XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 3

DODAJ KOMENTARZ
J Jasińska 2017-02-10 16:03:13
Na koniec października b.r. deficyt budżetowywyniósł24.6 mld. zł....gdyby nie program "500+" który kosztuje17 mld.zł. ten deficyt wyniósłby7,6 mld. Rok wcześniej w analogicznym okresie dziura budżetowa wynosiła 34,5 mld. zł.!!! Więc na co POszło w zeszłym roku 26,9 mld.???? ................... Tak więc, gdy rządzi PIS na wszystko wystarcza? - więc ile nakradła PO???
Zgłoś
AG Anna G. 2017-02-08 20:23:32
Polski język jest bardzo trudny i dla prezydenta i dla rządu. W teleexpresie usłyszałam z ust pana Dudy o skutkach programu 500 plus. Kardynalny błąd, nawet nie wiem, jak to możliwe, aby prawdziwi Polacy- patrioci nie potrafili poprawnie mówić w ojczystym języku. Słowo "skutek" używamy w znaczeniu negatywnym, niepożądanym, np: skutkiem programu 500 plus jest rezygnacja z pracy wielu polskich kobiet, a w znaczeniu pozytywnym, korzystnym mówimy tylko o efektach. Prezydent powinien więc wypowiadać się o efektach programu, nie jego skutkach.
Zgłoś
SG Stacho G.-Stańczyk 2017-02-08 15:15:18
Byłbym wdzięczny Panu Prezydentowi za zainteresowanie się tym, iż 1 marca ubr. wbrew wcześniej uchwalonemu prawu zrewaloryzowano mi emeryturę zaledwie o 3,75 zł, ponieważ na same opatrunki związane z leczeniem "odnowionego", "pozakrzepowego zapalenia żył", muszę wydawać co tydzień około 100 - 150 zł. Zapalenia tego nabawiłem się na początku okupacji, gdy poraniłem sobie nogi na zasiekach z drutu kolczastego po nocnym przeprowadzeniu Żydów przez ówczesną granicę niemiecko-sowiecką na Sanie. Tymczasem leki i materiały opatrunkowe nie są objęte żadnymi ulgami.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!