XVI Europejski Kongres Gospodarczy

Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości.

7-9 MAJA 2024 • MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

  • 18 dni
  • 20 godz
  • 40 min
  • 54 sek

Komentarze 4

DODAJ KOMENTARZ
T tomasz_kubik@toya.net.pl 2017-02-05 13:06:42
Możliwe, że P. i S. wycofa się z pomysłu zmian administracyjnych w Warszawie i okolicach w myśl zasady - nie wiesz, co masz, nie rób nic. Dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast byłaby ograniczeniem demokracji w imię jej rzekomego usprawnienia. Wybory są tajne. O ile kandydat nie był efektywny, wyborcy nie głosują na niego. Pomysł PSL, aby nie było wojewodów, wskazuje, że zmiana przewodniczącego PSL jest niezbędna. że
Zgłoś
R rad 2017-02-04 20:40:51
Trzeba być głupim do kwadratu by takie rozwiązanie bez konsultacji z zainteresowanymi forsować.
Zgłoś
M marek 2017-02-03 16:08:53
Jestem za przyłaczeniem do Warszawy ,dojezdzam codziennie do pracy z góry kalwarii do warszawy do pracy, jak równiez wielu moich znajomych autobusem podmiejskim za 2 strefe płacimy drozej , na pewno bedzie tansza komunikacja , nowe miejsca pracy , dostep do kultury, kina,galerii handlowych, widze same plusy dla mieszkanców Góry kalwarii.
Zgłoś
N Nick 2017-02-03 10:57:21
Przez wiele lat Warszawę nazywano "największą wsią w Polsce". Ostatnio zrobiła postępy takie, że nam "z prowincji" aż dech zapiera gdy się do niej wjeżdża (ja jestem naprawdę dumny). Teraz znów będzie prawie jak dawniej - "największa wieś w Europie"!!! Nie wiem kto wpadł na taki pomysł, ale zaczynam o PiS-ie inaczej myśleć niż dotychczas.
Zgłoś

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!