hipokryzja? Wyrachowanie polityczne? A może i jedno i drugie?
Zgłoś
ZP Zakłaman pisowsbolszewicy 2017-08-20 20:02:39
Pisuarowo-bolszewicka władza w obliczu tragedii na Pomorzu tak naprawdę pokazała gdzie ma Polaków . W D...e
Zgłoś
SP Srodkowy Palec. 2017-08-20 19:56:38
Do Do Do Na Wybory !:Dla Jajcoliz"15 i PiS-lamska to tylko Srodkowy Palec.
Zgłoś
WJ Wazeliniarze jajcolizy'15 2017-08-20 19:50:38
Jajcolizy,15 przydupasy Złośliwego Karła :)) nie mają szans. Nikt nie będzie głosował na Rych pisuarowych wazeliniarzy
Zgłoś
PU PRYMITYWY u władzy 2017-08-20 19:47:13
Takiego języka, jakiego używa obecna ekipa rządząca, jeszcze nie było. Posłanka Krystyna Pawłowicz obraża ludzi hurtowo. Kobiety nazywa szmatami, posłów – za Jarosławem Kaczyńskim – zdradzieckimi mordami. Każdego, kto nie zgadza się z PiS, trzeba zmieszać z błotem i odhumanizować.. W zderzeniu z tym zalewem chamstwa ze strony PiS słowa premier Beaty Szydło, która obiecywała w sejmowym expose „koniec z arogancją władzy i pychą”, brzmią jak ponury żart.
Zgłoś
: :)) 2017-08-20 19:44:43
Nie mam chęci do roboty, ani rano ni wieczorem. Hej zapiszę się do PISu, będę dyrektorem, będę dyrektorem. Bez pośpiechu będę chodził na imprezy i spotkania. Hej, będzie się plebs korzył i do pasa kłaniał i do pasa kłaniał. Żeby jednak głosowały na mnie dalej głupie młoty. Chociaż mam ich w d.upie, dam im pięćset złotych, dam im pięćset złotych. A gdy już umocnię tak jak trzeba władzę, jak mi ktoś podskoczy to do pierdla wsadzę, to do pierdla wsadzę.
Zgłoś
DD Do Do Na Wybory !: 2017-08-20 19:18:26
No to głosujemy na Kukiz'15, nie na PiS. Kto jest za, zaznacza kciuk do góry, zobaczymy czy Kukiz'15 ma szanse na tym forum wygrać z PiS. Podniosę trochę adrenaliny: KTO NIE GŁOSUJE I NIE ZAZNACZY KCIUK DO GÓRY TYLKO NA DÓŁ, TO JEST ZA PIS!
Zgłoś
DN Do Na Wybory ! 2017-08-20 19:09:36
Tak, tak, tylko PiS! No bo kto, jak nie PiS, no kto ma szanse wygrać wybory? Odpowiedź: Prawo i Sprawiedliwość, no może jeszcze Kukiz'15, ale muszą nad sobą popracować. Trzeba przyznać, że mają bardzo obiektywne, mądre i rozsądne, a poza tym bardzo ładne kobiety.
Zgłoś
DW DoDo Weryfikator populist 2017-08-20 18:57:02
W Polsce PiS mnie ściga za wywalanie ludzi z kamienicy, którą nabyłem legalnie, a teraz mi ją odebrali. Ja też chcę do Niemiec na socjal, czy dają tam mieszkania? Ile pokojowe? A kto sprząta w tych mieszkaniach? Kto mnie zawiezie do tych Niemiec panie Lis? Mój ojciec tez jest ubeckiem, któremu obniżono emeryturę do 2000 zł, nie idzie wyżyć za takie pieniądze, a przecież ja nie pójdę tyrać na zmywaku! Lisku weź mnie ze sobą.
Zgłoś
NW Na Wybory ! 2017-08-20 18:55:40
Do Do "Radio Ma-Ryja"za duzo: Wybory! Kazda inna Partie wybrac tylko nie PiS.Niech jch szlag trafi.
Zgłoś
MN Marsz na Wschod. 2017-08-20 18:42:52
Polacy wspanialy Narod,Polska piekny Kraj.Dlaczego Kaczynski w zawrotnym tepie NISZCZY te wspaniale cechy.Odpowiedz:bo nie jest Polakiem ,jest Potomkiem Zydow z Gronowca k. Odessy.Chce uformowac JUDEOPOLONIE z przyzwoleniem Moskwy..A Macierewicz mu w tym pomaga w postaci robrajania Polski.Nie dziwne, zadnych Negatywnych Uwag Moskwy pod Adresem polski?Samolotu nie chce oddac? nie oni nie chca aby utrzymac Mity Smolenskie bez podejzen,ze knuja z Moskwa.
Zgłoś
DW Do Weryfikator populistów 2017-08-20 18:39:02
Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów ani mózgów. Jestem z wami kochani z wrednej i wściekle przegranej opozycji! W Polsce nas nie chcą, wyjeżdżamy do Niemiec, będziemy asymilować uchodźców i przystosowywać do pracy dla nas i Niemiec. A za karę do Polski ani jednego nie skierujemy! Niech sami na siebie pracują! O!
Zgłoś
D& Do "Radio Ma-Ryja"za duzo 2017-08-20 18:30:16
Taaak! I co tam się stało? U nas też tak będzie!? To co my mamy robić, żeby było dobrze?
Zgłoś
&M "Radio Ma-Ryja"za duzo. 2017-08-20 17:59:20
Do dziękuję dowidzenia: TV Kurski ,"Radio Ma-Ryja" i inne za duzo,po drugie nie masz pojecia do czego oni zmierzaja.Do Dyktatury.W Wenezueli tez tak sie zaczynalo.
Zgłoś
I Iga 2017-08-20 17:48:56
Brawo PIS i Kukiz
Zgłoś
UP Umiarkowana prawica 2017-08-20 17:42:23
Do Ktoś: aferą był podsłuch CBA! W więzieniu siedzi Falenta, ale wrobiły go służby z kelnerami! Apolityczne CBA? Rozbić tą zgniłą formację! Mieli tropić aferzystów gospodarczych, a wtrącają się w umowy prywatne: prywatny bank - pożyczkobiorca!
Zgłoś
PZ Precz z błędami pis 2017-08-20 17:34:34
Do dziękuję dowidzenia: każde zdanie ich, PiS kompromituje. Nie mam złudzeń, że władza taka lub siaka nie robi błędów. Pytanie: ile te błędy kosztują? Ile kosztuje nas rafineria w Możejkach na Litwie? Trzeba tę ofiarę było złożyć? Kto to doradzał wtedy prezydentowi L.Kaczyńskiemu? Czy to był wszechwiedzący brat?
Zgłoś
WP Weryfikator populistów 2017-08-20 17:27:17
Lis trzymaj się! Twoja rodzina prawdziwa czy zmyślona przez czubatych, pisiaki i inne czarne skóry to nie ich sprawa. Pisiaki pilnujcie cmentarze, sprzątajcie je i tam zostańcie!
Zgłoś
DD dziękuję dowidzenia 2017-08-20 17:25:52
chociaż nie mam żadnych benefitów to popieram PIS nie ma na dziś żadnej innej siły politycznej godnej rządzić
Zgłoś
S Sędzia 2017-08-20 17:21:16
Jaką jest wasza historia rodzinna? Był ktoś od was na zesłaniu? Kim był wasz ojciec? Kim był dziadek? Macie w rodzinie tylko polskie nazwiska? Ile wśród was jest rasistów, antysemitów? Ciekawe, antysemickie chrześcijaństwo? Z chrześcijaństwa zostały slogany!
Zgłoś
UP Umiarkowana prawica 2017-08-20 17:13:39
Gdzie będzie uciekał PiS z miast? Kanał Brdy czeka! Wreszcie popracujcie uczciwie - urzędasy z PiS!
Zgłoś
M Madej 2017-08-20 17:10:01
Kaczyński idź na emeryturę! Nie musisz męczyć się z pis do śmierci! Zbuduj instytut myśli populistycznej!
Zgłoś
1P 16.XII.2016 Pamietamy! 2017-08-20 16:48:19
brawo PIS! PIS to narmalność, choć ma wady, ale PO to patologia, kłamstwa i nieróbstwo
Zgłoś
P😀 PL. 😀 2017-08-20 16:40:25
Schetyna przejął​ ster po Tusku i prowadzi PO na dno. Grześ to odzwierciedlenie kapitana Francesco Schettino (nazwisko przypadek???), który doprowadził do katastrofy CONCORDII. Polityka to nie zabawa ani kabaret za pieniądze podatnika!!! Ciekawe kiedy i gdzie Pan Grześ planuje ucieczkę? Bruksela w zamian za Donka, czy raczej Ukraina, do klubu "HERMESA" ??? Tak jak AFERZYŚCI Nowak, Balcerowicz czy Sienkiewicz. A może połączenie .N i PO - powstanie :):):) "NOWOCZESNA CONCORDIA" :):):), lub "zaKODowani" :):):)
Zgłoś
D& Do "Pobozni"+ KC PZPR.: 2017-08-20 16:32:43
To ojciec Tomasz Lisa, albo kolega ojca komunista katował ciebie do nieprzytomności, a potem wywiózł i wyrzucił w lesie! A ty teraz ich bronisz?! Myślisz, że Tomasz jest inny! To jest wredna mściwa, podstępna i oszukańcza bestia, gorszy niż hitlerowcy!
Zgłoś
HR HISTORIA RODZINY LISÓW 2017-08-20 16:10:01
Cała rodzina, jako sprawdzeni komunistyczni agitatorzy i propagandziści, szybko znaleźli zatrudnienie w aparacie partyjnym oraz bezpieczeństwa PRL. Ojciec Tomasza Lisa – Stiepan (od 1953 roku Stefan) W początkach kariery zatrudniony w 128 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej, jako podoficer polityczny, z czasem „służył” w KW PZPR oraz WUSW. Był, jak mówią o nim współpracownicy – specjalistą od prowokacji i dywersji. Teraz pałeczkę po przodkach przejął Tomasz Lis, wredny prowokator i kłamca, wróg Polski z dziada pradziada. Jak można bronić tego zaciekłego i bezwzględnego komunistę, ubeka! Poczytajcie ten artykuł na stronie Internetowej. //niepoprawni.pl/blog/aleszumm/tomasz-lis-czy-tomasz-lisienko
Zgłoś
&K "Pobozni"+ KC PZPR. 2017-08-20 16:07:21
Do Ktoś: To Macierewicza koledzy z Kremla maczali Paluszki w tym ty oszolomie .Nie chcial bym slyszec o czym mowia PiS-lamisci.Za malo wiesz o swoich "Ulubiencach".Bedzie Wenezuela "Budapeszt"mamy od dawna.
Zgłoś
K Ktoś 2017-08-20 15:28:57
Do PRYMITYWY u władzy: Ciekawe ? Mam przypomnieć afery taśmowe ? gdzie Posłowie PO się nawzajem wyzywają ?
Zgłoś
DK Do Krewny Piotrowicza.: 2017-08-20 15:22:02
Ubrk będzie bronił ubeka, nawet jak jeden z nich będzie mordercą, złodziejem, zdrają, czy aferzystą! Ty zniemczony ubeku 33 lata mieszkający w Niemczech stul pysk!
Zgłoś
KI Komunisci i zlodzieje 2017-08-20 15:20:33
Do Do PRYMITYWY u władzy: Wy zdradzieckie Mordy.Karzel moze wszystko ,ta wasza nieudolna Propaganda w bankruckim TV,i tego zlodzieja w sukmannie co okradl Stoczniowcow z Milionow zbieranych na ratunek Stoczni "Radio MA-Ryja" "TV Trwam"i te dalsze Miliony z Kasy Panstwowej ktore dostal ten"Duchowny"a dzieci na Leki i Operacje Zebrza w Sieci ,to jest SKANDAL.Polacy im za to Zaplaca.Kto to Slyszal zeby ten Zboczeniec w Sukmannie robil Medialna Propagande dla Karla.Pojda wszyscy pod Sad,i na dlugie Lata do Wiezienia.
Zgłoś
KP Krewny Piotrowicza. 2017-08-20 14:39:24
Do HISTORIA RODZINY LISÓW : A Piotrowicz,stary PZPR-owiec to on rozwalil Trybunal Konstytucyjny,i wzial sie za KRS,to on sadzil Opozycje.Lis jest grozny? ,bo mowi Prawde.To PiS zaklada Dyktature nie Lis.Takie Lajno jak ty,Kolaboranci za marne grosze po Wojnie jak i terz sprzedaja Polske.Nie mam ochoty dawac przykladow ,PiS to kazda morda zdradziecka,ktora biednych ludzi wykozystali do celow Politycznych,o Mafijno-Dyktatorskich strukturach.Powiem ci po Polsku jestes kawal Ku...wy i Zdrajca.
Zgłoś
DP Do PRYMITYWY u władzy 2017-08-20 14:33:23
Przed kilkoma dniami Tomasz Lis przegrał w sądzie z posłem Kukiz ‘15 Markiem Jakubiakiem Posłanka PiS prof. Krystyna Pawłowicz wygrała z redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek" Tomaszem Lisem proces o ochronę dóbr osobistych. "Jego kłamstwa w artykule p.t. Bulterierka Prezesa były nie do obrony. T. Lis oddał sprawę walkowerem. Sąd Okręgowy w Warszawie zobowiązał Tomasza Lisa do zamieszczenia w "Newsweeku" przeprosin, zwrotu kosztów sądowych, a także do zapłaty na rzecz posłanki PiS 40 tysięcy złotych zadośćuczynienia. ........................................................... Tak się kończą wasze prowokacyjne szkalowania i oczerniania Polaków przez ubeków!
Zgłoś
PU PRYMITYWY u władzy 2017-08-20 13:27:38
Takiego języka, jakiego używa obecna ekipa rządząca, jeszcze nie było. Posłanka Krystyna Pawłowicz obraża ludzi hurtowo. Kobiety nazywa szmatami, posłów – za Jarosławem Kaczyńskim – zdradzieckimi mordami. Każdego, kto nie zgadza się z PiS, trzeba zmieszać z błotem i odhumanizować. W zderzeniu z tym zalewem chamstwa ze strony PiS słowa premier Beaty Szydło, która obiecywała w sejmowym expose „koniec z arogancją władzy i pychą”, brzmią tylko jak ponury żart.
Zgłoś
DD Do Do Płatnej "szmaty": 2017-08-20 12:43:06
Ty jesteś specjalistą od prowokacji i dywersji, płatnym agentem, którego zadaniem jest "zniszczyć" Polskę i "zniewolić" Polaków! Dlatego trzeba ciągle powtarzać, o twoich prowokacjach, szkalowaniu Polaków. Trzeba przypominać Polakom i pokazywać twoje metody kamuflażu, podszywania się pod cudze Nicki, w celu szczucia Polaków na siebie. A w ogóle, to jesteś zwykłym chamem i prostakiem, mimo posiadania wysokiego wyszkolenia agenturalnego.
Zgłoś
P PRAWO 2017-08-20 12:19:09
SONDAŻE OD LAT POKAZUJĄ OPINIE POLAKÓW!!! 90% wpisów to durny bełkot TROLLI z Totalnej Opozycji. Sami KODowcy, POwcy, Bolszewickie BOLKI i SBecy, Ntumany oraz OBYWATELE Ruskich Putinowców. Piszą sami o sobie, komentują swoje durne, przekłamane wpisy. NIE WARTO TAKICH WPISÓW CZYTAĆ A Z PEWNOŚCIĄ NIE WARTO ICH OCENIAĆ I KOMENTOWAĆ. !!! TO TROLLI ZABOLI !!! OJ BOLI... WIDAĆ PO CZERWONYCH ŁAPKACH. PŁATNE TROLLE MAJĄ DYŻUR 24H...
Zgłoś
DP Do płatnej "szmaty" 2017-08-20 12:15:14
Widać to jest jedynie zrozumiały język dla takiej "zdradzieckiej mordy" jak ty kalesoniarzu
Zgłoś
DP Do Płatnej "szmaty" 2017-08-20 12:01:01
Do PRAWO !: I kto tu ma dyżur ZBOCZONY Kalesoniarzu. Cały czas drukujesz Pisuarowe odezwy kopiuj/ wklej . Miernoto . Nie jesteś w stanie sam z siebie nic napisać. Do tego jest potrzebna inteligencja tempaku.
Zgłoś
DD Do do"szmaty" pisuarowej: 2017-08-20 12:00:29
Widzisz jaki z ciebie ubecki cham! U kogoś widzisz brzydkie określenia, a sam je wypisujesz, to tylko świadczy o tobie, że jesteś chamem, bydlakiem, zwykłym menelem i awanturnikiem. Z takim zerem nie warto rozmawiać!
Zgłoś
P! PRAWO ! 2017-08-20 11:34:51
95% wpisów to durny bełkot TROLLI z Totalnej Opozycji. Sami KODowcy, POwcy, Bolszewickie BOLKI i SBecy, Ntumany oraz OBYWATELE Ruskich Putinowców. Piszą sami o sobie, komentują swoje durne, przekłamane wpisy. NIE WARTO TAKICH WPISÓW CZYTAĆ A Z PEWNOŚCIĄ NIE WARTO ICH OCENIAĆ I KOMENTOWAĆ. !!! TO TROLLI ZABOLI !!! OJ BOLI... WIDAĆ PO CZERWONYCH ŁAPKACH. PŁATNE TROLLE MAJĄ DYŻUR 24H...
Zgłoś
DP do"szmaty" pisuarowej 2017-08-20 11:02:00
elegancka uwaga: "Zdradzieckie mordy i szmaty pisuarowe nic nie kumają albo udają że nie kumają"
Zgłoś
PZ PROPAGANDA zamiast ALARMU 2017-08-20 10:57:26
Nieudacznicy z rzundu mieli wszystkie narzędzia aby ostrzec ludzi przed nawałnicą ale tego nie zrobili, A mieli TVP Reżimowa którą do ostrzeżenia mogli wykorzystać. Ale trzeba mieć wiedzę i chęci żeby ją wykorzystać do ostrzeżenia a nie tylko do gebelsowskiej propagandy. A mogło być inaczej gdyby nie poobsadzali wszystkich stanowisk przysłowiowymi misiewiczami
Zgłoś
&W ''Witam was trolle'' 2017-08-20 10:10:25
Witam was trolle, wy "zdradzieckie mordy" czy to obelga, czy powitanie!?
Zgłoś
DP Do PRYMITYWY u władzy 2017-08-20 09:53:06
Chamów trzeba nazywać chamami, złodziejów złodziejami, prowokatorów i tych od puczu - zdrajcami i przestępcami, zakamuflowanych ubeków - komunistami, to są ci z wściekłej totalnej opozycji. Natomiast jeżeli ktoś nazywa kobietę szmatą, to jest niedopuszczalne i zasługuje na regulaminowe ukaranie.
Zgłoś
PU PRYMITYWY u władzy 2017-08-20 09:15:15
Takiego języka, jakiego używa obecna ekipa rządząca, jeszcze nie było. Posłanka Krystyna Pawłowicz obraża ludzi hurtowo. Kobiety nazywa szmatami, posłów – za Jarosławem Kaczyńskim – zdradzieckimi mordami. Każdego, kto nie zgadza się z PiS, trzeba zmieszać z błotem i odhumanizować. W zderzeniu z tym zalewem chamstwa ze strony PiS słowa premier Beaty Szydło, która obiecywała w sejmowym expose „koniec z arogancją władzy i pychą”, brzmią jak ponury żart.
Zgłoś
DN Do Niedobrze.: 2017-08-20 09:11:16
Ty wredny zniemczony ubek od Polaków odczep się. Najpierw wyzywasz ich, ubliżasz każdemu kto nie jest za złodziejską bandą (te określenie nie dotyczy wyborców złodziejskiej bandy) a teraz błagasz ich o pomoc. Czego ty chcesz? Co ci jeszcze brakuje? Mało jeszcze "nakradłeś" ( szczucie na Polaków, prowokacja przeciw Polakom to też złodziejstwo, bo na krzywdzie Polaków dorabiasz się). Zamilcz wreszcie i nie szczuj więcej na uczciwych ludzi. Jesteś pasożytem, żerującym na krzywdzie ludzkiej! Wstydź się, o ile wiesz co to znaczy!?
Zgłoś
N Niedobrze. 2017-08-20 07:28:52
Czy Polacy sa naprawde tacy naiwni?Nieumiacy ocenic do czego PiS-owcy Experci Prowadza.Radze sie obudzic,zeby nie bylo za pozno.
Zgłoś
HR HISTORIA RODZINY LISÓW 2017-08-19 23:07:28
HISTORIA RODZINY LISÓW - TOMASZ LIS, CZY TOMASZ LISIENKO? Skrót: Cała rodzina, jako sprawdzeni komunistyczni agitatorzy i propagandziści, szybko znaleźli zatrudnienie w aparacie partyjnym oraz bezpieczeństwa PRL. Ojciec Tomasza Lisa – Stiepan (od 1953 roku Stefan) W początkach kariery zatrudniony w 128 Pułk Artylerii Przeciwlotniczej, jako podoficer polityczny, z czasem „służył” w KW PZPR oraz WUSW. Był, jak mówią o nim współpracownicy – specjalistą od prowokacji i dywersji. W 1965 roku Stefan ożenił się z równolatką Wandą, która rok później dała mu syna Tomasza. Po 1989 roku, Stefan Lis, już jako wojskowy emeryt, został dyrektorem Okręgowej Stacji Hodowli Zwierząt w Zielonej Górze. Czytaj ://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/tomasz-lis-czy-tomasz-lisienko.
Zgłoś
JR Judeopolonia rozkwita. 2017-08-19 22:11:55
"Szeregowy" Posel Zniewala 38,5 Milionow Polakow."Prezydent" "Premier" takich nie ma i wszyscy o tym wiedza.Nawet w Dyktaturach nie bylo takiego zjawiska.Co to jest?Dech mi zapiera od tego co on ten Karzel wyrabia.A zapomnialem on jest TCHORZEM ( wie co mu groziloby ) dlatego wysluguje sie Parobkami.Skloca Polakow z zachodem ,chce wyjsc z EU,rozbroili Polske,Gorszy Sort itp. Kaczynskich marzeniem jest Judeopolonia,z przyzwoleniem Wschdu.Naradzal sie niedawno ze swoimi Ziomkami.
Zgłoś
DP Do Pisuarowy ''OSZOŁOM'' 2017-08-19 21:27:00
Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów ani mózgów. Jestem z wami kochani z wrednej i wściekle przegranej opozycji! W Polsce nas nie chcą, wyjeżdżamy do Niemiec, będziemy asymilować uchodźców i przystosowywać do pracy dla nas i Niemiec. A za karę do Polski ani jednego nie skierujemy! Niech sami na siebie pracują! O!
Zgłoś
PO Pisuarowy OSZOŁOM 2017-08-19 20:05:12
PŁASZCZAK swoimi nieodpowiedzialnymi wypowiedziami ZAPRASZA terrorystów do Polski.
Zgłoś
G Gówniaki 2017-08-19 17:51:08
oo już się nastąpił wylew Opozycyjnych trolli ;/
Zgłoś
PN Pisuary na spacer 2017-08-19 17:41:22
Pisuarom kury szczać prowadzać a nie rządzić
Zgłoś
C Ciecie 2017-08-19 17:39:38
Pisuarom liście iść zamiatać a nie rządzić !
Zgłoś
WW Witam was 2017-08-19 16:40:57
No dobrze, trolle ze wściekłej, wrednej, chamskiej, tupeciarskiej i przegranej opozycji. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów i są bez mózgów, nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich i zachęcam do gimnastyki! Poskaczemy sobie trochę, hop! hop! ho!, kto nie skacze ten jest z PiS-em, hop! hop! hop! No co? Czemu nie skaczesz, czyżbyś był za PiSem?! Nie?! No to skacz! Hop! hop! hop!. skaczemy, leniuszki, skaczemy! Hop!, hop! hop!. I tak przez 2 godziny, tylko nie obijać się! Dalej, hop! hop! hop!
Zgłoś
D Daro 2017-08-19 16:34:29
a po tym zamachu w barcelonie to capitano-schetino jest teraz za przyjmowanie islamskiego barachła czy jest przeciw, bo juz sie pogubiłem?
Zgłoś
M Mirek 2017-08-19 16:28:40
złodzieje z anty-polskiej PO caly czas mają duze poparcie
Zgłoś
DK Do Klamcy i Zlodzieje.: 2017-08-19 16:25:12
Ładnie napisane, nabierasz wprawy, Żebyś jeszcze używał polskich liter.
Zgłoś
W Wstyd. 2017-08-19 16:19:49
Wstydze sie za Granica za to co wyprawia PiS.Bylismy przykladem w Europie.
Zgłoś
BZ Baba z MAGLA 2017-08-19 16:17:25
Pani Broszka pojechała na Pomorze aby wszystkich rozliczać i pouczać. A sama nic nie robi tylko usprawiedliwia swoją bezczynność i dyletanctwo :) Polacy to zapamiętają. W wyborach poproszą aby pozamiatała liście. Zresztą do tego by się najlepiej nadawała
Zgłoś
D DOSołtyśa134 2017-08-19 16:16:47
Opozycja totalna ma rację, że opozycji to obowiązek bronić swojego koryta demokracji pajacowania.
Zgłoś
KI Klamcy i Zlodzieje. 2017-08-19 16:16:12
Pajacyki na Sznureczkach,juz niedlugo skonczy sie Grabienie Polski.
Zgłoś
UU Uwaga! Uwaga! 2017-08-19 16:14:03
Macierewicz to "Kon Trojanski" na uslugach Kremla.Udowodnione!
Zgłoś
DM Do miernoty 2017-08-19 16:13:59
WIEDIAŁEM że Nie masz NIC do powiedzenia zatem uczczę cię minutą milczenia ! moskiewski kalesonów-Pisuarowy pachołku i zdrajco Polski
Zgłoś
DP Do portalowego śmiecia 2017-08-19 16:10:57
Do Do WyszłaMIERNOTA z worka: wyjaśnijmy coś. Obrażasz wszystkich za wyjątkiem pisuarowych moskiewskich mocodawcow. Obrażaszi bez powodu . Nie podajesz żadnych dowodów tylko nieustanny obraźliwy bełkot. To nie ja się ciebie czepiam ale ty mnie pisuarowi miernoto i rolujesz tu swoimi propagandowymi gebelsosko-bolszewickimi kopiuj wklej. Jesteś sprzedajnym (...). A jak nie wiesz czy mi chodzi o ciebie to po co zabierasz głos (...).e
Zgłoś
S Sołtyś134 2017-08-19 16:10:40
youtube.com/watch?v=VHedOZsA0qk. Za rządów PO-PSL Sukcess Pajacowania.
Zgłoś
B Będzie dobrze 2017-08-19 15:58:53
Nadzieja PO będzie dobrze .youtube.com/watch?v=7ZjbOzsIaRs
Zgłoś
DW Do WyszłaMIERNOTA z worka 2017-08-19 15:36:36
Znowu kłamiesz, nie idzie z tobą rozsądnie rozmawiać, nie wiem, czy ci chodzi w ogóle o mnie, ale ja nic złego o Lisie dzisiaj nie pisałem, jeszcze! Ale nie mam dobrego zdania o nim, to może tak dla wyjaśnienia. Poza tym, wypisuj sobie bzdury ile chcesz, ale ode mnie się odczep. OK?!
Zgłoś
PM PiS mówił prawdę! 2017-08-19 15:30:02
Załamuje się gigantyczna operacja socjotechniczna mająca zapewnić permanentną władzę postkomunistyczno-agenturalnemu układowi. Totalna opozycja kiedy była u władzy usiłowała stworzyć pozorną demokrację, w której jedna grupa ludzi zapewnia sobie władzę na stałe. PO usiłowała manipulować umysłami obywateli, stygmatyzując PiS jako „faszystów”, „moherów”. Równolegle PO zbudowała klientelistyczny system, w którym zależni od władzy ludzie mają gwarantować większość głosów w wyborach. W ciągu kilku lat gwałtownie rozbudowano biurokrację i aparat policyjny, który wykorzystywali do politycznych prowokacji. Cenzura w większości mediów skutecznie wyciszała informacje niewygodne dla układu władzy. Celem PO było zachowanie władzy przez zorganizowany układ postkomunistyczny, który zawiaduje większością biznesu w kraju. Dokooptowano do władzy PO grupę dawnych opozycjonistów, którzy uczestniczą w systemie kłamstwa, przekupieni stanowiskami i profitami finansowymi. Wielu z nich współtworzy układ z powodu swojej przeszłości agenturalnej. Dlatego Totalna Opozycja tak wściekle usiłuje przejąć władzę, bo uczestnictwo w rządzącej mafii gwarantowało by im ukrycie przed opinią publiczną tej przeszłości. Totalna Opozycja w panice robi coraz więcej błędów i wszystko wskazuje na to, że doszliśmy właśnie do takiego momentu, że oczom zdumionych obywateli odsłania się obraz zasłonięty dotychczas przed opinią publiczną i okazuje się, że wielka część rzeczy, o których mówili „PiS-owcy”, jest prawdziwa.
Zgłoś
BZ Baba z MAGLA 2017-08-19 15:28:44
Pani Broszka pojechała na Pomorze aby wszystkich rozliczać i pouczać - sama nic nie robiąc tylko usprawiedliwiając swoją bezczynność i dyletanctwo :)
Zgłoś
WM Wyszła MIERNOTA z worka 2017-08-19 15:26:12
Do Do Do tłuka kalesonowego : WIEDIAŁEM że Nie masz NIC do powiedzenia zatem uczczę cię minutą milczenia ! moskiewski pachołku , zdrajco Polski i Polaków
Zgłoś
DD Do Do tłuka kalesonowego 2017-08-19 15:20:16
Pomyliłeś adresata! Poza tym piszesz nieprawdę, ale z ubekami nie polemizuję! Jesteś dla mnie ścierwem na śmietniku. Ty już w polityce nie liczysz, nawet nie ma w tobie krzty człowieczeństwa. Zgiń, przepadnij!
Zgłoś
DT Do tłuka kalesonowego 2017-08-19 15:15:36
Do Do Ludzki rzund z pisuaru: trzeźwo oceniam sytuację i nie muszę zarabiać 1,50 zł za wpis kopiuj/wklej aby wychlać bełta . Jeśli chciałeś mnie obraić to Obrazić mnie mogą tylko ludzie których cenię i szanuję a nie taka kalesonowy tłumok jak ty Ryszardzie zboku . Miałeś podać dowody zdrady pana Lisa. A ty znowu w ten sam Pisuarowy bełkot. Porozmawiajmy merytorycznie jeśli rozumiesz znaczenie tego słowa
Zgłoś
&U 'Asymilujemy uchodźców'' 2017-08-19 15:11:24
Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów ani mózgów. Jestem z wami kochani z wrednej i wściekle przegranej opozycji! W Polsce nas nie chcą, wyjeżdżamy do Niemiec, będziemy asymilować uchodźców i przystosowywać do pracy dla nas i Niemiec. A za karę do Polski ani jednego nie skierujemy! Niech sami na siebie pracują! O!
Zgłoś
DR Do rozdwojonych kalesonów 2017-08-19 15:02:22
Do jurek+janka: No to uświadom mnie dlaczego jest "zdrajcą". Wg mnie jest patriotą bo nie zgadza się z pisuarowym totalitaryzmem . Odwagę Przeciwstawiać się DYKTATURZE -mają właśnie patrioci. Tacy jak pan Lis
Zgłoś
DL Do Ludzki rzund z pisuaru 2017-08-19 14:58:29
Nachlałeś się już, czy naćpałeś, idź może się przespać.
Zgłoś
LR Ludzki rzund z pisuaru 2017-08-19 14:48:13
Rzund traktuje elektorat w Pisuarowym stylu. Sami o siebie zadbajcie , rzund za was liści nie będzie zamiatać . Co najwyżej jak wrócimy z wczasów to wpadniemy na grochówkę i ciasteczka a na koniec zrobić sobie z wami selfi :)
Zgłoś
DT Do temidy. stul pys'k! 2017-08-19 14:47:34
Do Do pisuarowej gnidy: Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów ani mózgów. Jestem z wami kochani z wrednej i wściekle przegranej opozycji! Musimy przyznać, że prawo to sprawiedliwość, a sprawiedliwość to Prawo i Sprawiedliwość. Kto tak mówi i myśli ma rację.
Zgłoś
J jurek+janka 2017-08-19 14:41:18
Do Do pisuarowej gnidy: Ten pan, to Zdrajca Polski i Polaków a ty go popierasz. Dalszy komentarz wypisze ci twoje Życie, na czterech literach.
Zgłoś
( (...) 2017-08-19 14:28:22
Zastanawiam się czy PŁASZCZAK wie i słyszy to co mówi. To jakiś groteskowy , żałosny (...).
Zgłoś
DP Do pisuarowej gnidy 2017-08-19 14:24:16
Do Nazywam się Lis: nie podcieraj sobie gęby Lisem ty zboczony kalesoniarzu. Nie dorastasz mu do pięt Pisuarowy tłumoku. Obrzydliwa gnido
Zgłoś
K Koryto"15. 2017-08-19 14:05:57
koryto"15+ To jajcolizy"15 Kaczynskiego,przewaznie ten Cygan z browarami usmiecha sie Falszywie do Kaczystanu,zeby go CBA nie przkipiszowala,bo by zawsze cos "znalezli".Podle Ku...wy.
Zgłoś
NS Nazywam się Lis 2017-08-19 13:39:07
Nazywam się Lis i jestem hieną. Witam was wszystkich. Komuniści! Złodzieje! Ludzie gorszego sortu! Ludzie, którzy nie mają głów i są bez mózgów. Jestem z wami kochani z wrednej i wściekle przegranej opozycji! Musimy przyznać, że Prawo to Sprawiedliwość i mają rację.
Zgłoś
PT pisuarowiec to hiena 2017-08-19 13:25:40
pisuarowiec obłąkany jałmużną 500zł oraz omotany moher przez tv-pisuar gdzie z ekarnu wylewa się jad na wszystkich oprócz kalksteina i spółki, a na zagryske seriale rodem z wenezueli, to ich majestat ich godność, pluje na was i leje wam prosto w otwór , po to jestes , pisuarze.
Zgłoś
DD Do Dyktatorek+Zdrajcy.: 2017-08-19 12:43:49
Kto ci uwierzy w twoje prowokacyjne, napisane przez zniemczonego ubeka kłamstwa? Chyba tylko -kretyn albo -idiota, taki jak ty sam!
Zgłoś
TZ Trolle z PO to nie Polacy 2017-08-19 12:37:47
Trolle z totalnej opozycji otrzymali od niemieckich władz wytyczne, jak mają w swoich komentarzach szczuć na Polaków, są to takie same dyrektywy jakie otrzymały niemieckie media, w których instruowano dziennikarzy jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Trolle z totalnej opozycji mają dostać za te szczucie dużą kasę, jeżeli ich prowokacje pomogą w przejęciu władzy przez PO. To są zdrajcy, nie Polacy! Trzeba z nimi walczyć, ich własnymi metodami! Nie damy zniemczyć Polskę!
Zgłoś
&N ''Szczucie na Polskę'' 2017-08-19 12:34:53
Na spotkaniu władz RFN z niemieckimi mediami instruowano tam dziennikarzy, jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Wystarczy poczytać „niezależne media” w Niemczech, by się przekonać, że ich teksty na temat Polski idealnie współbrzmią z dyrektywami władz niemieckich, to przecież nic innego jak szczucie na Polskę. Natomiast niemieckie media w Polsce dla Polaków specjalizują się przeważnie w propagandzie i taniej rozrywce. W ich perspektywie idealny status Polski to rynek zbytu, rezerwuar taniej siły roboczej i montownia dla niemieckiego przemysłu. Interes Polski ma być tożsamy z interesem Niemiec – nawet jeśli ci ostatni budują wspólnie z Rosją Nord Stream. Każda próba prowadzenia podmiotowej polityki zagranicznej spotyka się z atakiem. Nawet trolle z totalnej opozycji też otrzymali od niemieckich władz dyrektywy jak mają w swoich komentarzach szkalować Polaków i Polskę. To co piszą jota w jotę zgadza się z dyrektywami jakie otrzymali dziennikarze z niemieckich mediów, za szczucie na Polaków w swoich komentarzach trolle otrzymują kasę. To są zdrajcy, nie Polacy!
Zgłoś
T Terroryzm. 2017-08-19 11:47:45
W Polsce tez mamy Terroryzm terroryzuja 38,5 Milinow Polakow.
Zgłoś
PI PIS i Kolaboranci. 2017-08-19 11:45:17
PiS=PRL 2.Na rozkaz Kremla.
Zgłoś
D Dyktatorek+Zdrajcy. 2017-08-19 11:43:16
Do LOL: Tak to jest w 100%,jeden z niewielu co zna Temat.Macierewicz jeszcze dochodzi do nich.Rozbroil Wojsko Polskie, na polecenie Moskwy.
Zgłoś
B! Bezczelność !!! 2017-08-19 11:41:21
Pani Broszka znalazła winnych za opieszałość interwencji państwa po katklizmie na Pomorzu. Zrzuciła winę na samorządy !!!! Hańba i bezczelność !!! Tzn że Pisuarowy wojewoda tłumaczący swoją bezczynność , " że nie będzie zamiatał liści" jest godnym naśladowania bochaterem :)) HAŃBA ale jaka władza tacy bochaterzy !!!
Zgłoś
L LOL 2017-08-19 11:28:22
Co wiemy o Kaczyńskich? Przywódcy kato-prawicy pochodzenia żydowskiego. Szczególnie polecamy wszystkim moherowym katolickim ignorantom przeczytanie ich życiorysu, podających się za reprezentantów wszystkich polskich katolików Kaczyńscy ukrywają swoje pochodzenie i coś jeszcze??? Smród czosnku i kolaboracji jest nie do zniesienia. Od „Okrągłego Stołu’ są uczestnikami zmowy postsowieckiej żydokomuny, którzy na plecach Armii Czerwonej i NKWD terrorem, mordem, zniewolili nasz kraj. Potomkowie zbrodniarzy, sadystów, wykształceni na elitarnych polskich i zagranicznych uniwersytetach przejęli pałeczkę pokoleniową, niszczą, rozkradaj nasz kraj, ogłupiając naród mediami i indoktrynacją religijną.
Zgłoś
P Psycho. 2017-08-19 11:16:12
Do ROTA: Kto Cie gnebi?Masz napewno Mary, to idz do Psychologa jestes oblakany jak i Ci PiS-owcy np:Macierewicz, Szyszko,Kaczynski,Pani Pawlowicz itp.
Zgłoś
PD Przyjaciel Dyktatury. 2017-08-19 11:07:44
Do Polska dla Polaków: Ty jestes "Przyjacielem" Polski,pomagasz im w zaprowadzeniu Dyktatury.
Zgłoś
TO Tylko Ocet. 2017-08-19 11:03:34
Do Pisuarowe reformy: Do konca Kadencji,jak wytrwaja,i bedzie tylko ocet i Herbata Ulung.
Zgłoś
PR Pisuarowe reformy 2017-08-19 10:53:38
"Dobra zmiana" to udana próba powrotu do PRL owskiej przeszłości . Ciekawe ile czasu zajmie pisuarowym nieudacznikom aby doprowadzić do tego ,że w sklepach będzie tylko ocet ( jak za komuny) ?
Zgłoś
PD Polska dla Polaków 2017-08-19 10:24:44
Tylko złodziej, aferzysta, sprzedawczyk albo -idiota, uwierzy w to, że Niemcy są przyjacielem Polski!
Zgłoś
R ROTA 2017-08-19 10:16:51
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz Ni dzieci nam germanił, Orężny wstanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Nie damy, by nas gnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!
Zgłoś
ZM Zbój Madej 2017-08-19 10:11:12
Trolle z totalnej opozycji otrzymali od niemieckich władz wytyczne, jak mają w swoich komentarzach szczuć na Polaków, są to takie same dyrektywy jakie otrzymały niemieckie media, w których instruowano dziennikarzy jak mają w swoich materiałach szkalować Polskę. Trolle z totalnej opozycji mają dostać za te szczucie dużą kasę, jeżeli ich prowokacje pomogą w przejęciu władzy przez PO. To są zdrajcy, nie Polacy! Trzeba z nimi walczyć, ich własnymi metodami! Nie damy zniemczyć Polski!
Zgłoś
ZE Zmiana elit 2017-08-19 10:10:26
Nowa Polska pisuarowa elita - prowincjonalne buraki w klapkach i białych skarpetkach , podkoszulku i z piwskiem lub z bełtem
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!